[ رتبه ی کنکور ارشد ۹۲ ] + [ درصد درس ها ]

Xerxes-I

عضو جدید
زبان 0
حرارت 51
ترمو 63
جرم و عملیات واحد 48
سیالات 19
راکتور 73
ریاضی 46
رتبه 364
معدل 13 :D
فکر کنم همین معدل گند زد به رتبم
معدل و تا حدودی هم سیالات. معدل زیر 14 ناثیر منفی بدی دارند و معدل بالای 17 تاثیر مثبت خیلی خوبی.بینشون معدل خیلی کمه تاثیرش .
کنترل هم میزدی مطمئنم 70-80 تا رتبه ات فرق میکرد.

Xerxes-I

عضو جدید
بابا تبریک اینجا یه رتبه یکی داریم .بابا ریاضی 93 زن اخه چه جورییییییییییییییییی؟این رشته کجا بود من ندیدم سه بار کنکور دادی؟
ابزاردقیق رو بیشتر برقی ها شرکت میکنند.ماله شیمی نیست.منم خودم تابستون پارسال از یکی از همکلاسی هام شنیدم اسمشو.تحقیق کردم دیدم بازار کارش خیلی خوبه.ظرفیتش هم پارسال 12 بوده و فقط صنعت نفت داره.حالا اونیکه این رشته رو به من معرفی کرد امسال سال دومی هست که قبول نشد.راستش من چون مطمئن بودم کنکورشو خوب دادم زیاد حوصله کنکور شیمی رو نداشتم و تاحدودی شیمی رو خراب کردم

ئدز

عضو جدید
ابزاردقیق رو بیشتر برقی ها شرکت میکنند.ماله شیمی نیست.منم خودم تابستون پارسال از یکی از همکلاسی هام شنیدم اسمشو.تحقیق کردم دیدم بازار کارش خیلی خوبه.ظرفیتش هم پارسال 12 بوده و فقط صنعت نفت داره.حالا اونیکه این رشته رو به من معرفی کرد امسال سال دومی هست که قبول نشد.راستش من چون مطمئن بودم کنکورشو خوب دادم زیاد حوصله کنکور شیمی رو نداشتم و تاحدودی شیمی رو خراب کردم

جان من ریاضی رو از کجا یاد گرفتی؟ من امسال تقریبا ازمایشی شرکت کردم و تقریبا افتضاح میشه بعد از تموم سدن بندو بساط انتخاب واحد منو راهنمایی منی؟ ببخشید ولی دانشجوی کدوم دانشگاهی؟

falafel

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید ببخشید من یکی از دوستام اینترنتش خراب بود این سایتو بهم معرفی کرد و ازم خواست سولمو ازتون بپرسم اگه کمکش کنید ممنون میشم رشته دوستم مهندسی شیمیه...امسال ارشد شرکت کرد رتبش شد 3400...حالا گفت ازتون بپرسم پیام نور و غیر انتفاعی ممکنه قبول شه؟ و به نظرتون بخونه واسه سال بعد؟

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به دوستانی که رتبه خوب اوردن تبریک میگم..
احساس میکنم کنکور خوب و روانی بوده..درصدها خوب هستن..
ظرفیتهام فک کنم نسبت به پارسال که کاهش واقعن بدی داشت افزایش پیدا کرده باشن (یعنی نسبت به سال 90)..
انشالا نتیجه نهایی تون خوب شه..

falafel

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید ببخشید من یکی از دوستام اینترنتش خراب بود این سایتو بهم معرفی کرد و ازم خواست سولمو ازتون بپرسم اگه کمکش کنید ممنون میشم رشته دوستم مهندسی شیمیه...امسال ارشد شرکت کرد رتبش شد 3400...حالا گفت ازتون بپرسم پیام نور و غیر انتفاعی ممکنه قبول شه؟ و به نظرتون بخونه واسه سال بعد؟

میشه لطفا جواب منو بدین؟

fsh91

کاربر فعال
سلام .پیام نور رو که فکرنکنم بتونه قبول بشه چون یکی از دوستای خودم با اینکه رتبش کمتر از ایشون بود قبول نشد البته پارسال .امسال احتمالا ظرفیتها هم فرق کرده.البته شاید مجازیش امکان قبولی داشته باشه .به نظر من اگر امکان این رو داره که یه سال دیگه بخونه حتما اینکارو انجام بده.درسته که توی ارشد خود دانشجو هم باید فعال باشه .اما تحصیل توی یه دانشگاه خوب و داشتن اساتید راهنمای خوب خیلی نقش مهمی روی عملکرد دانشجو دارن.

zahra_am68

کاربر فعال
سلام دوستان
شما نمیدونید توی چه تاپیکی رتبه ها و دانشگاه قبولی توی سال 90 رو آورده بودن؟
دارم دنبالش میگردم پیداش نمیکنم
کسی نمیدونه تا چه رتبه ای میسه تربیت مدرس و علم وصنعت قبول شد؟

Xerxes-I

عضو جدید
سلام.تو کارنامه من زده آخرین رتبه مجاز 5400 هست.با احتساب بین الملل و مجازی و .... احتمالش هست.ولی اگه من بودم سال دیگه میخوندم .چون خیلی راحت میشه با 2 ماه خوندن معمولی رتبه 800 به بالا رو آورد

Xerxes-I

عضو جدید
جان من ریاضی رو از کجا یاد گرفتی؟ من امسال تقریبا ازمایشی شرکت کردم و تقریبا افتضاح میشه بعد از تموم سدن بندو بساط انتخاب واحد منو راهنمایی منی؟ ببخشید ولی دانشجوی کدوم دانشگاهی؟
خودم خوندم.واسه ابزار دقیق چون ریاضیات مهندسی ضریب 3 داره و خیلی مهمه و باید بالا80 برنی تا قبول بشی من از روی کتاب ریاضیات مهندسی ویژه مهندسی برق، راهیان ارشد تالیف مومن زاده خوندم.ریاضیات مهندسی کنکور ابزاردقیق 15 تاست که سطحش از سوالات کامپیوتر،مکانیک و... بالاتره ولی از کنکور برق آسونتره.
راهنمایی بیشتر خواستید پیام بدید

afrooz

عضو جدید
این موسسات کارشناسی ارشد خدمات مشاوره ای ندارن!
اینجوری که نمیشه!
همه فقط سوال میپرسن؟
جواب گو نداریم

fsh91

کاربر فعال
غیر انتفاعی چی؟مجازی چجوریه؟میشه توضیح بدید؟

من در مورد رتبه های غیر انتفاعی زیاد اطلاعات ندارم ولی احتمال اینکه قبول بشین زیاد هست با توجه به آخرین رتبه مجازی که دوستمون گفتن.مجازی هم فکر کنم یعنی ازطریق اینترنت والکترونیکی کلاسها رو باید دنبال کننن و آموزش محور هم هست یعنی پایان نامه ندارن ..

falafel

عضو جدید
ممنون از همتون...فقط یه سوال دیگه به جز روزانه هر رشته ای بزنه قبول نشه نره هم مشکلی نیست نه؟

آخرین ویرایش:

falafel

عضو جدید
بچه ها کسی نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد مهندسی شیمی رو داره؟

kamyab.chem

عضو جدید
منم تقریبا همین بلا سرم اومده :(

حرارت 54.76
ترمو 60
سیالات 14.29
فرایند 24.24
جرم 16.67
راکتور78
ریاضی 45
معدل 15.9
رتبه 494

نمی دونم چرا اینطور شد درصد جرمو انگار دارم کابوس میبینم :(

nasrinavm

عضو جدید
من سر کنکور رو سیالات مانور دادم واسه همین وقت نرسوندم:( با این رتبه فک نکنم بتونم طراحی فرایند بخونم دانشگاه خوبی

zahra_am68

کاربر فعال
دوستان اطلاع نداریدتربیت مدرس و علم وصنعت تا چه رتبه ای معمولا قبولی داره؟

بالا