### سوالات، درخواستها و مشكلات خود را درمورد زبان انگليسی اينجا مطرح كنيد ###

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

13 میشه 3
چون با توجه به اون دو تا کلمه که تو ویرگوله و قبل از جا خالیه همه اسمن پس این جا خالی هم باید اسم باشه

15 میشه 3
با توجه به فعلی که بعد از and بکار رفته و بصورت استمراریه پس اینجا هم باید فعل استمراری به کار برده بشه

سلام

دوست عزیز سواله 15 پاسخ صحیح گزینه ی 1 هستش

ممکنه بفرمایید چرا گزینه 3 نمیشه؟

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

ممکنه بگید سواله 11 و 15 کدوم گزینه میشه و دلیل هر کدوم رو ذکر نمایید ؟!
12.jpg

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
.
.
ممکنه اگه فایله لغات 1100 که مربوط به نرم افزار جعبه لایتنر هست رو قرار دهید.

ممنون

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام دوستان

ممکنه بگید سواله 11 و 15 کدوم گزینه میشه و دلیل هر کدوم رو ذکر نمایید ؟!
مشاهده پیوست 224968

سلام

11 گزینه ی 4 میگه معرفی کرد به عنوان یعنی میچسبه به defined

15 گزینه ی 1

.
.
.
ممکنه اگه فایله لغات 1100 که مربوط به نرم افزار جعبه لایتنر هست رو قرار دهید.

ممنون

تاپیک زیر

[h=3]دانلود کتاب ها و نرم افزارهای مربوط به یادگیری لغات و واژگان انگلیسی[/h]

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
hi would you mind explaining me the differences Between informational process and directional process?I.e pattern of paragraph development?

آخرین ویرایش:

chem_En

عضو جدید
پیشنهاد برنامه ریزی برای خواندن و یادگیری زبان

پیشنهاد برنامه ریزی برای خواندن و یادگیری زبان

سلام به همه دوستان

میخواستم از دوستان با تجربه کمکی بخوام

از دوران بچگی زبان کار کرده ام.و الان سطح قابل قبولی دارم.منتها میخوام بهتر و بهتر بشم.

مشکلی که دارم اصلا نکلاس رفتن رو دوست ندارم.هر وقت هم رفتم از علاقه افتاده ام.کلا self study همیشه بهتر روم جواب میده.البته برای رفع اشکال و اینا کسایی هستن که کمکم کنن.

حالا مشکلی که هست نمیتونم برنامه درست بریزم برا ی خوندن.:(

ممنون میشم اگر دوستان یاری برسونن.پیشنهادی و راهنمایی ! روزی یک ساعت میتونم زبان بخونم .
متشکرم

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام به همه دوستان

از دوران بچگی زبان کار کرده ام.و الان سطح قابل قبولی دارم.منتها میخوام بهتر و بهتر بشم.

مشکلی که دارم اصلا نکلاس رفتن رو دوست ندارم.هر وقت هم رفتم از علاقه افتاده ام.کلا self study همیشه بهتر روم جواب میده.البته برای رفع اشکال و اینا کسایی هستن که کمکم کنن.

ممنون میشم اگر دوستان یاری برسونن.پیشنهادی و راهنمایی ! روزی یک ساعت میتونم زبان بخونم .
متشکرم

سلام

برای مکالمه نمیتونید تنهایی تو خونه کار کنید

حتما باید یکی باشه که باهاش به انگلیسی حرف بزنید و حتی اگه از شما قوی تر باشه خیلی بهتره چون میتونه هر جایی که دچار اشتباه شدید کمکتون کنه و غلطاتونو تصحیح کنه

ولی اگه میخواید تو خونه کار کنید میتونید از نرم افزار ها و فیلم های آموزشی کمک بگیرید مثل رزتا استون یا تل می مور

chem_En

عضو جدید
سلام

حتما باید یکی باشه که باهاش به انگلیسی حرف بزنید و حتی اگه از شما قوی تر باشه خیلی بهتره چون میتونه هر جایی که دچار اشتباه شدید کمکتون کنه و غلطاتونو تصحیح کنه

ولی اگه میخواید تو خونه کار کنید میتونید از نرم افزار ها و فیلم های آموزشی کمک بگیرید مثل رزتا استون یا تل می مور

ممنون از پاسختون
منظورم به منبع آموزشی نیست.بیشتر دنبال یه برنامه مرتب هستم.متناوب نبودن مطالعه باعث کسالت میشه.
درباره مکالمه هم بله درسته.خوشبختانه کسی هست که بتونم باهاش کار کنم.

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
ممنون از پاسختون
منظورم به منبع آموزشی نیست.بیشتر دنبال یه برنامه مرتب هستم.متناوب نبودن مطالعه باعث کسالت میشه.
درباره مکالمه هم بله درسته.خوشبختانه کسی هست که بتونم باهاش کار کنم.

سلام

بهترین برنامه رو خودتون میتونید واسه خودتون بنویسید

یه سایت خوب و ارزون می خوام که برام یه مقاله رو ترجمه کنه :(

سلام

چند تا سایت که ترجمه میکنن رو کنار هم بذارید ببینید کدومشون از نظر قیمت براتون مناسب تره

چون من خودم تا حالا از این سایتا استفاده نکردم

Mohandes*

عضو جدید
کاربر ممتاز

HTML:
Accordingly, since it is possible to stealthis information as with credit card details, an account owner may unauthorize,or reverse the ACH debit transaction, for up to 60 days after ithas occurred.

HTML:
. While ACH payments usually incur a transaction fee, it is envisaged that for retail applications this charge will be absorbed by the merchant, rather than imposed on the consumer.

HTML:
. The bank leverages the existing on-line banking authentication techniques to recognize a valid account holder, before presenting the transaction request details.

سلام دوستان.
من تو ترجمه روان این 3 متن به مشکل برخوردم:confused:میشه لطفا راهنمایی کنید

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز

HTML:
Accordingly, since it is possible to steal this information as  with credit card details, an account owner may unauthorize,or reverse  the ACH debit transaction, for up to 60 days after ithas  occurred.

HTML:
. While ACH payments usually incur a transaction fee, it is  envisaged that for retail applications this charge will be absorbed by  the merchant, rather than imposed on the consumer.

HTML:
. The bank leverages the existing on-line banking authentication  techniques to recognize a valid account holder, before presenting the  transaction request details.

سلام دوستان.
من تو ترجمه روان این 3 متن به مشکل برخوردم:confused:میشه لطفا راهنمایی کنید

با توجه به مطالب (در نتیجه/بنابراین/پس)، به دلیل امکان سرقت اطلاعات مانند جزئیات کارت اعتباری، یک صاحب/مالک حساب، ممکن است معامله ACH را به مدت بیش از 60 روز پس از انجام/اجرای ( معامله ACH ) تایید نکند یا برگرداند

به دلیل اینکه/ چون قراردادهای ACH معمولاً مشمول یک نرخ/بهای معامله می شود، پیش بینی می شود که برای کاربردها/دستورالعملها/برنامه های خرده فروشی این اعتبار/شارژ، بیشتر بر عهده تاجر/طرف معامله خواهد بود تا اینکه مصرف کننده/مشتری آن را قبول کند

بانک، با رهن گذاری برای تایید تکنیک های روی خط (آنلاین) سرمایه تامین می کند تا قبل از ارائه جزئیات درخواست معامله، یک نگهدارنده/ صاحب حساب معتبر را شناسایی کند

..........................:gol:

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز.
ببخشید بنده فایل ها صوتی کتاب دانلود مکالمه های top notch fundamentals a رو می خواستم.
اگر دوستان جایی سراغ دارید بهم برسونید به دلیل اینکه سی دی مربوطه رو ندارم و هفته آینده امتحانش رو باید بدم.
منظورم مکالمه هاش هست که در کلاس با پارتنرمون صحبت می کنیم. (now you can)
اگر کسی داره به من بده .. واقعا نمی دونم چیکار کنم.ممنون.
:gol:

سلام عرض می کنم.
با تشکر و خسته نباشید به دوستان عزیز.
بنده قبلا درخواست کتاب سطح 1 یعنی F1 رو داده بودم. top notch fundamentals A
الان کتاب و سی دی سطح 2 یعنی F2 رو درخواست می کنم. top notch fundamentals B
با تشکر.

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان

متشکرم
سلام

میشه بدونم از سطحی که میگین سطح قابل قبولی رسیدی چه سطحیه؟

ادم های سلف استادی تو بعضی چیز ها قوین اما بعضی چیز ها ن

چه نوع برنامه ای رو دوس داری

بگین تا کمکتون کنم

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

صرفا جهت اطلاع

برای تمرین مکالمه اینگلیسی یا هر زبانی

میروی جلوی اینه یه متن را انتخاب میکنی

ترجیحن متن از درون فیلم لهجه همون کشور انتخاب شود

بعد شروع به گفتن همان متن میکنی جلوی اینه

ضمنا باید صدای مکالمه خودتو ضبط کنی

و با قطعه متنی که از فیلم برداشتی مطابقت دهی تا لهجه ات کم کم به همون سمت گرایش پیدا کنه

یکی از روش های که خودم جلوی اینه زیاد وقت گذاشتم

و لهجه المانی و فرانسه و اینگلیسی ام در حد مطلوبی شده که در ازمونی در یکی از دانشگاه فرانسه نمره A گرفتم

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار

سلام عرض می کنم.
با تشکر و خسته نباشید به دوستان عزیز.
بنده قبلا درخواست کتاب سطح 1 یعنی F1 رو داده بودم. top notch fundamentals A
الان کتاب و سی دی سطح 2 یعنی F2 رو درخواست می کنم. top notch fundamentals B
با تشکر.

سلام

برای دانلود میتونید از دو تا سایت زیر کمک بگیرید

http://englishtips.org

http://uz-translations.net

از آخرین وضعیت آپلود فایل ها هم میتونید مطلع بشید

چون بعضیاش از کار میفته تا دوباره آپلود کنن زمان می بره

صرفا جهت اطلاع

برای تمرین مکالمه اینگلیسی یا هر زبانی

میروی جلوی اینه یه متن را انتخاب میکنی

ترجیحن متن از درون فیلم لهجه همون کشور انتخاب شود

بعد شروع به گفتن همان متن میکنی جلوی اینه

ضمنا باید صدای مکالمه خودتو ضبط کنی

و با قطعه متنی که از فیلم برداشتی مطابقت دهی تا لهجه ات کم کم به همون سمت گرایش پیدا کنه

یکی از روش های که خودم جلوی اینه زیاد وقت گذاشتم

و لهجه المانی و فرانسه و اینگلیسی ام در حد مطلوبی شده که در ازمونی در یکی از دانشگاه فرانسه نمره A گرفتم

سلام

اینا که شما میگید یه روششه اما عمومیت نداره و نمیشه گفت همه میتونن به این روش یاد بگیرن

چون استعدادها توانایی ها متفاوته

کلاس تقریبا بیشتر نیازهای یه زبان آموز رو برطرف میکنه علی الخصوص اگه اول راه باشه

یه جورایی نظام بخشه به یادگیری

البته نه هر کلاسی و هر استادی، موسسه ای که دکون بقالی نباشه

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

برای دانلود میتونید از دو تا سایت زیر کمک بگیرید

http://englishtips.org

http://uz-translations.net

از آخرین وضعیت آپلود فایل ها هم میتونید مطلع بشید

چون بعضیاش از کار میفته تا دوباره آپلود کنن زمان می بره

سلام

اینا که شما میگید یه روششه اما عمومیت نداره و نمیشه گفت همه میتونن به این روش یاد بگیرن

چون استعدادها توانایی ها متفاوته

کلاس تقریبا بیشتر نیازهای یه زبان آموز رو برطرف میکنه علی الخصوص اگه اول راه باشه

یه جورایی نظام بخشه به یادگیری

البته نه هر کلاسی و هر استادی، موسسه ای که دکون بقالی نباشه
علیک سلام

کلاس یه نظم دقیقی به روش مطالعه میده اما تمام چیز نیست اصل خود شخص هست درسته یا نه؟

تلاش خود فرد

روشش هم یه نوعه

مثل روش مطالعه جک ریچارد

که عمومیت پیدا کرد

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
علیک سلام

کلاس یه نظم دقیقی به روش مطالعه میده اما تمام چیز نیست اصل خود شخص هست درسته یا نه؟

تلاش خود فرد

روشش هم یه نوعه

مثل روش مطالعه جک ریچارد

که عمومیت پیدا کرد

شخص مهمه اما نه صد در صد ... بعضی وقتا طرف علاقش زیاده اما نمیدونه چه جوری شروع کنه و چی بخونه ... برای شما آسونه چون رشته تونه

تو یه مجموعه خیلی از عوامل هست که دست به دست هم میده که موفقیت و یا شکست آدم رو رقم بزنه

تلاش نه توی زبان بلکه تو هر مسئله ی زندگی مهمه

AMIN4EVER

عضو
سلام.
دوستان یکی میتونه لطف کنه این متنو به انگلیسی برگردون کنه برام.
بینهایت ممنون میشم.

متن:
با سلام.

با توجه به گسترش حوزه فعالیت سایت و همچنین افزایش کیفیت پست ها قوانینی وضع کردیم از این رو از تمام نویسندگان سایت خواهشمندیم تا در راستای این قوانین عمل کنند تا موجب افزایش کیفیت پست ها و بهتر دیده شدن پست شما در گوگل شود .

1- تنظیمات SEO پست : SEO هر پستی که شما انجام می دهید باعث می شود رتبه آن پست در گوگل و دیگر موتور های جست و جو بهتر شود و موجب بیشتر دیده شدن پست شما می گردد.از لینک زیر آموزش را دنبال و در پست هایتان اعمال کنید :

LINK

و یا قسمت "Optimizing individual blog posts "به بعد از لینک زیر :

LINK

و یا قسمت"Using the Yoast SEO Plugin to Optimize Content "به بعد از لینک زیر :

LINK

2- استفاده از 4 الی 10 تگ برای هر پست : تگ ها نیز اگر خوب استفاده شوند موجب بهتر دیده شدن پست در گوگل می شود. می توانید تگ ها را از کلمات کلیدی عنوان پست, از بازیگران فیلم ها و... انتخاب کنید .

3- آپلود کردن تصاویر پست ها در سایت : نام تصاویر پست ها بهتر است که هم نام عنوان پست باشد و در داخل سایت آپلود شده و در پست قرار داده شود. همچنین روی تمام تصاویر از عنوان پست برای تگ ALT استفاده نمایید.

قبل از آپلود عکس لطفا در بینن دیتابیس تصاویر جست و جو کنید تا اگر عکس پست شما قبلا موجود بود نیاز به آپلود دوباره عکس نباشد.

4- استفاده از هایپر لینک داخلی در پست ها: عبارت مشخصی از پست خود را انتخاب نموده و آن را در سایت سرچ کنید و لینک به دست آمده را روی آن عبارت قرار دهید.این کار در بالا بردن سئوی پست و در نتیجه بیشتر دیده شدن پست شما کمک می کند.

به عنوان مثال عبارت "MOVIES" در پست شما وجود دارد. آن را در سایت سرچ کرده و لینک به دست آمده را روی عبارت "MOVIES " قرار دهید.

تذکر:
هر گونه لینک دادن به سایت های دانلود دیگر موجب مسدود شدن اکانت شما خواهد شد.

5- از قالب های مشخص شده در لینک زیر برای هر دسته بندی استفاده کنید:
LINK

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شخص مهمه اما نه صد در صد ... بعضی وقتا طرف علاقش زیاده اما نمیدونه چه جوری شروع کنه و چی بخونه ... برای شما آسونه چون رشته تونه

تو یه مجموعه خیلی از عوامل هست که دست به دست هم میده که موفقیت و یا شکست آدم رو رقم بزنه

تلاش نه توی زبان بلکه تو هر مسئله ی زندگی مهمه
من فوق لیسانس ادبیات اینگلیسم

اما به پنج زبون دیگه هم مسلطم

علاقه مهمه

و سبک خوندن که چه چیز بخونه

درسته شخص صد درد صد مهم نیست اما بیش از 90 درضد مهمه

یه استاد یه مشاور تنها میتونه بگه چی بخون چطور بخون همه چیز بستگی به فرد داره

زبان یه علم فوق العاده فراریه

نمونه اش خودم

کتاب دیکشنری بزرگ اکسفورد رو زمانی کل لغت هایش را با روشی حفظ کردم

اما الان بیش از 60 درصد ان را فراموش کردم

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
من فوق لیسانس ادبیات اینگلیسم

اما به پنج زبون دیگه هم مسلطم

علاقه مهمه

و سبک خوندن که چه چیز بخونه

درسته شخص صد درد صد مهم نیست اما بیش از 90 درضد مهمه

یه استاد یه مشاور تنها میتونه بگه چی بخون چطور بخون همه چیز بستگی به فرد داره

زبان یه علم فوق العاده فراریه

نمونه اش خودم

کتاب دیکشنری بزرگ اکسفورد رو زمانی کل لغت هایش را با روشی حفظ کردم

اما الان بیش از 60 درصد ان را فراموش کردم

خوب خیلی خوبه که شما زبان تون خوبه

اینجوری می تونیم از اطلاعات و کمک شما تو تالار زبان بهره مند بشیم

AMIN4EVER

عضو
دوستان من با کمک google translate برگردان کردم.
اگر کمک کنید روان تر و بدون اشکالش کنیم ممنون میشم .

با سلام.

با توجه به گسترش حوزه فعالیت سایت و همچنین افزایش کیفیت پست ها قوانینی وضع کردیم از این رو از تمام نویسندگان سایت خواهشمندیم تا در راستای این قوانین عمل کنند تا موجب افزایش کیفیت پست ها و بهتر دیده شدن پست شما در گوگل شود .
Greeting
Due to the expanding of website and also increase the quality of posts we have enacted laws, ​therefore We ask that all authors of site to act in accordance with these rules to increase the quality and visibility of your posts in search engines

1- تنظیمات SEO پست : SEO هر پستی که شما انجام می دهید باعث می شود رتبه آن پست در گوگل و دیگر موتور های جست و جو بهتر شود و موجب بیشتر دیده شدن پست شما می گردد.از لینک زیر آموزش را دنبال و در پست هایتان اعمال کنید :

LINK

و یا قسمت "Optimizing individual blog posts "به بعد از لینک زیر :

LINK

و یا قسمت"Using the Yoast SEO Plugin to Optimize Content "به بعد از لینک زیر :

LINK

1-
Post SEO Options

Each post SEO that you are doing, makes it rank in Google and other Search Engines get better
and will result in your post being seen better
Follow the links below to learn and apply in your posts

LINK

And or After the "Optimizing individual blog posts" part link below
LINK

and or After the "Using the Yoast SEO Plugin to Optimize Content" part link below
LINK

2- استفاده از 4 الی 10 تگ برای هر پست : تگ ها نیز اگر خوب استفاده شوند موجب بهتر دیده شدن پست در گوگل می شود. می توانید تگ ها را از کلمات کلیدی عنوان پست, از بازیگران فیلم ها و... انتخاب کنید .

2-
Use 4 to 10 tags to each post
The tags if used as well, will cause the posts to be seen better on Google
You can select the tags from the post tittle keywords, Movie star or The content of the post

3- آپلود کردن تصاویر پست ها در سایت : نام تصاویر پست ها بهتر است که هم نام عنوان پست باشد و در داخل سایت آپلود شده و در پست قرار داده شود. همچنین روی تمام تصاویر از عنوان پست برای تگ ALT استفاده نمایید.

قبل از آپلود عکس لطفا در بینن دیتابیس تصاویر جست و جو کنید تا اگر عکس پست شما قبلا موجود بود نیاز به آپلود دوباره عکس نباشد.

3-
Upload your posts photos on the site
it's better that The name of Articles Pictures be the same articles title
And uploaded into the site and placed in the post
Also use ALT tags on all images from the post tittle

Before uploading photos, please use the search in the images database
if your sightly image be available Than before, do not need to upload the photos again ​

4- استفاده از هایپر لینک داخلی در پست ها: عبارت مشخصی از پست خود را انتخاب نموده و آن را در سایت سرچ کنید و لینک به دست آمده را روی آن عبارت قرار دهید.این کار در بالا بردن سئوی پست و در نتیجه بیشتر دیده شدن پست شما کمک می کند.

به عنوان مثال عبارت "MOVIES" در پست شما وجود دارد. آن را در سایت سرچ کرده و لینک به دست آمده را روی عبارت "MOVIES " قرار دهید.

تذکر:
هر گونه لینک دادن به سایت های دانلود دیگر موجب مسدود شدن اکانت شما خواهد شد.

4-
Use internal hyper link in posts
Choose a specified Word of your article
and search it on the site
And put the obtained Link on that Word

this will cause the posts to be seen better on Google​

For example, the phrase "MOVIES" Is available in your post

search that phrase on the site and
And put the obtained Link on the "MOVIES

Hint:
Any links to other download sites will clog your account

5- از قالب های مشخص شده در لینک زیر برای هر دسته بندی استفاده کنید:

5-
Please use The templates specified below for each category

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
دوستان من با کمک google translate برگردان کردم.
اگر کمک کنید روان تر و بدون اشکالش کنیم ممنون میشم .

Greeting
Due to the expanding of website and also increase the quality of posts we have enacted laws(set rules), ​therefore We ask that all authors of site to act in accordance with(to act upon) these rules to increase the quality and visibility of your posts in search engines

1-
Post SEO Options(setting)

Each post SEO that you are doing, makes it rank in Google and other Search Engines get better(will get better ranking in google and other search engines)
and will result in your post being seen better
Follow the links below to learn and apply in your posts

LINK

And or After the "Optimizing individual blog posts" part link below
LINK

and or After the "Using the Yoast SEO Plugin to Optimize Content" part link below
LINK

2-
Use 4 to 10 tags to each post
The tags if used as well, will cause the posts to be seen better on Google
You can select the tags from the post tittle keywords, eg. Movie star or The content of the post

3-
Upload your posts photos on the site
it's better that The name of Articles Pictures be the same articles title(to choose title of image same as title of post )
And uploaded into the site and placed in the post
Also use ALT tags on all images from the post tittle

if your sightly image be available Than before(to be sure that image is not uploaded before), do not need to upload the photos again ​

4-
Use internal hyper link in posts
Choose a specific Word of your article
and search it on the site
And put the obtained Link on that Word

this will cause the posts to be seen better on Google​

For example, the phrase "MOVIES" Is available in your post

search that phrase on the site
And put the obtained Link on the "MOVIES

Hint:
Any links to other download sites will clog your account(cause to disable your account)

5-
Please use The templates specified below for each category

سلام

اونایی که اول با
سبز مشخص کردم و بعد با آبی تو پرانتز جلوش نوشتم یعنی میشه به جاش اون آبی هارو بنویسید

AMIN4EVER

عضو
You can select the tags from the post tittle keywords, eg. Movie star or The content of the post

@Persia1http://www.iran-eng.com/member.php/300254-Persia1

مرسی از شما به خاطر ادیت.

در جمله بالا فکر کنم کمی نامفهموم شد.به این صورت بخوام بشه, میشه لطفا جمله شو بگید.

می توانید تگ ها را از عنوان پست, بازیگران آن فیلم, و ژانر آن فیلم انتخاب کنید .

در مورد متن زیر :

قبل از آپلود عکس لطفا در بین دیتابیس تصاویر, جست و جو کنید تا اگر عکس پست شما قبلا موجود بود نیاز به آپلود دوباره عکس نباشد.
to be sure that image is not uploaded before

متن بالا به همراه برگردونش به این شکل میشه دیگه درسته یا جای ادیت داره باز؟

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
@Persia1

You can select the tags from the post tittle keywords, eg. Movie's actors and genres

در جمله بالا فکر کنم کمی نامفهموم شد.به این صورت بخوام بشه, میشه لطفا جمله شو بگید.

در مورد متن زیر :

متن بالا به همراه برگردونش به این شکل میشه دیگه درسته یا جای ادیت داره باز؟

اولی اضافه شد
دومی هم خوبه احتیاجی نیست ادیت بشه
اون eg که نوشتم یعنی به عنوان مثال

AMIN4EVER

عضو

اولی اضافه شد
دومی هم خوبه احتیاجی نیست ادیت بشه
اون eg که نوشتم یعنی به عنوان مثال

من میخام این متن انگلیسی بشه.

می توانید تگ ها را از عنوان پست, بازیگران, و ژانر آن فیلم انتخاب کنید .

الان این متن شما این معنی رو میده:
You can select the tags from the post tittle keywords, eg. Movie's actors and genres

"شما می توانید برچسب ها را از کلمات کلیدی عنوان پست انتخاب کنید, برای مثال بازیگران فیلم و ژانر"

ببینید این درست هست:

You can select tags from the post title, actors, and the genre of that movie

در مورد متن زیر هم بهتره این شکلی باشه :

قبل از آپلود عکس لطفا در بین دیتابیس تصاویر, جست و جو کنید تا اگر تصویر مورد نظر شما از قبل در سایت موجود بود از آن استفاده کنید و نیاز به اپلود دوباره نباشد.

لطفا ادامه ـش رو برگردونید به انگلیسی .
...

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
من میخام این متن انگلیسی بشه.

الان این متن شما این معنی رو میده:

"شما می توانید برچسب ها را از کلمات کلیدی عنوان پست انتخاب کنید, برای مثال بازیگران فیلم و ژانر"

ببینید این درست هست:

You can select tags from the post title, actors, and the genre of that movie

در مورد متن زیر هم بهتره این شکلی باشه :

قبل از آپلود عکس لطفا در بین دیتابیس تصاویر, جست و جو کنید تا اگر تصویر مورد نظر شما از قبل در سایت موجود بود از آن استفاده کنید و نیاز به اپلود دوباره نباشد.

...

سلام

ادامش میشه

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من میخام طی یک بازه زمانی 2ساله به سطح خوب برسم و بعدش دوره های فشرده برای آزمونهای زبان رو شروع کنم.الان سطحم IM هست.شما کدوم موسسه رو در تهران پیشنهاد میکنین که بیشتر هم مکالمه محور باشه؟ ضمنا حداکثر2-3روز در هفته میتونم کلاس برم.ممنون.:redface:

Coronaa

کاربر فعال
سلام دوستان
میشه بگید این معنیش چطوری میشه؟
Ref. (Valério et al.,2003) assesses relative merits and drawbacks of different digital implementations of non-integer order controllers for a robotic arm.