دومین دوره مسابقات شطرنج باشگاه مهندسان ایران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohsen-gh

مدیر تالار فلسفه
مدیر تالار
سلام...

آقا منم ثبت نام کردم...
فقط خواهشا منو به چشم نخودی و مبتدی نیگاه کنین... :D

صرفا جهت تفریح و اینکه در بین دوستان باشم اومدم...
ضمنا فقط تو یکی از سایتا تونستم ثبت نام کنم...اون یکی سایت مشکل داره،نتونستم وارد بشم...

http://fa.lichess.org/@/mohsen-gh

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
در ادامه اون پیشنهادات قبلیم یه پیشنهادم بدم که یه تاپیکم بزنیم اونجا فقط و فقط نتایج اعلام بشه و لابلای این همه پست دنبال نتایج نگردیم ... با تشکر از مدیریت باشگاه ورزشی :D
احتمالا اینکارو بکنم ، البته چون اسپم خون دوستان بالاست :d اونجا هم جز نتیجه اسپم خواهیم داشت و شاید به نوعی صرفا دوباره کاری بشه ، اما اگه تاپیک جدید هم ایجاد بشه در پایان مسابقات با همین تاپیک ترکیبش میکنم
مرسی از پیشنهاد شما :gol:
سلام...

آقا منم ثبت نام کردم...
فقط خواهشا منو به چشم نخودی و مبتدی نیگاه کنین... :D

صرفا جهت تفریح و اینکه در بین دوستان باشم اومدم...
ضمنا فقط تو یکی از سایتا تونستم ثبت نام کنم...اون یکی سایت مشکل داره،نتونستم وارد بشم...

http://fa.lichess.org/@/mohsen-gh
خوش اومدین جناب مدیر:gol:
به پست #2اضافه شد :gol:
اگر میشه شماره بازیکن تیم ما رو اصلاح کنید:
1- mustafa3
2- Mer30fery
3- Y..or..Z

در پست #2اصلاح شد :gol:

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
سلام

پیشنهاد :
چون مسابقات بصورت تیمی است اگر قهرمان میز هم داشته باشیم <با جایزه > روند بازی گرم تر می شود

نفرات برتر هر میز هم مشخص میشن . اما فقط نفر اول!
البته بی جایزه :) چون هدف بازیه تیمیه

mustafa3

کاربر فعال صنایع غذایی ,
من يه پيشنهاد بدم؟؟؟؟؟؟؟

بهتر نيست كه تيم ها با هم مسابقه ندن و بازيكنهاي هرتيم با هم مسابقه بدن مجموع نتايج بازيكناي هر تيم ميشه نتيجه ي تيمي براي اينكه بازيكناي يه تيم به همديگه برخورد نكنن forbiden هم بايد اجرا بشه
اينجوري فكر كنم مهيج تر باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
من يه پيشنهاد بدم؟؟؟؟؟؟؟

بهتر نيست كه تيم ها با هم مسابقه ندن و بازيكنهاي هرتيم با هم مسابقه بدن مجموع نتايج بازيكناي هر تيم ميشه نتيجه ي تيمي براي اينكه بازيكناي يه تيم به همديگه برخورد نكنن forbiden هم بايد اجرا بشه
اينجوري فكر كنم مهيج تر باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی چی ؟ والا تجربه چندین ساله مسابقات تیمی ای که شرکت کردم همینظور هست که اعلام کردم . ظبق قرعه تیم های هم امتیاز به هم میخورن . و بازیکنای 2 تیم با هم بازی میکنن . نتیجه بدست اومده میشه امتیاز تیم . اونطور که شما میگین بیشتر شبیه مسابقه انفرادیه تا تیم . پیشنهاد شما با کمال احترام رد شد :)

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
افسوس که توی هر دو تا دوره مسابقات من تمرکز نداشتم و ندارم وگرنه حریف قدری میشدم :D نخندید .جدی بود:razz:

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
سلام . مدیر محترم . ارنج تیم مارو ویرایش کنید .
میز 1 mina jigili باشه
میز 2 akshuy kumar
میز 3 هم که t3teknik همون wooer قدیم :)
بابت تغییر ارنج پوزش می طلبیم :)

:)))))) چقدر خوبه که همه سیاست های حرفه ای تیم داری رو بلدن :)).چشم در اسرع وقت حتما :))

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin::biggrin: شما که استاد مایی تو این کارا :biggrin::biggrin:

اره خوب به هر جال .یکی از سیاست های قشنگه بازیهای تیمی همینه ، که حتی تو مسابقات خیلی معتبر هم اجرا میشه و به مسابقات زیبایی میبخشه . به هر حال تا قبل از قرعه کشی دور اول ویرایش تیم ها آزاده . و هر تغییری امکان پذیره . البته البتهه یک تشکر به خانم مدیر بدهکاریم که ایشون تمام ززحمت های ویرایش و اضافه کردن اعضا و... رو میکشن

mer30fery

دستیار مدیر مهندسی مکانیک, متخصص سالید ورک
کاربر ممتاز
با سلام و درود
به دوستان تازه وارد (و حتی به ظاهر وارد مثل خودم!) توصیه میکنم قبل از شروع رسمی مسابقات تو سایت WWW.CHESS.COM کاربران پست #2 را به لیست دوستان خود اضافه کنند.
بعد در قسمت PLAY-->LIVE سایت شطرنج یا با همدیگه بازی کنید (مسابقه بدید) و یا حداقل بازی رقبا(یعنی رفقا) رو ببینید.
بعدا نگید من این دوره آماده نبودمو... 2 سال بود بازی نکردمو ... قوانین رو بلد نبودمو... اینا...
من دیشب یه چیزایی دیدم که فعلا نگم بهتره.... فقط بگم که بعضیا(!) هر شب دارن اونجا مسابقات تدارکاتی انجام میدن و همه رو لوله کردن...:biggrin:
شاد باشید.

mustafa3

کاربر فعال صنایع غذایی ,
یعنی چی ؟ والا تجربه چندین ساله مسابقات تیمی ای که شرکت کردم همینظور هست که اعلام کردم . ظبق قرعه تیم های هم امتیاز به هم میخورن . و بازیکنای 2 تیم با هم بازی میکنن . نتیجه بدست اومده میشه امتیاز تیم . اونطور که شما میگین بیشتر شبیه مسابقه انفرادیه تا تیم . پیشنهاد شما با کمال احترام رد شد :)

اره خودمم در مسابقات كه به صورت تيم شركت ميكرديم همينطوريبوده كه شما ميفرماييد
ولي منظورم اينه كه براي انتخاب حريف در هر دوره نتيجه ي تيمي ملاك نباشه و نتيجه ي انفرادي ملاك باشه و در پايان نتيجه ي تيمي از مجموع نتايج انفرادي به دست بياد...ممنون از توجهتون البته فرمايش شما كاملا درسته

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
اره خودمم در مسابقات كه به صورت تيم شركت ميكرديم همينطوريبوده كه شما ميفرماييد
ولي منظورم اينه كه براي انتخاب حريف در هر دوره نتيجه ي تيمي ملاك نباشه و نتيجه ي انفرادي ملاك باشه و در پايان نتيجه ي تيمي از مجموع نتايج انفرادي به دست بياد...ممنون از توجهتون البته فرمايش شما كاملا درسته

ایده شما کاملا خوبه اما جذابیت مسابقه تیمی کاملا برداشته میشه و میشه گفت مسابقات انفرادی هستش . انفرادی هم باشه مسلما نفرات برتر مشصه و انگیزه آنچنانی وجود نخواهد شد. شاید در دوره های بعدی برای تنوع اینچنین مسابقات رو برگزار کردیم . اما در این دوره . مسابقات همانطور هست که اعلام شده . باز هم از ایده قشنگتون متشکریم

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
وضعیت
موضوع بسته شده است.