راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

farid_ghasemi

عضو جدید
نگران نباش دوستت درست میگه اگه سریع بری دنبالش درست می شه . فقط یک مقدار دوندگی داره . نگران نباش انشاا... درست میشه .:smile:

مرسی دعام کنین به حق آقا امام زمان درست بشه به خدا برا این رتبه 1 سال زجر کشیدم یه سال از همه چیزم زدم یه سال با گریه زندگی کردم
خدایا این شادیو ازم نگیر

• Like
واکنش ها: MEG

ایمان م

عضو جدید
میگم این سربازی رفتن شما هم چقد دردسر داره ها
ببخشیدااا، ولی از آدم بیگاری هم میخوان بکشن باید دنبالشون دویید:(
امیدوارم کارت درست بشه
بله واقعا دردسر هستش . مثل دختر ها نیست که سربازی نمی رن و از ما زودتر وارد بازار کار میشن تازه هرچه قدر هم بخوان میتونن که کنکور بدن . البته میگن که جقوق سربازی رو 5برابر کردن .

به قول دوستم به پشتوانه این دولت تو دهن این ملت میزنیم

Sajjad_Fashion

عضو جدید
بچه ها من هنوز انتخاب رشته نکردم
به نظرتون با 3600 این شهرا خوبه؟
نجف آباد
دانش پژوهان اصفهان
روزبهان ساری
بابل
مارلیک نوشهر
کمال الملک
فریدونکنار

کدوم رو اول بزنم؟
راستی خیام مشهد کسی دقیقا میدونه چه رتبه ای میخواد؟
شنیدم 1200:cry:
دانشگاهای دیگه مشهد چی؟
کسی از رتبه و سطحشون خبر داره؟
یکی از آشناهام که خیام مشهد میخوند میگفت بجز خیام بقیه خوب نیستن
حداقل اونجا برم از تنهایی دق نمیکنم:cry:

به نظر من انتخاب شهرت منطقی و درسته
اما به نظرم اول دانش پژوهان رو بزن هرچی باشه توی اصفهان هستش
نجف آباد
روزبهان ساری
بابل
مارلیک نوشهر
کمال الملک
فریدونکنار

Sajjad_Fashion

عضو جدید
مرسی دعام کنین به حق آقا امام زمان درست بشه به خدا برا این رتبه 1 سال زجر کشیدم یه سال از همه چیزم زدم یه سال با گریه زندگی کردم
خدایا این شادیو ازم نگیر

بابا فرید هیچی نشده خود رو باختی که بابا درست می شه ;)
من بدبخت همون موقع ترکیدم گفتم دفترچه ور پست کنین کسی گوش نداد
خالا بی خیال درست می شه تو دانشگاه قبول بشی با یکم پارتی بازی درست می شه فوقش اضافه خدمت می خوری

farid_ghasemi

عضو جدید
بابا فرید هیچی نشده خود رو باختی که بابا درست می شه ;)
من بدبخت همون موقع ترکیدم گفتم دفترچه ور پست کنین کسی گوش نداد
خالا بی خیال درست می شه تو دانشگاه قبول بشی با یکم پارتی بازی درست می شه فوقش اضافه خدمت می خوری
1سال اضافه بخورم ولی بذارن درسمو بخونم

Sajjad_Fashion

عضو جدید
میگم این سربازی رفتن شما هم چقد دردسر داره ها
ببخشیدااا، ولی از آدم بیگاری هم میخوان بکشن باید دنبالشون دویید:(
امیدوارم کارت درست بشه

این خانم مهندس ما هم خیلی دخمل مهربونیه دست درد نکنه که به بچه ها دلداری می دی:love::love:;);):):)
امیدوارم همیشه موفق باشی همه بچه های اینجا
من کمتر کسی رو اینجا دیدم که به کسی کمک نکنه و فقط فکر خودش باشه مرسی که پشت هم هستم می دونینم که جز خودمون کسی غم ما رو نمی خوره;);):)

Sajjad_Fashion

عضو جدید
1سال اضافه بخورم ولی بذارن درسمو بخونم

بابا کمتر برای دانشگاه رفتن شاخ می شن مکه اینکه طرف 4 5 ماه غیبت داشته باشه مال تو مشخصه که خیلی با برنامه ریزی نبوده تازه اضافه خدمتم شنیدم هیچکس نرفته چون 90% عفو رهبری می خورن مثل امسال که تا فروردین 88 همه فراری هاو اضافه خدمت ها بخشیده شدن نگران نباش ;)

ایمان م

عضو جدید
کسی میدونه ترتیب انتخاب شهر روی قبولی تاثیر داره یا نه؟

خوب ببینید شما باید از روی علاقتون شهرها رو بچینید و حتی شهرهایی که احتمال نمیدید که قبول میشید رو بعضی ها رو بزنید چون که ممکن هست شاید اون شهرهای مورد علاقه تون رو قبول بشید و شما 50 شهر رو میتونید انتخاب کنید پس همه رو بزنید و در انتخاب شهر حتما دقت کنید انشا ا.... درست میشود .

به قول دوستم به پشتوانه این دولت تو دهنه ملت میزنیم

farid_ghasemi

عضو جدید
بابا کمتر برای دانشگاه رفتن شاخ می شن مکه اینکه طرف 4 5 ماه غیبت داشته باشه مال تو مشخصه که خیلی با برنامه ریزی نبوده تازه اضافه خدمتم شنیدم هیچکس نرفته چون 90% عفو رهبری می خورن مثل امسال که تا فروردین 88 همه فراری هاو اضافه خدمت ها بخشیده شدن نگران نباش ;)
سجاد جان تو نبودی نمیتونستم بخوابما
انشالا توام به ارزوت برسی و قبول شی

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی میدونه ترتیب انتخاب شهر روی قبولی تاثیر داره یا نه؟
فقط اولویت هاتو از مهمترین شهر شروع کن تااولین دانشگاهی که قبول شدی حتی المکان دانشگاه خوبی باشه یا به شهرت نزدیک تر باشه
تاثیرش اینه که ممکنه یه دانشگاه رو اول بزنی که زیاد خوب نباشه و یه دانشگاه که بهتره رو دوم بزنی و اولی رو قبول شی
واسه همین باید حواست رو جمع کنی تا اینجوری نشه
من همینقد میدونم

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
این خانم مهندس ما هم خیلی دخمل مهربونیه دست درد نکنه که به بچه ها دلداری می دی:love::love:;);):):)
امیدوارم همیشه موفق باشی همه بچه های اینجا
من کمتر کسی رو اینجا دیدم که به کسی کمک نکنه و فقط فکر خودش باشه مرسی که پشت هم هستم می دونینم که جز خودمون کسی غم ما رو نمی خوره;);):)
قربونت سجاد جان
خوب وقتی آدم میاد یجا که همه باهم مهربونن مجبور میشه مهربون باشه دیگه:D:love:

تو هم ایشالا همیشه موفق باشی:victory:

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها این چی میگه؟؟

در صورتي که تاريخ فارغ التحصيلي شما تا 30/11/88 مي باشد فقط مجاز به انتخاب کدرشته محل هاي مي باشيد که در نيمسال دوم پذيرش دارند

من بهمن کاردانیم تموم میشه:cry:
اینام که شهراشون همش فقط نیمسال اول پذیرش دارن:w05:
پس الان من نمیتونم انتخاب رشته کنم؟:w04:

binahayat_m

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستها ی عزیز
نظرتون در مورد این انتخاب ها با رتبه 809 چیه؟
1 میراث
2 تبریز
3 زنجان
4 اردبیل
5 قم
6 رجایی شبانه
7 میراث شبانه
8 قم شبانه
9 زنجان شبانه
10 شوره
11 غیر انتفایی رشت
12 دهخدا
13 دانش پژوهان اصفهان
14 مهر اراک
15 ایوانکی
خیام مشهد
البته انتخاب های اول در حد خیال و فکر کنم احتمال قبولیم تو غیر انتفایی زیاد تره

oli

عضو جدید
سلام

بچه ها فکر میکنید حداکثر تا رتبه چند قبول میشه ؟

اگه کسی غیر انتفاعی قبول شه و نره سال بعد میتونه کنکور بده ؟

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته من 4 ام فرستادم مدارک بعد هفته بعد تاریخ اعزامم میاد ممکنه اصلا تاخیر نخوره آخه دیگه این کنکور حقه من بو یعنی اولین کنکوریه که بعد 6ماه فرصت من انجام شده و من اعزاممو تاخیر ننداختم که مثلا ازاد 88 بدم مگه غیر اینه؟؟

تورو خدااااااااااا کمکم کنین دارم میمیرم[/QUOTE
من يكي رو ميشناسم كه دكتراي برق دانشگاه شريف قبول شده بود ولي چون خودشو معرفي نكرده بود ثبت نامش نكردن.

آبی آسمان

عضو جدید
سلام

سلام دوست عزیز.معمولا" تا طرفای 5000 ولی ممکنه تا 8000 هم برسه.میگفتن پارسال یه قبولی 16000 هم داشتیم.بله .سال دیگه می تونه شرکت کنه.

mary83

عضو جدید
اعلام نتايج نهايي در دهه سوم شهريور

مهلت انتخاب رشته آزمون «كارداني به كارشناسي» فردا تمام مي‌شود
دكتر توكلي خبرداد: پذيرش بيش از 95 هزار تن در اين آزمون
سرويس: آموزشي
1388/06/07
08-29-2009
09:55:59
8806-03058: كد خبر
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران

معاون سازمان سنجش آموزش كشور با بيان اينكه مهلت انتخاب رشته مجازين آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال88 فردا به اتمام مي‌رسد، گفت:‌ در اين آزمون بيش از 95 هزار نفر پذيرفته مي‌شوند.
دكتر حسين توكلي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، اظهار كرد: مجازين در محدوده زماني چهارشنبه 4 تا يكشنبه 8 شهريور ماه براي انتخاب رشته با وارد كردن شماره كارت اعتباري ثبت‌نام و شماره شناسنامه و يا شماره پرونده، كد رهگيري زمان ثبت‌نام و شماره شناسنامه و يا شماره داوطلبي، شماره پرونده و كد ملي مي‌توانند نسبت به ثبت كدرشته محلهاي انتخابي و تكميل فرم مذكور در مدت زماني كه در نظر گرفته شده تا 50 كد رشته‌ محل ‌در تاريخهاي مذكور اقدام كنند.
بديهي است پس از تأييد نهايي رشته‌هاي انتخابي توسط داوطلب، شماره رمز 15 رقمي توسط سيستم به عنوان رسيد در اختيار داوطلب قرار داده خواهد شد. در غير اين صورت انتخاب رشته آنان تكميل نشده است.
وي افزود: با توجه به اينكه كدمحل‌هاي انتخابي درج شده در فرم انتخاب رشته اينترنتي پس از گرفتن تائيديه به هيچ عنوان قابل تغيير و يا تعويض نيست، لذا داوطلبان قبل از اقدام به تكميل نهايي فرم انتخاب رشته‌هاي تحصيلي خود، جزئيات و اطلاعات مربوط به كد رشته‌هاي انتخابي را مطالعه نموده و مد نظر داشته باشند.
معاون سازمان سنجش در خاتمه تاكيد كرد: نتايج نهايي اين آزمون دهه سوم شهريور ماه منتشر مي‌شود.
انتهاي پيام
كد خبر: 8806-03058​

ایمان م

عضو جدید
مهلت انتخاب رشته آزمون «كارداني به كارشناسي» فردا تمام مي‌شود
دكتر توكلي خبرداد: پذيرش بيش از 95 هزار تن در اين آزمون

1388/06/07
08-29-2009
09:55:59
8806-03058: كد خبر
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران

معاون سازمان سنجش آموزش كشور با بيان اينكه مهلت انتخاب رشته مجازين آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال88 فردا به اتمام مي‌رسد، گفت:‌ در اين آزمون بيش از 95 هزار نفر پذيرفته مي‌شوند.
دكتر حسين توكلي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، اظهار كرد: مجازين در محدوده زماني چهارشنبه 4 تا يكشنبه 8 شهريور ماه براي انتخاب رشته با وارد كردن شماره كارت اعتباري ثبت‌نام و شماره شناسنامه و يا شماره پرونده، كد رهگيري زمان ثبت‌نام و شماره شناسنامه و يا شماره داوطلبي، شماره پرونده و كد ملي مي‌توانند نسبت به ثبت كدرشته محلهاي انتخابي و تكميل فرم مذكور در مدت زماني كه در نظر گرفته شده تا 50 كد رشته‌ محل ‌در تاريخهاي مذكور اقدام كنند.
بديهي است پس از تأييد نهايي رشته‌هاي انتخابي توسط داوطلب، شماره رمز 15 رقمي توسط سيستم به عنوان رسيد در اختيار داوطلب قرار داده خواهد شد. در غير اين صورت انتخاب رشته آنان تكميل نشده است.
وي افزود: با توجه به اينكه كدمحل‌هاي انتخابي درج شده در فرم انتخاب رشته اينترنتي پس از گرفتن تائيديه به هيچ عنوان قابل تغيير و يا تعويض نيست، لذا داوطلبان قبل از اقدام به تكميل نهايي فرم انتخاب رشته‌هاي تحصيلي خود، جزئيات و اطلاعات مربوط به كد رشته‌هاي انتخابي را مطالعه نموده و مد نظر داشته باشند.
معاون سازمان سنجش در خاتمه تاكيد كرد: نتايج نهايي اين آزمون دهه سوم شهريور ماه منتشر مي‌شود.
انتهاي پيام

كد خبر: 8806-03058​

امیدوارم که همه موفق باشند .:smile:

ایمان م

عضو جدید
بچه ها این چی میگه؟؟

در صورتي که تاريخ فارغ التحصيلي شما تا 30/11/88 مي باشد فقط مجاز به انتخاب کدرشته محل هاي مي باشيد که در نيمسال دوم پذيرش دارند

فقط دانشگاههایی رو میتونید انتخاب کنید که نیمه ی دوم سال تحصیلی پذیرش دارند .
نگران نباشید همه چیز حل میشه .:smile:

ایمان م

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستها ی عزیز
نظرتون در مورد این انتخاب ها با رتبه 809 چیه؟
1 میراث
2 تبریز
3 زنجان
4 اردبیل
5 قم
6 رجایی شبانه
7 میراث شبانه
8 قم شبانه
9 زنجان شبانه
10 شوره
11 غیر انتفایی رشت
12 دهخدا
13 دانش پژوهان اصفهان
14 مهر اراک
15 ایوانکی
خیام مشهد
البته انتخاب های اول در حد خیال و فکر کنم احتمال قبولیم تو غیر انتفایی زیاد تره

سلام محمد جان . من فکر میکنم که شما شبانه قم یا غیرانتفاعی رشت قبول میشوید . انشاا... هر جا که دوست دارید قبول بشوید .:smile:

به قول خودت به پشتوانه این دولت تو دهن ملت میزنیم

Sajjad_Fashion

عضو جدید
بچه ها این چی میگه؟؟

سلام نه نمی تونی فقط باید دانشگاه هایی رو بزنی که نیمسال دوم پذیرش دارن که تمام غیر انتفاعی ها نیمه اول هستن
اینکار رو کردن که خیلی بچه ها اینجوری حذف بشن اگر هم نیمه اول رو بزنی خوب کلاس ها مهر ماه شروع می شن و شما نمی تونی هم کاردانی بخونی هم کارشناسی
یادم نیست رتبت چند شده اما اگه به روزانه ها نمی رسه باید فکر علمی کاربردی یا دانشگاه آزاد باشی یا کنکور سال دیگه
امیدوارم که موفق باشی ناراحت نباش برای بیشتر بچه ها اینجوری شده ازجمله هم دانشگاهی هات اونا الان مثل تو هستن
دانشگاه هایی که نیمسال دوم می گیرن
2076 رجایی تهران (روزانه) 30 نفر
2081 محقق اردبیلی -اردبیل (روزانه 35) نفر
2607 رجایی تهران (شبانه )45 نفر
2613 فنی و حرفه ای مشهد (شبانه)30 نفر مرد
2615 فنی و حرفه ای یزد (شبانه) 35 نفر مرد
2617 فنی و حرفه ای بجنورد (شبانه) 70 نفر مرد
2619 تربیت دبیر فنی و حرفه ای شریعتی تهران (شبانه)35 نفر زن

آخرین ویرایش:

Sajjad_Fashion

عضو جدید
سلام

سلام بچه ها می گن پارسال 8000 شهرهای جنوبی پذیرش داشته اما نه شیراز و اصفهان و تهران و قزین و رشت اینا حداکثر 4000 بگیرن

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها می گن پارسال 8000 شهرهای جنوبی پذیرش داشته اما نه شیراز و اصفهان و تهران و قزین و رشت اینا حداکثر 4000 بگیرن

سلام سجاد خان.انتخاب رشته كردي؟
اگه انتخاب كردي بزار ببينم تا بگم حدودا كجا قبول ميشي.
گرگان رو زدي ديگه؟

Sajjad_Fashion

عضو جدید
سلام سجاد خان.انتخاب رشته كردي؟
اگه انتخاب كردي بزار ببينم تا بگم حدودا كجا قبول ميشي.
گرگان رو زدي ديگه؟

سلام
مرسی رتبه من 7128 شده انتخاب من
رشت
قزوین (4 تا)
زنجان
اصفهان(3تا)
شیراز (4تا)
تنکابن
نوشهر(2تا)
نور(2تا)
امل
محمود آباد
فریدونکنار
مازندران
اردبیل
بابل (2تا)
ساری
گرگان (2تا)
ایوانکی
اراک
سمنان
گرمسار
همدان
مشهد(5تا)
بجنورد
بروجرد
کرمانشاه
کرمان
رفسنجان
خوزستان
یزد
زاهدان
لامرد
تبریز
تهران
یکم توضیح در مورد انتخاب هام می دم:
اول رشت رو زدم چون شهر خودم هستش بعد قزوین چون هم بزرگه هم 2.5 ساعت بیشتر راه نیست و هر هفته می تونم برگردم خونه
بعد زنجان چون باز هم نزدیکه و برادرم اونجا ارشد عمران می خونه وبعد شیراز و اصفهان چون شهرهای بزرگن با کلاسن و جاهای دیدینی زیاد دارن و سطح دانشگاهشون صد درصد از خیلی جاها بهتره
مازندران ها هم برای اب و هوای خوبش زدم بقیه شهر ها هم براساس نزدیکی و مخصوصا قبولی
به نظرت جایی امید هست از بین این 49 تا انتخاب؟

آخرین ویرایش:

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
رشت
قزوین (4 تا)
زنجان
اصفهان(3تا)
شیراز (4تا)
تنکابن
نوشهر(2تا)
نور(2تا)
امل
محمود آباد
فریدونکنار
مازندران
اردبیل
بابل (2تا)
ساری
گرگان (2تا)
ایوانکی
اراک
سمنان
گرمسار
همدان
مشهد(5تا)
بجنورد
بروجرد
کرمانشاه
کرمان
رفسنجان
خوزستان
یزد
زاهدان
لامرد
تبریز
تهران
اول رشت رو زدم چون شهر خودم هستش بعد قزوین چون هم بزرگه هم 2.5 بیشتر راه نیست و هر هفته می تونم برگردم خونه
بعد شیراز و اصفهان چون چون بزرگن با کلاسن و جاهای دیدینی زیاد دارن
مازندران ها هم برای اب و هوای خوبش زدم بقیه شهر ها هم براساس نزدیکی و قبولی
به احتمال فراوان قبولي.فك كنم مازندران اخرش تا 5000 باشه گرگان هم ميرداماد سال قبل 6700 داشته.از گرگان اول كدوم رو زدي؟
بروجرد و زاهدان صد در صد قبولي
موفق باشي
..

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
رشت
قزوین (4 تا)
زنجان
اصفهان(3تا)
شیراز (4تا)
تنکابن
نوشهر(2تا)
نور(2تا)
امل
محمود آباد
فریدونکنار
مازندران
اردبیل
بابل (2تا)
ساری
گرگان (2تا)
ایوانکی
اراک
سمنان
گرمسار
همدان
مشهد(5تا)
بجنورد
بروجرد
کرمانشاه
کرمان
رفسنجان
خوزستان
یزد
زاهدان
لامرد
تبریز
تهران
اول رشت رو زدم چون شهر خودم هستش بعد قزوین چون هم بزرگه هم 2.5 بیشتر راه نیست و هر هفته می تونم برگردم خونه
بعد شیراز و اصفهان چون چون بزرگن با کلاسن و جاهای دیدینی زیاد دارن
مازندران ها هم برای اب و هوای خوبش زدم بقیه شهر ها هم براساس نزدیکی و قبولی
به احتمال فراوان قبولي.فك كنم مازندران اخرش تا 5000 باشه گرگان هم ميرداماد سال قبل 6700 داشته.از گرگان اول كدوم رو زدي؟
موفق باشي
..

Sajjad_Fashion

عضو جدید
موفق باشي
..

مرسی
اول لامعی گرگانی
بعد میرداماد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا