راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

amir ut

عضو جدید
سلام

سلام

سلام چطور ميتونم اسم كاربري رو عوض كنم يا edit كنم ؟ (منظورم amir ut هست)

nasermars

عضو جدید
سوال؟

سوال؟

چرا نمی توانم برای برخی از افراد پیام بگذارم؟یعنی حتی گاهی جواب هم نمی توانم بدهم!
آیا انها باید اجازه بدهند؟:redface:

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا نمی توانم برای برخی از افراد پیام بگذارم؟یعنی حتی گاهی جواب هم نمی توانم بدهم!
آیا انها باید اجازه بدهند؟:redface:
سلام دوست عزی خوش اومدید :gol:
باید تعداد پستاتون بیشتر از 10 تا باشه تا بتونید پیام خصوصی بفرستید یا بجوابید

a_m.sabz

عضو جدید
علت اینکه می خوام عضویتم تو سایت لغو بشه اینه که هر کسی با search کردن e-mail من تو google می تونه مشخصات و اسم وفامیل منو تو این سایت ببینه. متاسفانه اطلاعاتمو تغییر دادم ولی بزم این تغییرات تو search google اعمال نمی شه. وقتی نمی تونید امنیت اطلاعات کاربراتونو تامین کنید چرا امکان حذف عضویت رو پیشبینی نمی کنید؟

به این بنده خدا چه!!!!:surprised:
خونه ادمین اینا چند تا تاپیک اونورتره!!!!:weirdsmiley:

عباس ن

عضو جدید
با سلام بنده نرم افزار آموزش سی پلاس را دانلود کردم لطفا login و password آن را بگویید

با تشکر "سعید"
[/QUOTE]

مهرآذین

عضو جدید
باعرض سلام خدمت مدیران محترم این سایت و همچنین اعضای محترم
سوالی داشتم : من یکسری فایل عکس و فایل word دارم گزارشات درسی من هستند به دفعات می خواستم اینها را روی سایت قرار دهم تا دیگران از آن استفاده کنند ولی سایت قبول نمیکنه مثلا فایل عکس jpg است ولی سایت ضمیمه مطلبم نمی کنه می خواستم شما مرا راهنمایی کنید .
راستی یه سوال دیگه چطور میشه یه فایل word را روی سایت قرار داد؟ باید چه تغییری روی آن داد؟ و چگونه؟

ارشیا2168

عضو جدید
سلام .جهت انجام پروژه ای راهنمایی می خواستم . من جهت ساخت یک دزدگیر هوشمند با قابلیت شماره گیری با خط ثابت در قسمت پخش پیغام با مشکل مواجه شدم . در قسمت ضبط پیام و پخش اون مشکلی وجود نداره ، در قسمت شماره گیری هم مشکلی وجود نداره . مشکل من اینجاست که نمی دونم چطوری پیغام ضبط شده روی IC ISD 1420 رو بفرستم روی خط تلفن تا طرف مقابل پس از بر داشتن گوشی اون پیغام رو بشنود . ابتدا باید توسط مدار واسطی برداشتن گوشی توسط شخص مخاطب شناسایی شود و بعد پیغام مربوطه پخش شود . لطفا در صورت امکان من رو در این رابطه راهنمایی کنید و اگه نقشه یا توضیح خاصی دارید برام بگذارید . البته من در این رابطه یک IC با شماره CMX683 پیدا کردم تا حدی این کار رو برام می کرد ولی تو ایران پیدا نمیشه ممنون میشم به من کمک کنید
با تشکر

setareharchitect

عضو جدید
توی اون آدرس که دادید من کد ندیدم
شما می تونید کد با برنامه مثل word تایپ کنید بعد آپلود کنید
یا می تونید روی علامت # کلیک کنید و کد داخل اون قرار بدید(اینو خیلی مطمئن نیستم
وای دوستی:biggrin:
اشتباه شده
پوزش به خاطر خنده
یادم نبود این تاپیک عمومیه و فقط مال بچه های معماری و عمران نیست
گفتم کد مقصودم اتوکد بود نه kod
نمی دانم این دوستمون maral55که مدیر هم هستند چطور فایل اتوکد رو آپلود کردن البته بلدم فایل کد رو به عکس تبدیل کنم با استفاده از دکمه prt scrصفحه کلید و بعد آپلودش کنم اما خوب نمی شه و نوار ابزارها این محیط هم تو عکس می یو فتنن
اگر راهی یا سایتی رو می شناسید که فایل اتوکد رو بشه باش آپلود کرد ممنو ن می شم راهنمایی کنید

samar_eng

عضو جدید
سلام چه جوری میتونم یه عکس رو attach کنم .؟یه پنجره باز میشه که باید url رو بنویسم .اصلا نمیدونم url چیه و چه جوری این کارو بکنم.ممنون میشم کمکم کنید.
در ضمن اگه قبلا تو یه تاپیک سوال پرسیده باشم چه جوری بفهمم کسی پاسخ داده یا نه؟حتما باید تاپیک رو جستجو کنم و دوباره چک کنم!

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام چه جوری میتونم یه عکس رو attach کنم .؟یه پنجره باز میشه که باید url رو بنویسم .اصلا نمیدونم url چیه و چه جوری این کارو بکنم.ممنون میشم کمکم کنید.

درود
براي همراه كردن عكس با نوشتت اگه از روي رايانه شخصيت باشه مي تونه از http://www.www.www.iran-eng.ir/images/editor/attach.gifاستفاده كني. در غير اين صورت مي توني عكستو در سايت هايي كه براي آپلود هستن اول عكستو آپ كني بعد url يا همون نشوني عكس كه اون سايت در اختارت ميذاره رو استفاده كني.
(url: همون نوشته توي خط نشوني نوشته مي شه مثل نشوني باشگاه)

در ضمن اگه قبلا تو یه تاپیک سوال پرسیده باشم چه جوری بفهمم کسی پاسخ داده یا نه؟حتما باید تاپیک رو جستجو کنم و دوباره چک کنم!
برو به صصفحه شخصيت زبانه "آمار" روي پست هاي ارسالي و از اونجا برو به پستي كه نوشته و بعد ببين در پست هاي بعدي جوابي دادن يا نه

mxmxz

عضو جدید
سلام.
یه لطفی کنید در مورد تشکر ها توضیح بدید از یه پست 1 دقیقه میگذره نمیشه تشکر کرد تو بعضی از تاپیکا جریانش چیه ؟
اگه امکان داره فعال کنید تا همه همیشه بتونن از همه پستا تشکر کنن.

martina

عضو جدید
با سلام
به تازگی با سایت شما آشنا شدم و می خواهم کلی کتاب و جزوه زبان اصلی برای استفاده همگان در سایت قرار دهم اما نمی دانم چطور ؟ در ضمن اگر یک فایل را از روی کامپیوتر خودم بخواهم در جواب سوال کسی برایش بفرستم چطور میشه و کجا میشه بزارم.:)

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان :w30:
یک سوال داشتم
اگه بخوام به الفرض
همین لینکو
http://www.www.iran-eng.ir/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=2025416
نام گذاری کنم
و بزارم اسمشو باشگاه
باید چه کار کنم؟:gol::gol:
سلام دوست عزیز:gol:
تو ص بنویسی باشگاه بعد روی اونو بکش و رو این کلیک کن
http://www.www.iran-eng.ir/images/editor/createlink.gif
ادرسو کپی پست کن و اوکی بزن و همین :D
سلام.
یه لطفی کنید در مورد تشکر ها توضیح بدید از یه پست 1 دقیقه میگذره نمیشه تشکر کرد تو بعضی از تاپیکا جریانش چیه ؟
اگه امکان داره فعال کنید تا همه همیشه بتونن از همه پستا تشکر کنن.
ممکنه تشکراتون تموم شده باشه
چطوری میتونم لینک مطلبی رو توی سایت قرار بدم ؟
اگه اون مطلب تو نت باشه از کپی پست استفاده کن ولی گر تو کامت باشه باید اپلود کنی
با سلام
به تازگی با سایت شما آشنا شدم و می خواهم کلی کتاب و جزوه زبان اصلی برای استفاده همگان در سایت قرار دهم اما نمی دانم چطور ؟ در ضمن اگر یک فایل را از روی کامپیوتر خودم بخواهم در جواب سوال کسی برایش بفرستم چطور میشه و کجا میشه بزارم.:)
سلام دوست عزیز خیلی خوش اومدید :gol:
تو همون تاپیکی که سوال پرسیده فایلتو به روش اپلود بفرست

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
و قتي ميخوام تاپيك تصويري بزنم چطوري تصوير رو قرار بدم؟
اگه از کامپیوتر میخوای عکسارو بفرستی میتونی عکسارو اپلود کنی از دو روش
یکی از خود باشگاه عکسارو اپلود کنی که میری تو همون تاپیکی که میخوای عکس بزاری میری تو ص پیشرفت و فایلهای ضمیمه رو فشار میدی http://www.www.www.iran-eng.ir/images/editor/attach.gif و میفرستی
یا اینکه از سایتای اپلود میفرستی که در این تاپیک توضیح داده شده
آموزش آپلود فایل و عکس از سرور‌های مختلف
یا اگر از نت میخوای عکسارو بفرستی از روش کپی و پیست استفاده کن

pasargadparisa

عضو جدید
اگه از کامپیوتر میخوای عکسارو بفرستی میتونی عکسارو اپلود کنی از دو روش
یکی از خود باشگاه عکسارو اپلود کنی که میری تو همون تاپیکی که میخوای عکس بزاری میری تو ص پیشرفت و فایلهای ضمیمه رو فشار میدی http://www.www.www.iran-eng.ir/images/editor/attach.gif و میفرستی
یا اینکه از سایتای اپلود میفرستی که در این تاپیک توضیح داده شده
آموزش آپلود فایل و عکس از سرور‌های مختلف
یا اگر از نت میخوای عکسارو بفرستی از روش کپی و پیست استفاده کن
mersiiiiiiiiiiiiiiiii. azizam

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت همه دوستان....

به دلیل بررسی سریع و پاسخ گویی به شما از طرف مدیران و کاربران سایت و جلوگیری از بی نظمی در تالار لطفا کلیه سوالات و مشکلات خود را در رابطه با کلیات باشگاه در اینجا مطرح کنید...

**** لطفا در این تاپیک اسپم نکنید ****

با تشکر "سعید"

آقا سعید چرا من نمیتونم تایپیک هوا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میخوام تاپیک داخل سایت بزارم اما بلد نیستم لطفا راهنمایی کنین
درود
به تالاري كه مي خواي نوشتار ( تاپيك ) بزني برو و بعد از جستجو اون موضوع كه مطمئن بشي تكراري نيست http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/newthread.gifروي كليك كن.

بالا