زمان بندی کوتاه مدت | مطالعه گروهی کنکور ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان شب همگی خوششش....ایشالا فردا یه روز پر انرژی و شادی پیش رو داشته باشیم...ولی منظورم از شاد دادار دودور و بزن و برقص نیستااا:razz:منظور اینه که روحیمون قوی باشه...;)
واسه منم شدددییییدا دعا کنین که برسم بخونم...چون خیییلی عقبم از همگی

cna12

عضو جدید
سیلابس آزمون 25 % سوم آکادمی

http://uplod.ir/b7x9f95szy65/_sevom_memari.pdf.htm

دوستان یه نکته ای

با توجه به این که ما قصد داریم تا آزمون جامع آکادمی مورخ 26 دی ، 4 آزمون رو به پایان برسونیم
مجبوریم دو آزمون باقی مونده رو در بازه ای کمتر از 10 روز کار کنیم
به عبارتی دیگه به جای 10 روز خوندن ، 8 روز می خونیم و روز نهم آزمون میدیم
درنتیجه بازه زمانی برای آزمون 25 % سوم میشه : از 7 دی تا 14 دی مطالعه ، 15 دی آزمون
من اینو میخوام سه شنبه واس خودم برگزار کنم...یه روزو انتخاب کنیم با هم امتحان بدیم تا جو رقابتی شه...من یه مدته هم دارم اکادمی تخصصی میزنم هم ایوونخونه
از 15 ام به بعدم میخوام یه روز درمیون همه ی ازمونارو بزنم...به همه پیشنهاد میکنم اینکارو بکنن که معجزه میکنه
اینم درصدای ازمون 25% سوم(75%)ایوانخانه من:
زبان:74....فن:44....تاریخ:48....درک:33\33....منظر:38
اگه کسی درصدی زده بگه

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w04:
بچه ها مهمون دارییییییم
نیلووووووووووووووو اون لاحاف دوشکه جم کن ازون وسط دختر
اون کاسه ی شعله زردم ازونجا برداررررر
100 بار

Dani ruler

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اینو میخوام سه شنبه واس خودم برگزار کنم...یه روزو انتخاب کنیم با هم امتحان بدیم تا جو رقابتی شه...من یه مدته هم دارم اکادمی تخصصی میزنم هم ایوونخونه
از 15 ام به بعدم میخوام یه روز درمیون همه ی ازمونارو بزنم...به همه پیشنهاد میکنم اینکارو بکنن که معجزه میکنه
اینم درصدای ازمون 25% سوم(75%)ایوانخانه من:
زبان:74....فن:44....تاریخ:48....درک:33\33....منظر:38
اگه کسی درصدی زده بگه

بابا ایولا
شما که درصدای زبانت اینه دیگه چرا اینقد غصه کلمات رو می خوری

پرنیان23

عضو جدید
خدایا چرا انقدر ساعت ها زود می گذره ...
برا شما هم اینطوریه ؟؟؟؟
صبح ساعت 7 بیدار میشم... یه دفعه میبینم صدای اذان میاد... وای چی شد...هیچی ظهر شد ...و باز شب ومن نمیتونم سرعت درس خوندنم و با سرعت زمان یکی کنم ...:cry:

Dani ruler

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا چرا انقدر ساعت ها زود می گذره ...
برا شما هم اینطوریه ؟؟؟؟
صبح ساعت 7 بیدار میشم... یه دفعه میبینم صدای اذان میاد... وای چی شد...هیچی ظهر شد ...و باز شب ومن نمیتونم سرعت درس خوندنم و با سرعت زمان یکی کنم ...:cry:

میشه بدونم از ساعت 7 تا اذان ظهر
و از اذان تا شب چن ساعت می خونین ؟

پرنیان23

عضو جدید
نمی تونم تفکیک کنم ساعات مطالعه رو ولی بیشتر اوقات در حال خوندن هستم . اما نمی دونم چرا اون حجمی رو که باید بخونم نمیشه . مثلا شاید از صبح تا شب یه فصل هم نشه ... شاید حواسپرتیم زیاده و شاید سرعتم کنده ...نمی دونم :(

Dani ruler

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی تونم تفکیک کنم ساعات مطالعه رو ولی بیشتر اوقات در حال خوندن هستم . اما نمی دونم چرا اون حجمی رو که باید بخونم نمیشه . مثلا شاید از صبح تا شب یه فصل هم نشه ... شاید حواسپرتیم زیاده و شاید سرعتم کنده ...نمی دونم :(

همین که زمان نمی گیرین و دقیق نمی دونین چن ساعت خوندین
خودش باعث میشه که فک کنین کم کار کردین

از طرفی این که میگین شاید نهایت یه فصل بشه مقیاس خوبی نیست ، آخه فصلای درسای مختلف با هم حجم یکسانی ندارن
مثلا یه فصل خرپا تو کتاب مبانی سازه 11 صفحه میشه ، اما یه فصل تو کتاب تاریخ پیرنیا میشه 70 صفحه

پس جوری بررسی رو انجام بدین که کمتر بهتون تلقین شه که کم کار کردین
میشه بدونم از سب تا شب چه جوری مطالعه می کنین ؟
فقط روی یک کتاب کار می کنین یا چند مبحث رو جلو میرین ؟
کتاباتون مربوط به یک درسه یا نه در روز سراغ مثلا هم تاریخ هم ایستایی هم زبان میرین ؟

اگر فرض کنین که واقعا حواس پرتین و سرعتتون پایینه که من مطمئنم به اون شدتی که میگین نیست ، نگران نباشین واسه همه پیش میاد ، حل میشه

پرنیان23

عضو جدید
همین که زمان نمی گیرین و دقیق نمی دونین چن ساعت خوندین
خودش باعث میشه که فک کنین کم کار کردین

از طرفی این که میگین شاید نهایت یه فصل بشه مقیاس خوبی نیست ، آخه فصلای درسای مختلف با هم حجم یکسانی ندارن
مثلا یه فصل خرپا تو کتاب مبانی سازه 11 صفحه میشه ، اما یه فصل تو کتاب تاریخ پیرنیا میشه 70 صفحه

پس جوری بررسی رو انجام بدین که کمتر بهتون تلقین شه که کم کار کردین
میشه بدونم از سب تا شب چه جوری مطالعه می کنین ؟
فقط روی یک کتاب کار می کنین یا چند مبحث رو جلو میرین ؟
کتاباتون مربوط به یک درسه یا نه در روز سراغ مثلا هم تاریخ هم ایستایی هم زبان میرین ؟

اگر فرض کنین که واقعا حواس پرتین و سرعتتون پایینه که من مطمئنم به اون شدتی که میگین نیست ، نگران نباشین واسه همه پیش میاد ، حل میشه
تو پروفتون نوشتم

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاممم....:(
فک کنم الان دیگه همه بدونن چه بلایی سرم اومد:w05:
جمعه بساط مهمونی داشتیم.......از چهارشنبه مشغول بودیم تا امروز....امروزم انقد خسته دیروز بودم نتونستم لای کتاب وا کنم..
..4 روزه سراغ کتاب نرفتم باورتون میشه؟؟؟:w04::w04::w04:
سلام عزیزم..اخی جانممم..عب نداره شیرین جون نگران نباش..منم این وسط مسطا 2 روز نخوندم...خودتو ناراحت نکن..:redface:

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها مهمون دارییییییم
نیلووووووووووووووو اون لاحاف دوشکه جم کن ازون وسط دختر
اون کاسه ی شعله زردم ازونجا برداررررر
100 بار

فافااااا :D بابا اسمشو میگیا من دلم آب میشه خو من خیلی دوس دارمش تازه یادم رفته بوووووود :D

هانی25

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ثبت نام امتحانای جامع تموم شد؟؟
نه دیگه ؟! فک کنم واسه مرکز معماری تا نمیدونم چندم دی وقت داشت و باید همه رو با هم ثبت نام میکردیم
ولی اونجور که جناب دنی گفتن آزمونای ایوان و آکادمی رو میشه تا سه شنبه همون هفته آزمون ثبت نام کرد
غیر از اینه؟!

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هولو مای دییرز....
خدمتتون عارضم که امروز 8.5 پا شدم...چون میگم دیگههه از حس و حال افتادم....همچین رو فرم نیستم....تا الانم هیچی نخوندم فقط ادای خوندن در آوردم:biggrin:سبک خراسانی به ویژگی های اول فصل نگا انداختم بعدشم کلامو قاضی کردم با خودم و نشستم به این نتیجه رسیدم که چاره ای جز خوندن نیست....نتیجه این شد که امروز و فردا رو ته مونده های آزمون قبل رو بوخونم بعد از اونا آزمون سوم....

البته منظورم از ته مونده ، همچینم ته مونده نیستااا نصف بیشترش مونده....فور ایگزمپل جهان زارعی رو یه ماهی میشه بوسیدم گذاشتم کنار....معماری ایرانی لاشو وا نکردم....فن نصفه نیمه خوندم...

یکی از بچه ها گفته بود از نخونده ها نگیم ولی نمیگفتم خفه میشدم
...آخخخخیش راحت شدم:child:

فاطی تورو خدا از مهمون حرف نزن که کمپلت بدنم کهیر میزنه
نیلو جون جای من نیستی ببینی چه میکشم:(البته به اینم شکککر.....

خداجونم ایشالا غم همه ، درس نخوندن از دست مهمونی و شادی باشه نه چیز دیگه

Dani ruler

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ثبت نام امتحانای جامع تموم شد؟؟

نه دیگه ؟! فک کنم واسه مرکز معماری تا نمیدونم چندم دی وقت داشت و باید همه رو با هم ثبت نام میکردیم
ولی اونجور که جناب دنی گفتن آزمونای ایوان و آکادمی رو میشه تا سه شنبه همون هفته آزمون ثبت نام کرد
غیر از اینه؟!

بله کاملا درسته
مهلت مرکز تا 9 دی هست

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
هولو مای دییرز....
خدمتتون عارضم که امروز 8.5 پا شدم...چون میگم دیگههه از حس و حال افتادم....همچین رو فرم نیستم....تا الانم هیچی نخوندم فقط ادای خوندن در آوردم:biggrin:سبک خراسانی به ویژگی های اول فصل نگا انداختم بعدشم کلامو قاضی کردم با خودم و نشستم به این نتیجه رسیدم که چاره ای جز خوندن نیست....نتیجه این شد که امروز و فردا رو ته مونده های آزمون قبل رو بوخونم بعد از اونا آزمون سوم....

البته منظورم از ته مونده ، همچینم ته مونده نیستااا نصف بیشترش مونده....فور ایگزمپل جهان زارعی رو یه ماهی میشه بوسیدم گذاشتم کنار....معماری ایرانی لاشو وا نکردم....فن نصفه نیمه خوندم...

یکی از بچه ها گفته بود از نخونده ها نگیم ولی نمیگفتم خفه میشدم
...آخخخخیش راحت شدم:child:

فاطی تورو خدا از مهمون حرف نزن که کمپلت بدنم کهیر میزنه
نیلو جون جای من نیستی ببینی چه میکشم:(البته به اینم شکککر.....

خداجونم ایشالا غم همه ، درس نخوندن از دست مهمونی و شادی باشه نه چیز دیگه

شیرین جونی من بودم گفتم نخونده نگیم:D چرااااا کاملا درکت میکنم عزیزمم..همین چند روز پیش یه بعدازظهر کامل تو اتاق حبس بودم :Dمهمون اومد مامان اینا گفتن نیلو نیست که من درسمو بوخونم ..هیچی دیگه کل بعدازظهر گشنه و تشنه..:D
راستی بچه ها جون یه چیزی..موقع درس خوندن همش یه لیوان اب بذارین کنار دستتون هر 20 مین یه قلپ بخورین اصن مغز ادم وا میشه...

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
4.15 تا الان............................طراحی لرزه ای تا فصل 11 مرور کردم............ازمون 75 درصد اکادمی زبانش رو زدم.(یکی از بچه ها 75 درصد زده بود وسوسه شدم یزنم زبانشو :D ) شد 55% انصافا این سری لغاتش سخت 1بود دونه تست لغت زدم :confused:بقیه متن و 2 تا گرامر .....................نیم ساعتم لغات زبان مرور کردم......................................

منتظر شومام هستیم بگین چه کردین.............................................من از کل دنیا بریدم این باشگاهم نباشه میپوسم دیگه....:(

هانی25

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تا الان 3 ساعت خوندم بقبه تایمم در حال بالا پایین کردن جزوه ها گذشت

1:30 منظر ( فصل اول پارسه)
1:30 عناصر ( بخش اندود و عایق رطوبتی فقط)

الانم میخوام برم سوالای فن آزمون دوم ایوانخانه رو بزنم

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا این ازمون یکم اسون بود زبانش وگرنه میانگین زبانم کمتره

وای بچه ها دلم واستون خیلی تنگ شده بود:w12:
شومام خوش اومدی مستر.....
میبینم که میترکونی...خوش به حالت;) .....منم بلدم بترکونماااا

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام
اقا ی مشکلی که من دارم اینکه وقتی اواتار بچه ها عوض میشه دیگه نمیتونم از هم تشخیصشون بدم چون زیاد به اسما توجه نمیکنم:D:w20:.....نیلوفر اواتارش عوض شده بود مونده بودم که این کیه:surprised:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی.......خوبی شیرین جوهن؟عروسی ترکوندی دیگه؟!

بچه ها یه سوال دارم!.......به نظرتون میشه یه حجم بیمارستانی طراحی کرد که یه نمه همچین یه گوچگولو دیکانستراکشن باشه؟مثل کارای آیزنمن؟البته نه تا اون حد ولی یکم شبیه.یه کاری مثل موزه یهود برلین؟
که خطوط شکسته داشته باشه؟..........با فرض این نکته که تو حل پلانش مشکلی نداشته باشیم!
سلام شهید جوهن.خوهفی؟................دقیقا منم می خواستم به همین نکته ای که شما با ظرافت تمام بهش اشاره کردین اشاره بکنم.وقتی آواتارتون رو عوض می کنین فکر اون بدبختی که بهتون عادت کرده هم باشین
............بعععععله

آخرین ویرایش:

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا این لحظه هنوز شرو نکردم:D
منتظرم تمرکزم بر گرده
نمیدونم از دیروز صب اول وقت کجا رفته هنو نیومده

رفته بود 2 تا نون سنگک بگیره و برگرده.....

خب مرکز 9 دی
آکادمی چی؟
ببخشید بچه ها پستو پیدا نمیکنم:redface:

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
احتمالا از زمانی که نون گرون شده نفرستاده بودیش نون بخره
حالا که قیمت رو فهمیده سر به بیابون گذاشته
:D

زودی بگو بیاد
ینی چی
الان که وقته دور دور نیست