زندگیه داریم؟!!

!/!

عضو جدید
کاربر ممتاز

عکس تزئینیست و هیچ ربطی به تاپیک نداره!
--------------------------

1- امروز منتظر اتوبوس بودم ییهو دیدم مردم مثله ندیده ها دارن میدون. گفتم چی شده گفتن که اتوبوس بلیتی اومده!!! گویا اتوبوس بلیتی این روزا رویای مردم شده! زندگی داریم؟

2- امسال سال همت مضاعف، کار مضاعف نام گرفته! الان ملت دارن 3 شیفته کار میکنن باز واسه خرج زندگی نمیرسن با این شعار یعنی رسما ملت باید پالون بندازن روی خودشون! زندگی داریم؟

3- آمریکا و اروپا میگیرن آدم میفرستن هوا هیچی نمیگن بعد ما میگیرم دو تا دونه کرم میفرستیم ترانزيت ماه توی تلویزیون هم برنامه میذاریم در مورد زندگی کرم ها!!! زندگی داریم؟

4-دیگه سروش هیچکس هم اسم آهنگش رو میذاره "یه روز خوب میاد" . گویا اون هم دیگه تصمیم گرفته بزنه تو فاز توهم و خیال! زندگی داریم؟

5- چند روز پیش توی ولیعصر داشتم میرفتم که دیدم یه موتوری با یه پرایدی تصادف کرده بود بعد راننده ی پراید جا در جا مرده بود و موتوری هم فقط پاش شکسته بود! این وسط 8 نفر هم زخمی شده بودن!!!! زندگی داریم؟

6- نقل قول:
خود سانسوری شد .. زندگیه داریم!!
7- نقل قول:

8- فقط مونده مرده شور ها از مشتریاشون عیدی بگیرن... زندگی داریم؟

9- زنه تو روز روشن، توی مترو، به من با این ابعاد و یه من ریش می‌گه «بخورم‌ت توپولی!»؛ زندگی داریم؟

10- توی فروم یه کاربر رو بن میکنم بعد برام اس ام اس صورتک گریون میزنه توقع داره منم براش گریه کنم... زندگی داریم؟

11- سایت گـــ رد ا +-*ب رو زدن هک کردن بعد یکی از آقایون گفته که این کار زیر سر آمریکاس!!! زندگی داریم؟

12- تو تاکسی کنار یه خانومه نشستی. هی خودتو جم و جور می‌کنی که یه وخ (زبونم بره لا ساطور) تماسی حاصل نشه. بعد وسط این تلاش‌های طاقت فرسا، یهو خانومه برمی‌گرده می‌گه: "این عقده‌ای بازیا چیه؟ راحت مثه آدم بشین!"؛ زندگی داریم؟

13- آنجلینا جولی واسه لاغر شدن از کنسول Wii استفاده میکنه بعد رییس بنیاد ملی حمایت از بازیهای رایانه ای ما هنوز به این کنسول میگه (دابل آی) !!! زندگی داریم؟

14- دیگه ماهواره امید هم هوا نمی‌کنن بخندیم. زندگی داریم؟

15- رییس جمهور در دیدار با همتای "زیمباوه"یی خود در "بانجول"... ادامه خبر رو بی خیال میشم، شروع میکنم سرمو کوبوندن تو صفحه کلید، #^$%&*&^ (ملت میرن با آدمی زاد دیدار میکنن اونوقت ما.. !!! )، زندگی داریم؟

16-
هرکی هم اومد واسه ما آستین بالا بزنه، آستین‌کوتاه پوشیده بود، زندگی داریم؟

17- اعلام شد امسال خط فقر زیر 1400000 تومان است بعد ماها که در ماه 500 تومان هم در نمیاریم چی هستیم؟ بعد میگن چرا هی میگی زندگی داریم؟

18- کاهو شده کیلویی دو هزار تومن اونوقت آدم چطوری رژیم بگیره؟ زندگی داریم؟

19- وسط مردان آهنین مدیرعامل تیراژه ماشین اومده شعار میده صنایع ایرانی با ماشین‌آلات ایرانی، پنج دقیقه بعدش آرم و اسم شرکت چینی روی ماشین‌های تبلیغاتی مسابقه چشم آدمو کور می‌کنه! زندگی داریم؟

!/!

عضو جدید
کاربر ممتاز

20- اون موقع که ماها عیدی می گرفتیم همه 20 تومنی و 50 تومنی نهایتا 100 تومنی عیدی می دادن، حالا که مجبوریم ما عیدی بدیم 1000 تومنی دیگه چاپ نمی شه نوش گیر نمیاد و در بهترین شرایط مجبوری 2000 تومنی عیدی بدی... زندگی داریم؟

21- قیمت گوشت - تخم مرغ . روغن برنج خلاصه همه چی گرون شده .
تو این مملکت همه چیز گرون میشه اما همیچی ارزون نمیشه !!! بعدش میگند ما تورم رو مهار کردیم !! زندگی داریم !!

22- از 28 اسفند تا 13 فروردین تو خونه آنتن موبایل از بین رفته بود 14م صبح برگشت.اینجا موبایل هم به تعطیلات میره.زندگی داریم؟

23- نقل قول:
24- جلوه‌های ویژه فیلم‌های کمدی خارجی رو با این که میدونی خالی‌بندیه ولی باورش می‌کنی و میری تو حس، ولی بعضی جلوه‌های ویژه فیلم‌های جدی ایرانی اینقدر مصنوعیه که از شدت خنده روده‌بر میشی! زندگی داریم؟

25- رفتم تست بازیگری بدم بعد مرده که تست میگرفت با جدیت توی چشام نگاه کرده و میگه صدای خروس در بیار و مثله اونا بال بال بزن... زندگی داریم؟

26- چند روز پیش یه کنسرو لوبیا با دل خوش خریدم بعد که با هزار بدبختی درش رو باز کردم میبینم توش لوبیا با نخد هستش!!! یحتمل کنسرو آبگوشت بوده اشتباهی. زندگی داریم؟

27- فعلا ســـــیاسی نقل قول:
28- از اصفهان تا تهران رو 6500 تومان دادم و تو 6.5 ساعت با اتوبوس اومدم، از میدون آرژانتین تا میدون پونک رو هم 6500 تومان دادم و طی 6.5 دقیقه با آژانس اومدم. زندگی داریم؟

29- دیگه میگن Farsi 1 رو هم اسرائیلی ها درست کردن! زندگی داریم؟

30- اون موقع که پارازی نقل قول:

31-

32- امروز یه پرس چلو کباب سفارش دادم واسه ناهار برام بیارن بعد فاکتورش رو گرفتم نوشته قیمت 3000 تا ! از خوشحالی که کوبیده ارزون شده داشتم زمین رو گاز میگرفتم که ییهو از وسط کبابش یه موی بلند کشیدم بیرون. زندگی داریم؟

33- هواپیمای تهران-شیراز ، اشتباهی به جای فرودگاه شیراز ، تو فرودگاه کیش فرود میاد ! وزیر راه درباره دلیل این اتفاق میگه : به دلیل اینکه سرعت این هواپیما زیاد بوده است،فرودگاه شیراز را رد کرده و به کیش رفته و در آنجا فرود آمده بود ! ؛ بعید نیست پس فردا هم هواپیمای تیم ملی به جای تایلند به دلیل سرعت بالا بره آفریقای جنوبی و جام جهانی، زندگی داریم ؟

34- رو بیلبورد های غربی برای هالووین عکس خانم‏های زیبای بدحجاب با لباس های بدن نما و تحریک آمیز می‏ذارن، رو بیلبورد های ایرانی برای چهارشنبه سوزی، عکس سوختگی صورت، چشم از حدقه بیرون افتاده و دل و روده می‏ذارن! زندگی داریم؟

35- "تلویزیون" فرانسویه، "قطار" عربیه، "سماور" روسیه، "تلفن" یونانیه، "پست" انگلیسیه، بعد می‌گن به پلیس نگیم "پلیس" بگیم "پاسور"؛ زندگی داریم؟

36- الان بیست و چند سالم شده ولی هنوز خیلی از آرزوهای کوچیک روی دلم مونده... زندگی داریم؟

37- یه جایی هم نداریم که بریم توش و از ته دل داد بزنیم به خدا...زندگی داریم؟

38- شبکه سه مسابقه پیش بینی نتیجه ی بازی فوتبال می گذاره تا دقیقه 70 هم فرصت می دن نتیجه ی بازی رو پیش بینی کنی اون وقت 150 هزار نفر قبل از شروع بازی تو مسابقه شرکت می کنند.زندگی داریم؟!

39- به پسرداییم 5تومن عیدی دادم ، رو کرده بهم میگه دمت گرم ،شارژم جور شد ! زندگی داریم؟

40- برای مشاهده ی تصاویر توی گوگل هم دیگه باید از فوــلتر شکن استفاده کنیم... زندگی داریم؟

41- دیگه توی گوگل اسم "علی" رو هم سرچ میکنی تصاویر س+ـکســـ+ی بهمون میده! زندگی داریم؟

42- همکارم یه کفش خریده که از چهار جهت پاش رو میزنه بعد بهش میگم چرا این رو خریدی که توش راحت نیستی؟ میگه چون رنگ کفش آنجلینا بوده و مارک دار هستش!!! زندگی داریم؟

43- یارو سیبیل داره اندازه ی موهای سرم بعد صداش شبیه زیزیگولو هستش! زندگی داریم؟

44-

45- ساندیس‌هاشون رو 22 بهمن می‌دن به عزیزکرده‌هاشون. بعد سر کنکور به من تشنه‌ء جویای علم، فقط نِی می‌دن! زندگی داریم؟

46- دیگه توی خیابونا هم که راه میری دخترایی رو میبینی که برات چشمک میزنن! زندگی داریم؟

47- توی رستوران نشستی و داری با دل خوش چلو کبابی که سفارش دادی میخوری که یهو وسط گرجه یه کرم سبز پیدا میکنی به طول خود کباب! زندگی داریم؟

48- فروم iran-eng دچار مشکل و اختلال دیتابیس میشه بعد کاربرا جشن میگیرن که فروم هک شده! زندگی داریم؟

49- فقط مونده تیم تشتک سازی کهریزک واسه فوتبال و لیگ برتر اسم نویسی کنه! زندگی داریم؟

50- هرچند که بعد از بیست و اندی سال دیگه باید به این زندگی عادت کرده باشم ولی هنوزم گاهی با خودم فکر میکنم... زندگی داریم؟

-------
ctrl+c

آخرین ویرایش:

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاربران در حال دیدن موضوع: 4 نفر (3 عضو و 1 مهمان)
fargol_2408, مرمت گر جوون, افشین...

4 تا بازدید کننده یکیشون نامرئیه ( ARAMESH) اومده آتو بگیره وببینه می تونه تاپیک رو قفل کنه ... زندگیه داریم!
:surprised:اینارو از کجا اوردی؟
راستی بخشید من متوجه نشدم از کجا باید بفهمم چن تا پست تو یه تاپیک زدم :redface::redface::redface:
من که دارم میخونمش :gol:

پیشاپیش بگم که عالیه ! :D
تایید میشود
اینارو خودت گفتی؟؟؟

!/!

عضو جدید
کاربر ممتاز

fatiostad

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
:w27:

90 درصدش رو قبول دارم.
در کل عالی بود...

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا وحید یادم رفت ازتون تشکر کنم مرسی که با حوصله به سوالم جواب دادی

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز
رفتی خاستگاری، وسط صحبت با عروس یهو گوشیش زنگ میخوره!
شروع میکنه به صحبت، متوجه میشی دوس پسرشه!
زندگیه داریم؟

hosseinb

عضو جدید
کاربر ممتاز
- دیگه ماهواره امید هم هوا نمی‌کنن بخندیم. زندگی داریم؟

15- رییس جمهور در دیدار با همتای "زیمباوه"یی خود در "بانجول"... ادامه خبر رو بی خیال میشم، شروع میکنم سرمو کوبوندن تو صفحه کلید، #^$%&*&^ (ملت میرن با آدمی زاد دیدار میکنن اونوقت ما.. !!! )، زندگی داریم؟

:surprised::surprised:

:w15: