زیباترین جمله در وصف پدر و مادر

daryanian

عضو جدید
کاربر ممتاز
مادر و پدر دوستتان دارم،:gol: اولین وآخرین حرف احساسی به نظر بنده

daryanian

عضو جدید
کاربر ممتاز
ویتامین گیر دادی ها یه تاپیک جدید بزن امتیاز بگیر زیاد گیر نده،
اینارو نوشتم که تاپیک بره بالا شوخی بود

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم عاشقشونم و متاسفم که نه تا حالا و نه تا آخر عمر نمی تونم کاری کنم که محبت هاشون رو جبران کنم.:w27::w40:
امیدوارم حداقل بچه خوبی براشون باشم.

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
مادر ای فرشته امید و آرزو! درامتداد نگاه پر فروغت، عطوفت و مهربانی معنا می شود که در حقیقت از مهربانی خدا رنگ و بو گرفته است.:gol:

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
پدر .... يعني تنها نماندن در بوران سخت زندگي....
پدر يعني تحمل بار غمها بجاي تو.....
پدر يعني عشق بي دليل .....
پدر يعني تمام ناتمام من.....

و نبودش....

چه سخت ا
ست..

juju_memar

عضو جدید
نسخه جدید شعر زیبای مادر
این شعر زیبا رو حتما شنیدید: گویند مرا چو زاد مادر پستان به دهان گرفتن آموخت

شب ها بر گاهواری من بیدار نشست و خفتن آموخت
دستم بگرفت و پا به پا برد تا شیوه ی راه رفتن آموخت
یک حرف و دو حرف بر زبانم الفاظ نهاد و گفتن آموخت
لبخند نهاد بر لب من بر غنچه ی گل شکفتن آموخت
پس هستی من ز هستی اوست
تا هستم و هست دارمش دوست
( ایرج میرزا)

vitaminb12

عضو جدید
کاربر ممتاز
نسخه جدید شعر زیبای مادر
این شعر زیبا رو حتما شنیدید: گویند مرا چو زاد مادر پستان به دهان گرفتن آموخت

شب ها بر گاهواری من بیدار نشست و خفتن آموخت
دستم بگرفت و پا به پا برد تا شیوه ی راه رفتن آموخت
یک حرف و دو حرف بر زبانم الفاظ نهاد و گفتن آموخت
لبخند نهاد بر لب من بر غنچه ی گل شکفتن آموخت
پس هستی من ز هستی اوست
تا هستم و هست دارمش دوست
( ایرج میرزا)
قشنگ بود

Tutulmaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
مادر و پدر قابل وصف نیستند،آنها قطعاً متعلق به این دنیا نبوده و نخواهند بود، این نعمتی ست که خدا نصیب اکثریت می کند ولی قدرشناسی این نعمت را نصیب کمتر کسی بکند.شاید زمانی دانسته شود که دیگر پیش ما نیستند.گاهاً درک آن روز برایم غیر ممکن می شود،می گویم کاش زودتر از آنها بروم،چون برای یک قدر نشناس شرایط بسیار سختی بوجود خواهد آمد. اما رفتن فرزند نا اهل نیز برای پدر و مادر غیر قابل تحمل است،پس لااقل این آخرین مورد را باید به جای آورد،هرگز در عمرم به کسی نگفته ام دوستت دارم! این شاید نه به معنی دوست نداشتن است.اما قلب های بزرگ و عمیق، به ظاهر محدود و در باطن چون اقیانوسی بی کران همیشه در تلاطم هستند و در عمق این اقیانوس بی نهایت مطمئناً واژه های بسیاری نهفته است اگرچه در رود زبان جاری نشود.این یک سخنرانی نیست! این حس بر گرفته از این اقیانوس نیست چرا که صدای آن مهیب تر از حد آستانه ی شنوایی شماست و شما این نعره ی مهیب را بسان ساحل ارام و مسکوت می پندارید.شاید ترانه ای که از گوش ماهی افتاده در ساحل آن به گوش می رسد برای تحریک کردن احساسات شما کافی باشد.شاید ترانه ی تمامی گوش ماهی های این ساحل نیز برای بیان این حس کافی نباشد.بهتر است مثل همیشه سکوت کنم.

vitaminb12

عضو جدید
کاربر ممتاز
مادر و پدر قابل وصف نیستند،آنها قطعاً متعلق به این دنیا نبوده و نخواهند بود، این نعمتی ست که خدا نصیب اکثریت می کند ولی قدرشناسی این نعمت را نصیب کمتر کسی بکند.شاید زمانی دانسته شود که دیگر پیش ما نیستند.گاهاً درک آن روز برایم غیر ممکن می شود،می گویم کاش زودتر از آنها بروم،چون برای یک قدر نشناس شرایط بسیار سختی بوجود خواهد آمد. اما رفتن فرزند نا اهل نیز برای پدر و مادر غیر قابل تحمل است،پس لااقل این آخرین مورد را باید به جای آورد،هرگز در عمرم به کسی نگفته ام دوستت دارم! این شاید نه به معنی دوست نداشتن است.اما قلب های بزرگ و عمیق، به ظاهر محدود و در باطن چون اقیانوسی بی کران همیشه در تلاطم هستند و در عمق این اقیانوس بی نهایت مطمئناً واژه های بسیاری نهفته است اگرچه در رود زبان جاری نشود.این یک سخنرانی نیست! این حس بر گرفته از این اقیانوس نیست چرا که صدای آن مهیب تر از حد آستانه ی شنوایی شماست و شما این نعره ی مهیب را بسان ساحل ارام و مسکوت می پندارید.شاید ترانه ای که از گوش ماهی افتاده در ساحل آن به گوش می رسد برای تحریک کردن احساسات شما کافی باشد.شاید ترانه ی تمامی گوش ماهی های این ساحل نیز برای بیان این حس کافی نباشد.بهتر است مثل همیشه سکوت کنم.

بسیار زیبا بود دوست عزیز