ستايش لو رفت !

haydiii

عضو جدید

تصوير برداري 5 قسمت پاياني سري اول سريال «ستايش» هم رو به پايان است! از همين حالا براي خيلي‌ها سوال ايجاد شده که سريالي با اين همه لفت!‌ سري دومش چه‌طوري مي‌شود؟ ما هم اختاپوس درون‌مان را فعال مي‌کنيم براي در کردن سري دوم ستايش! در سري دوم ستايش پير شده و روي يک کاناپه لمي‌ده! بعد ده دقيقه طول مي‌کشه تا يک فنجان چاي بخوره! نوه‌اش مياد پيشش و مي‌پرسد: مامان بزرگ مگه قول ندادي يک روز داستان زندگيتو واسم بگي؟ ستايش پير: چرا گلم، اما بعضي رازها اگه به وقتش گفته نشه خوب نيست! بعد 5 قسمت اصرار از نوه و انکار از ستايش تا اين که در قسمت ششم ستايش مي‌گه: قصه زندگي من از اون جايي شروع شد که داداشم رفت سربازي، بعدش... و اين گونه تمام سري اول در سري دوم به صورت فلش بک پخش مي‌شود اما اين‌بار با روايتي متفاوت از ستايش!
از قرار معلوم با اين اوضاعي که در سريال «5 کيلومتر تا بهشت» مي‌بينيم اين ارواح بي‌حيا نياز اساسي به طرح امنيت اجتماعي اخلاقي دارند وگرنه عن‌قريب است که با تفنگ آب پاش روي هم آب بريزند و خزبازي دربياورند. انگار نه انگار اصلا!‌

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين سريال از اولشم لو رفته بود و پايانش مشخص بود

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز

تصوير برداري 5 قسمت پاياني سري اول سريال «ستايش» هم رو به پايان است! از همين حالا براي خيلي‌ها سوال ايجاد شده که سريالي با اين همه لفت!‌ سري دومش چه‌طوري مي‌شود؟ ما هم اختاپوس درون‌مان را فعال مي‌کنيم براي در کردن سري دوم ستايش! در سري دوم ستايش پير شده و روي يک کاناپه لمي‌ده! بعد ده دقيقه طول مي‌کشه تا يک فنجان چاي بخوره! نوه‌اش مياد پيشش و مي‌پرسد: مامان بزرگ مگه قول ندادي يک روز داستان زندگيتو واسم بگي؟ ستايش پير: چرا گلم، اما بعضي رازها اگه به وقتش گفته نشه خوب نيست! بعد 5 قسمت اصرار از نوه و انکار از ستايش تا اين که در قسمت ششم ستايش مي‌گه: قصه زندگي من از اون جايي شروع شد که داداشم رفت سربازي، بعدش... و اين گونه تمام سري اول در سري دوم به صورت فلش بک پخش مي‌شود اما اين‌بار با روايتي متفاوت از ستايش!
از قرار معلوم با اين اوضاعي که در سريال «5 کيلومتر تا بهشت» مي‌بينيم اين ارواح بي‌حيا نياز اساسي به طرح امنيت اجتماعي اخلاقي دارند وگرنه عن‌قريب است که با تفنگ آب پاش روي هم آب بريزند و خزبازي دربياورند. انگار نه انگار اصلا!‌

چقد این سریال مزخرفه اخه!
بیبیییییییینننن
زکییییی

قسمت اول که دیدم بالا اوردم و خوشبختانه موفق نشدم دیگه دنبال کنم

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
سریال های ایرانی همینن دیگه !!!همشون شبیه همن :razz:

نه همه. کارهایی که کارگردانهایی مثل میر باقری .جعفری جوزانی . سعید مقدم. محمد حسین لطیفی . مهران مدیری و ... میسازند واقعا سریالهای خوبی هستند

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه سریال ها چرتو مزخرف بودن ......... فقط یدونه فیلم سینمایی......... حرفه ای و قابل تحسین بود اونم اژانس شیشه ای بود.........

آفرودیته

عضو جدید
ما چیزی که زیاد داریم وقته عزیزم.

اونم صرف دیدن این سریالهای بسیار جذاب میشه.

Schneider

مدیر بازنشسته
سریال فقط فرار از زندان
نه دوبله شده!
با صدای خودشون(زیرنویس دار)
یادمه پارسال تابستون بود فکر کنم......ساعت 9 شب DVD شو میذاشتم نگاه کنم....انقد جذاب بود یهو سرمو بلند کردم دیدم 7 صبه!!!!!!:biggrin:

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
سریال فقط فرار از زندان
نه دوبله شده!
یادمه پارسال تابستون بود فکر کنم......ساعت 9 شب DVD شو میذاشتم نگاه کنم....انقد جذاب بود یهو سرمو بلند کردم دیدم 7 صبه!!!!!!:biggrin:
لاست یادت مهندس...........

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
سریال فقط فرار از زندان
نه دوبله شده!

به به :D

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اصلا این سریالرو دوست ندارم چون دو روز افسرده میشم

در مورد ارواحه باهاتون موافقم اگه پلیس امنیت ارواح نباشه این امیر حسین راست راست میره خونه مردم سرک میکشه..........دی

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی سریالهای ماه رمضان واقعا عالی بودند

مثل زیر هشت با بازی خوب امیر جعفری و کارگزدانی سیروس مقدم

یا صاحبدلان با کارگردانی محمد حسین لطیفی

سریالهای غیر ماه رمضان هم خیلی هستن که خوب باشن

چرا ما همیشه عادت داریم همه چیزو خیلی بد و سیاه ببینیم؟؟؟

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بعضی سریالهای ماه رمضان واقعا عالی بودند

مثل زیر هشت با بازی خوب امیر جعفری و کارگزدانی سیروس مقدم

یا صاحبدلان با کارگردانی محمد حسین لطیفی

سریالهای غیر ماه رمضان هم خیلی هستن که خوب باشن

چرا ما همیشه عادت داریم همه چیزو خیلی بد و سیاه ببینیم؟؟؟
با صاحبدلان موافقم
آره سریال خوبم داشتیم مث درچشم باد
اما اخیرا فیلم و سریال...
مثلا همین 5کیلومترابهشت
خب واقعا مزخرفه دیگه:razz:

alireza-1991

عضو جدید
در حال حاضر بهترین و پرمخاطب ترین سریال تلویزیونه که در ماه رمضان هم پخشش ادامه داره
با بازی درخشان و فوق العاده داریوش ارجمند

s_aa

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سریال فقط فرار از زندان
نه دوبله شده!
موافقم
سریال فوق العاده ای بودش
یادمه پارسال من هم همین وضع رو داشتم از صبح تا شب . از شب تا صبح...خیلی جالب بودش.....

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
در حال حاضر بهترین و پرمخاطب ترین سریال تلویزیونه که در ماه رمضان هم پخشش ادامه داره
با بازی درخشان و فوق العاده داریوش ارجمند

پرمخاطبی معیار نیست.
مگه اخراجی ها خوب بود؟؟؟
سالهای قبل هم سریالهای درپیتی زیاد بود که پر مخاطب بود به خاطر بد سلیقگی مخاطب مثل پس از باران.مهر مادری و ...
همه اینها رو هم امثال سعید سلطانی میسازند که به قول "صرفا جهت اطلاع"اب نمیبندن به سریال بلکه سد باز میکنن!!!!

pinturiko

عضو جدید
سریال ساختن هم انگار مد شده و هر مزخرفی رو باید ساخت و مردم هم استقبال چشمگیر و حضور مبلبونی دارند:eek:

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا همش مسخره بازیه من که دو تا قسمت بیشتر ازش ندیدم ولی میتونم بگم آخرش چی میشه همشون یا عروسی یا اعتیاده یا مرگه که این همشون رو با هم داشت خیلی فیلم های ایرانی مزخرف شدن

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
آب بستن به این میگن دیگه
ولی با دو خط آخر خیلی حال کردم :biggrin:

drippy*

عضو جدید
مردم کشور ما عاشق اینجور فیلمان(فیلم هندی ایرانی:D)
ستایش،دلنوازان،فاصله ها،مهر مادری و...
تا کی میخوان از این فیلمای ملودرام جذاب بسازن خدا میدونه!!!!!