زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
این فال منه
گلبن عيش ميدهد ساقي گلعذار كو --- باد بهار ميوزد باده خوش گوار كو
!!! یکی ترجمه کنه برام !! حالم گرفته !! باز بشه!!!
!! تنهام
همه شب یلدا تعدادشون میره بالا !! بعد من تنهام !! اه
معنیش اینه که امشب همه در پی عیش و مهمونی و بخور بخورن ولی تو هیچکسی رو نداری که یه لیوان آب بده دستت!

Soheila.G

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخ اخ كه امشب شب يلداس
از بس كه از حالا بخور بخور كردم ديگه سير شدم فكر نكنم به بساط اصلي برسم

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
معنیش اینه که امشب همه در پی عیش و مهمونی و بخور بخورن ولی تو هیچکسی رو نداری که یه لیوان آب بده دستت!
وا !! مگه چلاقم یا پیر زن !! خودم برای خودم یلدا گرفتم ببینین ...DSC04173.jpg ;)

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
سلام

خوبین؟ یلداتون مبارک

یه سؤال مهم دارم؟ بعضی ها چطوری تا خرخره می خورن هیچیشون هم نمی شه؟

eliot -esf

کاربر ممتاز
سلام

خوبین؟ یلداتون مبارک

یه سؤال مهم دارم؟ بعضی ها چطوری تا خرخره می خورن هیچیشون هم نمی شه؟
سلام !! مر30 !! شب یلدا تو هم مبارک !!
میخوای چیزیشون بشه !! خوب معدشون حتما از جنس فولاد!!

eliot -esf

کاربر ممتاز
آره دیگه فولادیه مثل مال من نیست که هنوز شروع نکرده با یکی دو تا میوه ی کوچیک دل درد می گیرم:redface:

میوه کوچک !!! یعنی 1 هندوانه و انار کوچک خوردی ؟؟ اره ؟؟؟
خوب معلومه دل درد میگیری !! دیگه !! غولم نمیتونه یک هندانه کامل بخوره بعد روش انار بخوره یا برعکس !!! :D مواظب خودت بیشتر باش خانم مهندس !!
من میرم بخوافم دیگه !! این شب کوفتی مسخره تموم شد بالاخره !!
شبتون شیک
بای بای

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
میوه کوچک !!! یعنی 1 هندوانه و انار کوچک خوردی ؟؟ اره ؟؟؟
خوب معلومه دل درد میگیری !! دیگه !! غولم نمیتونه یک هندانه کامل بخوره بعد روش انار بخوره یا برعکس !!! :D مواظب خودت بیشتر باش خانم مهندس !!
من میرم بخوافم دیگه !! این شب کوفتی مسخره تموم شد بالاخره !!
شبتون شیک
بای بای

نه بابا هندونه چیه یه پرتقال و یه نصفه انار خوردم تازه انار رو نتونستم بقیشو بخورم.
خوب بخوابی منم برم بخوابم یهو الان ساعت رو نگاه کردم دیدم ااااااااا 2:40 شده من اصلا ً حواسم نبوده
شب بخیر

shalizeh-0123

عضو جدید
مردها وقتی‌ یه زن بهشون میگه سردمه به سه دسته تقسیم میشن:
اونایی که بغل می‌کنن
اونایی که کتشونو میدن
احمق‌هایی‌ که میگن: منم !

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
سلام

کسی هست؟

رفتم تو بخش کامیپوتر سؤال بپرسم حواسم نشد باز اونجا کلی حرف زدم:redface: کلا ً اینترنت می یام پر حرف می شم خارج از اینترنت به زور ازم حرف می کشن

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
سلام

کسی اینجا آزاد کرج درس نخونده؟ اتوماسیون تغذیه اینترنتی بوده ولی دانشکده ی ما اینترنتی نبوده تازه امروز دیدم اینترنتی شده حالا تو سایتشون شماره کارت و کلمه ی عبور می خوان ولی کلمه ی عبور ندارم.

eliot -esf

کاربر ممتاز
سلام

کسی اینجا آزاد کرج درس نخونده؟ اتوماسیون تغذیه اینترنتی بوده ولی دانشکده ی ما اینترنتی نبوده تازه امروز دیدم اینترنتی شده حالا تو سایتشون شماره کارت و کلمه ی عبور می خوان ولی کلمه ی عبور ندارم.
هه !! گشنه میمونی !!

eliot -esf

کاربر ممتاز

من جای تو بودم گریه میکردم !! نیشتو ببند :D اما بدون شوخی !! منم دانشگاه ازاد درس میخونم !! مال ما هم تازه اتوماسیون شده !!! نام کاربری و رمزش تو یکسری بگره نوشته بودن رفتیم از اموزش گرفتیم !!!

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
من جای تو بودم گریه میکردم !! نیشتو ببند :D اما بدون شوخی !! منم دانشگاه ازاد درس میخونم !! مال ما هم تازه اتوماسیون شده !!! نام کاربری و رمزش تو یکسری بگره نوشته بودن رفتیم از اموزش گرفتیم !!!

نه دانشگاه کرج کارت اعتباری داده تو خود دانشگاه کرج اینترنتی شارژ می کردن. ولی دانشکده ی ما این جوری نبوده به دستگاهی تو حیاط بود می رفتیم با اون شارژ می کردیم یه اتاقی هم بود اتوماسیون تغذیه یه آقایی اونجا کار می کردم هر وقت می رفتیم واسمون شارژ می کردم جدیدا ً یکی از کارشناس گروه ها رو گذاشتن اصلا ً شارژ نمی کنه اون هفته یادمون رفته بود شارژ کنیم دیگه 3 روز که دانشگاه بودیم رو یه جوری سر کردیم.:D الان هم که اینترنتی شده شماره کارت می خواد و رمز عبور. باید بریم همون اتوماسیون تغذیه بپرسیم.

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
من برم بخوابم تا باز مثل دیشب نشده 5 صبح خوابیدم 6 پاشدم رفتم دانشگاه یه نسکافه خوردم کلاس اول خوب بودم کلاس دومی دیگه نسکافه اثرش پرید ناهار هم خورده بودم دیگه سر کلاس هی خوابم می برد کلی آبروریزی شد. حالا خوبه استاد چیزی بهم نگفت ردیف دوم هم نشسته بودم

شب بخیر

eliot -esf

کاربر ممتاز
من برم بخوابم تا باز مثل دیشب نشده 5 صبح خوابیدم 6 پاشدم رفتم دانشگاه یه نسکافه خوردم کلاس اول خوب بودم کلاس دومی دیگه نسکافه اثرش پرید ناهار هم خورده بودم دیگه سر کلاس هی خوابم می برد کلی آبروریزی شد. حالا خوبه استاد چیزی بهم نگفت ردیف دوم هم نشسته بودم

شب بخیر
شبت شیک هانی !!!
من فردا خدا را شکر تعطیلم !!! از 6 عصر که از یونی امدم تا حالا خواب بودم !!! هه

eliot -esf

کاربر ممتاز
اوه !! ضای اینجا افسرده شد !! من تازه خودم از افسردگی در امدم نمیخوام دوباره برم تو اون فاااز !! بای بای
شب همگی مهندسان شیک

بالا