زن ها آخرین موجودات روی زمین

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا اين آقا سهيل انكار دندوناش دراومده ميتونه صحبت كنه:biggrin:
عزيزم، بچه به اين كند ذهني نديده بودم بخدانوبرشه امروز جمعه بود :biggrin:
آخه حسنی به مکتب نمیرفت وقتی میرفت جمعه میرفت!!!!!!!!!

سهیل کله پوک من اومدم
شهر بی کلانتر نیست!!!!!!!!

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا اين آقا سهيل انكار دندوناش دراومده ميتونه صحبت كنه:biggrin:
عزيزم، بچه به اين كند ذهني نديده بودم بخدانوبرشه امروز جمعه بود :biggrin:
بچه جون واسه عقب مونده هایی مث تو گفتم جمعه ها هم کلاس جبرانی بذارن ........شاید فرجی حاصل شد

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز

سهیل کله پوک من اومدم
شهر بی کلانتر نیست!!!!!!!!
قوربونت داداشی جونم .....امین نپو دارد شد همه احترم بذارید
خب مبارك به پاي هم پير شيد بازم خدايا شكرت كه باعث عمل خير شديم:biggrin:
میدونم ....میدونم ....حرف نزدن برات خیلی خیلی سخته .......دمت جیز بیزی کلی خنداندی مرا امشب .....بازم بیا.......:w25:

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشم میاد که خودت میگی خودتم میخندی .....بخند خنده برا سرطان پاشنه پا خیلی مفیده ......تو واس اونایی که گوله نمکی ببین اونا دیگه چه تانکر نمک بودن .....

بازم كه قرصهاتو نشسته خوردي داري هزيونميگي ببين كار دسته خودت ميديا....
ببين به اين خانم معلمتون بگو باهات املاء خيلي كار كنه... :biggrin::biggrin:
بچم چقدر آرزو داره دكتر شه تا اين سرطان رو درمان كنه خدايا بهش كمك كن اين آمادگي رو قبول شه تا ببيبم چي ميشه:biggrin::biggrin:

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز
قوربونت داداشی جونم .....امین نپو دارد شد همه احترم بذارید

میدونم ....میدونم ....حرف نزدن برات خیلی خیلی سخته .......دمت جیز بیزی کلی خنداندی مرا امشب .....بازم بیا.......:w25:

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا امروز رفته بودم قبرستون ....خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه .....اقا دقت کردم دیدم تو یه ردیف سیصد نفری فقط ده تاش زن هستش .....بقیه مرده .....انگار مربای مرد گذاشتن اونجا ......سر انگشتی حساب کردم دیدم اگه این ناتوازنی ادامه داشته باشه تا صد سال دیگه فقط زن ها میمونند ....:surprised: .......بیچاره مردا ....چقدر موجودات خوبی بودن ......چقدر راحت به سرشون با یه چشمک زدن شیره میمالیدیم:eek:....... دنیای بدون مرد :w00:.....دنیای بدون زیبایی ......طبق امار الان به مخ یه مرد معمولی در هر ثانیه 600 پاسکال فشار وارد میشه از طرف همسرش .......عجیبا عجبا

شما مهندسی مکانیک می خونین؟.....بهتر نیست این یه ذره فشاری که به خودتون وارد می کنین و این فسفری رو که استفاده می کنین برای یه چیز مفید تر باشه.....ای کاش دقتی که روی تعداد سنگ قبرها می کنین بزارین برای خوندن درسهاتون .....با توجه به سطح علمی مهندسامون فکر میکنم لازمتون یشه

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم كه قرصهاتو نشسته خوردي داري هزيونميگي ببين كار دسته خودت ميديا....
ببين به اين خانم معلمتون بگو باهات املاء خيلي كار كنه... :biggrin::biggrin:
بچم چقدر آرزو داره دكتر شه تا اين سرطان رو درمان كنه خدايا بهش كمك كن اين آمادگي رو قبول شه تا ببيبم چي ميشه:biggrin::biggrin:
با این چرندیاتت آبروی تموم بچه مکانیکارو بردیا .......خانوم معلم دارید بدبخت؟:w15::w15:........بگو چرا اینقدر فوکولی هستی .......قاش قوش قورچ

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما مهندسی مکانیک می خونین؟.....بهتر نیست این یه ذره فشاری که به خودتون وارد می کنین و این فسفری رو که استفاده می کنین برای یه چیز مفید تر باشه.....ای کاش دقتی که روی تعداد سنگ قبرها می کنین بزارین برای خوندن درسهاتون .....با توجه به سطح علمی مهندسامون فکر میکنم لازمتون یشه
عزیزم شما الان توهین کردید یا فقط داشتید شوخی میکردید؟؟؟......
داداش سهیل ما درسش رو میخونه شما نگران نباشید......

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز

سهیل کله پوک من اومدم
شهر بی کلانتر نیست!!!!!!!![/quote]

به به خوشم اومد
قاشق نشسته قبلاً خبر مي كردي يه شتري برايه وردت ذبح ميكرديم تا يه وقتي چشم نزننت ....
راستي ميبينم همه مهد كودكي هنوز نخوابيدن بريد بخوابيد بريد آفرين

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز

سهیل کله پوک من اومدم

به به خوشم اومد
قاشق نشسته قبلاً خبر مي كردي يه شتري برايه وردت ذبح ميكرديم تا يه وقتي چشم نزننت ....
شما چرا بیداری؟؟......

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله ابجی مشکلی داری ؟......تو شهرستان شما دخترا هم مکانیک میخونن؟....ترانه جون ......نکنه میخواستی تو قبرستون معادله جوزفو حل کنم؟.....خوده تو اگه این همه وقتی که اینجا میزاری رو میزاشتی تو علم الان یه زمینه شغلی ایجاد کرده بودی چهار تا جوون هم میومدند تو شرکتت کار میکردند ....اگه باز مشکلی داری بریز تو صندوق پیشنهادات

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز

سهیل کله پوک من اومدم

به به خوشم اومد
جیگر احترام سرت نمیشه
من سرم میشه
بچه ها میدونن من اون روم بالا بیاد چی میشم
پس حواست باشه
اونجام با لاوم شوخی بیربط کردی
جوابتو بهت دادم
پس اگه دلت واسه سیستم جدید تنگ نشده
حواستو جمع کن!!!!!!!!
با کی داری شوخیه چی میکنی!!!!!!!

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز
ها چیه جوش آوردی؟ .....منکه گفتم با من نمیتونی کل بندازی .......حالا زوده برات...برو بیرون لطفا .......
سهیل شانس آورده من امشب حسش نیست واسم
یه دلشوره دارم نمیدونم واسه چی
یه اتفاقی قراره بیفته
از صب معدم اومده تو دهنم!!!!!!!

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم شما الان توهین کردید یا فقط داشتید شوخی میکردید؟؟؟......
داداش سهیل ما درسش رو میخونه شما نگران نباشید......

هر طور می خوای حساب کن روی حساب من با استارتر این تاپیک بود
اما میتونی یه نصیحت بدونی که به جای صحبت در مورد خانمها سرتون تو کار خودتون باشه

بله ابجی مشکلی داری ؟......تو شهرستان شما دخترا هم مکانیک میخونن؟....ترانه جون ......نکنه میخواستی تو قبرستون معادله جوزفو حل کنم؟.....خوده تو اگه این همه وقتی که اینجا میزاری رو میزاشتی تو علم الان یه زمینه شغلی ایجاد کرده بودی چهار تا جوون هم میومدند تو شرکتت کار میکردند ....اگه باز مشکلی داری بریز تو صندوق پیشنهادات

شما وقتی در مورد تعداد مرده های خانمها نظر میدی من دیگه چی بگم؟...در ضمن من الان دارم توی دو شرکت کار می کنم وقت زیادی هم اینجا نمیزارم ......اگر هم بزارم وفتهایی رو که اینجا نیستم به جای شمردن سنگ قبرها دارم کار می کنم

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
جیگر احترام سرت نمیشه
من سرم میشه
بچه ها میدونن من اون روم بالا بیاد چی میشم
پس حواست باشه
اونجام با لاوم شوخی بیربط کردی
جوابتو بهت دادم
پس اگه دلت واسه سیستم جدید تنگ نشده
حواستو جمع کن!!!!!!!!
با کی داری شوخیه چی میکنی!!!!!!!

چه شوخي بي ربط كرديم كه به شما با غيرت بر خورد؟
بيبن من از آدمهاي كه كنده تر از دهنشون حف ميزنن اصلاً خوشم نمياد
من با توشوخي ندارم تو خودت اول مزه ريختي وجوابت رو هم گرفتي حالا هم زياد منم منم نكن حالو حصلتو نداروم...
ما رفتيم بقييه ي حرفها بمونه واسه بعد...

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما وقتی در مورد تعداد مرده های خانمها نظر میدی من دیگه چی بگم؟...در ضمن من الان دارم توی دو شرکت کار می کنم وقت زیادی هم اینجا نمیزارم ......اگر هم بزارم وفتهایی رو که اینجا نیستم به جای شمردن سنگ قبرها دارم کار می کنم
نگفتم احوالاتتو به من بگی گفتم خودت یه چند تا شرکت بزن تا جوونا بیکار نمونن .......یادم نمیره ترانه جون قبل رفتنت اینجا چقدر فعال بودی ........شبا هم اینجا میخوابیدی ........گوش ما پره از این موعظه های بالا منبری آبجی ..........شمردن قبرا توسط من مانع پیشرفتت نمیشه هیچ باعث میشه بری تو سومین شرکت هم کار کنی ....حالا هم برو کارا تو بکن ......

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر طور می خوای حساب کن روی حساب من با استارتر این تاپیک بود
اما میتونی یه نصیحت بدونی که به جای صحبت در مورد خانمها سرتون تو کار خودتون باشه
شما راست میگی آبجی ، من از شما معذرت میخوام.......

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایها الناس من الان ایمان آوردم که این محمد جاوید گوله نمکه .......حالا میتونی خوش باشی بزن به چاک

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز
]
بينم تو هميشه اينطور بي ادبي
ادب از كه آموختي از بي ادبان مواظب حرف هاي كه داري بلغور مي كني هم باش
مخزن ادب ، شما بهتره قبل از اینکه چیزی بگی چند صفحه برگردید عقب و ببینید کی بی ادبی میکرد.......

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه شوخي بي ربط كرديم كه به شما با غيرت بر خورد؟
بيبن من از آدمهاي كه كنده تر از دهنشون حف ميزنن اصلاً خوشم نمياد
من با توشوخي ندارم تو خودت اول مزه ريختي وجوابت رو هم گرفتي حالا هم زياد منم منم نكن حالو حصلتو نداروم...
ما رفتيم بقييه ي حرفها بمونه واسه بعد...
من با تو شوخی نکردم با سهیل بودم
حرف دهنتم بفهم وگرنه اون روی سگم بالا میاد!!!!!!

نه فعلاً همين مقدار كافي بعدش هم شما خودت آماده كن چون آخر سر ميام سراغ شما.....!!!!!!!!! :biggrin::biggrin::gol:
البته اگر اجازه بدين؟؟؟؟؟

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
سهیل شانس آورده من امشب حسش نیست واسم
یه دلشوره دارم نمیدونم واسه چی
یه اتفاقی قراره بیفته
از صب معدم اومده تو دهنم!!!!!!!
سیندی فدات شه چرا اینطوری شدی .....خیلی ناراحت شدم جون تو