راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amir6969

عضو جدید
محیطشو خودم درست میکنم. به من میگن سایه خطر

سایه خانم

عضو جدید
کاربر ممتاز
مازیار خان محیط رجایی بد نیس محیط اینجا بده. نیگـــاشون کن این دو تــــارو. من برم تا تحتـــــــــــ تاثیر قرار نگرفتم:w02:

mahta52

عضو جدید
سلام دوستان
یکی از آشنایان در شبانه نیمه دوم آموزشکده گرگان قبول شده می خواد با غیر انتفاعی های همدان یا آمل-شمال یا به هرحال غیر انتفاعی های معتبر عوض کنه آیا امکانش هست؟
بعد ایشون می تونه به امید تکمیل ظرفیت باشه و اینو ثبت نام نکنه؟
ممنون میشم سریع جواب بدبن

amir6969

عضو جدید
سلام دوستان
یکی از آشنایان در شبانه نیمه دوم آموزشکده گرگان قبول شده می خواد با غیر انتفاعی های همدان یا آمل-شمال یا به هرحال غیر انتفاعی های معتبر عوض کنه آیا امکانش هست؟

سلام حتما حتما حتما ثبت نام کنه! معلوم نیست تکمیل ظرفیتی در کار باشه اگه هم باشه از همون گرگان تکمیل ظرفیت که قبول بشه میره جای جدید
روزانه اگه بود به احتماله زیاد میشه بیاد غیرانتفایی مهمان بشه شبانشو مطمئن نیستم از خود غیرانتفایی سوال کنید

nafise001

عضو جدید
سلام دوستان
سلام بهتره به دوستتون بگین با خود سازمان سنجش تماس بگیره اینجور مشخص نمیشه یا با دانشکده گرگان تماس بگیره.

amir6969

عضو جدید
سلام بهتره به دوستتون بگین با خود سازمان سنجش تماس بگیره اینجور مشخص نمیشه یا با دانشکده گرگان تماس بگیره.

موافقم... من میگم با اون غیر انتفایی که میخواد بره و گرگان تماس بگیره (البته اگه پشت تلفن درست جواب بدن) تا خیالش راحت بشه

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به خوابالوا...
بچه ها تائیدیه تحصیلی شماها گرفتین؟
تو سایت مهر اراک زده که واسه ثبت نام تائیدیه تحصیلی میخوان.
راستی به من ریز نمراتم ندادن فقط یه گواهی دادن.
سلام عزیزم به منم فقط یه برگ معرفی دادن با ریز نمراتم.

anius

عضو جدید
سلام
واسه ثبت نام مدرک فوق دیپلم یا گواهی موقتش و یا یه نامه میخوان که نشون بده فوق دیپلم رو گرفته باشی
حالا به من هیچ کدوم رو ندادن و فقط 2 تا برگ دادن موقع تسویه حساب با این مضمون که من دوره کاردانی رو گرفتم و من رو به نظام وظیفه معرفی کرده یعنی نامه رو واسه نظام وظیفه صادر کردن.
حالا ما هم خوردیم به تعطیلات و 1 شنبه و دوشنبه هم ثبت نامه حالا چی کار کنیم 1 روزه بهمون یه گواهی فوق دیپلم میدن که دوشنبه برم ثبت نام یا اینکه نه زیاد طول میکشه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا