روش های شماره دادن پسرها

z_davari

کاربر فعال
[FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]-[/FONT][FONT=&quot]بعضی ها رو یه کاغذ مینویسن پرت میکنن رو صورت دختره[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]بعضی ها از اسم و تلشون کارت میزنن عین بیزینس کارت سر چهارراه وا میستن میدن به دخترا[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]بعضی ها با ماشین جلو پات ویراژ میدن سریع شماره رو میخونن..تو هم زودی باید حفظش کنی[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]بعضی ها شماره رو مینویسن میذارن لای جزوه درسی که این اسکول ترین و جواد ترین روش شناخته شده تو جمع دختراست حتی اگه سرچهارراه میخوای وایسین اوکی..ولی این کارو نکنین..که نتیجش[/FONT][FONT=&quot] ......................
[/FONT][FONT=&quot]بعضیا 60 کیلومتر پا به پات پیاده روی میکنن بعد میان و تل میدن[/FONT][FONT=&quot]..

[/FONT][FONT=&quot]بعضی هاا.............. این رایج ترین روش تو پسرای مثبت نماست............دقت کنین پسر مثبت از مادر زاده نشده..اینام مثبت نمان[/FONT][FONT=&quot]..

[/FONT][FONT=&quot]پسره میگه..عزیزم..من اصلا ازت تل نمیخوام....من اصلا از تل دادن و این حرفا بدم میاد..یعنی اصلا این کاره نیستم..من تلمو میدم..هروقت مشکلی بود روم حساب کن همین[/FONT][FONT=&quot].....

[/FONT][FONT=&quot]و آن هنگام دختر گوش هایش دراز میشود........ تل را دریافت مینماید.... فردای ان روز[/FONT][FONT=&quot]..

-[/FONT][FONT=&quot]خب نزنگیدی؟[/FONT][FONT=&quot]....

- [/FONT][FONT=&quot]نشد ..میزنگم[/FONT][FONT=&quot]..

- [/FONT][FONT=&quot]اصلا ایرادی نداره..منکه اصراری ندارم..اگه میزنگیدی خوشحال میشدم[/FONT][FONT=&quot]

- [/FONT][FONT=&quot]چشم میزنگم..حالا بعدا[/FONT][FONT=&quot]

-[/FONT][FONT=&quot]من اصلا ازت تل نمیخوام هااا...خیالت راحت باشه..من اینکاره نیستم[/FONT][FONT=&quot]

-[/FONT][FONT=&quot]میدونم[/FONT][FONT=&quot]...

-[/FONT][FONT=&quot]اگه تل بدی هر شب یه شب بخیر و یه اس عاشقونه برات سند میکنم[/FONT][FONT=&quot]

-[/FONT][FONT=&quot]حالا تا بعد[/FONT][FONT=&quot]..

[/FONT][FONT=&quot]و باز هم دختر گوش هایش دراز میشود[/FONT][FONT=&quot]....

[/FONT][FONT=&quot]اولین اس...اولین زنگ...وبعد از آن[/FONT][FONT=&quot]..

[/FONT][FONT=&quot]دختر: سلام ..چه خبر؟[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]پسر:بعدا بزنگ کار دارم[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]دختر: اوکی مزاحم نمیشم[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]پسر: این حرفا چیه..خودم میزنگم بهت[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]فردای ان روز...و همچنان پسر در فکر زنگیدن است[/FONT][FONT=&quot]....................

[/FONT][FONT=&quot]دختر : سلام نزنگیدی؟[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]پسر[/FONT][FONT=&quot]: ....................

[/FONT][FONT=&quot]دختر:الوووووو[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]پسر[/FONT][FONT=&quot]:.....................

[/FONT][FONT=&quot]دختر:بیبـــــــــــــــــــــــ[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]پسر:بیبــــــــــــــــــــــــــــــ[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]و اینگونه شد که آنگونه شد[/FONT][FONT=&quot]...

[/FONT][FONT=&quot]این روش رایج شماره دادن تو چت رومم هست هااا..خیلی این روش باحاله...تو چت روم اگه دختر نزنگه تهمت پسر بودن هم بهش میزنن... این اوج حماقت یه پسره... که نمفهمه اونی که داره باهاش میحرفه پسره یا دختر.....دختر بدبختم واس اینکه ثابت کنه دختره زود میزنگه و این اغاز ماجراست[/FONT][FONT=&quot]...[/FONT][FONT=&quot][/FONT]

~Aramis~

عضو جدید
خیـــــــــــــــــــــــــــــــــلی ..... خاک تو سرشون ....:biggrin:

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه ماها رک میگیم شماره نمیدیم:دی اینم شماره من 093614282دو عددش باقی منوده اونقد ز بزنیین تا برسین به من

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه ماها رک میگیم شماره نمیدیم:دی اینم شماره من 093614282دو عددش باقی منوده اونقد ز بزنیین تا برسین به من

یاسی راست میگه!! ما شماره نمیدیم :دی

باشه حالا واسه اینکه کنجکاو نشین زیاد چشم....093310844 بقیه شو هر کاری میکنم یادم نمیا!!! بسه دیگه چقد کنجکاوید

شماها؟؟؟!:)
مورد اول هم از همه با حالتر بود!!!

استارتر مرسی

آخرین ویرایش:

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم شماره نمی دم فقط کافیه زنگ بزنین 118 خودشون بهتون می دن:D

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تا حالا شماره ندادم شماره گرفتم به این صورت که میرم جلوش میگم سلام زود تند سریع شمارتو بگو یاداشت کنم کارت دارم اگه فحش داد میرم اگه نداد با عصبانیت میگم زود باش حوصله ناز کشیدن ندارم و با این روش کلی شماره گرفتم

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تا حالا شماره ندادم شماره گرفتم به این صورت که میرم جلوش میگم سلام زود تند سریع شمارتو بگو یاداشت کنم کارت دارم اگه فحش داد میرم اگه نداد با عصبانیت میگم زود باش حوصله ناز کشیدن ندارم و با این روش کلی شماره گرفتم

جالب بود.......

azadefarahi

عضو جدید

سلام میشه
بگین تا حالا چند نفر فحشتون دادن؟؟؟؟؟؟

ارامش ابدی

عضو جدید
اون موردی که 60کیلومتر پابه پات راه میان بعد شماره میدن رو من تجربه کردم .........خیلی دیوونن به خدا ..... منم اینجور وقتها انقد از این کوچه به اون کوچه میرم تا طرف خسته بشه دیگه گمم کنه ...انقد باحاله ........!!!!

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
متنفرم از اين دست پسرا..........خيلي متنفرم:mad:

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نگفتم كه همه گفتم اين دست از پسرا ..كسي كه ناموس داره به ناموس ديگرون به چشم بد نگاه نميكنه

سلام به نکته خیلی خوبی اشاره کردی!!!!!!! دقیقا با این حرف شما موافقم........ با تشکر از شما........:gol:

glosi

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منم شماره نمی دم فقط کافیه زنگ بزنین 118 خودشون بهتون می دن:D
محمد شماره ی تو ک احتیاج ب دادن نداره ی سرچ بزن تو تمام گوشی دخترا هست :biggrin:
همشونم خودشون پیدا کردن تو که ندادی :دی

sare_r

عضو جدید
دختر یا پسر؟؟

ببین این که یه پسر به یه دختر شماره بده با این روش های مسخره و کلا با این طرزِ تفکر، چندشِ. حالا اگه دختر اینکارو کنه، خیلی ....

جامعه ی ما ظرفیتِ خیلی چیزارو نداره ، واسه همین به گند کشیده میشه همه چی، از طرز فکر گرفته تا رفتار...

zahra..71

اخراجی موقت
ببین این که یه پسر به یه دختر شماره بده با این روش های مسخره و کلا با این طرزِ تفکر، چندشِ. حالا اگه دختر اینکارو کنه، خیلی ....

جامعه ی ما ظرفیتِ خیلی چیزارو نداره ، واسه همین به گند کشیده میشه همه چی، از طرز فکر گرفته تا رفتار...
اگه روشش مسخره نباشه و طرز فکرش چندش نباشه چی؟