زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

khaNuMi

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=6]تو باشگاه ورزشی مربی بهم یه رژیم داده درحد شعب ابی طالب !!
صبح یه خرما لیس می‌زنی..
شب به همون خرمای صبح خیره می‌شی...!!!
[/h]

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
از دلنوشته های پروفسور حسابی (پدر فیزیک ایران)
انسان عاشق زیبایی نمی شود، بلکه آنچه عاشقش می شود در نظرش زیباست!
عشق مانند نواختن پیانو است، ابتدا باید نواختن را بر اساس قواعد یاد بگیری. سپس قواعد را فراموش کنی و با قلبت بنوازی.
همیشه هر چیزی را که دوست داریم به دست نمی آوریم،پس بیاییم آنچه را که به دست می آوریم دوست بداریم.

**زهره**

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما نفهمیدیم آخر اگه اینجا زنگ تفریح کشاورزیاست پس بقیه اینجا چه میکنن اگرم زنگ تفریح بقیه است پس ماها چیکار میکنیم اینجا!

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم آهنگی عااااااااااااالی ، عاشخونه و ژیگر از عزیزِ دلِ من !

دانلود

وایی مرسی واقعا قشنگ بود واقعا واقعاواقعاواقعاواقعاواقعاواقعاواقعاواقعاواقعاواقعا:gol:
روش نوشته اسم آهنگ انتخابه و از شادمهر, ولی یه جوری بود فکر نکنم از شادمهر باشه
اگه از شادمهر نیست میشه بگید اسم خانندش چیه و اسم چنتا از قشنگترین اهنگاشو بگید؟:gol:
راستی دوستان هم اگه آهنگی در همین سبک و آهنگ غمگین سراغ دارن لطفا معرفی کنن:gol:

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
وایی مرسی واقعا قشنگ بود واقعا واقعاواقعاواقعاواقعاواقعاواقعاواقعاواقعاواقعاواقعا:gol:
اگه از شادمهر نیست میشه بگید اسم خانندش چیه و اسم چنتا از قشنگترین اهنگاشو بگید؟:gol:
راستی دوستان هم اگه آهنگی در همین سبک و آهنگ غمگین سراغ دارن لطفا معرفی کنن:gol:

شادمهره !

فکر می کنم تازه ترین آهنگیه که خونده !

موزیک ویدئوش رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید !

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه همون شادمهره . تا چند روز دیگه آلبومش میاد بیرون .
شادمهره !

فکر می کنم تازه ترین آهنگیه که خونده !

بله دقیقا

mj_faster

عضو جدید
بابا انجا دیگه کجاست ؟ گم شدم . تاریکه . تنهام . بی کارم . اگه کسی آدرس اینجا رو پیدا کرد خبر بده !!!:w45::w45::w45::w45:

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بابا انجا دیگه کجاست ؟ گم شدم . تاریکه . تنهام . بی کارم . اگه کسی آدرس اینجا رو پیدا کرد خبر بده !!!:w45::w45::w45::w45:

آدرس ؟!!!:D سرتو انداختی همین جوری اومدی اینجا اونوقت آدرس میخوای ؟؟
در اینجا رو به همه بازه
مهندس ، غیر مهندس ،دکتر ،بیکار، الاف،عمه، خاله ،دایی ،عمووووووووووو
،

بالا