راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه بچه های کارشناسی نا پیوسته و همه دوستای خودم

بچه ها سر انتخاب رشته زنگ زدم به استادم که خیلی باهاش کار کردم رتبه خودم رو گفتم راستی استادمون هم کارشناسی ناپیوسته بوده که رجایی خونده

بعد برگشته میگه شما ها اگه برین غیر انتفاعی واقعا تمام استعدادتون از بین می ره به نظر من بمون واسه ساله دیگه که رتبه بهتری بیار

اگه دانشگاه خودتون قبول شدی نرو

نظر شما ها رو میخوام بدونم واقعا این درسته که اگه قبول شدم نرم ؟؟؟ ریسکش بالا نیس ؟؟؟؟ من ریاضیم خوب نیست اگه بمونم واسه سال دیگه اگه ریاضی نزنم 2 رقمی می شم ؟؟؟؟

همین طور که بقیه هم گفتن ظرفیت دانشگاه سراسری تو کارشناسسی ناپیوسته داره کم میشه غیر انتفاهی زیاد میشه . به نظر من اگه قبول شدی برو . و واسه ارشد سر مایه گذاری کن . که یه دانشگاه خب بری . چون اگه ارشدت یه دانشگاه خوب بری دیگه کسی واسش مهم نیست کارشناسی یا کاردانیت کجا خوندی .

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
پارسال که 40 نفر داوطلب آزاد گرفتن...
ایشالا امسال هم بگیرن
سال قبل که رجایی فقط قرار بود 25 نفر داوطلب ازاد پذیرش کنهاونم تو شبانه.ولی soofiaمیگه کلاسشون 40 نفر داوطلب ازاد بوده.پس امسالم احتمالش هست پذیرش بیشتری داشته باشه ها

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا بیاین فک کنیم عنوان تاپیک چی بزاریم با چه محتوایی تا اگه مدیر اجازه داد زود راه اندازیش کنیم
وای مدیر نذاشت تاپیک جدید راه بندازیم گفت نمیشه اعتراض میکنن.گفت میتونین تو تاپیک
آشنایی و سلام و احوال پرسی و ...
بحثاتونو ادامه بدین ویا تو همین تاپیک محفل دوستانه

amir6969

عضو جدید
سال قبل که رجایی فقط قرار بود 25 نفر داوطلب ازاد پذیرش کنهاونم تو شبانه.ولی soofiaمیگه کلاسشون 40 نفر داوطلب ازاد بوده.پس امسالم احتمالش هست پذیرش بیشتری داشته باشه ها

آره توی سایت صدوقی یزد جمع پذیرش امسال رو 144 نفر نوشته ولی توی دفترچه کلا 96 نفر میگیره !! پس معلومه که یه چیزایی پشت پردست!

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشالا که ظرفیتا رو زیاد کنن..
ولی یه چیزیم هست
دانشکده معماری رجایی خیلی کوچیکه,کلا 5 تا آتلیه داره,با یه سایت و یه سمینار .ترم قبل هم ما همش در به در دنبال آتلیه خالی بودیم
شاید واقعا دیگه گنجایش نداره
البته حق دارن,این همه فرهنگی رو کجا جا بدن!!!!!
من دارم میترکم از دست این فرهنگیااااااااااااااااااااااااااااا

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی یه چیزیم هست
دانشکده معماری رجایی خیلی کوچیکه,کلا 5 تا آتلیه داره,با یه سایت و یه سمینار .ترم قبل هم ما همش در به در دنبال آتلیه خالی بودیم
عزیزم کلاسای شما با فرهنگی ها جداست نه؟
یعنی امسال میخوان داوطلب های ازادم با فرهنگی ها ادغام کنن؟

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی یه چیزیم هست
اين فرهنگيا با چه رتبه هايي ميان؟؟؟

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یادمه تمام ظرفیت دانشگاه ها پارسال طبق دفترچه حدود 4500 نفر بود ولی با رتبه 7000 کسایی بودن که دانشگاه قبول میشدن .
چون ممکنه بعضیا با وجود این که انتخاب رشته می کنن و دانشگاه قبول میشن نرن واسه ثبت نام . و برای این که به حد نصاب برسه ورودی دانشگاه ها ؛ بیشتر ظرفیت دانشگاه توی دفترچه دانشجو می گیرن .

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم کلاسای شما با فرهنگی ها جداست نه؟
یعنی امسال میخوان داوطلب های ازادم با فرهنگی ها ادغام کنن؟
ببین رجایی هر سال ورودی مهرش فرهنگیه ورودی بهمن آزاد
البته الان تو کلاس ما (که ورودی بهمن هستیم) 2 تا فرهنگی هستن که میگن با سهمیه نیومدیم ولی من مطمئنم اگه 1 سال هم درس خونده باشن بازم رتبشون بالای 5هزار شده پس قطعا با سهمیه تونستن با بچه های رتبه 2 و 1 رقمی سر کلاس بشینن
و اینطوری که از بچه ها شنیدم قراره این ترم این کار جدی تر بشه
یعنی اون 5 تا داوطلب آزاد با رتبه زیر 10 همکلاسیه فرهنگیا با رتبه بالای 2000 میشن,مگر اینکه ظرفیت رو تا سقف 20 نفر افزایش بدن
پیشاپیش تسلیت میگم به این 5 نفر

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين فرهنگيا با چه رتبه هايي ميان؟؟؟
باور کن به هیچکس نمیگن,حتی یکیشون که دوست صمیمی خودمه تاحالا نگفته
ولی شک نکن اصلا با استعداد نیستن,همین دوست خودم وقت حرف درس خوندن برای کنکور میشه اصلا نمیدونه ما چه منابعی رو مطالعه کردیم!!!!

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین رجایی هر سال ورودی مهرش فرهنگیه ورودی بهمن آزاد
البته الان تو کلاس ما (که ورودی بهمن هستیم) 2 تا فرهنگی هستن که میگن با سهمیه نیومدیم ولی من مطمئنم اگه 1 سال هم درس خونده باشن بازم رتبشون بالای 5هزار شده پس قطعا با سهمیه تونستن با بچه های رتبه 2 و 1 رقمی سر کلاس بشینن
و اینطوری که از بچه ها شنیدم قراره این ترم این کار جدی تر بشه
یعنی اون 5 تا داوطلب آزاد با رتبه زیر 10 همکلاسیه فرهنگیا با رتبه بالای 2000 میشن,مگر اینکه ظرفیت رو تا سقف 20 نفر افزایش بدن
پیشاپیش تسلیت میگم به این 5 نفر
این فرهنگی ها هم سن ما هستن؟

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باور کن به هیچکس نمیگن,حتی یکیشون که دوست صمیمی خودمه تاحالا نگفته
ولی شک نکن اصلا با استعداد نیستن,همین دوست خودم وقت حرف درس خوندن برای کنکور میشه اصلا نمیدونه ما چه منابعی رو مطالعه کردیم!!!!
مقصر اونا نيستن، مقصر سيستم ارزش گذاريه غلطه!!! اينطوري بچه درس خونا دلسرد مي شن و اونايي كه تلاش كمتري كردن تحقير!!!

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه عزیزم...بین27 تا 40 سال سن دارن
یکی از همکلاسی های فرهنگی ما پایه 3 نظام مهندسی هم داره!!! حالشو ببرید...:)
واقعا که ماها اینهمه زحمت کشیدیم درس خوندیم الانشم معلوم نیست قبول میشیم یا نه ولی فرهنگی ها......

nafise001

عضو جدید
اين چن روز اين قد شام دادم، رو دل كردم!!! شما نمك رو زخم ما نپاچ!!! بزار همون شام مجازي رو بدم!!!
به دوستات شام دادی به ما که ندادی..ما که شکممونو صابون زدیم.:w01:
ولی چون پسر خوبی هستی از شام منصرف شدیم پس همون شام مجازی.:w02:

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از دست هرکی فرار کنی از دست من نمیتونی!
تو دانشگاه مچتو میگیرم :razz:
هي واي من!!! باشه فقط شام خور اضافه نكن!!! اين شعاري بود كه من به همه ي دوستام مي گفتم (التماس مي كردم) اما....... راستي دانشگاه سلف داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا که ماها اینهمه زحمت کشیدیم درس خوندیم الانشم معلوم نیست قبول میشیم یا نه ولی فرهنگی ها......
رجایی فقط هدفش اینه که بگه فرهنگیا تحصیلاتشون بالاست
به خدا این دوست من فقط به فکر اینه که یجوری پاس کنه (god forgive me)
ترم پیش پروژه کدشو خودم براش بستم..دقت کن...حتی اتوکد هم بلد نیست!!
اینا هیچوقت معمار نمیشن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا