راهنمایی برای سرمایه گذاری با کمترین هزینه

pixel92

عضو جدید
سلام.

18 سالم هست و میخوام بدونم چطور میشه با کمترین پول یک سرمایه گذاری کرد. البته میدونم اینجا ایران است اما یک راهنماییم بکنید حدافل برای 1-2 سال آیندم یکم سرمایه داشته باشم

بیشترین سرمایه ای که داشته باشم 1 میلیون است. کل سود دهی های بانک هارا مشاهده کردم خیلی درصد ها افتضاح هست! آدم اون پولو بسوزونه بهتره تا دست بانک بده

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.

18 سالم هست و میخوام بدونم چطور میشه با کمترین پول یک سرمایه گذاری کرد. البته میدونم اینجا ایران است اما یک راهنماییم بکنید حدافل برای 1-2 سال آیندم یکم سرمایه داشته باشم

بیشترین سرمایه ای که داشته باشم 1 میلیون است. کل سود دهی های بانک هارا مشاهده کردم خیلی درصد ها افتضاح هست! آدم اون پولو بسوزونه بهتره تا دست بانک بده

راه های زیادی هست
اما پولتون کمه
یک راه خوب و کم زحمت اینه که یک آشنایی که تو بازار کار می کنه گیر بیاری و اون سرمایه ای که داره و جنس می خره و تو مغازه خودش میفروشه با این یک میلیون شما تامین یک قلم از کالاهای مغازه رو داشته باشه و برای اینکه تو کارش ربا نباشه شما و ایشون قراردادتون براساس مشارکت در سود و زیان باشه
مثلا هرچی در اومد بعد از کسر سهم یک میلیون در اجاره مغازه و مالیات مثلا به نسبت 60 به 40 برای شما و ایشون تقسیم بشه
مثلا این یک میلیون جنس یک ماهه فروش میره باز دوباره ایشون یک میلیون دیگه + سود حاصل رو خرید میکنه تا ماه بعد و برای یک یا دو سال اینکار رو ادامه بده
البته برا محکم کاری یک قرارداد بینتون و گرفتن چک تضمین از ایشون در حضور و امضای شاهد لازمه.
شاید حداقل سود حاصله برای شما از این راه بالاتر از 2.5 درصد باشه. بعد یک سال و سود تجمعی حاصل 350 هزار تومان حداقل برای شما.

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
سرمایه ای سود میده که پشتش تخصص یا تجربه باشه. اینو همیشه یادت باشه تا عمرت رو بیخودی تلف نکنی
الان به خاطر نوسان بالای ارز موقع خوبی برای خرید و فروش ارزه وبا سرمایه کم هم جواب میده ولی باید حداقل یکی دو سال توی اینترنت در مورد پارامترهای تاثیرگذار روی ارزش پولها مطالعه داشته باشی تا بتونی پولت رو زیاد کنی.

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
سرمایه ای سود میده که پشتش تخصص یا تجربه باشه. اینو همیشه یادت باشه تا عمرت رو بیخودی تلف نکنی
الان به خاطر نوسان بالای ارز موقع خوبی برای خرید و فروش ارزه وبا سرمایه کم هم جواب میده ولی باید حداقل یکی دو سال توی اینترنت در مورد پارامترهای تاثیرگذار روی ارزش پولها مطالعه داشته باشی تا بتونی پولت رو زیاد کنی.

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز

این کارا جز آسیب به اقتصاد مملکت نفعی نداره
ممکنه با مهارت در این کار تبدیل بشیم به یک دلال وارد اما کار صحیح این نیست.

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز

این کارا جز آسیب به اقتصاد مملکت نفعی نداره
ممکنه با مهارت در این کار تبدیل بشیم به یک دلال وارد اما کار صحیح این نیست.

pixel92

عضو جدید
راه های زیادی هست

اما پولتون کمه
یک راه خوب و کم زحمت اینه که یک آشنایی که تو بازار کار می کنه گیر بیاری و اون سرمایه ای که داره و جنس می خره و تو مغازه خودش میفروشه با این یک میلیون شما تامین یک قلم از کالاهای مغازه رو داشته باشه و برای اینکه تو کارش ربا نباشه شما و ایشون قراردادتون براساس مشارکت در سود و زیان باشه
مثلا هرچی در اومد بعد از کسر سهم یک میلیون در اجاره مغازه و مالیات مثلا به نسبت 60 به 40 برای شما و ایشون تقسیم بشه
مثلا این یک میلیون جنس یک ماهه فروش میره باز دوباره ایشون یک میلیون دیگه + سود حاصل رو خرید میکنه تا ماه بعد و برای یک یا دو سال اینکار رو ادامه بده
البته برا محکم کاری یک قرارداد بینتون و گرفتن چک تضمین از ایشون در حضور و امضای شاهد لازمه.
شاید حداقل سود حاصله برای شما از این راه بالاتر از 2.5 درصد باشه. بعد یک سال و سود تجمعی حاصل 350 هزار تومان حداقل برای شما.
بازم راه حل پیشنهاد میکنید ؟ این موردی که گفتین خیلی خوبه اما من همچین شخصی را سراغ ندارم

pixel92

عضو جدید
یادمه بهم گفته بودن دلار بخرم ( اون موقع 1400 تومان بود ) گفتم نه خیلی گرونه، چون 1200-1300 بود یادتون باشه. یک ماه بعدش شد 2000 تومان. با 1 میلیون خیلی سود میشد روی اون دلارها!

اما الان چی ؟ اون پرارمترهایی که گفتین چی میتونه باشه برای تحقیق ؟ الان 1900 - 1980 هست. ارزش داره باز ؟ یهو خودم ضرر نکنم اگه ارزون شد ؟
انگار این جلسه 1+5 هنوزم دارن ادامش میدن یدفعه به توافق برسن چی ؟

میثم...

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهترین کار اینه که بری فنی و حرفه ای یه تخصصی رو خوب یاد بگیری;

بعد اگه خیلی خوش شانس باشی بتونی وام خود اشتغالی بگیری و با سرمایه خودت بزنی به یه کاری;

pixel92

عضو جدید
بهترین کار اینه که بری فنی و حرفه ای یه تخصصی رو خوب یاد بگیری;

بعد اگه خیلی خوش شانس باشی بتونی وام خود اشتغالی بگیری و با سرمایه خودت بزنی به یه کاری;
تا جایی که پرسیده بوودم اکثرا این وام گیرشون نمیاد و اسما میگن اشتغال زایی یا کار:D آفرینی

اما چندتا سوال دارم: رشتم کامپیوتره. میتونم برم فنی حرفه ای مدرک بگیرم ( مثلا گرافیک یا طراحی صفحات وب ) ؟ البته دیپلم فنی حرفه ای هم گرفتم

وامی که میدن هزینش چقدره ؟ آیا حتما باید باهاش مغازه یا شرکت زد ؟ میتونم وامو بزارم داخل بانک حسابا سود دهی و از روی سود اونا قسط پرداخت کنم ؟

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادمه بهم گفته بودن دلار بخرم ( اون موقع 1400 تومان بود ) گفتم نه خیلی گرونه، چون 1200-1300 بود یادتون باشه. یک ماه بعدش شد 2000 تومان. با 1 میلیون خیلی سود میشد روی اون دلارها!

اما الان چی ؟ اون پرارمترهایی که گفتین چی میتونه باشه برای تحقیق ؟ الان 1900 - 1980 هست. ارزش داره باز ؟ یهو خودم ضرر نکنم اگه ارزون شد ؟
انگار این جلسه 1+5 هنوزم دارن ادامش میدن یدفعه به توافق برسن چی ؟

شما هنوز سنت خیلی کمه باید حداقل چند سال اخبار و آمار اقتصادی رو پیگیری کنی تا بتونی سود کنی. مثلا وقتی بانک مرکزی یک کشور پایه پولی رو زیاد میکنه ارزش پول پایین میاد مثلا بانک مرکزی آمریکا که 3200 میلیارد دلار به بانکها و شرکتها وام داد. ولی از اون طرف چون اقتصاد آمریکا یک اقتصاد مصرفی بر پایه وارداته به خاطر رکود اقتصادی و کاهش واردات مصرف ارز برای واردات آمریکا کم شد و توی دو سه سال گذشته دلار بجای افت ارزشش زیاد هم شد.

mirror_life2006

عضو جدید
دوسته عزیز سرمایت کمه با یک ملیون هیچ کاری نمیتونی بکنی مگر این که دلال کارته شارز ایرانسل و همراه اول بشی 1950 بخری 2 تومان بفروشی به جز این هیچ کاری نمیتونی بکنی یا علی.

*عماد*

اخراجی موقت
با سلام
با 20 تومن وام چه کاری در یه شهر کوچک 200 هزار نفری میشه انجام داد که بیشترین سود رو داشته باشه ؟؟

آخرین ویرایش:

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
با 20 تومن وام چه کاری در یه شهر کوچک 200 هزار نفری میشه انجام داد که بیشترین سود رو داشته باشه ؟؟
سلام.
دوست عزیز با 20 میلیون بستگی به هزینه های شهر خودتون میشه چندتا کار انجام داد.حقیقتش من نمیدونم تو چه زمینه ای ویژگی خاصی داری ولی اول »

1)میتونی سوپر مارکت بزنی،حدود درآمدش ثابت بستگی به محل و مکان با توجه به 20 تومن پولت،ماهی 1.500 تومن خالص در آمد خواهی داشت.فقط مشکلش اینه باید بیفتی دنبال کاراش و چک هم باید بدی و اینکه همیشه سر مغازه باشی حق نداری الکی پلکی تعطیلی بدی.فقط یخچال نیاز داری که قسطی گیرت میاد،قیمتشون فکر میکنم جفتی 6تومن درمیاد که باید چک بدی، اگر تو جای گرمسیری هستی حتما کولر 2تکه هم میخوای که در میاد 2 تومن تا 2.5 میلیون بستگی به BTU داره.

2) فست فود بیش از حد پول توشه ولی سرمایه بیشتر از این میخواد،اگر میتونی با 2-3تا از رفیقات پول بزارید رو هم فست فود بزنید همتونو سیر میکنه.نیاز 2نفر همزمان آدم کارکن داره.اگر شب کار هم باشید کارتون بطرز وحشتناکی میگیره.البته تا 3-6ماه اول قطعا ضرر توشه.ضرر منظورم اینه که سودی نداره نه اینکه پولت میره.
بازم بستگی به محل داره.یه مقدار دستگاهاش گرونن.کار بلد میخواد و باید تخصصش هم بدست بیاری.حدود در آمدیش تو یه جای خیلی خوب 10تومن درآمد ماهیانه داره تو جای متوسط 5 تومن خالص و تو جای نامناسب یا شهری که مردمش فست فودی نیستن حدود 2.5 میلیون در آمد خالص داره.ولی میگم :نیاز به کار شبانه روزی داره حداقل 1سال اول تا خوب بگیره.

3)کافی شاپ،این که اصلا شکی درش نیست،پول داری؟برو کافی شاپ بزن.این جمله رو هرکسی که تو کار مغازه باشه بهت میگه.هزینه ای هم نداره منظورم اینه دستگاه هاش ارزونترن،تک نفره هم میشه ادارش کرد ولی نیاز به صبر و حوصله داره تا بگیره.گرفتن جواز کسبش هم دردسر داره باید بیفتی دنبالش.مکانش هم بیش از اندازه مهمه.چون به مکان کافی شاپ در ایران متاسفانه گیر میدن.به خصوص شهر های کوچیک متاسفانه.

4)خدمات کامپیوتری (نیاز به یک ذره دانش کامپیوتر داره،وسایلش ارزون و سودش ثابت هست.حدود دریافتیش بستگی به خودت بین 1 تا 2 تومن هستبستگی به پولدار یا بی پول بودن شهرت هم هست.)
5)دفتر پستی (نیاز به آشنا و پارتی داره ولی اگر منطقه ای بزنی که نباشه وحشتناک نونت تو روغنه درآمدش در بدترین شرایط 2تومن خالص مختص خودت هست.چندین کارمند هم میخوای،حقوق اولیه ی کارمند ها باید کمرشکن باشه ولی به مرور که روی کار بیفتی ،عین غلطک میشه.کمی واسه تو که تازه واردی سخته)

دیگه از من میشنوی هیچوقت پولت رو تو بانک نزار،مگر اینکه دیوونه شده باشی!
با پولت کار کن.اگر میتونی دنبال مغازه بری،نترس،مشورت بگیر از دوستانت آشنایان (به جز خانواده خودت:D چون همیشه خانواده خود آدم یکم ترس دارن میترسوننت و نمیزارن ریسک کنی که واسه یه پسر بده!یکم ریسک خوبه!کل پولت هم بره هیچ اتفاقی نمیفته تو فقط تلاشتو کن من 120% قول بهت میدم امسالت با سال بعدت متفاوت باشه.)

خلاصه اینها صحبت های من بود.شخصا هیچگونه تجربه ای ندارم فقط چون رفقای زیادی دارم و باهاشون صحبت میکنم،چندتاشون مغازه دارن و با این جریانات آشنا بودم گفتم در اختیارت بزارم.

خیر پیش!

*عماد*

اخراجی موقت
سلام.
دوست عزیز با 20 میلیون بستگی به هزینه های شهر خودتون میشه چندتا کار انجام داد.حقیقتش من نمیدونم تو چه زمینه ای ویژگی خاصی داری ولی اول »

1)میتونی سوپر مارکت بزنی،حدود درآمدش ثابت بستگی به محل و مکان با توجه به 20 تومن پولت،ماهی 1.500 تومن خالص در آمد خواهی داشت.فقط مشکلش اینه باید بیفتی دنبال کاراش و چک هم باید بدی و اینکه همیشه سر مغازه باشی حق نداری الکی پلکی تعطیلی بدی.فقط یخچال نیاز داری که قسطی گیرت میاد،قیمتشون فکر میکنم جفتی 6تومن درمیاد که باید چک بدی، اگر تو جای گرمسیری هستی حتما کولر 2تکه هم میخوای که در میاد 2 تومن تا 2.5 میلیون بستگی به BTU داره.

2) فست فود بیش از حد پول توشه ولی سرمایه بیشتر از این میخواد،اگر میتونی با 2-3تا از رفیقات پول بزارید رو هم فست فود بزنید همتونو سیر میکنه.نیاز 2نفر همزمان آدم کارکن داره.اگر شب کار هم باشید کارتون بطرز وحشتناکی میگیره.البته تا 3-6ماه اول قطعا ضرر توشه.ضرر منظورم اینه که سودی نداره نه اینکه پولت میره.
بازم بستگی به محل داره.یه مقدار دستگاهاش گرونن.کار بلد میخواد و باید تخصصش هم بدست بیاری.حدود در آمدیش تو یه جای خیلی خوب 10تومن درآمد ماهیانه داره تو جای متوسط 5 تومن خالص و تو جای نامناسب یا شهری که مردمش فست فودی نیستن حدود 2.5 میلیون در آمد خالص داره.ولی میگم :نیاز به کار شبانه روزی داره حداقل 1سال اول تا خوب بگیره.

3)کافی شاپ،این که اصلا شکی درش نیست،پول داری؟برو کافی شاپ بزن.این جمله رو هرکسی که تو کار مغازه باشه بهت میگه.هزینه ای هم نداره منظورم اینه دستگاه هاش ارزونترن،تک نفره هم میشه ادارش کرد ولی نیاز به صبر و حوصله داره تا بگیره.گرفتن جواز کسبش هم دردسر داره باید بیفتی دنبالش.مکانش هم بیش از اندازه مهمه.چون به مکان کافی شاپ در ایران متاسفانه گیر میدن.به خصوص شهر های کوچیک متاسفانه.

4)خدمات کامپیوتری (نیاز به یک ذره دانش کامپیوتر داره،وسایلش ارزون و سودش ثابت هست.حدود دریافتیش بستگی به خودت بین 1 تا 2 تومن هستبستگی به پولدار یا بی پول بودن شهرت هم هست.)
5)دفتر پستی (نیاز به آشنا و پارتی داره ولی اگر منطقه ای بزنی که نباشه وحشتناک نونت تو روغنه درآمدش در بدترین شرایط 2تومن خالص مختص خودت هست.چندین کارمند هم میخوای،حقوق اولیه ی کارمند ها باید کمرشکن باشه ولی به مرور که روی کار بیفتی ،عین غلطک میشه.کمی واسه تو که تازه واردی سخته)

دیگه از من میشنوی هیچوقت پولت رو تو بانک نزار،مگر اینکه دیوونه شده باشی!
با پولت کار کن.اگر میتونی دنبال مغازه بری،نترس،مشورت بگیر از دوستانت آشنایان (به جز خانواده خودت:D چون همیشه خانواده خود آدم یکم ترس دارن میترسوننت و نمیزارن ریسک کنی که واسه یه پسر بده!یکم ریسک خوبه!کل پولت هم بره هیچ اتفاقی نمیفته تو فقط تلاشتو کن من 120% قول بهت میدم امسالت با سال بعدت متفاوت باشه.)

خلاصه اینها صحبت های من بود.شخصا هیچگونه تجربه ای ندارم فقط چون رفقای زیادی دارم و باهاشون صحبت میکنم،چندتاشون مغازه دارن و با این جریانات آشنا بودم گفتم در اختیارت بزارم.

خیر پیش!

با سلام و تشکر فراوان
1-خودم رشتم کامپیوتره.با توجه به اینکه اینترنت در اکثر خونه ها هست کافی نت زدن چطوره ؟ خدمات کامپیوتری هم با توجه به اینکه اکثرا" دسکتاپ ها از رده خارج شده چطوره؟

2- مغازه لوازم التحریر چطوره؟؟

آخرین ویرایش:

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام و تشکر فراوان
1-خودم رشتم کامپیوتره.با توجه به اینکه اینترنت در اکثر خونه ها هست کافی نت زدن چطوره ؟ خدمات کامپیوتری هم با توجه به اینکه اکثرا" دسکتاپ ها از رده خارج شده چطوره؟

2- مغازه لوازم التحریر چطوره؟؟
خواهش می کنم
خب خوبه!
خدمات کامپیوتری درآمدش نزدیک به خالصه!
یه خوبی هم هست که همه کارا داره اینترنتی میشه ثبت نام قبض ها پرداخت بانک فروشگاه ها و غیره خلاصه »
اگر بتونی خدمات کامپیوتری هم نه،بلکه همون نظر خودت یعنی کافی نت بزنی،بشدت سود میکنی.
کافی نت دنج باشه،کامپیوتر یه 5-6 تا دست دو هم گیر بیاری یا اصن 10 تا لپ تاپ ساده بخر 10 تومن میشه،10 تومن هم جایی رو رهن کن اجاره هم اوایلش خودت بده،باور کن بدون هیچ کار خاصی در آمد خواهی داشت.
چیزیکه من از دوستم سوال میپرسیدم خود کافی نت درآمدش از خدمات کامپیوتری بیشتره 1.5 برابر.مثلا تو توی خدمات کامپیوتری تو فلان خیابون مثلا 1.5 میلیون تومن در آمد داری،با کافی نتی همونجا با همون مقدار هزینه،حدود 2.300 تومن در آمد داری.خوبیه کافی نت اینه فقط 1 نفر میخواد،کارت اصلا سنگین نیست.

فقط نیاز هست که تلاش کنی،آروم آروم کپی به کافی نتت اضافه کنی،خدمات کامپیوتری بهش اضاف کنی خلاصه اوستای خودت باشی.

2)نه بهیچوجه ،تقریبا افتضاحهه!! دلیلش هم واقعا سادس،چون گردش مالی بیشتر تو حوزه تکنولوژی هستش نه دفتر و کتاب.برای تو که داری ریسک میکنی،کتاب و لوازم تحریر و غیره ریسک بشدت بدی هستش.

نکته آخرم بگم از ذهنت بیرون کن که با 20 تومن وام بری بزاریش بانک یا سرمایه گذاری کنی.این بزرگترین اشتباهه که یه انسان میتونه انجام بده.
تو اون تاپیکم گفتی 250 میلیون تومن بعد از 20 سال چقدر میشه،با نرخ تورم حدود 14 درصد در بهترین حالت ممکنه (سالیانه) میشه مثلا اگر 1000 تومن پول داشته باشی و نرخ تورم 14درصد باقی بمونه و بیشتر نشه طی 20 سال آینده اون 1000 تومن تبدیل به 860 تومن در سال اول میشه،720 تومن در سال دوم،610 تومن در سال سوم و ................................................ تا سال بیستم! حدودا 14% هر سال کاهش ارزش خواهد داشت.خودت حساب کن میشه 250 میلیون تومن ضربدر 14 به توان 20 تقسیم بر 100 به توان 20 یه فرمول ریاضی ساده تر هم داشت که یادم نمیاد.

موفق باشی :)

Mohandes salman

عضو جدید
خواهش می کنم
خب خوبه!
خدمات کامپیوتری درآمدش نزدیک به خالصه!
یه خوبی هم هست که همه کارا داره اینترنتی میشه ثبت نام قبض ها پرداخت بانک فروشگاه ها و غیره خلاصه »
اگر بتونی خدمات کامپیوتری هم نه،بلکه همون نظر خودت یعنی کافی نت بزنی،بشدت سود میکنی.
کافی نت دنج باشه،کامپیوتر یه 5-6 تا دست دو هم گیر بیاری یا اصن 10 تا لپ تاپ ساده بخر 10 تومن میشه،10 تومن هم جایی رو رهن کن اجاره هم اوایلش خودت بده،باور کن بدون هیچ کار خاصی در آمد خواهی داشت.
چیزیکه من از دوستم سوال میپرسیدم خود کافی نت درآمدش از خدمات کامپیوتری بیشتره 1.5 برابر.مثلا تو توی خدمات کامپیوتری تو فلان خیابون مثلا 1.5 میلیون تومن در آمد داری،با کافی نتی همونجا با همون مقدار هزینه،حدود 2.300 تومن در آمد داری.خوبیه کافی نت اینه فقط 1 نفر میخواد،کارت اصلا سنگین نیست.

فقط نیاز هست که تلاش کنی،آروم آروم کپی به کافی نتت اضافه کنی،خدمات کامپیوتری بهش اضاف کنی خلاصه اوستای خودت باشی.

2)نه بهیچوجه ،تقریبا افتضاحهه!! دلیلش هم واقعا سادس،چون گردش مالی بیشتر تو حوزه تکنولوژی هستش نه دفتر و کتاب.برای تو که داری ریسک میکنی،کتاب و لوازم تحریر و غیره ریسک بشدت بدی هستش.

نکته آخرم بگم از ذهنت بیرون کن که با 20 تومن وام بری بزاریش بانک یا سرمایه گذاری کنی.این بزرگترین اشتباهه که یه انسان میتونه انجام بده.
تو اون تاپیکم گفتی 250 میلیون تومن بعد از 20 سال چقدر میشه،با نرخ تورم حدود 14 درصد در بهترین حالت ممکنه (سالیانه) میشه مثلا اگر 1000 تومن پول داشته باشی و نرخ تورم 14درصد باقی بمونه و بیشتر نشه طی 20 سال آینده اون 1000 تومن تبدیل به 860 تومن در سال اول میشه،720 تومن در سال دوم،610 تومن در سال سوم و ................................................ تا سال بیستم! حدودا 14% هر سال کاهش ارزش خواهد داشت.خودت حساب کن میشه 250 میلیون تومن ضربدر 14 به توان 20 تقسیم بر 100 به توان 20 یه فرمول ریاضی ساده تر هم داشت که یادم نمیاد.

موفق باشی :)
با سلام
همینطور ک دوست عزیزمون فرمودند کافی نت بزنی بهتره چند ماه اول شاید اون طور درامدی نداشته باشی ولی بعدش سودش خیلی خوبه
(یکی از دوستام 3سال پیش کافی نت زد الان از همون کافی نتی ماشین داره خونه هم داره ).
البته بستگی به موقعیت مکانی کافینت و سرشناسی اون شخص هم داره
ان شااالله توی کارتون موفق باشی

*عماد*

اخراجی موقت
کافینت یا لوازم آرایشی می تونن گزینه های خوبی باشن :ا،چند نفر از دوستان کافینت دارن و از در آمد و سود دهیش راضی هستن.
یا علی
با سلام
کافی نت چقد سرمایه اولیه میخاد؟؟ و سود دهیش چقدره؟ از چه نوع اینترنتی استفاده میکنن + هزینه ماهیانه؟

لوازم آرایشی هم خوبه ولی ریزه کاری های خاص خودش رو داره !!

آخرین ویرایش:

Mohandes salman

عضو جدید
با سلام
کافی نت چقد سرمایه اولیه میخاد؟؟ و سود دهیش چقدره؟ از چه نوع اینترنتی استفاده میکنن + هزینه ماهیانه؟

لوازم آرایشی هم خوبه ولی ریزه کاری های خاص خودش رو داره !!

کافی نت با اون 20 تومنی ک شما میخواهید میشه یه کافی نت جمه وجور راه اندداخت (اون دوستم کارش خوب جا افتاده کم کمش روزی 150 کار میکنه و ماهی 1 میلیون خورده ای کرایه مغازه میده ولی خیلی راضی هست )اینترنتش مخابرات و شاتل هست و پرسرعت استفاده میکنه.
لوازم ارایشی الان هرکی رو ک میبینی ی لوازم ارایشی زده و خیلی زیاد شده ب نظر من لوازم ارایشی اون طور سود نمیده.
هر قدر ک کافی نت زیاد باشه بازم کافی نت جواب میده
خدا یار ویاور شما.

*عماد*

اخراجی موقت
کافی نت با اون 20 تومنی ک شما میخواهید میشه یه کافی نت جمه وجور راه اندداخت (اون دوستم کارش خوب جا افتاده کم کمش روزی 150 کار میکنه )اینترنتش مخابرات و شاتل هست و پرسرعت استفاده میکنه.
لوازم ارایشی الان هرکی رو ک میبینی ی لوازم ارایشی زده و خیلی زیاد شده ب نظر من لوازم ارایشی اون طور سود نمیده.
هر قدر ک کافی نت زیاد باشه بازم کافی نت جواب میده
خدا یار ویاور شما.
ای دی اس ال؟؟ مغازش کجای شهره؟ اجارش چقده؟

Mohandes salman

عضو جدید
ای دی اس ال؟؟ مغازش کجای شهره؟ اجارش چقده؟

اره adsl هستش
استان کرمان
ماهی یک میلیون
توی ی پاساژهست تو شهر کافی نتش معروفه همه پیش همون مراجعه میکنن .
البته با اجاره کم واسه شما هم گیر میاد اون موجر باهاتون راه میاد چون واسه این ک میخواهید استارت بزنید. اونم اولاش همین جور بوده کم کم به این جا رسیده
اگه میخوای واقعا کافی نت بزنی درصدی شک نکن ک موفق میشی توکارت

*عماد*

اخراجی موقت
اره adsl هستش
استان کرمان
ماهی یک میلیون
توی ی پاساژهست تو شهر کافی نتش معروفه همه پیش همون مراجعه میکنن .
البته با اجاره کم واسه شما هم گیر میاد اون موجر باهاتون راه میاد چون واسه این ک میخواهید استارت بزنید. اونم اولاش همین جور بوده کم کم به این جا رسیده
اگه میخوای واقعا کافی نت بزنی درصدی شک نکن ک موفق میشی توکارت
با سلام
میشه ازش بپرسی کافی نت با 4 الی 6 سیستم چقد سرمایه اولیه میخاد؟؟ و سود دهیش چقدره؟ از چه نوع اینترنتی با چه سرعت و حجمی استفاده میکنن؟

memara

عضو جدید
سلام

برای سال اول دنبال یه کسب جدید باش که تاالا توی شهرتون کسی اونو راه ننداخته باشه

به طور مثال تو شهر یاسوج یکی از اقوام اومد یه فروشگاه 20 متری راه اندازی کرد و انواع و اقسام چای خشک و قهوه و . . . رو برای فروش اورد الان طوری کارش گرفته که تو شهرستانای دیگه هم یکی دو شعبه از اونو راه اندازی کرده

من خودمم تو فکر راه اندازی یه کسب و کاری هستم و ایشالا از دوماه دیگه شروع میکنم

limu tursh

کاربر فعال
سلام
و جواب سوالتون: اولش اگه بخوایید با سرمایه پایین شروع کنید با چهار تا سیستم حدودا 7تا 8میلیون سرمایه میخواد......اینترنت هم ای دی اس ال شرکتی ..... سود دهی هم بستگی به مکانی که می خواید کافینت بزنید داره ...اگه جای پر رفت و آمد و یا نزدیک مدرسه ویا دانشگاه باشه ماهیانه حدود 2تا 4تومن ....... اگه در کنارش کارهای مربوط به موبایل هم صورت بگیره عالی میشه.
موفق باشید

solid4u

عضو جدید
با همین سرمایه کوچک هم می توانی ، یک کارهایی بکنی !من نمی دانم چه کاری؟ چون نمی دانم چه استعدادی داری و یا شهرت کجاست و چه نقاط ضعف و قوتی دارد. چون پست ها رو نخواندم اول اینکه هدفت از سرمایه گذاری بلندمدت هست و یا کوتاه مدت ؟ چون این ها خیلی با هم فرق داره. کلا توی سرمایه گذاری به قول وارن بافت بزرگترین سرمایه گذار جهان دو تا قانون وجود دارد: قانون اول این است که اصل سرمایه ات را در هر حالتی حفظ کنی . قانون دوم : قانون اول را فراموش نکن . گرفتی؟ یعنی باید سعی کنی که همان یک میلیون تومانت رو هم حداقل از دست ندهی ، بعضی از قوانین هستند که در همه جای دنیا یکی است ، برخی می گویند این کتاب های سرمایه گذاری که در ایران ترجمه و چاپ می شود به درد همان کشورهای خارجی می خورد ، چون آنجا قوانینش با ایران فرق می کند ولی برخی چیزها قانون است مثل قانون جاذبه و یا جوش آمدن آب در صد درجه هر جا بروی همین است با یک کمی اختلاف ، سرت رو درد نمی آورم . یک قانون دیگر این هست که به اندازه همان وقتی که گذاشتی تا یک میلیون تومان را به دست بیاوری ؟ حداقل به همان اندازه برایش وقت بگذار تا سرمایه گذاری کنی، چون پول رو راحت می شود از دست داد . یک قانون دیگر هم هست که اگر می خواهی با کسی شریک بشوی بدان که اون از تو بیشتر پول داره. یک قانون دیگر مشورت هست از حداقل 10 نفر توی اون رشته کاری سئوال بپرس و موقعیت های مختلف و سود و زیان کار و فوت و فن های اون کارو یاد بگیر. یک قانون دیگر هم این است که دنبال رو جو بازار نباش که الان به قول معروف نون توی چی هست و بیشتر دنبال علاقه ات باش و این که روی خودت سرمایه گذاری کنی تا جو بازار، قانون آخر هم این است که به خدا توکل کنی.

*عماد*

اخراجی موقت
کار سوپرمارکت یا اوازم التحریر چجوریه نسبت به کافی نت؟؟ سرمایه و سودش؟