زمان بندی کوتاه مدت اسکیس 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ترنج

عضو جدید
من دوستم پارسال تو ورکشاپش شرکت کرده بود.این شایعه ها الکی شروع شده.اصلا موضوع رو نگفته بود شقاقی فقط گفته بود روی بلندی و تپه هست همین.

نمی دونم.ولی من اینو از ی نفر نشنیدم!!!از چن نفر تو جاهای مختلف شنیدم!توی باشگارم چن نفر بودن تو ورکشاپش که گفتن!یکی از همکلاسیای دوستم که اصفهان درس می خونه هم گفته بود صحت داشته!
تو این چن سال درس خوندن و زندگی تو این کشور دیگه فهمیدیم که تا نباشد چیزکی ....

Sety

عضو جدید
نمی دونم.ولی من اینو از ی نفر نشنیدم!!!از چن نفر تو جاهای مختلف شنیدم!توی باشگارم چن نفر بودن تو ورکشاپش که گفتن!یکی از همکلاسیای دوستم که اصفهان درس می خونه هم گفته بود صحت داشته!
تو این چن سال درس خوندن و زندگی تو این کشور دیگه فهمیدیم که تا نباشد چیزکی ....

کلن ملت به شایعه پراکنی علاقه دارند.تا اونجایی که من میدونم صدیق گفته بود موضوع یه چیزی تو مایه های مسکونی می شه شقاقی گفته بود روی تپه هست و سعی کنید عمودی فک کنید. تنوع موضوع ورکشاپا طوری هست که یه موضوع شبیه گنبد نما پیدا بشه. اونی که شقاقی کار کرده بود روی زمین صاف بود ولی واسه شهدا بود که ازشون خواسته بود عمودی فک کنن تو اون کار. ایده های همونو برای موضوع اسکیسم به کار بردن. برای همین این شایعه پخش شده که عین موضوع اسکیس رو کار کردن

ترنج

عضو جدید
یادمه قدیما اسکیس 24 تیر بود امسالم اگه میزاشتن بعد ماه رمضون یه 10 12 روزی دیرتر از اون سال میشد
مصححام که قربونشون برم که کارراو دقیق نگا نمیکنن فرتی نمره میدن پس چ دردشه این توکلی مرض گرفته :))

راستی میگم خوبه نگفته خاب دیدم هفتا گنبد لاغر هفتا گنبد چاقو میخورن:D

خخخخخخخخخ:D
آره واقعااااااا!!!!!

ترنج

عضو جدید
کلن ملت به شایعه پراکنی علاقه دارند.تا اونجایی که من میدونم صدیق گفته بود موضوع یه چیزی تو مایه های مسکونی می شه شقاقی گفته بود روی تپه هست و سعی کنید عمودی فک کنید. تنوع موضوع ورکشاپا طوری هست که یه موضوع شبیه گنبد نما پیدا بشه. اونی که شقاقی کار کرده بود روی زمین صاف بود ولی واسه شهدا بود که ازشون خواسته بود عمودی فک کنن تو اون کار. ایده های همونو برای موضوع اسکیسم به کار بردن. برای همین این شایعه پخش شده که عین موضوع اسکیس رو کار کردن

این مطلب حالا شایعه یا واقعیت فقط به نفع شقاقی تموم شد که امسال کلیییییی شاگرداش زیاد شد.خیلیا کلی پول دادن به این خیال که موضوع اسکیسو قبل آزمون بفهمن!!!!:D
البته حالا که همه اینارو گفتم بگم که همه میگن شقاقی خیلی دلسوزه و سعی می کنه کار همه رو بالا بکشه جوری که حتی کسی که صفرم هست به 50 می رسونه!!!و شهرتش فقط واسه موضوع و این چیزا نیس:smile:

Sety

عضو جدید
این مطلب حالا شایعه یا واقعیت فقط به نفع شقاقی تموم شد که امسال کلیییییی شاگرداش زیاد شد.خیلیا کلی پول دادن به این خیال که موضوع اسکیسو قبل آزمون بفهمن!!!!:D
البته حالا که همه اینارو گفتم بگم که همه میگن شقاقی خیلی دلسوزه و سعی می کنه کار همه رو بالا بکشه جوری که حتی کسی که صفرم هست به 50 می رسونه!!!و شهرتش فقط واسه موضوع و این چیزا نیس:smile:

در کل کلاسای شقاقی به درد کسایی میخوره کع کاراشون ضعیف و می رسه به سطح متوسط ولی کسایی که کاراشون متوسط یا تقریبن خوبه توصیه میکنم که کلاسای شقاقی رو نرن چون تغییر زیادی نمی کنن

aytakin69

عضو جدید
حالا عزیزان دل قرار نیست که موضوع رو بگه دقیقا بعدم اشاره کنه همینه....دوستم میگفت فقط اون موضوع رو کار کردن...باید به فکر اعتبارشونم باشن دیگه...ولی امسال مثل اینکه علنا گفته موضوع رو خواهم گفت تو کلاس تهران...شایدم شایعه هست....

aytakin69

عضو جدید
IMG_0614.jpgIMG_0615.jpg

راپیدام خشک شده...:p من وقت کم آوردک برا بقیه کار در کل امروز حالم گرفته شد بس که خبرای عجیب غریب شنیدم...:(

shematik

عضو جدید
نقل قول از moeinz
سایت آزمون دکتری
( Phd Azmoon.Net ) نتایج کارشناسی ارشد ۹۳
: رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳ خبر داد و گفت: در این آزمون حدود ۴۰۰ هزار نفر در اعلام نتیجه اولیه مجاز به انتخاب رشته شدند.
دکتر ابراهیم خدایی افزود: نتایج اولیه به صورت کارنامه و از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر شده است و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان از نتایج آزمون خود مطلع شوند.
وی افزود: فرم راهنمای انتخاب رشته از فردا ۲۲ اردیبهشت بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده اند می‌توانند از روز چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت‌ماه نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.
رئیس سازمان سنجش گفت: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته تا روز یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه فرصت دارند نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند. هر داوطلب فرصت امکان انتخاب و ثبت حداکثر ۱۰۰ کدرشته تحصیلی را از میان کدرشته یا کدرشته‌های مجاز دارد.
وی اظهار داشت: آزمون‌های تشریحی و عملی رشته‌های دارای شرایط خاص در خرداد ماه برگزار می‌شوند که زمان دقیق آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

خدایی، ظرفیت پذیرش دانشجو در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳ را حدود ۱۰۰ هزار نفر اعلام کرد.

:cry:

shematik

عضو جدید
بچه ها احتمال داره آزمون خرداد باشه اما نه 21 ام...
آخه 21 و 22 خرداد آزمون کارشناسی ارشد رشته های دیگه است... علوم پزشکی..
بعید میدونم دو تا ازمونو تو یه روز برگزار کنند..

mir e damad

عضو جدید
02.jpg01.jpgسلام
خودشونو ناراحت نکنین. ببینید من چه روحیه ای دارم. هنوز تمرین خط کشیدنم تموم نشده دارم پلان می دم. از 10 صبح تا 5 بعد از ظهر فقط داشتم فکر می کردم.:eek:آخرش هم شد این
از 5 تا 8 هم کشیدم که در نهایت فقط نما کشیدم و برش هم موند.

mir e damad

عضو جدید
04.jpg03.jpgراستی جهت شمال رو هم اشتباه در نظر گرفتیم.!!!!

تکته انحرافی سوال مسجد اون ور خیابون بود. الان یاد تست دانشگاه آزاد افتادم. از روی جهت گنبد خانه و حیاط مسجد می شه جهت شمال رو فهمید.:biggrin:

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 208680مشاهده پیوست 208681سلام
خودشونو ناراحت نکنین. ببینید من چه روحیه ای دارم. هنوز تمرین خط کشیدنم تموم نشده دارم پلان می دم. از 10 صبح تا 5 بعد از ظهر فقط داشتم فکر می کردم.:eek:آخرش هم شد این
از 5 تا 8 هم کشیدم که در نهایت فقط نما کشیدم و برش هم موند.
ریاست محترم پژوهشگاه خخخخخخخخ:D
سرویسا هم ک کاملا تفکیک شده!!!
مرسی مهندس!!! موفق باشی!!!:biggrin:

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لابد بخاطر جام جهانی افتاده 21ام دیگه!!!!!!!! خداییش دلم میخواد این سرمو محکم بکوبم به دیوار نه بخاطر اینکه این امتحان کوفتی افتاده جلو بلکه بخاطر اینکه تو کشوری زندگی می کنم که بخاطر جام جهانی و ماه رمضون یه عده آدمو میکنن عروسکه خیمه شب بازی!!! به جان خودم اگه هیچ جای دنیا این کارو بکنن!! همه دنیا احمقن فقط ما میفهمیم دیگه همیشه همینجوریه!!!!!!!!!!!!
ت. مملکتی که رییس جمهورش با امام غایب در ارتباطه این چیزا خیلی عجیب نیس
اصن حدیث داریم میگه یا ایهاالا اسکیسیون اجتهدوا اجتهدوا...یعنی وای به حال اسکیس دهندگان که همانا از گمراهانند:biggrin:

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ت. مملکتی که رییس جمهورش با امام غایب در ارتباطه این چیزا خیلی عجیب نیس
اصن حدیث داریم میگه یا ایهاالا اسکیسیون اجتهدوا اجتهدوا...یعنی وای به حال اسکیس دهندگان که همانا از گمراهانند:biggrin:

:w15:

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
کیمیا کاره منو دیدی؟ظهر گذاشتمش تو صفحه 74بایدباشه اگه اشتباه نکنم...کیمیا فردا دو تا موضوع کارکنیم...یکی صبح یکی عصر...اینجوری فایده نداره...کاش موضوعای شقاقی ام بزاری...

معمارباشی

عضو جدید
چرا شیماااا؟
بنظرم الان زقابت عادلانه تره ... یه جورایی محک اطلاعات چهار سال دانشگاه هست ... بهتر از یه روش تزریقی یک ماهه هست ..
من فقط ناراحت اینم که با تاریخ امتحاناتم یکی شده

فرستاده شده از GT-I8190ِ من با Tapatalk

aytakin69

عضو جدید
ای دوستانی که کلاس میرین موضوع هایی که دارینو اینجام بذارین اگه میشه و معذوریتی نداره ...:( بلکه کار کردیمو فرجی شد.....سنجش واقعا خر است...ولی بچه ها اصن این تاریخ منطقی نیس آخه بچه های کارشناسم موقع امتحانشونه خیلی آشفته بازار میشه...

shima 70

عضو جدید
چرا شیماااا؟
بنظرم الان زقابت عادلانه تره ... یه جورایی محک اطلاعات چهار سال دانشگاه هست ... بهتر از یه روش تزریقی یک ماهه هست ..
من فقط ناراحت اینم که با تاریخ امتحاناتم یکی شده

فرستاده شده از GT-I8190ِ من با Tapatalk
من همه امیدم همین اسکیسه.. با دفاعم یکیه تاریخش یعنی باید تا 20 خرداد دفاع کنم اسکیسم باشه این موقع که خیلی داغونه..نمیدووننم اصلا فک میکنم تو این مدت واقعا نمیتونم کار خاصی بکنم...نمیدونم شایدم الان خورده تو ذوقم و خستم این حسو دارم

adel1990

عضو جدید
دوستان پس چرا نمیایید کارای امروزو نقد کنیم؟؟؟:que:
مگه نمخایید اشکالامونو بدونیم ک دوباره فردا تکرارشون نکنیم...

shima 70

عضو جدید
ای دوستانی که کلاس میرین موضوع هایی که دارینو اینجام بذارین اگه میشه و معذوریتی نداره ...:( بلکه کار کردیمو فرجی شد.....سنجش واقعا خر است...ولی بچه ها اصن این تاریخ منطقی نیس آخه بچه های کارشناسم موقع امتحانشونه خیلی آشفته بازار میشه...
:w15::w15::w15:

shima 70

عضو جدید
دوستان من امروز اینو میخواستم کار کنم از نظر اقلیم هم فکر شده بود و مناسب اقلیم تبریز اما خب نشد که بشه :(....

پیوست ها

• IMG_5263.jpg
    IMG_5263.jpg
    33.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من امروز اینو میخواستم کار کنم از نظر اقلیم هم فکر شده بود و مناسب اقلیم تبریز اما خب نشد که بشه :(....

شیما جونم شرطه اوله کار کردن اینه که سعی کنی باحوصله وتمیز کارکنی...نوشته هات و نوعه فونتش نشون میده که حوصله ام نداشتی...از مدادی سری اچ واسه کشیدن و ایده نوشتن استفاده کن...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا