زمانی که همه عمرتون رو فدای یک عزیز قدر نشناس خودی میکنید و اون شخص . . .

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زمانی که همه عمرتون رو فدای یک قدر نشناس میکنید و اون شخص بدون کوچکترین احساسی همه محبت های شما رو نادیده میگیره , و برای همیشه شما رو ترک میکنه , چه احساسی بهتون دست میده؟
برای تحمل این شکست چه جوری دوام میارید؟
با چه جملاتی به خودتون دلداری میدین؟
این رفتار اون شخص در زندگی و منش بعدی شما چه تاثیراتی میذاره؟

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
سكوت و مرگ تدريجي...خدا نكنه سر كسي بياد!

• Like
واکنش ها: ayja

merlin-mina

عضو جدید
کاربر ممتاز
احساس خشم
و بهترين جمله اينه
اينقدر به خودت مطمئن باش كه بگي اون شكست خورد چون منو از دست داد
و اما تاثيرش:
مطمئنن بيشتر مراقب احساسم خواهم بود

• Like

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینو جدی میگم
من برای اون شخص دلم سوخت که چقدر انسان کوچیکیه
و از خودم خوشم اومد که تونستم ببخشمش و ازش ناراحت نباشم (البته بعد از یکی دو ماه تونستم ببخشمش )

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اول باورم نشد
بعد ازش متنفر شدم
ولی آخر بخشیدمش
هنوز دوستش دارم ولی این رو فقط خودم میدونم
آخه عشق اول یه چیز دیگس

hamid221

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تا حالا عاشق کسی نشدم
ولی مرامو معرفتمو خرج خیلی از دوستانم کردم
متاسفانه دیوار همه بودم ولی کسی دیوارم نبود
عشق من مادر....
که چه دیوار محکمیست...

عليرضا1361

عضو جدید
کاربر ممتاز
زمانی که همه عمرتون رو فدای یک قدر نشناس میکنید و اون شخص بدون کوچکترین احساسی همه محبت های شما رو نادیده میگیره , و برای همیشه شما رو ترک میکنه , چه احساسی بهتون دست میده؟

هيچ احساسي دست نميده خدا داده عشق
شكستي نيست ؟
دلداري ميدم كه هنوز جوونم
باتجربه تر ميشم!!

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولین احساسی که به سراغم میاد خشم و عصبانیته . اول ار همه ار خود م خشمگین میشم و خودمو محاکمه میکنم که چرا همه احساسمو صرف اون کردم و بعد از اون عصبانی میشم که چرا احساس منو نادیده گرفت

بعد از مدتی میتونم به عصبانیتم مسلط بشم و منطقی قکر کنم. شروع میکنم به نقد رفتار خودم و اینکه کجای کار دچار اشتباه شدم

بعد سعی میکنم اونو ببخشم . اما هیچوقت فراموش نمیکنم و همیشه بیاد دارم تا مجددا برام تکرار نشه

این مورد در مقیاس خیلی کوچیکی همین ماه پیش برام رخ داد بالاخره بعد از 3 هفته تونستم مسبب ماجرا رو ببخشم حالا حتی دلم براش میسوزه.چون من شجاعت موندن و جنگیدنو داشتم ولی اون نه

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیچ راه فراری برای تجربه نکردن آن درد احساسی بعد از برهم خوردن رابطه ويا ازدست دادن فرد مورد نظر وجود ندارد. احساسات شما نشاندهنده اهمیت طرفتان در زندگی شما و توانایی خودتان دربرابر اتفاقات پيش آمده است .
اما کارهایی هست که می توانید برای مراقبت از خودتان و آسانتر کردن این ناراحتی در طول این مدت انجام دهید:
1-از دوستان و خانواده کمک بگیرید. حمایت اجتماعی یکی از مهمترین فاکتورها در کنار آمدن بااین فقدان است.
2-گذراندن وقت با افراد مورد اعتماد وفهيم ، ممکن است که در ابتدای کار برایتان دشوار باشد اما کمکتان میکند بفهمید که کسان دیگری هم در زندگیتان هستند که نگران شما هستند و حمایت تان میکنند.
3- به دنبال راه هایی برای يك ارتباط منطقي وصحيح باشيد تااحساسات شما به بازي گرفته نشود.
4- اگر شكست شماعشقي است نوشتن نامه خداحافظی، برگرداندن یادبودها، و گذاشتن همه عکس ها و نامه ها و همه یادبودهای رابطه قبلی در یک جعبه مجزا می تواند به پیشرفت روند فراموش کردن شما کمک کند.
5- براي زندگي خود برنامه روزانه وآينده نگري داشته باشید.
6-نزد مشاور بروید. می توانید نزد یک مشاور ويا روانشناس بروید و درمورد احساساتتان با او صحبت و درددل کنیدواز آنهاكمك بگيريد .

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیچ راه فراری برای تجربه نکردن آن درد احساسی بعد از برهم خوردن رابطه ويا ازدست دادن فرد مورد نظر وجود ندارد. احساسات شما نشاندهنده اهمیت طرفتان در زندگی شما و توانایی خودتان دربرابر اتفاقات پيش آمده است .
اما کارهایی هست که می توانید برای مراقبت از خودتان و آسانتر کردن این ناراحتی در طول این مدت انجام دهید:
1-از دوستان و خانواده کمک بگیرید. حمایت اجتماعی یکی از مهمترین فاکتورها در کنار آمدن بااین فقدان است.
2-گذراندن وقت با افراد مورد اعتماد وفهيم ، ممکن است که در ابتدای کار برایتان دشوار باشد اما کمکتان میکند بفهمید که کسان دیگری هم در زندگیتان هستند که نگران شما هستند و حمایت تان میکنند.
3- به دنبال راه هایی برای يك ارتباط منطقي وصحيح باشيد تااحساسات شما به بازي گرفته نشود.
4- اگر شكست شماعشقي است نوشتن نامه خداحافظی، برگرداندن یادبودها، و گذاشتن همه عکس ها و نامه ها و همه یادبودهای رابطه قبلی در یک جعبه مجزا می تواند به پیشرفت روند فراموش کردن شما کمک کند.
5- براي زندگي خود برنامه روزانه وآينده نگري داشته باشید.
6-نزد مشاور بروید. می توانید نزد یک مشاور ويا روانشناس بروید و درمورد احساساتتان با او صحبت و درددل کنیدواز آنهاكمك بگيريد
.
اگه جواب نداد اونوقت چی؟

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
.
.
فراموشش میکنم ..
من زندگیم رو وابسته به وجود کسی نمیکنم که اگه رفت ضربه بخورم...

• Like

kiyanna

اخراجی موقت
خیلی سخته اما باید دووم آورد اوایلش احساس می کنی می خوای بمیری از دوریش با خودت می گی امشب میمیرم صبح میشه و میگی امشب دیگه شبه آخره و همینطوری ادامه پیدا می کنه تا بالاخره یه روز می فهمی که چه خوب شد که رفت به قول دکتر شریعتی برای کسی که رفته ناراحت نباش اگر قسمت تو باشه بر می گرده و اگر نبود همون بهتر که رفت

• Like

تکنو کرات

اخراجی موقت
من دو مورد برام پیش امده . هردومورد بی خیال شدم به جان پدرم اول به زور زنده موند دوم الان تو دفترم کار می کنه خدا رو چه دیدی.

• Like

LE!L@

عضو جدید
منم مثل همه اولش ناراحت و عصبانی میشم هم از دست اون که لیاقت محبتم رو نداشت و هم از دست خودم که نشناختمش و ابلهانه بهش محبت کردم. بعد از یه همچین اتفاقی فقط باید صبور بود کار دیگه ای نمیشه کرد، گذر زمان همه چیز رو حل میکنه هر چند اولش خیلی سخته و روز و شب آدم فقط به غصه و غم میگذره. بعد از گذشت زمان و تسکین دردم، میشینم با خودم فکر میکنم کجای کارم اشتباه بوده، اصلا شاید من کاری کرده باشم که اون این رفتار رو باهام کرده، همه چی رو سبک سنگین میکنم و منصفانه هم این کار رو انجام میدم. بعد از اون هم اگه باز به کسی دل بستم سعی میکنم عاقلانه دل ببندم و طرفم رو خوب بشناسم، اشتباهات قبلیم رو تکرار نکنم و هر وقت مشکلی پیش اومد فقط از دید خودم نگاه نکنم و خودم رو به جای طرف مقابلم بذارم و قضیه رو از دید اون هم نگاه کنم. اگه انسان با عقل سلیم و چشم بینا کاری بکنه هیچوقت پشیمون نمیشه.
در آخر هم خدا رو شکر میکنم که کسی رو که قسمت کس دیگه ای بود از سر راهم برداشت تا برسم به کسی که مال خودمه. در ضمن یه تجربه بزرگ هم به دست آوردم.
متاسفانه چند روز پیش یه همچین اتفاقی برای یکی از عزیزانم افتاد.

68686868

عضو جدید
طبیعی که داغون میشی اما بعدش به خودت میگی لیاقتمو نداشت و به نظرم این واقعا یک حقیقت محض که خیلی ها لایق محبت نیستن.
باعث میشه با عقلم تصمیم بگیرم نه احساسم.

• Like

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثل مجسمه بی تفاوت میشم.میرم تو شوک!
اول اشتباه متوجه خودمه که به اشتباه محبتم فدای اون کردم.
اما معمولا با هرکسی به یه شکل تعریف شده رفتار میکنم.تا بهشون وابسته نشم.

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز

به دوستام, پولهام, و به این فک می کنم که من قبل از اون هم داشتم زندگیم رو میکردم و خیلی شاد بودم پس نبودن اون نمی تونه چیزی از زندگیم کم کنه گرچه بودنش میتونست زندگیم رو شادتر کنه