زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

dalin

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ممنونم
شما خوبید؟
من که سوال زیاد نپرسیدم نمیدونم همه چرا میگن زیاد سوال پرسیدم... گرفتار بودم وگرنه اونقد سوال میپرسیدم که شبنم از امدنش پشیمون بشه... :D
جالبیه صندلی داغ به اینه که هم شخص سوال کننده فکر میکنه که چه سوالایی بپرسه و چجوری بپرسه و خیلی تمکز میکنه که سوال جدید و جالب بپرسه و........ (کلا جالبه....حس خوبیه...البته فقط واسه صندلی داغ ها...وگرنه هر جای دیگه باشه اصلا درست نیست ...) هم واسه شخص جواب دهنده... باعث میشه به خیلی چیزها که فکر نکرده و دقت نکرده بیشتر دقت کنه.... و با یه دید دیگه نگاه کنه....این واسم خیلی جالبه...
خیلی از سوالای صندلی شبنم رو اول از خودم میپرسیدم ببین نظر خودم چیه.... و یا اگر خودم رو صندلی نشسته بودم چی جواب میدادم.... تو بعضی هاشون واقعا گیر میکردم....

سلام
حال شما خوبه؟

ممنون
شما خوبید ؟؟؟
خبرهای داغ چی دارید ؟؟؟؟

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون
شما خوبید ؟؟؟
خبرهای داغ چی دارید ؟؟؟؟

تشکر...
خبر داغ داغ.... اینکه آقا محمد رضا تو تاپیک گیاهان دارویی سوال گذاشته بفرمایید جواب بدید:D
یه خبر داغ دیگه هم اینکه تو تاپیک هر کی گفت این چه گیاهیه؟ من سوال گذاشتم.... بفرمایید....

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=18427&stc=1&d=1267267101

دیگه خب
ری ندارم....:D شما چه خبرا؟

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
مریم خودت کی میشینی رو صندلی؟

Phyto

مدیر تالار
تشکر...
خبر داغ داغ.... اینکه آقا محمد رضا تو تاپیک گیاهان دارویی سوال گذاشته بفرمایید جواب بدید:D

اینو که نیم ساعت پیش جواب دادیم رفت پی کارش!

یه خبر داغ دیگه هم اینکه تو تاپیک هر کی گفت این چه گیاهیه؟ من سوال گذاشتم.... بفرمایید....

اینو ندیده بودم، بذار برم ببینم بلدم!

راستی تا حالا هر عکسی که تو خود این فروم آپ کردی گذاشتی من نتونستم ببینم، باز نمیشه... مثل این
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=18427&stc=1&d=1267267101

دیگه خبری ندارم....:D شما چه خبرا؟

ما هم اینکه یواش یواش داریم وارد تولید انبوه میشیم دیگه شاید وقت نشه زیاد بیام اینجا

Phyto

مدیر تالار
این چه گیاهیه فقط دوتا عکس اولی باز شد، سه تا پایینیا غیر قابل دیده!

dalin

عضو جدید
کاربر ممتاز
تشکر...

دیگه خبری ندارم....:D شما چه خبرا؟

ما که جواب سوالات رو معمولا ... :redface: ولی به چشم

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام شبنم جان :gol:
سلام اقا سعید ببخشید اون موقع رفته بودم :gol:
سلام شبنم، تموم کردی بالاخره صندلیتو؟ الان چه حسی داری؟ فکر میکنی دمای صندلیت به چن درجه رسید؟

سلام سعید، چطوری خوبی؟ کار و بار چطوره؟

سلام مریم گلی، واقعا خسته نباشی، من موندم تو اینهمه سوال از کجا آوردی!
سلام اقا رضا نه تا شب هست یکی تازه اومده میخواد سوال بپرسه به افسونم گفته بود فک کنم ولی من زدم تو ذوقش ولی بعدش پشیمون شدم گفتم بیا سوال بپرس
سلام
ممنونم
شما خوبید؟
من که سوال زیاد نپرسیدم نمیدونم همه چرا میگن زیاد سوال پرسیدم... گرفتار بودم وگرنه اونقد سوال میپرسیدم که شبنم از امدنش پشیمون بشه... :D
جالبیه صندلی داغ به اینه که هم شخص سوال کننده فکر میکنه که چه سوالایی بپرسه و چجوری بپرسه و خیلی تمکز میکنه که سوال جدید و جالب بپرسه و........ (کلا جالبه....حس خوبیه...البته فقط واسه صندلی داغ ها...وگرنه هر جای دیگه باشه اصلا درست نیست ...) هم واسه شخص جواب دهنده... باعث میشه به خیلی چیزها که فکر نکرده و دقت نکرده بیشتر دقت کنه.... و با یه دید دیگه نگاه کنه....این واسم خیلی جالبه...
خیلی از سوالای صندلی شبنم رو اول از خودم میپرسیدم ببین نظر خودم چیه.... و یا اگر خودم رو صندلی نشسته بودم چی جواب میدادم.... تو بعضی هاشون واقعا گیر میکردم....
اینو موافقم چون بیشتر س.الایی میپرسیدین که تا حالا بهش فک نکرده بودم و مغزم هنگ میکرد
مریم خودت کی میشینی رو صندلی؟
راس میگه مریم جون کی میشنی؟؟؟
من که سوالای زیادی دارم چن روزه دارم برات سوال طرح میکنم :surprised::D
ما هم اینکه یواش یواش داریم وارد تولید انبوه میشیم دیگه شاید وقت نشه زیاد بیام اینجا
یعنی مثل اقا حمید رضا شدی؟؟؟:(

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
مریم تشکرامو بده...........همش خرج تایپیکای اقتصادت کردم.........کاشکی خوندمشون............بدون همش از ترس بود....

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مریم تشکرامو بده...........همش خرج تایپیکای اقتصادت کردم.........کاشکی خوندمشون............بدون همش از ترس بود....

:biggrin::biggrin:
سلام عزیزم خوبی؟

گفتم تشکر بارون شدم نگو کار تو بوده... دستت درد نکنه عزیزم... تو برو تاپیک بزن تا من جبران کنم....
فعلا که به شوهرمون گفتی قصد جونمونو داری... حالا من از تو باید بترسم یا تو از من؟

راستی چه کار کنیم واسه تاپیک گلهای پیازی...جدا جدا بزنیم یا همشونو با هم ؟؟؟؟
زود خبرم کن...

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اخه میگن اواتور پر انرژی انتخاب کنم
یه جمله بی ربط:خیلیا اعتراض کردن چرا جوجهه رو برداشتم یکیشون گفت جوجهه رو میبینه یاد من میوفته :surprised:
بی نظرم:smile:

راس میگه مریم جون کی میشنی؟؟؟

هیچ وقت:smile:

هر سوالی داری همینجا بپرس....

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin:
سلام عزیزم خوبی؟

گفتم تشکر بارون شدم نگو کار تو بوده... دستت درد نکنه عزیزم... تو برو تاپیک بزن تا من جبران کنم....
فعلا که به شوهرمون گفتی قصد جونمونو داری... حالا من از تو باید بترسم یا تو از من؟

راستی چه کار کنیم واسه تاپیک گلهای پیازی...جدا جدا بزنیم یا همشونو با هم ؟؟؟؟
زود خبرم کن...
والا من که نمیتونم نزدیکت بشم حتمی محمود منو میکشه......بزار برای خودم برم یه محمود شکار کنم بد میام نرمت میکنم....

اره هر پیازیا هر کدوم تایپیک جدا جدا....

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حتما این تصویرو ببینید و مطلب زیرشو بخونید جدن شگفت آور ...

[FONT=&quot]در این تصویر ظاهرا اینطور بنظر میرسه که دو مربع A و B همرنگ نیستند ولی واقعیت اینست که اتفاقا هر دو مربع همرنگ هستند. این تصویر در سال 1995 توسط پروفسور ادوارد ادلسون متخصص علوم بصری منتشر شد و به عنوان یک مدل خطای چشم که با رنگ های سیاه و سفید موجب خطا در دید انسان میشود معرفی شد.

برای اینکه بیشتر به این نتیجه پی ببرید کافیست عكس رو در یکی از نرم افزارهای گرافیکی مثل Paint یا Photoshop باز کنید و بعد یك تكه از مربع A رو كات كنید ببرید روی B تا متوجه این واقعیت بشوید یا اینکه با در آوردن کد هر دو رنگ متوجه خواهید شد که کدها اختلافی با هم نخواهند داشت. نکته جالب اینجاست که با دقت کردن در این تصویر حتی بعد از اینکه می‌فهمید دو مربع یک رنگ هستند باز هم باور نمی‌کنید! مثل خیلی از باورهای دیگر که در واقع ما اونها رو نمی‌بینیم بلکه مغز ما می‌بینه و پردازش میکنه و ما فقط حاصل پردازش رو درک می‌کنیم ولی انگار نباید زیاد هم به چشمامون مطمئن باشیم ...

[/FONT]

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیا خودم قرض می دم بهت :smile:
مرسی:gol: خوب کوش؟:surprised:
خب خیلیا بگن

خودت هر کدومو دوس داری بزار
اخه هیچ کدومو دوس ندارم :surprised:
سلام به همه مهندسين گل
سلام بر دایی جون گل خوبی؟:gol:
بی نظرم:smile:

هیچ وقت:smile:
هر سوالی داری همینجا بپرس....
چرا؟؟؟بیا مزه میده :surprised:

• Like
واکنش ها: fgni

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا من که نمیتونم نزدیکت بشم حتمی محمود منو میکشه......بزار برای خودم برم یه محمود شکار کنم بد میام نرمت میکنم....

اره هر پیازیا هر کدوم تایپیک جدا جدا....

محمود بنده خدا میگه از ظهر تا حالا دارم دعا میکنم....:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
انشالله.....
چشمممممم...;)

بالا