دلنوشته ای به امام رضا(ع): سلام امام رضا(ع).......

Rtin

عضو جدید

میلاد امام رضا(ع) بر همگان مبارک

چشمه‌هاي خروشان تو را مي‌شناسند
موج‌هاي پريشان تو را مي‌شناسند

پرسش تشنگي را تو آبي، جوابي
ريگ‌هاي بيابان تو را مي‌شناسند

نام تو رخصت رويش است و طراوت
زين سبب برگ و باران تو را مي‌شناسند

از نشابور بر موجي از «لا» گذشتي
اي كه امواج طوفان تو را مي‌شناسند

اينك اي خوب، فصل غريبي سر آمد
چون تمام غريبان تو را مي‌شناسند

كاش من هم عبور تو را ديده بودم
كوچه‌هاي خراسان، تو را مي‌شناسند
(قیصر امین پور)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دلنوشته ی من همون شعر معروفه!

دوست دارم صدات كنم، تو هم منو صدا كني
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]من تو رو نگات كنم ، تو هم منو نيگا كني
[/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]قربون چشات برم، از راه دوري اومدم
[/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]جاي دوري نميره، اگه به من نگا كني
[/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]دل من زندونيه، تويي كه تنها ميتوني
[/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]قفسو واكني و پرنده رو رها كني
[/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]ميشه كنج حرمت گوشه قلب من باشه
[/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]ميشه قلب منو مثل گنبدت طلا كني
[/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]تو سرت شلوغه زير دستيات فراونند
[/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]از خدا ميخوام، كمي نيگا به زير پات كني[/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]تو غريبي و منم غريبم , اما [/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]چي ميشه
[/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]دل اين غريبه رو با خودت آشنا كني
[/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]دوست دارم تو ايونِ آينه ات از صبح تا غروب
[/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]من با تو صفا كنم، توهم منو دعا كني
[/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]به وفاي كفتراي حرمت
[/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]من ميخوام كفتري باشم ، كه تنها تو منو هوا كني
[/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]دلمو گره زدم به پنجره ات دارم ميرم
[/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]دوست دارم تا من ميام، زود گره ها رو واكني
[/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]صد هزار دفعه هم شده پاي ضريح زار ميزنم
[/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]تا يه بار دلت بسوزه، دردامو دوا كني
[/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]دوست دارم كه از حالا تا صبح محشر همه شب[/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]من رضا رضا بگم تو هم منو رضا كني
[/FONT]

آخرین ویرایش:

rezvane

عضو جدید
مرسی از تایپیک خوبتون عید همه ی دوستاران اهل بیت هم مبارک باشه
کاش زودتر بطلبه که بریم پیشش

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
رضا رضا

نميدون................شايد اينجا بياي و اين پست رو بخوني.......من از اينجا هرچي صدا ميكنم گوش نميدي شايد اين نوشته رو بخوني

كمكم كن

تنهاي سخته................... رفت !!! واسه هميشه رفت ..........ديگه بر نميگرده ........ دلم گرفته ........ مراقبش باش
دعاي من كه به اون بالا ها نميرسه....تو دعا كن رضا جان ......... دعا كن خوب و خوش و سلامت باشه و با آرامش زندگي كنه

يك نگاه به من بنداز كه از تنهايي دارم ميپوسم

اارکیده

عضو جدید
سلام
عید همتون مبارک باشه
مشهدی ها نایب زیاره باشید

من یه خواسته دارم که از امام رضا خواهش کردم فقط در صورت براورده شدنش منو بطلبه
دعا کنید که صبرم دیگه طاق شده

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امام رضا اگه اومدن مشهد طلبیدنیه
منو بطلب
دل تنگم

sadafarch

عضو جدید
من دست خالی آمدم ، دست من و دامان تو

سرتا به پا درد و غمم، درد من و درمان تو

تو هر چه خوبی من بدم ، بیهوده بر هر در زدم

آخر به این در آمدم ،باشم کنار خوان تو

من از هر دررانده ام ، من رانده ی وامانده ام

یا خوانده یا نا خوانده ام ،اکنون منم مهمان تو

پای من از ره خسته شد، بال و پرم بشکسته شد

هر در به رویم بسته شد، جز درگه احسان تو

گفتم منم در می زنم ،گفتی به تو سر می زنم

من هم مکرر می زنم ،کو عهد و کو پیمان تو؟

سوی تو رو آورده ام، ای خم سبو آورده ام

من آبرو آورده ام، کو لطف بی پایان تو؟

حال من گوشه نشین، با گوشه ی چشمی ببین

جز سایه ی پر مهرتان، جایی ندارم جان تو

من خدمتی ننموده ام، دانم بسی آلوده ام
اما به عمری بوده ام، چون خار در بستان تو​