......... *** دیدار حضوری 3 - نمایشگاه نانو *** ...........

amirswt

عضو جدید
مطمئنی؟
بذار ببینم....
آها
آره
خودم هم داشتم اشتباه میکردم
!!!!
من سمت راستیم

فرهنگ

مدیر بازنشسته
سلام
بچه ها الآن یه چیز جالب یادم اومد.
قابل توجه دوستانی که در اولین دیدار در نمایشگاه با چشمانی متعجب به من نگاه میکردند (البته من که متوجه نشدم!!!) و به نظرشون من شبیه به یکی از دوستانم بودم!!!
(البته فرض میکنیم که فقط احساس کردن من و وحید به هم شبیهیم!!! و منو با وحید اشتباه نگرفتن!!!)
مشاهده پیوست 36628
اینجا عکس خودمو وحید عزیز رو میگذارم تا ببینید چقدر متفاوتیم از هم.
البته اینم بگم که من و وحید از نظر مواردی که خودمون بهتر میدونیم، خیلی به هم شبیهیم!!!
یکی از شیاهت هامون هم این بود که هر دو در مسابقه ی هنر و فناوری نانو رتبه آوردیم.
وحید در داستان نویسی و من در طراحی بازی!

من هيچ شباهتي نميبينم...

پ.ن: شديدا دقتم تيو ظاهر ادما زياده و موي لاي درزش نيمره

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر ها متفاوته . شایدم من خیلی دقتم پایینه .. البته اینم بگم که بیشتر ادما رو از رو لباس میشناسم و شاید اگهخ این عکسو آقا امیر نمیذاشت دفعه ی دیگه نمیشناختمش ..

در کل فک می کنم فیستون تو یهع زمینست واسه همین میگم شبیهید ..

حالا شایدم من زیادی خنگم.

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر ها متفاوته . شایدم من خیلی دقتم پایینه .. البته اینم بگم که بیشتر ادما رو از رو لباس میشناسم و شاید اگهخ این عکسو آقا امیر نمیذاشت دفعه ی دیگه نمیشناختمش ..

در کل فک می کنم فیستون تو یهع زمینست واسه همین میگم شبیهید ..

حالا شایدم من زیادی خنگم.
یه مقدار که شبیه هستند. ضمنا ما که همه اش همدیگه رو نمی بینیم. برای همین زیاد تو چهره ها دقیق نمی شیم. البته فرهنگ یه استثناست.

salamichobaran

عضو جدید
سلام
بچه ها الآن یه چیز جالب یادم اومد.
قابل توجه دوستانی که در اولین دیدار در نمایشگاه با چشمانی متعجب به من نگاه میکردند (البته من که متوجه نشدم!!!) و به نظرشون من شبیه به یکی از دوستانم بودم!!!
(البته فرض میکنیم که فقط احساس کردن من و وحید به هم شبیهیم!!! و منو با وحید اشتباه نگرفتن!!!)
مشاهده پیوست 36628
اینجا عکس خودمو وحید عزیز رو میگذارم تا ببینید چقدر متفاوتیم از هم.
البته اینم بگم که من و وحید از نظر مواردی که خودمون بهتر میدونیم، خیلی به هم شبیهیم!!!
یکی از شیاهت هامون هم این بود که هر دو در مسابقه ی هنر و فناوری نانو رتبه آوردیم.
وحید در داستان نویسی و من در طراحی بازی!

همینم مونده بود عکسم رو بزاری تو فروم . آخه عزیزم فکر منو نمی کنی فکر بچه های مردم رو بکن :gol:

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه مقدار که شبیه هستند. ضمنا ما که همه اش همدیگه رو نمی بینیم. برای همین زیاد تو چهره ها دقیق نمی شیم. البته فرهنگ یه استثناست.

نه منم زیادی از این لحاظ تعطیم . باید 10 بار آدمارو ببینم تا یادم بمونه

فرهنگ

مدیر بازنشسته

باور كن من همينجوري دقتم بالاست ... :redface:
خب اخه امير هم دانشگاهي من بوده چند ترم :redface:

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
باور كن من همينجوري دقتم بالاست ... :redface:
خب اخه امير هم دانشگاهي من بوده چند ترم :redface:
خوبه که. من همه اش تو دانشگاه رابراه باهام احوالپرسی می کنند من یادم نمیاد این بابا واسه کدوم قضیه بوده؟:D

amirswt

عضو جدید
خوب، منم با فرهنگ موافقم، چون ما قبلا همکلاسی هم بودیم، قیافه های همو خوب میشناسیم، به قول فرهنگ هم مو لای درزش نمیره!!!
زینب هم کاملا حق داشت فکر کنه شبیهیم و کاملا موافقم که زمینه ی صورت منو و داداش معنویم تقریبا یکیه!!!

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب، منم با فرهنگ موافقم، چون ما قبلا همکلاسی هم بودیم، قیافه های همو خوب میشناسیم، به قول فرهنگ هم مو لای درزش نمیره!!!
زینب هم کاملا حق داشت فکر کنه شبیهیم و کاملا موافقم که زمینه ی صورت منو و داداش معنویم تقریبا یکیه!!!

آخیش یعنی خنگ نیستم دیگه : دی

بالا