زمان بندی کوتاه مدت مطالعه گروهی ارشد 93 ( روحیه دهی گروهی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
در این حالتم باید یه انحنایی تو دو طرف باشه یا نه؟؟؟؟گزینه 2 که نداره!!!
قوسیه دیگه دیگه نمی دونم نباید که طرفینش کمانش کنن.گزینه 3 نکتش اینه که درجه 3 می باشد و ما خمش درجه 3 تو اون شکل نداریم.دیفرانسیل پیش دانشگاهی مهندس!

mrabie

عضو جدید
نه این خیلی سادست ولی گزینه درست 3 نمی شه. چون بیزه. تو این طور نمودارها باید درجه خمش رو دونست که اینجا 2 می باشد و دو ---نقطه عطف نداره یعنی مماس مساوی صفر و گزینه 2.
گزینه 2 قسمت اول و آخر تو منحنی برش خطی پس برا خمش باید درجه 2 بشه که تو گزینه 2 همچنان خطیه من متوجه منظورتون نشدم . شمام همینو گفتین؟ ولی این که نشون میده 2 کاملا اشتباست

ne.arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 192155
یه همچین چیزی میشه
بار متمرکز از گسترده بیشتره پس تیزش احساس میشه

گزینه 2 قسمت اول و آخر تو منحنی برش خطی پس برا خمش باید درجه 2 بشه که تو گزینه 2 همچنان خطیه من متوجه منظورتون نشدم . شمام همینو گفتین؟ ولی این که نشون میده 2 کاملا اشتباست

با شما موافقم........

ترنج

عضو جدید

بچه ها نخندینا ذهنم خیلی مشغول شده این نمودار مسیر نور خورشیده یا سایه؟آخه تو نیمکره شمالی مگه تو تابستون خورشید از سمت شمال شرق طلوع نمی کنه در شمال غربی غروب؟نکنه من شمال و جنوبو قاطی کردم؟؟:cry:

architect2020

عضو جدید
کاربر ممتاز

بچه ها نخندینا ذهنم خیلی مشغول شده این نمودار مسیر نور خورشیده یا سایه؟آخه تو نیمکره شمالی مگه تو تابستون خورشید از سمت شمال شرق طلوع نمی کنه در شمال غربی غروب؟نکنه من شمال و جنوبو قاطی کردم؟؟:cry:

چرا این نمودار برعکسه انگار!!!!!!!!!!!!!!

معمارباشی

عضو جدید
بچه ها می شه به منم روحیه بدین !!! من تازه شروع کردم به خوندم ... سوت بلبلی !!! ... خدا کنه تا اخر هفته برسم یه نگاه به جزوه هام بندازم ! اصلا من موندم به چه هدف و انگیزه ای امسال ثبت نام کردم :دی

mitra2470

عضو جدید

آقا به نظر منم این نموداره برعکسه.اول حواسم نبود
این بهش میاد جهت آفتاب گیرو نشون داده

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها می شه به منم روحیه بدین !!! من تازه شروع کردم به خوندم ... سوت بلبلی !!! ... خدا کنه تا اخر هفته برسم یه نگاه به جزوه هام بندازم ! اصلا من موندم به چه هدف و انگیزه ای امسال ثبت نام کردم :دی

:eek::surprised: الان این حرفات جنبه طنز داشت دیگه معمارباشی آرهههه؟؟؟؟؟؟؟ :w01:خوشحال شدیم از اومدنت ولی این دم آخری اینجور اذیت نکن ما روووو

بابا شما رتبه تون 1 نشه حتما 2 میشه . اینهمه مدت نبودی و الان اومدی میگی ما بهت روحیه بدیم :w16: من مطمئنم کل جزوات و سوالها رو الان دیگه قورت دادی از بس خوندی :w15:

معمارباشی

عضو جدید
نه باران جان ...
من بخدا درگیر درس و دانشگاه بودم ...
یک کلمه نخوندم !
دروغ نگم از پریشب که سایت سنجش رودیدم تا این لحظه فقط 147 صفحه بانی مسعود خوندم همین !!! :redface:

همین همین هم نه یه 5-6 صفحه از تاپیک نکته های من که زحمتشو کشیده بودی هم خوندم ...
دیگه واقعا همین همین !(کلی تشکر بابت اون تاپیک)

memare iran

عضو جدید
آقا یکی به داد من برسه
این آزمون های جامع هردفعه بجای پیشرفت کلی پسرفت میکنم
توروخدا راهنمایی چیزی

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا میتونی شفاف سازی کنی؟این نمودار مسیر خورشیده؟

خوب ببین ما که تو ایران زندگی میکنیم و تو نیمکره شمالی هستیم خورشید در تابستان از شمال شرقی طلوع و شمال غربی غروب میکنه

در زمستان از جنوب شرقی طلوع و جنوب غربی غروب میکنه

در بهار از قسمت شرق طلوع و در قسمت غرب غروب میکنه

پس تو نقشه رو نگاه کن قسمت جنوبی نمیکره شمالی رو همیشه ملاک مسیر تابش خورشید در این نمیکره رو در نظر بگیر

و واسه کشورهای که تو نمیکره جنوبی قرار دارن قسمت شمالی رو در نظر بگیر و یادت باشه حله چون تو نیمکره جنوبی خورشید بفرض مثال که از قسمت شمال شرقی طلوع میکنه بعدش به سمت شمال خونه ها حرکت و در سمت شمال غربی غروب میکنه

پس تو ایران واسه اینکه یادت بمونه قسمت جنوب رو بخاطرت بسپار

و تو کشورهای که تو نیم کره جنوبی هستند قسمت شمالی را یادت بمونه حله

تو نمودار بالا هم جای نیم کره شمالی و جنوبی رو بر عکس کنی درست میشه;)

architect2020

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب ببین ما که تو ایران زندگی میکنیم و تو نیمکره شمالی هستیم خورشید در تابستان از شمال شرقی طلوع و شمال غربی غروب میکنه

پس تو نقشه رو نگاه کن قسمت جنوبی نمیکره شمالی رو همیشه ملاک مسیر تابش خورشید در این نمیکره رو در نظر بگیر

و واسه کشورهای که تو نمیکره جنوبی قرار دارن قسمت شمالی رو در نظر بگیر و یادت باشه حله چون تو نیمکره جنوبی خورشید بفرض مثال که از قسمت شمال شرقی طلوع میکنه بعدش به سمت شمال خونه ها حرکت و در سمت شمال غربی غروب میکنه

ابرام این همه سختی نداره خب نیمکره شمالی>>شرق-جنوب-غرب********نیمکره جنوبی>>>شرق-شمال-غرب

ترنج

عضو جدید

وای مرسی!جوونیو از گمراهی رهاندی:D

مرسی از توضیحاتت این توضیحات با عکس نمی خوند!تو عکسی که architect2020 گذاشته درست شد

از هردوتون ممنون وهمین طور از میترا.تشکرام تموم شده!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا