راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amir6969

عضو جدید
سلام امیر جان
مینای دندونات از بین میره ها گفته باشم:surprised:

سلام. نه بابا حواسم هست... بیشتر نخ طول میکشه بعدشم با حوصله و آروم و اصولی باید مسواک زد... اونایی رو که میبینی مینای دندونشون میره غیر اصولی میزنن! مسواک باید حداقل 6 دقیقه 7 دقیقه باشه که متاسفانه اکثرا سر سری از روش رد میشن

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
QUOTE=farzaneh4021;4044040]]من که الان دارم پروزه کار اموزمو ماس مالی میکنم میره تا 3 شنبه یا 4 شنبه ببرم دانشگاه تحویل بدم استاد؟[/QUOTE]

نکنه تو کاراموزی بهم نمره نده استاد؟

من دیروز بردم تحویل دادم اقای کریمی تحویل میگرفت ما گزارش 30-40 صفحه ای رو ننوشته بودیم گف ناقصه تا 4 شنبه نوشتی بیار ولی من نمیبرم اخه دیگه رو معدلم تاثیری نداره ... فکرم نکنم استاد کسیو بندازه چون از بچه های پارسال کسیو یادم نمیاد کاراموزیش مونده باشه...

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچی کار آموزی که رفتی نقشه های محل پروژه رو ضمیمه میکنی و یه تحقیق راجع به محل کارآموزی و نقشه ها و عکس های محل پروژه و مصالح و روش های اجرا و چیزهایی که مشاهده کردی آماده میکنی کتابش میکنی به همراه CD و طرح روی جلد ارائه میدی به استاد، :w28: آخرشم نمره نمیده:w25:

واقعا همه ی این کارارو کردین؟!

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دیروز بردم تحویل دادم اقای کریمی تحویل میگرفت ما گزارش 30-40 صفحه ای رو ننوشته بودیم گف ناقصه تا 4 شنبه نوشتی بیار ولی من نمیبرم اخه دیگه رو معدلم تاثیری نداره ... فکرم نکنم استاد کسیو بندازه چون از بچه های پارسال کسیو یادم نمیاد کاراموزیش مونده باشه...[/QUOTE]
منم میخوام یه گزارش کوتاه بنویسم.و پلانارو تو cd تحویل بدم.راستی چطوری تحویل دادی؟با فنر یا شیرازه؟

yasna68

کاربر بیش فعال
QUOTE=farzaneh4021;4044040]]من که الان دارم پروزه کار اموزمو ماس مالی میکنم میره تا 3 شنبه یا 4 شنبه ببرم دانشگاه تحویل بدم استاد؟

من دیروز بردم تحویل دادم اقای کریمی تحویل میگرفت ما گزارش 30-40 صفحه ای رو ننوشته بودیم گف ناقصه تا 4 شنبه نوشتی بیار ولی من نمیبرم اخه دیگه رو معدلم تاثیری نداره ... فکرم نکنم استاد کسیو بندازه چون از بچه های پارسال کسیو یادم نمیاد کاراموزیش مونده باشه...[/QUOTE]

sam من هنوز ننوشتم نمیدونم چیکار کنم منم گزارش نمی نویسم راستی از استادا کسی رو دیدی؟ استاد رضوی دانش؟؟؟

okami2

عضو جدید
در مورد کار آموزی من توضیح بدم :D با استاد دوست بودم گزارش یکی از بچه ها رو ورداشتم اسمشو پاره کردم اسمه خودمو زدم بردم دادم . یه 19 خوشگل هم گرفتم . بدون اینکه بک ساعت برم شرکتی چیزی . اینجوری نمره گرفتن خیلی حال میده :D اینترنت پر گزارش کار آموزیه یخورده تغییر بدین ببرین بدین

okami2

عضو جدید
البته همه ی اینا به خاطر کنکور بود وگرنه می رفتم و کارمو درست انجام میدادم !!! وقتی میبرین گزارشو بدین یکم روابط عمومی به خرج بدین . انشالله که نمره خوب می گیرین

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
sam من هنوز ننوشتم نمیدونم چیکار کنم منم گزارش نمی نویسم راستی از استادا کسی رو دیدی؟ استاد رضوی دانش؟؟؟

من فقط گزارش هفگی هام (9هفته) + لیستی که ریز بارم داشت باید مهندس بهمون نمره میدادو دادم ... کریمی گف باید خلاصه گزارشم بدین گفتم ندارم همینارو بدین به استاد...
نه .. یعنی دفتراشون که نرفتم تو راهرو هام کسیو ندیدم

okami2

عضو جدید
یه بحثی هست واسه بچه هایی که غیرانتفاعی انتخاب کردن . حرف سازمان سنجش با عملش خیلی فرق می کنه . وقتی زده توو دفترچه 40 نفر ظرفیت حتما اینطور نیست میبینی 80 نفر قبولی داد . سعی کنید روز اول واسه ثبت نام برید . این بلا سر من اومده که میگم . کنکور اصلی که قبول شدم رفتم واسه ثبت نام گفتن جا پر شده برو بهمن ماه بیا !!! البته مشکل من حل شد ولی بهتر بود زودتر می رفتم . الان این بحث رو واسه کارشناسی هم من شنیدم . کار از محکم کاری عیب نمیکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا