زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

Soheila.G

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب اين مشكل همه اس اولش تنبليمون مياد..
راستي نظرم درباره بارون عوض شد الان از پنجره ديديم بيرون زمين خيس بود:D

Taimi

عضو جدید
من خوزستان هستم.شهرستان بهبهان.اینجا از دیشب تا دوساعت پیش بارون بود .چند وقت پیش هم که سیل اومد اینجا اتفاقا بعد اون دیگه بارون نزد تا الان

Soheila.G

عضو جدید
کاربر ممتاز
به اونجا نمياد اين شدت بارون بياد...ولي تا حدي هم طبيعيه چون اونجا نهايتا بارون مياد ديگه...در جريان هواي اونجا هستم
اينجا هم ديروز صبح بارون و تگرگ زد بعد يه هو خوب شد. ما بهشت زهرا بوديم شانس اورديم اون موقع خبري نبود

Taimi

عضو جدید
به اونجا نمياد اين شدت بارون بياد...ولي تا حدي هم طبيعيه چون اونجا نهايتا بارون مياد ديگه...در جريان هواي اونجا هستم
اينجا هم ديروز صبح بارون و تگرگ زد بعد يه هو خوب شد. ما بهشت زهرا بوديم شانس اورديم اون موقع خبري نبود
آره اینجا کم پیش میاد سیل راه بیوفته نزدیک به هشت سالی بود.داخل روستاهای اطراف تگرگ زده بود به اندازه سیب

MehD1979

متخصص زراعت و اگرواکولوژی
کاربر ممتاز
صبح زیباتون بخیر

اینجا همه چی درهمه...سلاااااااام

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
صبح زیباتون بخیر

اینجا همه چی درهمه...سلاااااااام

سلام
پرسیدم ازش الان رفتم دیدم جواب داده می گه از خونه ی یکی از فامیلامون که یه شهر دیگس آوردم خودمم گل های سفید گلدون رو دیدم.
ما تو اصول باغبانی هم می خوندیم که یکی از معایب تکثیر جنسی اینه که ممکنه شبیه گیاه مادر نشه ولی تو غیرجنسی اینجوری نیست

♥MitrA

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
پرسیدم ازش الان رفتم دیدم جواب داده می گه از خونه ی یکی از فامیلامون که یه شهر دیگس آوردم خودمم گل های سفید گلدون رو دیدم.
ما تو اصول باغبانی هم می خوندیم که یکی از معایب تکثیر جنسی اینه که ممکنه شبیه گیاه مادر نشه ولی تو غیرجنسی اینجوری نیست

سلام
تو هنوز اون تاپیکو نزدی؟
:)

MehD1979

کاربر ممتاز
سلام

شاید چند پیونده بوده
اون خیال کرده فقط سفیده
اشتباهی صورتیشو برداشته

این اصل درسته
پس اشتباه خطای انسانی توش دخیله

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
شاید چند پیونده بوده
اون خیال کرده فقط سفیده
اشتباهی صورتیشو برداشته

این اصل درسته
پس اشتباه خطای انسانی توش دخیله

الان دیدم خصوصی داده می گه من شیمی خوندم شاید اسید و باز خاک ها فرق می کنه یه کم سرکه بریزم گلم خشک نمی شه؟

سلام
تو هنوز اون تاپیکو نزدی؟
:)

سلام
کدوم تاپیک؟!؟!؟!؟

seyyedalizeinali

عضو جدید
های نوین به گزارش آپام، به نوشته ی تاکسل: پرندگان بسیار زیبایی توسط هنرمند کلمبیایی دیانا بلتران هررا از کاغذ ساخته شده اند.
پرندگان ساخته شده از کاغذ شامل مرغ مگس خوار، قو، طوطی و پرندگان دیگر هستند که با دیدن آنها قطعا خنده بر لبان هر کسی نقش می بندد.

MehD1979

کاربر ممتاز
فکر نکنم تو این مورد تاثیر داشته باشه
وگرنه تو یه باغچه من دیدم که هر دو سه رنگش وجود داره کنار هم

MehD1979

کاربر ممتاز
تو در یک شب برگی را مطالعه می کنی که من برای نوشتن آن موهایم را سپید کرده ام...

تو در یک شب برگی را مطالعه می کنی که من برای نوشتن آن موهایم را سپید کرده ام...

http://sibkal2.blogfa.com/post-64.aspx
آقای راسخ نورد - دبیر ادبیات -پایان جزوه ی شبش نوشت: - هیچ کاری را نیمه رها نکن، اشتباه ، بهتر از تلاش نیمه کاره است.

درپایان جزوه ی دیگر نوشت:
-مشکل تو از روزی شروع می شود ، آن هنگام که به خانه بروی و بگویی من چیزی برای مطالعه ندارم.

نوشت:
- تو در یک شب برگی را مطالعه می کنی که من برای نوشتن آن موهایم را سپید کرده ام.

mina houshmand

عضو جدید
:redface:من حسابی گیج شدم نمیدونم چیکار کنم:می خوام از این باشگاه استفاده کنم و هم برا باشگاه مفید باشم ولی اصلا نمیدونم چی کار کنم.خواهشا کمکم کن!:(

nazanin.mbm

عضو جدید
مگسي را كشتم نه به اين جرم كه حيوان پليديست بد است و نه چون نسبت سودش به ضرر يك به صد است طفل معصوم به دور سر من مي چرخيد به خيالش قندم يا كه چون اغذيه ي مشهورش تا به ان حد گندم اي كه صد نور به قبرش باد مگس خوبي بود من به اين جرم كه از ياد تو بيرونم كرد مگسي را كشتم

MehD1979

کاربر ممتاز
:redface:من حسابی گیج شدم نمیدونم چیکار کنم:می خوام از این باشگاه استفاده کنم و هم برا باشگاه مفید باشم ولی اصلا نمیدونم چی کار کنم.خواهشا کمکم کن!:(

خو فعالیت علمی کن دیگه
چرا سخت میگیری به خودت

Soheila.G

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهشا الهي كه هرچي از خدا ميخواين بهتون بده ايشالله امتحاناتون رو با نمره عالي پاس كنيد به من يه كمك كنيد..:cry:
ميتونيد توي 1-2 روز پيش رو چرخه پارازيت كردن زنبور تريكو گراما و كفشدوزك كريپتولموس و بالتوري سبز رو يه عكس از هركدوم رو براي من پيدا كنيد؟ اگه يه زنبور براكون هم پيدا كردين عالي ميشه...;)
همه عكسا *****ه منم فيل تر شك نم پاك شده..:cry:

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها كي اعلام ميكنن كارت ورود به جلسه ارشد رو؟
بابا الانا بايد بگيريم/ چرا همه چيزشون بهم خورده؟

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
سلام.. كمك ميكني؟:smile:

اینایی که فرمودید من در حد ساده و بسیار ابتدایی میدونم ی هستن.... دوست دارم کمک کنم اما فکر کنم بچه های گیاه پزشکی تبحر خاصی در این زمینه داشته باشند. من الان گشتم پیدا نکردم حتی 1 عکس !

Soheila.G

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینایی که فرمودید من در حد ساده و بسیار ابتدایی میدونم ی هستن.... دوست دارم کمک کنم اما فکر کنم بچه های گیاه پزشکی تبحر خاصی در این زمینه داشته باشند. من الان گشتم پیدا نکردم حتی 1 عکس !
ميدونم عكس زياد نيست.. در حد تئوري رو بلدم منم از گياپزشكيا هستم چون توي امتحان چرخه ميومد نياز داشتم..
درهر حال دستتون درد نكنه يه كاريش ميكنم. دعاي من شامل حالت ميشه هاااااا;)

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
ميدونم عكس زياد نيست.. در حد تئوري رو بلدم منم از گياپزشكيا هستم چون توي امتحان چرخه ميومد نياز داشتم..
درهر حال دستتون درد نكنه يه كاريش ميكنم. دعاي من شامل حالت ميشه هاااااا;)

ممنونم. چیزی که میخواین را به انگلیسی بده بگردم شاید چیزی پیدا کردم ;)

بالا