رشته برق کدوم دانشگاه آزاد بهتره ؟

arash250

عضو جدید
سلام

به نظر شما رشته مهنسی برق (گرایش مخابرات-الکترونیک-کنترل) کدوم دانشگاه ازاد بهتره
لطفا تراز اون دانگاه رو هم بگید

یه دنیا تشکر

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
سوال خوبیه!

من شخصا از گروه برق دانشگاه آزاد خودم دفاع میکنم و معتقدم برق دانشگاه خودم از برق شهر خودم قوی تره!
برای ایجاد یک رشته در دانشگاه با تایید وزارت علوم, اون دانشگاه باید شرایطی رو کسب کنه (استاد و آزمایشگاه و ...)
تو کل ایران کلا 4 دانشگاه آزاد کلیه 4 گرایش برق دارند (بوشهر - شیراز - گناباد - اهر)
در مورد دانشگاه آزاد اهر ( http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=32794&page=5 ) رشته های کنترل و مخابرات 1 ساله که به جمع رشته ها اضافه شدند و امسال هم کارشناسی ارشد الکترونیک و قدرت و مکاترونیک به تصویب رسیده!
البته مطمئنا دانشگاههایی هم هستند که تو تک رشته قوی هستن.

و جمله آخر که شاید ربطی به سوال شما نداشته باشه اینه که قدرت مطمئنا بهترین گرایش برقه;)

Aros.kabir

عضو جدید
سلام دوستان

دیدم اینجا بحث گرایشات برق و دانشگاه شد می خواستم بپرسم که گرایش مخابرات مقطع کاردانی به کارشناسی من شنیدم که دانشگاه آزاد ارائه نمیکنه ... درسته ؟؟؟ :surprised:

msc-rostami

عضو جدید
پاسخ سئوالات آزمونهاي سالهاي قبل كنكور كارشناسي ارشد مهندسي برق دانشگاه آزاد اسلامي با پاسخ كاملا تشريحي

پاسخ سئوالات آزمونهاي سالهاي قبل كنكور كارشناسي ارشد مهندسي برق دانشگاه آزاد اسلامي با پاسخ كاملا تشريحي

پاسخ مجموعه سئوالات آزمونهاي سالهاي قبل كنكور كارشناسي ارشد مهندسي برق (کلیه گرایشها) دانشگاه آزاد اسلامي

فــروش ویـــژه :
د پاسخ مجموعه (جواب) سئوالات آزمونهاي سالهاي قبل كنكور كارشناسي ارشد مهندسي برق ( کلیه گرایشها ) دانشگاه آزاد اسلامي با پاسخ كاملا تشريحي
ن تمامی فرمول های بکار برده شده در دروس ریاضیات در آزمون کارشناسی ارشد مهندسی برق ( کلیه گرایشها ) دانشگاه آزاد اسلامی. [FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]([/FONT] از سال ۱۳۷۹ تا سال ۱۳۸۷ )
۳ حل و پاسخ ویژه سئوالات مدارهای الکتـریکی (1و2) آزمون کارشناسی ارشد مهندسی بـرق( کلیه گرایشها ) دانشگاه آزاد اسلامی.( از سال 1380 تا سال ۱۳۸۷ )
برای نحوه خرید و توضیحات بیشتر به وب سایت ذیل رجوع کنید [FONT=times new roman, times, serif]![/FONT]
http://www.msc-rostami.blogfa.com/

ir_majhool

عضو جدید
دانشگاه آزاد واحد علی آباد کتول بزرگترین واحد استان گلستان
با تمام گرایشها + کارشناسی ارشد کنترل

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
در مورد دانشگاه آزاد اهر رشته های کنترل و مخابرات 1 ساله که به جمع رشته ها اضافه شدند و امسال هم کارشناسی ارشد الکترونیک و قدرت و مکاترونیک به تصویب رسیده!

اخیرا رشته برق - مخابرات در مقطع کارشناسی ارشد هم در دانشگاه آزاد اهر به تصویب رسید.

kaveh.gp

عضو جدید
سلام دوست عزیزم . با توجه به محل سکونتت که استان فارس هست به ترتیب اولویت
1 - علوم تحقیقات فارس
2- واحد نجف آباد
3- واحد کازرون
موفق باشی;)

بالا