سخنان بزرگان

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
‌‌#ایلهان_برک

آدم از دلتنگی
خسته مى شود؟
بله خسته مى شود!
اگر نتواند آن را به زبان بياورد...

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گاهی اوقات دلم می‌خواهد در تاریکی گم بشوم.
از خودم می‌گریزم. از خودم که همیشه مایه‌ی آزار خودم بوده‌ام. از خودم که نمی‌دانم چه می‌کنم و چه می‌خواهم.
" فروغ فرخزاد "

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به سکوت خو می‌گرفت
و آنقدر بی‌حضور شده بود
که همه فراموشش کرده بودند.
انگار به‌دنیا آمده بود که تنها باشد

"عباس معروفی "

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آدم‌ها به فراموشی محتاج‌ترند تا به خاطره.
آدم‌ها از خاطرات، خنجر می‌سازند و با خنجرِ خاطره خط می‌اندازند روی همه‌چیزِ زندگی.
زندگی خجالت می‌کشد که از ذهن بیرون بیاید، بس‌که تن‌و‌بدن و سروصورتش خط‌خطی خاطرات است.
گاهی خاطره، خطرناک‌ترین چیز جهان است.

از کتاب : سووشون؛ سیمین دانشور

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
نیاز خود برای تأیید شدن توسط دیگران را کنار بگذارید. شما تنها قاضی ارزش‌های خود هستید و هدف شما کشف ارزش‌های بی‌‌شمار در درون خود است، صرف نظر از این که دیگران چه فکری کنند. اگر این را بپذیرید، آزادی بزرگی به دست می‌‌آورید...

#دیپاک_چوپرا

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
آنچه هم اکنون در فکرت می‌گذرد، زندگی آینده ات را خلق می‌کند. تو زندگی‌ات را با افکارت خلق می‌کنی و چون مدام در حال فکر کردن هستی، همیشه در حال آفرینشی. راجع به هر چه بیشتر فکر کنی یا بر هر چه تمرکز کنی، همان در زندگی‌ات رخ می‌دهد.

#راندا_برن

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مغزم، مغزم درد می‌کند از حرف زدن،
چقدر حرف زده‌ام،
چقدر در ذهنم حرف زده‌ام!

" محمود دولت آبادی"

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
روح من ساکن برکه‌ای است فرورفته در سکوت، برکه‌ای ساکن، عمیق، زیبا، آرام و سرد.

" مغز اندرو "

بالا