زمان مناسب برای ازدواج!؟

*ستاره آسمان*

عضو جدید
به نظر من زمان مناسب واسه ازدواج زمانی هستش که پسر یک زندگی را کاملا مستقل از پدر و مادر و خانواده اش بتواند هدایت کند و جلو ببرد چه از لحاظ مالی و اقتصادی چه از لحاظ عاطفی و احساسی . متاسفانه در جامعه ی امروزی با وجود مشکلات متنوعی که جوانان درگیر ان هستند با دید سطحی به ان توجه دارند در حالی که خیلی وسیع تر از این امر هست چرا که با ازدواج مسئولیت بزرگ تری به زوجین محول میشد که اگر آشنایی کامل با وظایف و مسئولیت های متقابل نداشته باشن در زندگی به مشکلات بزرگی بر خواهند خورد که بعدا زیان های بسیاری به طرفین خواهد زد . لذا زمان مناسب زمانی هستش که پسر از لحاظ اقتصادی و شرایط مالی به حدی باشد که بتواند زندگی را اداره نماید و همچینین احساس مسئولیت در مقابل همسر خود کند و دختر نیز هوشیار باشد و درخواست بیش از توان فرد مورد علاقه ی خود نداشته باشد . .
دوست عزیزحرفت کاملادرست ولی این فقط پسر نیست که اینکارو بایدانجام بده هر دو طرفبا هم باید این تلاشارو بکنن البته این عقیده منه شاید شما اینطور بیشتر میپسندی

f.babaei

عضو جدید
من زن میخوام...این شکلی:w05:
قربون دستت حالا که دست به کار شدی یکیم برا من پیدا کن!!!!!!!!همین شکلی میخواما!!!!!!!

shila_kt

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورش منم...:D
کاش آدما اونقدر شهامت پیدا میکردن مستقیم حرفشونو بزنن...;)
شاید حق با شما باشه...حتما همه ی اشتباهات از طرف من بوده...سعی میکنم دیگه در بحثی شرکت نکنم...که کسی بدش نیاد...
من لولو هم نیستم.فقط حرف راست میزنم و صداقتم کمی تلخه واسه همین خیلیا از من بدشون میاد...
به هرحال اگه حرفی زدم عذر میخوام از همتون...
شاید بهتر باشه دیگه این طرفا نیام...خیلیا فک میکنن من قصدی دارم از حرفام...تاپیکا هم واسه خودتون با بحثای آموزندتون...خداحافظ....

:eek:.... ببخشبنااااااا تاپیک مگه چه مشکلی داره؟؟؟؟؟:razz: