راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

Dan_Eng

عضو جدید
رشته مهندسی ماشین های کشاورزی

رشته مهندسی ماشین های کشاورزی

با سلام و خسته نباشی و تشکر از سایت خوبتون
من یه خواهشی از مدیران سایت داشتم و اون اینکه در قسمت انتخاب رشته ها رشته ی مهی را با نام مهندسی ماشین های کشاورزی از قلم انداخته اند و اون رو با مهندسی کشاورزی جمع زده اند در صورتی که رشته مهندسی ماشین های کشاورزی متفاوت از رشته های کشاورزی است. من از طرف دانشجویان و فارغ االتحصیلان این رشته ازتون تقاضا دارم که نام این رشته را مجزا و مانند رشته مهندسی علوم و صنایع غذایی( که در بعضی مقاطع به آنها نیز مهندسی کشاورزی گفته می شود) جدا از رشته کشاورزی قرار دهید چون این موضوع خیلی باعث آزار دانشجویان و فارغ التحصیلان این رشته که در دبیرستان در رشته ریاضی فیزیک تحصیل کرده اند و 70% دروسی که در دانشگاه گذرانده اند مانند رشته مکانیک است و از کشاورزی در حد مختصر آنهم برای طراحی ماشین های کشاورزی می دانند می شود. لازم به ذکر است که این رشته در مقطع کارشناسی ناپیوسته فقط با نام مهندسی ماشین های کشاورزی می باشد و امید است تا با پیگیری اساتید و دانشجویان این رشته در همه مقاطع به یک نام واحد در آید تا انگیزه دانشجویان این رشته برای تحقق اهداف علمیشان بالاتر رود.

fjalili

عضو جدید
سلام
چطوري ميتونم يك تاپيك جديد بزنم
متشكرم

دوست عزیز،
فقط کافی است که بری توی اون تالاری که میخواهی، بعدش هم روی دگمه New Thread فشار دهید و اسمی برای اون انتخاب کنی و مطلبت را بیان کنی...

موفق باشی.

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستای عزیز . امیدوارم که ایام بکامتون باشه . ممنون میشم بهم بگید که چطور میتونم نام کاربریم رو عوض کنم ؟ با تشکر

fatima_7b

عضو جدید
سلام دوست من

می خواستم بدونم کسی هست که ما رو برای انتخاب پروژه پایانی کمک کنه؟!
م ر س ی

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
امضا من در پايان پستهام نمايش داده نميشه . چطوري مي تونم مشكلم برطرف كنم ؟
مرسي

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
سلام دوستای عزیز . امیدوارم که ایام بکامتون باشه . ممنون میشم بهم بگید که چطور میتونم نام کاربریم رو عوض کنم ؟ با تشکر

درخواست تغيير نام كاربري
سلام دوست من

می خواستم بدونم کسی هست که ما رو برای انتخاب پروژه پایانی کمک کنه؟!
م ر س ی

شما به تالار مربط به رشتتو مراجعه کنید و از مدیر و مدیر گروه اونجا کمک بگیرید.

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا
پس چرا خودم نمی تونم ببینم ؟:surprised::confused:
قسمت پایین پست های من خالیه !!!!

شاید مشکل از مرورگر شما باشه
منم میبینم

مثلن من با اینترنت اکسپلورر نمتونم سایت دانشگاه رو درست اجرا کنم, یه سری چیزا رو نشون نمیده ولی موزیلا درسته
و وبلاگم با موزیلا بد باز میشه با اینترنت اکسپلورر درسته :surprised:

سـعید

مدیر بازنشسته
من وقتی وارد سایت میشوم و روی ارسالهای جدید کلیک میکنم.فقط ارسالها تا 5 صفحه میان.چیکار کنم که همش بیان؟؟؟
تنظیمات سایت به صورتی ست که تنها 100 ارسال آخر رو به نمایش میزاره که در 5 صفحه 20 عددی قرار داره...
:gol:سلام من مطالبی در مورد نقشه کشی صنعتی 1و2 میخواهم در واقع آموزش نقشه کشی صنعتی 1و2را باتشکر
سوالات و درخواست های تخصصی خودتون رو در تالار های مربوطه مطرح بفرمایید
سلام خسته نباشیدیه سوال داشتم : کامپایلر کامپایلرها چیست؟ منظورم تعریفش و حداقل دو تا مثال ازش هستش.ممنون
سوالات و درخواست های تخصصی خودتون رو در تالار های مربوطه مطرح بفرمایید

as7

عضو جدید
سلام
ببخشید چرا تشکرات کار نمی کنن؟
من اصلا تشکر ندادم؛ینی اصلا حتی پست هم ندادم این اولیه؛ولی تشکر ندارم
چرا؟

سـعید

مدیر بازنشسته
ببخشید برای قرار دادن مطلب تو سایت باید به کدوم قسمتش برم؟!!
در بالای تالار مورد نظر بر روی گزینه http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/newthread.gif کلیک کنید و تاپیک خود را ایجاد کنید..
برای آشنایی بیشتر تاپیک *** ویژه کاربران تازه وارد *** رو مطالعه بفرمایید..
سلام
ببخشید چرا تشکرات کار نمی کنن؟
من اصلا تشکر ندادم؛ینی اصلا حتی پست هم ندادم این اولیه؛ولی تشکر ندارم
چرا؟
بعد از اینکه تعدادی پست ارسال کنید قابلیت تشکر برای شما فعال خواهد شد..

naser_mechanic

عضو جدید
سلام سعید جان مشکلم اینه که وقتی سایتو باز میکنم ونام کاربری ورمز عبور می زنم(درصفحه نخست)منو واردباشگاه نمیکنه.لطفا راهنمایی کنید.باتشکر

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام سعید جان مشکلم اینه که وقتی سایتو باز میکنم ونام کاربری ورمز عبور می زنم(درصفحه نخست)منو واردباشگاه نمیکنه.لطفا راهنمایی کنید.باتشکر

شما در صفحه نخست وارد کردین مشخصاتتون رو ؟

من که این مشکل رو ندارم
مشکل از سیستم عاملتون نیست ؟:w20:

سـعید

مدیر بازنشسته
دوست عزیز دقیقا توضیح بفرمایید چه صفحه ای برای شما باز میشه ؟

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه قسمتي توي كنترل پنل هست با عنوان اطلاع رسان رويدادها...ميخواستم بدونم چه جوري ميشه يه رويدادي رو اونجا قرار داد واسه ياد آوري؟ :w20:

oli

عضو جدید
سلام .

یکی از دوستای من تو سایت عضو شده . ولی رمز عبور رو فراموش کرده . و جالب اینکه موقع ثبت نام ایملش هم اشتباه وارد کرده . حالا باید چیکار کنه ؟

fjalili

عضو جدید
يه قسمتي توي كنترل پنل هست با عنوان اطلاع رسان رويدادها...ميخواستم بدونم چه جوري ميشه يه رويدادي رو اونجا قرار داد واسه ياد آوري؟ :w20:

دوست عزیز،
برای اینکه اینکار را بکنی باید از منوی بالایی صفحه، گزینه تقویم را انتخاب بکنی و وقتی رفتی توی اون میتونی گزینه افزودن رویدادهای تازه را توی صفحه تقویم پیش فرض ببینی، با اون میتونی کار مورد نظرت را انجام بدی ...

موفق باشی.

بهاریه

عضو جدید
سلام من یک ربع پیش عضوشدم کیج و منگ و صفرکیلومترم.............................
چجوری مطلبمو بزارم
سوالهامو از کی بپرسم
من گناه دارم کمکم کنید

saeedeh_k

عضو جدید
سلام من سعيده از تهران نقشه کشي صنعتي ميخونم و بسيار به کمک شما نيازمندم خواهشا کمکم کنيد
من يه کنفرانس دارم که از استرسش خوابم نميبره:( در مورد قيد وبند هاست انواع قيد و بند و تاريخچه و از اينجور حرفا
خواهش ميکنم کمکم کنيد ميلم هم پايينه:
lover186469@yahoo.com:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::(:(:(:(:(

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام .

یکی از دوستای من تو سایت عضو شده . ولی رمز عبور رو فراموش کرده . و جالب اینکه موقع ثبت نام ایملش هم اشتباه وارد کرده . حالا باید چیکار کنه ؟
سلام
چون پسورد جدید به ایمیل ارسال میشه و طبق گفته شما ایمیل هم اشتباه داده شده چاره ای جز ساختن یک یوزر جدید ندارید..
سلام من یک ربع پیش عضوشدم کیج و منگ و صفرکیلومترم.............................
چجوری مطلبمو بزارم
سوالهامو از کی بپرسم
من گناه دارم کمکم کنید
تاپیک *** ویژه کاربران تازه وارد *** رو مطالعه بفرمایید
سلام من سعيده از تهران نقشه کشي صنعتي ميخونم و بسيار به کمک شما نيازمندم خواهشا کمکم کنيد
من يه کنفرانس دارم که از استرسش خوابم نميبره:( در مورد قيد وبند هاست انواع قيد و بند و تاريخچه و از اينجور حرفا
خواهش ميکنم کمکم کنيد ميلم هم پايينه:
lover186469@yahoo.com:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::(:(:(:(:(
دوست عزیز لطفا سوالات تخصصی خودتون رو در تالار های تخصی باشگاه مطرح بفرمایید تا سریع تر به نتیجه برسید...

• Like
واکنش ها: oli

delnia nosrati

عضو جدید
دوست عزیز اینجا فقط به سوالات و مشکلات مربوط به باشگاه پاسخ داده میشه...
فکر کنم این مطلب مرتبط به تالار کامپیوتر میشه...
در تالار تخصصی مرتبط سوالات خودتون رو مطرح کنید...
salam khastam bedoonam age ta chand rooz be bashgah sar nazani emtiazet az beyn mire?merc:redface:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سـعید

مدیر بازنشسته
salam khastam bedoonam age ta chand rooz be bashgah sar nazani emtiazet az beyn mire?merc:redface:
سلام دوست عزیز..
شما در زمانی که در سایت نیستید امتیازی از دست نمیدهید اما نمودار درصد فعالیت شما به مرور زمان کاهش پیدا میکنه..
در ضمن در تمامی قسمت های سایت فارسی تایپ کنید..

Nazaniiin

عضو جدید
کاربر ممتاز
من این مشکل رو توی یه تا÷یک جدا مطرح کردم جوابی نگرفتم...اینجا کسی هست مشکل منو حل کنه؟؟؟؟

متاسفانه من هیچ امضا و آواتوری رو نمیتونم ببینم و همچنین عکس هایی که در سایت گذاشته میشرو من فقط میتونم لینک اونهارو ببینم...میشه راهنماییم کنید؟؟

بالا