دل نوشته های من وتو وعرفه!

مریم راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا یهو با دیدن یه صحنه مکه دلم گرفت!اینکه یه سال دیگه هم گذشت و با منو نخواست!نخواست که برم تو سرزمینشو یه دل سیر فریاد بزنم.شاید اینجا هم مکه هست و ما غافلیم.از دوستای گلم می خوام اگه رفتند بیاند از دل نو شته هاشون بگند و اونایی که نرفتند از آرزوهای قشنگشون بگند ویه دفترچه خاطره بشه برای سال بعد و عرفه بعدی!:gol::gol::gol::gol:

مریم راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]یکی اون بالاست که مارو دوست داره[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]تا حالا شده احساس تنهایی کنی[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
[FONT=&quot]فکر کنی که هیچ کسی نیست که تورو بفهمه[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
[FONT=&quot]آره حتما شده تو این مواقع سعی می کنی که چه حرکتی انجام بدی؟[/FONT]
[FONT=&quot]خیلی از ماها می ریم پیش یکی از نزدیک ترین دوستانمون تا با درد و دل کردن با اون یه کم سبک بشیم[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
[FONT=&quot]اما حتما باز هم برات این اتفاق افتاده که همون دوستت که از نظرت سنگ صبورته برای تو وقت نداشته[/FONT]
[FONT=&quot]باشه و باید به کارهای خودش برسه[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT]
[FONT=&quot]اون وقت چی؟دیگه به نظرت کی هست؟[/FONT]
[FONT=&quot]خب من اینجا می خوام یه دوست رو معرفي کنم که میلیون ها ساله که همه می شناسنش از بزرگ و کوچیک،[/FONT]
[FONT=&quot]پیر و جوون، زن و مرد،دوستی که همیشه برای همه ما وقت داره همیشه به فکر ماست[/FONT]
[FONT=&quot]همیشه خیر و صلاحمونو می خواد[/FONT]
[FONT=&quot]اما ما بی معرفتها خیلی وقتا از یاد می بریمش یا وقتی کارمون باهاش تموم شد دیگه تا مشکل بعدی[/FONT]
[FONT=&quot]سراغش نمی ریم[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT]
[FONT=&quot]باز هم می ریم سراغ افراد دیگه اما اون باز هم پیش خودش می خنده و می گه عیب نداره[/FONT]
[FONT=&quot]باز هم هر موقع کارت گیر کرد بیا پیش من[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
[FONT=&quot]تا حالا به این موضوع فکر کردی که این دوست عزیز که تنهای تنهای تنهاست[/FONT]
[FONT=&quot]دوست داره که تو هم بهش یه سری بزنی[/FONT]
[FONT=&quot]سرتو بگیری بالا بهش بگی[/FONT]
[FONT=&quot]سلام امروز فقط به خاطر خودت اومدم،[/FONT]
[FONT=&quot]اومدم که بهت بگم چقدر دوست دارم[/FONT][FONT=&quot] .[/FONT]
[FONT=&quot]ازت تشکر کنم که اینقدر به فکر منی و شرمندم که من اون طور که تو می خوای به فکرت نیستم[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
[FONT=&quot]می دونم به من حتی به اندازه یک قطره هم نیاز نداری ولی باز هم شرمندم که برات بنده بدی بودم[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
[FONT=&quot]اگه خوب گوش کنید داره یه صدایی می یاد که میگه[/FONT][FONT=&quot]:[/FONT]
[FONT=&quot]یکی اون بالاست که مارو[/FONT][FONT=&quot]دوست داره[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]

n-engfood

عضو جدید
دوست عزیزسلام. ممنون از کار قشنگت.حاجی شدن یه حسی داره که نمیشه توصیفش کرد. تو یه جمله: مکه یعنی بهتی همیشگی و مدینه ...
مدینه تو جملات و واژه ها نمیگنجه. مدینه یعنی یه حزن غریب.یه بغض خاکی و دل... تو مدینه همه جا اشکه و همه چیز اشک. یادمه تو مدینه وقتی میخواستم خبر رسیدنمو به خانوادم بدم این جمله رو واسه خواهرم فرستادم:
"این جا مدینه است.شهر فریاد،شهر سکوت،شهر آه...
گوش کن صدای ناله هایش را میشنوی؛وا غربتاه...
اینجا مدینه است.شهر کوچه های شرمنده!"

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...
این فایل صوتی موقعی که میخواستیم از مدینه بریم مسجد شجره محرم بشیم و بعد بریم مکه، هتل دارامون که خادم امام رضا علیه السلام بودن با صدای قشنگشون بدرقمون کردن.
هنوز که هنوزه وقتی میشنومش دلم میلرزه.

فرض کنید 6 روز تو مدینه بودین و همه با لباس احرام میخواین مدینه رو ترک کنید.

خداحافظ مدینه

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من هنوز قسمت نشده برم ولی یه سوال دارم از کسایی که رفتن...واقعا درسته وقتی که توی هواپیمایی و داری برمیگردی می فهمی کجا بودی ...و حس میکنی همش یه خواب بوده....اخه اینو از چند نفر شنیدم میخوام ببینم برای همه کسایی که دفعه اولشون بوده پیش اومده

sahar68

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا یهو با دیدن یه صحنه مکه دلم گرفت!اینکه یه سال دیگه هم گذشت و با منو نخواست!نخواست که برم تو سرزمینشو یه دل سیر فریاد بزنم.شاید اینجا هم مکه هست و ما غافلیم.از دوستای گلم می خوام اگه رفتند بیاند از دل نو شته هاشون بگند و اونایی که نرفتند از آرزوهای قشنگشون بگند ویه دفترچه خاطره بشه برای سال بعد و عرفه بعدی!:gol::gol::gol::gol:

مرسی از پیشنهادت ولی ادم دلش میگیره وقتی برمیگرده فک میکنه به اندازه یه چشم بر هم زدن اونجا بوده

من هنوز قسمت نشده برم ولی یه سوال دارم از کسایی که رفتن...واقعا درسته وقتی که توی هواپیمایی و داری برمیگردی می فهمی کجا بودی ...و حس میکنی همش یه خواب بوده....اخه اینو از چند نفر شنیدم میخوام ببینم برای همه کسایی که دفعه اولشون بوده پیش اومده

عین حقیقته دلت نمیخواد برگردی وقتی تو مدینه راه میری دیگه لازم نیس کسی واست روضه بخونه همه چی واضحه وقتی تو مکه ایی دلت میخواد فقط کعبه رو نگاه کنی عزمتش میکشه ادمو
انگار تو یه لحظه بوده به سرعت برق وباد میگذره

آخرین ویرایش:

Matinnejad

عضو جدید
نمیدونم که چرا وقتی میگم سلام یهو واقعا یهو دلم یه جوری میشه
آخه میگه اگه گفتی کی میگه میگه
(((((سلام من قول رب رحیم))))))))
اخ که قربونش برم
گفته تا دوست دارین بگین سلام
یکی تعریف میکرد که رفته بود مکه وقتی رفته بود عرفات تا مراسم به جا بیاره وقتی وارد شد و پاشو گذاشت تو صحرا زیر زبون و تو دلش گفت سلام
یهو بالاترین صداها را تو درونش شنید که هزاران هزار نفر بهش میگن سلام
یهو همه جا ساکت شد و یه صدای دلنشین گفت سلام بنده من سلام دوست قشنگم خیلی خوش اومدی منتظرت بودم
بیا بشین اینجا تا ببینمت
چه خوب میشه پرودگار حال آدمو بپرسه
تا بنده بشینه یه عالمه درد دل کنه از خودش بگه
خدایا تو خیلی خوبی
دوستت دارم به اندازه وسعت دوست داشتنت

k.mohammadi

کاربر بیش فعال
با این که خیلی دلم می خواد به این سفر برم اما از خدا میخوام اول لیاقتشو بهم بده....چون مهم نیست بری..مهم اینکه که وقتی برمیگردی بنده ی صالحی بشی....
خدا اونیه که ما میخوایم اما آیا ما هم اونی هستیم که خدا میخواد؟؟؟؟
التماس دعا...