رازهایی در مورد زنان

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

درود...
من خوبم مرسی....شما خوبین؟

حقوق شما چیه که بهش نرسیدین؟:D
من خودم به حقوق اسفند و فروردین و دیگه الان میشه گفت اردیبشهتم نرسیدم حالا من بیشتر حق دارم یا شما؟ :D

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام علیکم ممنون ایشالا حال تو هم خوب باشه
بیخیال اینجور تاپیکا رو کیا میزنن دخترا دیگه، دلشون به این حرفا خوشه، خوبه که توی دنیای واقعی مردا به این حرفا گوش نمیکنن :D

ممنون....آره ديگه.ولى جالبه بزرگترين آرزوشون رسيدن به شوهر است:)

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خب حق منو خوردن دیگه...منم مجبورم بشینم بستنی بخورم
الان من باید واسه خودم یه رئیس گردن کلفت بودم..
:D

حق گرفتنیست البته منم مردم به حقم رسیدم ولی خیلی کمههههههههه حقم بیشتر از ایناسسسسسسسسسسسست

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

نه نیست دیگه...
من وظیفم ارشاد دادن و راهنمایی کردن شماست!البته حمل بر خودستایی نباشه..
:smile:

اصل دینتو ول کردی چسبیدی به فرع شما کارتو درست انجام بدی ما قول میدیم سر به زیر باشیم :D

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
وظیفه قانونی و شرعیشونه...
ولی ما هیچ وظیفه ای نداریم..:D

والا تا جاييکه ما ميدونيم فقط خانوماى کشوراى اسلامى اينقد پرتوقع هستن.کشوراى ديگه زنها پا به پاى مردها کار ميکنن......گناه مرداى اينجا چيه؟؟

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا تا جاييکه ما ميدونيم فقط خانوماى کشوراى اسلامى اينقد پرتوقع هستن.کشوراى ديگه زنها پا به پاى مردها کار ميکنن......گناه مرداى اينجا چيه؟؟
نه بابا کشورهای اسلامی که همین عربا رو ببین هر کدوم چندتا زنم دارن صداشون در نمیاد، جرات حرف زدن ندارن
فقط ایرانه خیلی رو دادن به زنا

rel!ance

کاربر فعال
شستن کهنه و پخت و پز و تمیز کردن خونه وظیفه تونه دیگه :D

این کارا که گفتین وظیفه قانونی و شرعی زن نیست!
میتونه در ازای این کارها حتی از شوهر پول بگیره که بس که ما زنها خانمیم رایگان این کارو می کنیم!
بعد شما بگین زنها بدن!

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میتونه در ازای این کارها حتی از شوهر پول بگیره که بس که ما زنها خانمیم رایگان این کارو می کنیم!
بعد شما بگین زنها بدن!
نه عزیزم شما کار کن نفقتو بگیر
دیدی گفتم...
میگن حق به حق دار میرسه اینم الکی گفتن!

بالاخره کاچی بهتر از هیچیه همینم تونستم بگیرم کلیههههههههههه

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعد شما بگین زنها بدن!

نه ما کى گفتيم زنها بدن؟!ميفرمائيم پر توقع هستن:)
قدردان نيستن.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصل دینتو ول کردی چسبیدی به فرع شما کارتو درست انجام بدی ما قول میدیم سر به زیر باشیم :D
من کاری ندارم که درست انجامش بدم یا غلط...کارم خانومیه که دارم میکنم!!:D

خانومای کشورهای اسلامی پرتوقع نیستن...شما پرتوقع تشریف دارین...البته من بهشون حق میدم ...
ما هم همینو میخوایم ولی کوووووووووووووووووو؟!!زنای ایرانو شما مردا تنبل کردین...یک کیلو سبزی میخرن بعد میخوان ببرن خونه میگن آخ وای وای کمرم شکست...
اتفاقا تنها کسایی که تو دنیا گناه ندارن مردای ایرانن...

rel!ance

کاربر فعال
جدی؟
مثل اینکه نمیدونین کشورهای غیر اسلامی حق طلاق برای زن و مرد یکسانه (بر خلاف اینجا که با مرده)
کشورهای دیگه حضانت بچه با زنه - ارث زن و مرد مساویه - ارزش شهادت زن و مرد مساویه - دیه زن و مرد مساویه -مرد نمیتونه صیغه کنه و 4 تا زن دائم بگیره - زن میتونه قاضی و رئیس جمهور بشه -70 رشته دانشگاهی مثل اینجا برای دخترا حذف نمیشه
البته وقتی اونجا زن و مرد در این حقها مساوی هستن در کار کردن هم مساوی هستن!!!
شما توقع دارین همه چی به نفعتون باشه و سهم زنها نصف باشه ولی زنها بیان خرجتون را هم بدن؟؟؟
کلا خسته نباشین!

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

بالاخره کاچی بهتر از هیچیه همینم تونستم بگیرم کلیههههههههههه

خوش به حالت...
اصن واسه چی برم سر کار؟!
من جایی میرم کار میکنم که واسم ارزش قائل باشن ..که همچینجایی تو ایران سراغ ندارم...پس همون بهتر که نمیرم..
:w11:

rel!ance

کاربر فعال

چه نفقه ای؟
با این گرونی کدوم مرده که بتونه درست و حسابی نفقه بده؟
من خودم برای شهریه دانشگاهم و لباس و ... کار می کنم!!!
نه بابام پول داره خرج منو بده نه داره درست و حسابی خرج مادرمو بده!!
نفقه!!!!!!!!!!!!!!!!!! بفرمایید بخور و نمیر !!!

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدی؟
مثل اینکه نمیدونین کشورهای غیر اسلامی حق طلاق برای زن و مرد یکسانه (بر خلاف اینجا که با مرده)
کشورهای دیگه حضانت بچه با زنه - ارث زن و مرد مساویه - ارزش شهادت زن و مرد مساویه - دیه زن و مرد مساویه -مرد نمیتونه صیغه کنه و 4 تا زن دائم بگیره - زن میتونه قاضی و رئیس جمهور بشه -70 رشته دانشگاهی مثل اینجا برای دخترا حذف نمیشه
شما توقع دارین همه چی به نفعتون باشه و سهم زنها نصف باشه ولی زنها بیان خرجتون را هم بدن؟؟؟
کلا خسته نباشین!

میخواستم همینارو بگم....
;)

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدی؟
کلا خسته نباشین!

:)مرسى از جوابت..ولى توجه کن شماها بدون داشتن اين حق و حقوقا اينقد غر ميزنيد واى بحال اون موقع که مساوى بشيد.احتمالا نسل مردا منقرض ميشه(مرداى زن ذليل البته):)
زنها اينجا فقط واسه يه چى خوبن اگه گفتيد؟

rel!ance

کاربر فعال
:)مرسى از جوابت..ولى توجه کن شماها بدون داشتن اين حق و حقوقا اينقد غر ميزنيد واى بحال اون موقع که مساوى بشيد.احتمالا نسل مردا منقرض ميشه(مرداى زن ذليل البته):)
زنها اينجا فقط واسه يه چى خوبن اگه گفتيد؟
از دید آقایون زنهای اینجا فقط برای کلفتی برای مردها و خورده شدن حق و حقوقشون خوبن!!!!!!

بالا