رسوایی اخلاقی دختر سرشناس هالیوود!!

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار

مایلی ری سایرس در 23نوامبر 1992 به دنیا آمده است. مایلی به عنوان بازیگر، خواننده و ترانه سرای فعالیت می کند.

او به تازگی وارد 18سالگی شده است اما خیلی زود وارد مسائل حاشیه ای شده و مشکلات زیادی برای خودش بوجود آورده است.

درچند روز گذشته ویدئو و تصاویری از او منتشر شد که مایلی را در حال مصرف مواد مخدر! در جمع دوستانش نشان می دهد!

بیلی ری سایرس که همیشه از دخترش حمایت می کرده، پس از انتشار این ویدئو اظهار تاسف کرده است.
مایلی سایرس با اینکه سن کمی دارد اما یکی از ثروتمندترین هنرمندان هالیوود به حساب می آید

به نظر میرسد پس از بریتنی اسپیرز که خیلی زود وارد این مسائل حاشیه ای شد، حالا نوبت مایلی است که زندگی خود را از بین ببرد!

منبع

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا اینم که معتاد شد...
خدا بگم چیکار کنه اینایی رو که مواد مخدرو بین جوونا پخش می کنن....

morta

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب خوبه که
یه مروج فساد کمتر

ولی خیلی طرفدار داره
...

sacred

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا شفاش بدهههه!!!! جنبه مشهوریت نداشته دیگههههههههههههههههه!!!!! بزرگ میشه یادش میره!

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما از کجا میدونی که ما دلمون برای دونستن این چیزا لک زده؟ به ما چه آخه. نون خودمونو میخوریم غیبت دیگران رو میکنیم. این خبر ها به چه درد ما میخوره؟بیکاری بخدا.

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
شما از کجا میدونی که ما دلمون برای دونستن این چیزا لک زده؟ به ما چه آخه. نون خودمونو میخوریم غیبت دیگران رو میکنیم. این خبر ها به چه درد ما میخوره؟بیکاری بخدا.
اطلاعات رسانی نشنیدین اخبار تاحالا گوش دادین برادر
خوب من هم اخبار گفتم اشکالی نداره که

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اطلاعات رسانی نشنیدین اخبار تاحالا گوش دادین برادر
خوب من هم اخبار گفتم اشکالی نداره که
من برادر نیستم. این یک.
دومندش این خبر ها واسمون نون و آب نمیشه. اگه راست میگی بگو تو اون کشور میزان بیکاری چقدره . و با خبر های ما مقایسه کن تا به دردمون بخوره. ما که هالو نیستیم که مشتاق هر خبری باشیم. یه خبری بده که به درد زندگیمون بخوره. اینا همش هجویّاته. البته با پوزش.

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من برادر نیستم. این یک.
دومندش این خبر ها واسمون نون و آب نمیشه. اگه راست میگی بگو تو اون کشور میزان بیکاری چقدره . و با خبر های ما مقایسه کن تا به دردمون بخوره. ما که هالو نیستیم که مشتاق هر خبری باشیم. یه خبری بده که به درد زندگیمون بخوره. اینا همش هجویّاته. البته با پوزش.

راس میگی والا

اصلا به مردم امریکا چه مربوط که تروریستا تو عراق و افغانستان چیکار میکنن

این مرتیکه اوباما اصلا نمیفهمه چراغی که به خانه رواست به مسجد حرومه

نمیره این معتادا رو جمع و جور کنه

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
راس میگی والا

اصلا به مردم امریکا چه مربوط که تروریستا تو عراق و افغانستان چیکار میکنن

این مرتیکه اوباما اصلا نمیفهمه چراغی که به خانه رواست به مسجد حرومه

نمیره این معتادا رو جمع و جور کنه
ممنون حرفتون خیلی عاقلانه بود وپر مفهوم کاش این رییس جمهور به کشور خودش میرسید

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا شفاش بدهههه!!!! جنبه مشهوریت نداشته دیگههههههههههههههههه!!!!! بزرگ میشه یادش میره!
رکورددار اینا میدونید کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همون دختر کوچولوی فیلم E.T
درو بریممور در 13 سالگی معتاد بود ولی با کمک دیگران تونست زندگیشو درست کنه

هزار و یک شب

عضو جدید
خیلی سانسور شده که !

این یارو بیشتر به خاطر اینکه در بین شو که در اون کودکان هم حضور داشتن به همجنس بازی پرداخته مورد سرزنش قرار گرفته نه مواد مخدر !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بریتنی هم چنین دلیلی داشت !

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی سانسور شده که !

این یارو بیشتر به خاطر اینکه در بین شو که در اون کودکان هم حضور داشتن به همجنس بازی پرداخته مورد سرزنش قرار گرفته نه مواد مخدر !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بریتنی هم چنین دلیلی داشت !
نه بابا
من این فیلم و یه فیلم دیگشم تو تی وی دیدم ربطی به "هانا مونتانا" نداره

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی کشور آزاد خودش تصمیم برای ایندش میگیره

دیگه اینجوریام نیست
در مورد لیندسی لوهان براش زندان موقت و معرفی به مرکز ترک اعتیاد بریدن
و اگه تکرار بشه ممکنه چند سالی آب خنک بخوره

پاریس هیلتون بارها به زندان افتاده/آخرین موردش که من میدونم 2 ماه پیش بخاطر حکل ماری جوانا تو لاس وگاس بود

درو بریمور 6 ماه تو مرکز تحت درمان بوده و چند مدت هم باید مدام تست اعتیاد میداده

آزادی اونجا هست اما تو حریم قانون

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز

مایلی ری سایرس در 23نوامبر 1992 به دنیا آمده است. مایلی به عنوان بازیگر، خواننده و ترانه سرای فعالیت می کند.

او به تازگی وارد 18سالگی شده است اما خیلی زود وارد مسائل حاشیه ای شده و مشکلات زیادی برای خودش بوجود آورده است.

درچند روز گذشته ویدئو و تصاویری از او منتشر شد که مایلی را در حال مصرف مواد مخدر! در جمع دوستانش نشان می دهد!

بیلی ری سایرس که همیشه از دخترش حمایت می کرده، پس از انتشار این ویدئو اظهار تاسف کرده است.
مایلی سایرس با اینکه سن کمی دارد اما یکی از ثروتمندترین هنرمندان هالیوود به حساب می آید

به نظر میرسد پس از بریتنی اسپیرز که خیلی زود وارد این مسائل حاشیه ای شد، حالا نوبت مایلی است که زندگی خود را از بین ببرد!

منبع

از همه دوستان عذر میخوام.مقصر منم .زنیکه رو طلاقش دادم نتونست تحمل کنه معتاد شد . گناه از منه شما ببخشید.

hamid_geo

عضو جدید

منبع
مگه مهمه؟
شد كه شد
يعني اونام آره؟

Aram 68

عضو جدید
IT IS REALLY BAD

منبع

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه اینجوریام نیست
در مورد لیندسی لوهان براش زندان موقت و معرفی به مرکز ترک اعتیاد بریدن
و اگه تکرار بشه ممکنه چند سالی آب خنک بخوره

پاریس هیلتون بارها به زندان افتاده/آخرین موردش که من میدونم 2 ماه پیش بخاطر حکل ماری جوانا تو لاس وگاس بود

درو بریمور 6 ماه تو مرکز تحت درمان بوده و چند مدت هم باید مدام تست اعتیاد میداده

آزادی اونجا هست اما تو حریم قانون

حقا که فامیله خودمی ها

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
تقصیر حکومت ایرانه که فساد و بی بند و باری رو تو جهان زیاد کرده.و همه مردم جهان رو عقده ای بار اورده.!

بالا