زمان بندی کوتاه مدت مطالعه گروهی ارشد 93 ( روحیه دهی گروهی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها بچه ها یه خبر...
هر سئوالی ک مبهمی ک از تاریخ دارید میشه اینجا بگید من شنبه با استادم ک دکترا داره قرار گذاشتم هر چی سئوال داشتم ازش بپرسم ....
هر چند ک میگه در تخصص من نی جواب اینجور سئوالات دوگانه...اما شاید مفهوم بعضی نوشته ها رو بهتر از ما بدونه و بتونه بهمون کمک کنه...
حتما هر چی سئوال از جهان و معاصر گرفته تا اسلام و ....یا بهم پیام بزنید یا همین جا بزارید...فقط چون من همه کامنتهای اینجا زو نمیخونم لطفا یا با فونت قرمز بنویسید یا موضوع بنویسید مرتبط با من....
و حتما تا شنبه صبح تاریخ ها رو مرور کنید و بگید...باشه؟؟؟آفرین

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها بچه ها یه خبر...هر سئوالی ک مبهمی ک از تاریخ دارید میشه اینجا بگید من شنبه با استادم ک دکترا داره قرار گذاشتم هر چی سئوال داشتم ازش بپرسم ....هر چند ک میگه در تخصص من نی جواب اینجور سئوالات دوگانه...اما شاید مفهوم بعضی نوشته ها رو بهتر از ما بدونه و بتونه بهمون کمک کنه...حتما هر چی سئوال از جهان و معاصر گرفته تا اسلام و ....یا بهم پیام بزنید یا همین جا بزارید...فقط چون من همه کامنتهای اینجا زو نمیخونم لطفا یا با فونت قرمز بنویسید یا موضوع بنویسید مرتبط با من....و حتما تا شنبه صبح تاریخ ها رو مرور کنید و بگید...باشه؟؟؟آفرین
سلاااام باشه یه گونی تناقض توی معماری معاصر ایران هستش ممنون میشم اگه بتونه جواب بده بنده خدا

arefeh

کاربر ممتاز
سلاااام باشه یه گونی تناقض توی معماری معاصر ایران هستش ممنون میشم اگه بتونه جواب بده بنده خدا

بپرس عزیزم...فقط حتما از منابع باشه...و اینکه من معاصر ایران رو منبع هیچی ندارم....و شنبه باید کتاب ببرم از روی کتاب تناقض هارو نشون بدم...یه محبت کنید...هر جا نقض هست اسم کتاب و صفحه مورد نظر رو بگید ک من قبل رفتن پیششون...کتابها رو تهیه کنم...ممنونم...

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها بچه ها یه خبر...
هر سئوالی ک مبهمی ک از تاریخ دارید میشه اینجا بگید من شنبه با استادم ک دکترا داره قرار گذاشتم هر چی سئوال داشتم ازش بپرسم ....
هر چند ک میگه در تخصص من نی جواب اینجور سئوالات دوگانه...اما شاید مفهوم بعضی نوشته ها رو بهتر از ما بدونه و بتونه بهمون کمک کنه...
حتما هر چی سئوال از جهان و معاصر گرفته تا اسلام و ....یا بهم پیام بزنید یا همین جا بزارید...فقط چون من همه کامنتهای اینجا زو نمیخونم لطفا یا با فونت قرمز بنویسید یا موضوع بنویسید مرتبط با من....
و حتما تا شنبه صبح تاریخ ها رو مرور کنید و بگید...باشه؟؟؟آفرین
ایــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی که گفتی ایــــــــــــــــــــــــــــــــی یعنی چه؟آها!
این یارو که گفتی می تونه قضیه این رنگ بیشتر رو معلوم کنه؟تیموری یا صفوی.از این چیزا بپرس،خیلی مد شده!:cool:
این خرزو خان جزوه معماری کدوم تمدنه؟:smile:

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
جوانمردی هم افسانه شد

واقعا بین این همه کاربر کسی ازمونهای ایوانخانه رو شرکت نکرده ؟

یه جوانمرد پیدا نمیشه سوالای ایوانخانه رو آپ کنه:eek:

آی جونمرد......

کجایییییییییییییییییییی

اقا یعنی جوانمرد ایوانخانه ای نداریم تو این سایت

بچه ها یه چاره ای بی اندیشید

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرااا مرووورااا تموم نمیییییییییییشن

آخ جون بعد از کنکوووور

arefeh

کاربر ممتاز
ایــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی که گفتی ایــــــــــــــــــــــــــــــــی یعنی چه؟آها!
این یارو که گفتی می تونه قضیه این رنگ بیشتر رو معلوم کنه؟تیموری یا صفوی.از این چیزا بپرس،خیلی مد شده!:cool:
این خرزو خان جزوه معماری کدوم تمدنه؟:smile:

عارف بگو هر سئوالی داری...من میپرسم...طرف 2 سال کانادا بوده تازه اومده...استاد پایان نامه من بوده...ارشد و دکتراشون دانشگاه شهید بهشتی بوده...استاد اعتضادی استاد راهنمای دگتراش بوده...طرف آدم خیلی خوبیه...همین ک من تووو ف ی س بوک بهش پیام زدم و جواب داد و قراره برا شنبه بین کلاسهاش برم پیشش...معلوم ک سعیش کمک کردنه به ماست...
و استاد معاصر دوستام بوده ک خیلی تعریفشو میکردن...
اما گفت باید برم پیشش سئوالهارو بپرسم تا ببینیم چی به چیه....ولی امیددارم ک تووو این روزهای آخر یه امیدی برامون میشه...ک تاریخ از این استرس در بیایم...هر چی باشه ایشون استاد خوبی هستن...از نظر من تووو تمام استادای دوران تحصیلم و تووو شهر ما ک وقتی اسمش میاد همه هم به فهم و ادب و شخصیت ایشون هم اخلاق و دانشش احترام میزارند...
همه اینها رو گفتم ک بشناسید چ استاد خوب و عزیزیه برای من...

arefeh

کاربر ممتاز
راستی این سئوالهای شریفی تستهاش چقدر راحته؟؟؟؟چ خوب میشد کنکور هم این چنین بود...من هنوز مرور فن رو شروع نکردم...اما 30 تا از تستهاشو زدم...64 درصد...21 درست 5 تا غلط 4 تا نزده
اگه غلط رو نمیزدم میشد70:(هر چند من مثل خیلی از بچه ها اینجا نخوندم...شاید 40 درصد...تازه دارم فناوری نوین رو شروع میکنم...2 فصلشو خوندم خیلی راحت بود...کاشکی زودتر میخوندمش...
بچه ها کتاب سازه های بلند عادلی چند؟؟؟میبینم جز منابع بوده....
این فایلی ک ازش هست چیزی سردرنیوردم ازش...این همون کتابشه؟؟؟
میشه دوستان در مورد پلانها و مقاطع انواعش توضیح بدن؟؟؟هم برا خودتون خوبه هم ماها یاد میگیریم...لطفا......

arefeh

کاربر ممتاز
چرااا مرووورااا تموم نمیییییییییییشن

آخ جون بعد از کنکوووور

وااااای من تازه دارم لذت میبرم از خوندن و چیز یاد گرفتن...چی میشد تا آحر اسفند یعنی یه دو ماهی دیگه وقت داشتیم....خیلی خوب میشد...
خداااا به حق 5 تن...ساختمان اداریه سنجش امسال آتیش بگیره سئوالها و سیستم ها بسوزه...بعد بگن به این دلیل امتحان آزمون به بعد از سال نوروز موکول میشه...
واااااااااااااااااایی

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااای من تازه دارم لذت میبرم از خوندن و چیز یاد گرفتن...چی میشد تا آحر اسفند یعنی یه دو ماهی دیگه وقت داشتیم....خیلی خوب میشد...
خداااا به حق 5 تن...ساختمان اداریه سنجش امسال آتیش بگیره سئوالها و سیستم ها بسوزه...بعد بگن به این دلیل امتحان آزمون به بعد از سال نوروز موکول میشه...
واااااااااااااااااایی
لذت ک آره
آاااااااامااااااااااااااااا.........
الهییییییییییی آمییییییییییییییییییییییین

• Like
واکنش ها: 758

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی این سئوالهای شریفی تستهاش چقدر راحته؟؟؟؟چ خوب میشد کنکور هم این چنین بود...من هنوز مرور فن رو شروع نکردم...اما 30 تا از تستهاشو زدم...64 درصد...21 درست 5 تا غلط 4 تا نزده
اگه غلط رو نمیزدم میشد70:(هر چند من مثل خیلی از بچه ها اینجا نخوندم...شاید 40 درصد...تازه دارم فناوری نوین رو شروع میکنم...2 فصلشو خوندم خیلی راحت بود...کاشکی زودتر میخوندمش...
بچه ها کتاب سازه های بلند عادلی چند؟؟؟میبینم جز منابع بوده....
این فایلی ک ازش هست چیزی سردرنیوردم ازش...این همون کتابشه؟؟؟
میشه دوستان در مورد پلانها و مقاطع انواعش توضیح بدن؟؟؟هم برا خودتون خوبه هم ماها یاد میگیریم...لطفا......
من همشو درست زدم!بعله!در کمتر از 10 دقیقه!:cool:
خوبیش اینه که دقتتت رو بالا می بره!
اینایی که الان می گم رو بدون این که به جزوه هاش مراجعه کنی ، فکر کن و بگو.
اون شکلی که خاک به پی نیرو وارد می کنه تو ساختمان ها چگونه عمل می کنن،پی اش نواری بود یا گسترده؟
تو طراحی لرزه ای عکس دیافراگم چوبی یادته؟
آزمایش کششی بتن چه شکلی داشت؟
سوراخ اتکایی و فراخ و استاندارد و لوبیایی بلند و کوتاه یادتن؟
حالت های کششی برشی یادته؟

آخرین ویرایش:

ne.arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا جوابش میشه 3؟؟؟؟
لطفا شفاف توضیح بذین
مرسی
http://upload7.ir/imgs/2014-01/29478341976792666038.jpg

عزیزم گزینه 1 و 2 عکس العمل های تکیه گاهی موازین و گزینه 4 همگرا هستند واسه همین ناپایدارن
شرط تعادل اینه که حداقل یکی ار عکس العمل های تکیه گاهی با بقیه موازی نباشه و عکس العمل ها همگرا نباشند...

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم گزینه 1 و 2 عکس العمل های تکیه گاهی موازین و گزینه 4 همگرا هستند واسه همین ناپایدارن
شرط تعادل اینه که حداقل یکی ار عکس العمل های تکیه گاهی با بقیه موازی نباشه و عکس العمل ها همگرا نباشند...
4 میشه!

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز

مرسی عزیزم
ناپایداری خارجی قاب چطوریه؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا