روشی ساده برای اینکه وقتی عصبی هستید آرام شوید!

*Maedeh.archi*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
متخصصان معتقدند، یادداشت‌های روزانه درباره احساسات و شرایط می‌تواند از بار عصبی ذهن و روح افراد بکاهد و به آن‌ها در تخلیه احساسات روانی کمک کند.
گاهی فشارهای عصبی به اندازه‌ای زیاد می‌شوند که افراد را به گریه انداخته یا موجب لرزش اندام آنها می‌شوند و گاه شرایط به اندازه‌ای وخیم می‌شود که سکته‌های مغزی و قلبی به وقوع می‌پیوندد؛ اما متخصّصان معتقدند که نوشتن تا حدود زیادی به کاهش استرس کمک می‌کند.

به گفته آن‌ها، یادداشت‌های روزانه درباره احساسات و شرایط می‌تواند از بار عصبی ذهن و روح افراد بکاهد و به آن‌ها در تخلیه احساسات روانی کمک کند.

کارشناسان می‌گویند افکار و احساسات خود را بدون هیچ قضاوتی روی کاغذ بیاورید. به این ترتیب از آن چه در درون شما می گذرد آگاه می‌شوید.
گام بعدی شناسایی منبع خشم و استرس و کمک به ایجاد تغییر است. بازبینی افکار و احساساتی که به رشته تحریر درآمده‌اند به شما کمک می‌کند درک بهتری از احساسات خود داشته باشید و راه‌های کنترل آن را به مطلوب‌ترین شکل شناسایی کنید.

منبع: qodsdaily.com

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره واقعا همینطوره خیلی تاثیر داره من وقتی زورم به کسی نمیرسه این کارو میکنم که معمولا زورم به کسی نمیرسه حتی خودم:redface:

glosi

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من خیلی کم عصبی میشم اما وقتی هم میشم اینا بی فایده است .:cry:

ho_b

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که حوصله یادداشت روزانه رو ندارم. ولی سعی میکنم عصبانیت خودمو کنترل کنم.
ولی بعضی وقتا کنترل عصبانیت واقعا سخته.

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
متخصصان معتقدند، یادداشت‌های روزانه درباره احساسات و شرایط می‌تواند از بار عصبی ذهن و روح افراد بکاهد و به آن‌ها در تخلیه احساسات روانی کمک کند.
گاهی فشارهای عصبی به اندازه‌ای زیاد می‌شوند که افراد را به گریه انداخته یا موجب لرزش اندام آنها می‌شوند و گاه شرایط به اندازه‌ای وخیم می‌شود که سکته‌های مغزی و قلبی به وقوع می‌پیوندد؛ اما متخصّصان معتقدند که نوشتن تا حدود زیادی به کاهش استرس کمک می‌کند.

به گفته آن‌ها، یادداشت‌های روزانه درباره احساسات و شرایط می‌تواند از بار عصبی ذهن و روح افراد بکاهد و به آن‌ها در تخلیه احساسات روانی کمک کند.

کارشناسان می‌گویند افکار و احساسات خود را بدون هیچ قضاوتی روی کاغذ بیاورید. به این ترتیب از آن چه در درون شما می گذرد آگاه می‌شوید.
گام بعدی شناسایی منبع خشم و استرس و کمک به ایجاد تغییر است. بازبینی افکار و احساساتی که به رشته تحریر درآمده‌اند به شما کمک می‌کند درک بهتری از احساسات خود داشته باشید و راه‌های کنترل آن را به مطلوب‌ترین شکل شناسایی کنید.

منبع: qodsdaily.com
ممنون
من فقط تو خودم حرص میخورم عصبی نمیشم
نوشتن.........الان لیست کارامو بنویسم که دق میکنم
(غر زدن بار عصبی رو کاهش میده:ا)
تحـــــــــــــــــــــــویـــــــــــــــــــــل..... :w06:

aria_survey87

عضو جدید
کاربر ممتاز
من وقتی بخوام چیزی رو یاد بگیرم روی کاغذ میارمش همینطور برنامه ریزی درسیم رو روی کاغذ میارم ولی تابحال افکار ذهنیم رو روی کاغذ نیاوردم
حتما امتحانش میکنم باید جالب باشه