دفتر مدیریّت تالار مهندسی شیمی [محلّ ارسال انتقادها و پيشنهادهای شما]

Audi.R8

عضو جدید
کاربر ممتاز

صفحه اصلی رو ما چند بار تا حالا تمیزکاری کردیم، پاسخ شما در پیغام خصوصی دادم.

لطفاً قبل از ارسال تاپیک به صفحه اصلی مشورت کنید چون ما فقط تاپیک های پر بازدید رو نگه داشتیم بقیّه رو با توجّه به محتوا به بخش های مرتبط تالار منتقل کردیم.

k_siroos

مدیر بازنشسته
عید غدیر رو به همه دوستان به خصوص بچه های گل مهندسی شیمی تبریک میگم .

M-F-CH

عضو جدید
انتقققققققاد دکترا

انتقققققققاد دکترا

من یه انتقاد دارم
چرا برای داوطلبان ازمون دکترا یه پست نمیذارید؟
برای راهنمایی و مشاوره و..نحوه آماده سازی واسه آزمون و...

به نظرم خیلی بهتر میشه اگر بتونیم تمام مقاطع و گرایشهای مهندسی شیمی رو پوشش بدیم
باتشکر

Audi.R8

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه انتقاد دارم

به نظرم خیلی بهتر میشه اگر بتونیم تمام مقاطع و گرایشهای مهندسی شیمی رو پوشش بدیم
باتشکر

سلام دوست عزیز.

فکر کنم البتّه بیشتر پیشنهاد بود تا انتقاد! :smile:

بیشتر اعضای این تالار دانشجوهای کارشناسی و کارشناسی ارشد یا فارغ التحصیل این دو مقطع هستن.

کنکور دکتری هم خودتون بهتر می دونید که دو دوره تا به حال برگزار شده که یک دوره اش هم آزمون و خطا بود بیشتر؛ یعنی درس ها اصلی مهندسی شیمی رو نداشت.

به همین جهت الان تنها یه دوره سئوال موجوده و یه امتحان برگزار شده و قضاوت و راهنمایی بر مبنای اون یه مقدار سخته.

با این وجود، مؤسسه های ماهان و پارسه مشاوره برای آزمون دکتری دارن، شاید اونجا مفید تر باشه.

این ها به این معنی نیست که تاپیک نباشه؛ می تونید ح.دتون بذارید و ببینید اگر کسی کمک کرد که چه عالی؛ اگر هم نه به همون مؤسسه ها مراجعه کنید.

پیروز باشید

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
من یه انتقاد دارم

باتشکر

پیرو صحبت های دوست عزیزمون Audi.R8 شما هر سوالی داشتید مطرح کنید، بالاخره یکی از مدیران یا کاربران هستن که پاسخ گو باشن.
موفق باشید.

Beat

متخصص محیط زیست
کاربر ممتاز
سلام و خسته نباشید
یعنی خیلی خسته نباشید

میخواستم یه انتقادی بکنم
درباره قفل شدن تالار گفتگو
کلا قفل کردن کار خوبی نیست. بذارید هرکسی با هر نوع فکر و ایدولوژی حرف بزنه. حتی تو تالار گفتگو شیمی.
من کلی لذت میبرم که آدمهای تحصیل کرده دارای این همه تفاوت و یا اینهمه شباهت فکری هستند.
کافیه به دیالوگ دختر و پسر ها توجه کنید. رندی اعجاب انگیزی داره.
بدرد فیلم نامه نویس ها می خوره !!!

لذت گفتگو رو از کسی نگیرید. میدونم اینجا جاش نیست.

متشکر

آخرین ویرایش:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید بچه ها و مدیرای محترم
می دونم دلیلتون از قفل کردن تاپیک گفتمان چی بوده.ولی خوب اگه ما نتونیم تو این تاپیک آزاد بایم و مشکلاتمونو حل کنیم پس کجا باید اینکارو کنیم؟
درسته شما خیر و صلاح تالار رو بهتر از من می فهمید ولی با این کار معدود کاربرانی رو که واسه تالار داریم از دست میدیم.یه عده معدود تخلف کردن که اونم راه داره.

تالار گفتمان صمیمانه ترین جای دنیاست که آدم می تونه حرفشو بزنه عقایدشو در هر موردی بگه.درسته گاهی هم بحثها فراتر از حد قوانین تالار میشه ولی این دلیل خوبی برای قفل کردن تاپیک نیست.با این کار به جای حل مسئله صورت مسئله رو پاک میکنیم.

ببینید این کار دو نتیجه میده یا بچه ها مجبور میشن برن تالارهای دیگه با هم صحبت کنن و مثلا تو تالار زنگ تفریح یه تاپیک بزنن و یا راه دوم نسبت به باشگاه بی انگیزه بشن و کلا" برن دنبال کارشون.اینا حرفای خودم تنها نیست انعکاسی از حرف های بچه هاست.

تالار مهندسی شیمی بدون تالار گفتمان هیچ معنی نداره.به نظرم بهترین جایی که همیشه واسم تازگی داره همین تالاره.اطلاعات اینجا محدوده و بالاخره یه روزی ادم اشباع میشه ولی تالار گفتمان همیشه هست چون دوستای خوب و هم رشته ای هایی که اینجا پیدا میکنیم و میشن بهترین رفیقامون خیلی ارزش داره.

اینم حرف دل من بود.امیدوارم خیلی زود تالار باز شه.

آخرین ویرایش:

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...منم با شهرام خان موافقم...وقتی دیدم قفل شده انگار آب یخ ریختن روم..وا رفتم بخدا:(
اینجا دوستای خوبی پیدا کردیم...اینجوری اگه قفل باشه واقعا تالار مهندسی شیمی حیف میشه...

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه. متاسفم که یهو تو این چند روزه همه چی ریخت به هم. درسته که هر جایی قانونی داره و شاید عده ای به این قوانین عمل نکنن حالا به هر دلیل که واسه خودشون دارن ولی الان این تالار از همه ی بچه ها گرفته شد. همه جای تالار میم شیمی خوبو مفیده و قسمته گفتمانش یه دنیای دیگه داره که اونجا بچه ها وجودشون پر از صمیمیت میشه. امیدوارم که همه قدر هم و ارزش هر چیزیو بدونیم.

آخرین ویرایش:

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام مدیران محترم.
تاپیک گفت و گو ها رو قفل کردین که!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این تاپیک خیلی تاپیک باحالی بود!همه چیز توش بود!
آقا بازش کنین.اینقد به جیزایی که بقیه دوستشون دارن گیر ندین!!!
حالا این کارتون چه دلیلی داره؟؟؟تو تموم تالارای رشته های مختلف چنین تاپیکی هست!برین نگاه کنین!خدایی بازش کنین یکی از بقیه رشته ها بیاد ببینیه میگه مگه مگه چیکار کردن که قفل شده؟؟؟بهمون میخندن!!!!؟؟؟؟
آقا بازش کنین و شرط بذارین کسی اون حرفایی که شما میگین مجاز نیست رو نگه...

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به مدیران محترم..
اگر این شوخی ها زشته ولودگی به حساب میاد پس تاپیک های دیگه که بدتر ازینا صحبت میکنن مشکلی نداره؟؟؟؟!!!
اینجا فضای مجازیه ...اتفاق خطرناکی نمیفته ...بعدشم اگه شوخی وخنده نباشه پس بچه ها باید کجا این کارو کنن؟؟؟؟؟
در اخر اگر من به شخصه مشکلی ایجاد کردم وبی احترامی تلقی شده پس من رو اخراج کنین نه اینکه به دوستانی مثل ویداجون بخواهید اخطار یا حرفی بزنید ....
ازادی کجاست:question:
پیروز باشید بهرحال شما مدیر هستین و ادب حکم میکنه بازم از شما تشکر کرد ..حتما ما متوجه خیلی مسایل نمیشیم....در پناه خدا:gol:

k_siroos

مدیر بازنشسته
می دونم دلیلتون از قفل کردن تاپیک گفتمان چی بوده.ولی خوب اگه ما نتونیم تو این تاپیک آزاد بایم و مشکلاتمونو حل کنیم پس کجا باید اینکارو کنیم؟
درسته شما خیر و صلاح تالار رو بهتر از من می فهمید ولی با این کار معدود کاربرانی رو که واسه تالار داریم از دست میدیم.یه عده معدود تخلف کردن که اونم راه داره.

تالار گفتمان صمیمانه ترین جای دنیاست که آدم می تونه حرفشو بزنه عقایدشو در هر موردی بگه.درسته گاهی هم بحثها فراتر از حد قوانین تالار میشه ولی این دلیل خوبی برای قفل کردن تاپیک نیست.با این کار به جای حل مسئله صورت مسئله رو پاک میکنیم.

ببینید این کار دو نتیجه میده یا بچه ها مجبور میشن برن تالارهای دیگه با هم صحبت کنن و مثلا تو تالار زنگ تفریح یه تاپیک بزنن و یا راه دوم نسبت به باشگاه بی انگیزه بشن و کلا" برن دنبال کارشون.اینا حرفای خودم تنها نیست انعکاسی از حرف های بچه هاست.

تالار مهندسی شیمی بدون تالار گفتمان هیچ معنی نداره.به نظرم بهترین جایی که همیشه واسم تازگی داره همین تالاره.اطلاعات اینجا محدوده و بالاخره یه روزی ادم اشباع میشه ولی تالار گفتمان همیشه هست چون دوستای خوب و هم رشته ای هایی که اینجا پیدا میکنیم و میشن بهترین رفیقامون خیلی ارزش داره.

شهرام جان از شما انتظار بیشتری میره.

بعضی وقت ها بد نیست چیزی رو از آدم بگیرند که قدرش رو بیشتر و بهتر بدونه.

این معنیش گرفت آزادی نیست دوستان خوبم.

Beat

متخصص محیط زیست
کاربر ممتاز
شهرام جان از شما انتظار بیشتری میره.

بعضی وقت ها بد نیست چیزی رو از آدم بگیرند که قدرش رو بیشتر و بهتر بدونه.

این معنیش گرفت آزادی نیست دوستان خوبم.

واقعا جای تعجب داره!
گرفتن چیز خوب برای دانستن قدر ؟؟؟؟ بسم الله !!!!!!!

فکر کنم این تاپیک رو قفل کنید بهتر باشه !!!!

نظرم عوض شد، حرفهای شما اعجاب انگیزترین کلماتی که نوشته شده.
:surprised:

Audi.R8

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و خسته نباشید
یعنی خیلی خسته نباشید

میخواستم یه انتقادی بکنم
درباره قفل شدن تالار گفتگو
کلا قفل کردن کار خوبی نیست. بذارید هرکسی با هر نوع فکر و ایدولوژی حرف بزنه. حتی تو تالار گفتگو شیمی.
من کلی لذت میبرم که آدمهای تحصیل کرده دارای این همه تفاوت و یا اینهمه شباهت فکری هستند.
کافیه به دیالوگ دختر و پسر ها توجه کنید. رندی اعجاب انگیزی داره.
بدرد فیلم نامه نویس ها می خوره !!!

لذت گفتگو رو از کسی نگیرید. میدونم اینجا جاش نیست.

متشکر

دوست عزیز، اینجا تالار مهندسی شیمی هست نه دادگاه خسرو گلسرخی و شبِ شعرِ شاملو برای ایدئولوژی و رندی.

!!!

فکر می کنم جاهای بهتری برای حلّ مشکلات وجود داشته باشه شهرام جان. مثلاً اگر تاپیک گفتمان نباشه بچّه ها مشکلاتشون حل نمیشه واقعاً؟!!

نظر من اینه که اگر برن دنبال کارشون بهتر از این هست که 3 - 4 ساعت اینجا گفتمانِ خارج از عرف بکنن.

تالار مهندسی شیمی بدون گفتمان هیچ معنی نداره؟!! من خیلی عذر می خوام این قدر رک میگم ولی اگر قراره کسی صرفاً به خاطر گفتمان به این تالار بیاد، بهتره تالار بی معنی باشه!

سلام مدیران محترم.
تاپیک گفت و گو ها رو قفل کردین که!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این تاپیک خیلی تاپیک باحالی بود!همه چیز توش بود!
آقا بازش کنین.اینقد به جیزایی که بقیه دوستشون دارن گیر ندین!!!
حالا این کارتون چه دلیلی داره؟؟؟تو تموم تالارای رشته های مختلف چنین تاپیکی هست!برین نگاه کنین!خدایی بازش کنین یکی از بقیه رشته ها بیاد ببینیه میگه مگه مگه چیکار کردن که قفل شده؟؟؟بهمون میخندن!!!!؟؟؟؟
آقا بازش کنین و شرط بذارین کسی اون حرفایی که شما میگین مجاز نیست رو نگه...

دوست عزیز ما اینجا ارشادگر دیگران نیستیم، فقط وظیفه داریم بررسی کنیم و کمک همین.

دلیلش رو فکر کنم خودتون می دونید: صمیمیّت های نابجا و صحبت هایی که در عموم اصلاً جایی نداره.

سلام به مدیران محترم..
اگر این شوخی ها زشته ولودگی به حساب میاد پس تاپیک های دیگه که بدتر ازینا صحبت میکنن مشکلی نداره؟؟؟؟!!!
اینجا فضای مجازیه ...اتفاق خطرناکی نمیفته ...بعدشم اگه شوخی وخنده نباشه پس بچه ها باید کجا این کارو کنن؟؟؟؟؟
در اخر اگر من به شخصه مشکلی ایجاد کردم وبی احترامی تلقی شده پس من رو اخراج کنین نه اینکه به دوستانی مثل ویداجون بخواهید اخطار یا حرفی بزنید ....
ازادی کجاست:question:
پیروز باشید بهرحال شما مدیر هستین و ادب حکم میکنه بازم از شما تشکر کرد ..حتما ما متوجه خیلی مسایل نمیشیم....در پناه خدا:gol:

شما لطف کنید اون تاپیک ها رو بگید، اگر توی این تالار باشه و ما رسیدگی نکرده باشیم رسیدگی می کنیم.

اینجا محیط علمیه و یک سری آدم تحصیل کرده جمع شدن، انتظار میره الان که تعداد فوق لیسانس های مملکت از سرپرست های خانوار ها هم داره بیشتر میشه، به تناسب فرهنگ مکالمه و آداب معاشرت هم رشد کنه نه سقوط!

در مورد آزادی؛ فقط این جمله رو براتون می نویسم:

«آزادی باده‌ای است که هزاران تن‌ آن‌را برای بدمستی می‌نوشند و یک تن برای سرمستی.»

(سعید نفیسی)

Beat

متخصص محیط زیست
کاربر ممتاز
دوست عزیز، اینجا تالار مهندسی شیمی هست نه دادگاه خسرو گلسرخی و شبِ شعرِ شاملو برای ایدئولوژی و رندی.

!!!

فکر می کنم جاهای بهتری برای حلّ مشکلات وجود داشته باشه شهرام جان. مثلاً اگر تاپیک گفتمان نباشه بچّه ها مشکلاتشون حل نمیشه واقعاً؟!!

نظر من اینه که اگر برن دنبال کارشون بهتر از این هست که 3 - 4 ساعت اینجا گفتمانِ خارج از عرف بکنن.

تالار مهندسی شیمی بدون گفتمان هیچ معنی نداره؟!! من خیلی عذر می خوام این قدر رک میگم ولی اگر قراره کسی صرفاً به خاطر گفتمان به این تالار بیاد، بهتره تالار بی معنی باشه!

دوست عزیز ما اینجا ارشادگر دیگران نیستیم، فقط وظیفه داریم بررسی کنیم و کمک همین.

دلیلش رو فکر کنم خودتون می دونید: صمیمیّت های نابجا و صحبت هایی که در عموم اصلاً جایی نداره.

شما لطف کنید اون تاپیک ها رو بگید، اگر توی این تالار باشه و ما رسیدگی نکرده باشیم رسیدگی می کنیم.

اینجا محیط علمیه و یک سری آدم تحصیل کرده جمع شدن، انتظار میره الان که تعداد فوق لیسانس های مملکت از سرپرست های خانوار ها هم داره بیشتر میشه، به تناسب فرهنگ مکالمه و آداب معاشرت هم رشد کنه نه سقوط!

«آزادی باده‌ای است که هزاران تن‌ آن‌را برای بدمستی می‌نوشند و یک تن برای سرمستی.»

(سعید نفیسی)

اینجا تالار انتقاد نیست پس. حتما الان میگید انتقاد باید سازنده باشه یعنی تمجید کنیم ازتون دیگه.
خسروگلسرخی و سعید نفیسی !!!!
فکر کنم هردو عرق خور بودند.
:biggrin:
ممنون از جواب دندان شکن شما. موفق باشید فقط قفل نکنید به قول بابام قلف نکنید.

Audi.R8

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا تالار انتقاد نیست پس. حتما الان میگید انتقاد باید سازنده باشه یعنی تمجید کنیم ازتون دیگه.
خسروگلسرخی و سعید نفیسی !!!!
فکر کنم هردو عرق خور بودند.
:biggrin:
ممنون از جواب دندان شکن شما. موفق باشید فقط قفل نکنید به قول بابام قلف نکنید.

تالار انتقاد و پیشنهاد هست، هر دو.

کسی هم صحبت تمجید رو نکرد. ولی متأسّفانه یه عدّه تالار رو با چت روم اشتباه گرفتن و برای صد تا دلیل که خودشون می دونن، می خوان صحبت هاشون رو اونجا بکنن که کار جالبی نیست.

در مورد صفتی که نسبت دادید به این دو شخص، سه مورد:

1. اینجا مکان عمومیه، از واژه های نامناسب استفاده نکنید.

2. در مورد کسی قضاوت نابجا نکنید.

3. بیشتر مطالعه کنید.

Beat

متخصص محیط زیست
کاربر ممتاز
موفق باشید زیاد
نمیدونم چرا همه بیشتر از همه می فهمند؟؟؟؟

من گفتم رند شما گفتی شاملو
من گفتم ایدولوژی شدم گلسرخی
گفتم عرق خور شدم بیسواد و سه مورد بالا .......

باشه بیشتر مطالعه می کنم. از الان شروع میکنم یک، دو سه ................ فارغ المطالعه شدم بر میگردم.
..... :)

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز

(سعید نفیسی)

من ازونایی نیستم که ادرس بدم که قسمتای دیگه ام قفل بشه ...ببینید کسی برای خوش گذرونی اینجا نمیاد ولی بالاخره زمان هایی هست که ادم خسته میشه ومیخواد با هم رشته های خودش صحبت کنه ....یع سر به تاپیک های دیگه حتما بزنید نه واسه ارشاد واسه اینکه بدونید مهندسای شیمی بی ادب نیستند..

حالا چرا شوخی؟؟اولا افراد تحصیل کرده ام شوخی میکنن فقط ممکنه شوخی ها متفاوت باشه ...دوما این همه وقت حرف هایی زده شده حالا یکدفعه بخاطر شوخی یه بنده خدایی اینطور شده!!!!!
همه بخش هاتون قسمت گفتمان دارند ودقیقا مثل ما بودن ولی قبول دارم ما صمیمیت بیشتری داشتیم ....که همین دچار مشکل کرده

جوونای این مملکت راه تفریح زیاد ندارن واگر قراره یه گفتمان ساده واسشون یه تفریح نیم ساعته باشه پس چرا جلو اونم میگیریم!!!دراخر مطمین باشید همه به درسشون دارن میرسن والکی اینجا نمیان...بازم تشکر :que:

darab64

عضو جدید
همه جور آدمي رو اينجا ديده بودم. اينجوريشو نديده بودم
كل تاپيك مال خودتون. فقط اينم بگم اين تاپيك مختص يه عده آدم به اصطلاح مدير نيست.
اگه تاپيك مهندسي شيمي سرپاست دليلش وجود نازنين افراديه كه بي توقع و بدون هيچ ادعايي كار ميكنن. كسايي كه شايد خيلي گمنام در بين خود بچه حضور دارن.
من از همه مديرا بابت زحماتشون تشكر ميكنم اما ميخوام اينو بگم كه اين سايت سندش به نام هيچ كسي نيست و صاحباي اصليش همين بچه هايي هستند كه شما در مقابلشون جبهه ميگيريد و اونا رو از حق طبيعي كه گفتگو با همديگه است محروم ميكنيد.
ميدونم هنوز اين پستو ننوشتم آقاي عقل كل مياد و يه سري جمله رو قرمز ميكنه و جواب به خيال خودش دندان شكني ميده و كلي هم حال ميكنه!!!
شما كه ميگيد بايد يه چيزي رو گرفت تا قدرشو بدونن. همش مال خودتون!!
اصلا هرچي شما بگيد درسته، ولي توي اون تاپيك حرفي كه به كسي توهين شده باشه يا خارج از ادب باشه به هيچ وجه زده نشد و من موندم چرا بايد قفل بشه در حاليكه تالارهاي ديگه...
به هر حال ما كه عطاي اين سايت رو به لقاي صاحبين باسوادش بخشيديم. خودشان بمانند و مكان عموميشان.
"خيالتان خوش كه ما براي هميشه از اين سايت رفتيم"

Shin@bi

عضو جدید
سلام به همه دوستان و بزگواران عزیز
من نمیدونم چرا تالار گفتمان قفل شده ولی خودم شخصا حرفای دوستان مطالعه میکردم خیلی دوستان با ادب و با تربیت بودن چیزی که به شعور من بربخوره نبود در ضمن اقا یا خانوم دستیار من فک میکنم ای نظر شخصی شماست که دارید به بچه ها تحمیل میکنید ....اقای پیرجو برای این تالار خیلی زحمت کشیدن و خیلیم از ایشون تشکر میکنیم در ضمن من فوق لیسانس دارم فقط خواستم بدونید که به ماها برنمیخوره شما هم سخت نگیرید من خودم مدیر تالار بودم عواقب خوشی نداره

آخرین ویرایش:

Shin@bi

عضو جدید
در ضمن یه چیز دیگه همه با این کار شما مخالف هستن پس اون اشخاصی که بهشون برمیخوره کی هستن؟؟؟؟شما باید به نظر همه احترام بزارید اگر خلاف خواسته های شما باشه ....در کنار علم یکم گپ گفتگو بد نیست ولی من هنوزم میگم گفتگو که شما میگید خارچ از عرف بوده هنوز ندیدم ....من به درسای فلسفه ساختارای اجتماعی در جامعه خیلی اشنام حرفاتون کلا هیچ دلیل محکمی نداشت فقط نظرات شخصیتون بود من پیشنهاد میکنم اگه شما خوشتون نمیاد میتونید تالار گفتمان نیاد اخه اکثریت که راضین
...................
در اخر این همه انتقاد اگه کارساز نباشه پس چرا این تاپیک درست شده ترجیح میدم اقای پیرجو عزیز خودشون جواب بدن

آخرین ویرایش:

k_siroos

مدیر بازنشسته
واقعا جای تعجب داره!
گرفتن چیز خوب برای دانستن قدر ؟؟؟؟ بسم الله !!!!!!!

فکر کنم این تاپیک رو قفل کنید بهتر باشه !!!!

نظرم عوض شد، حرفهای شما اعجاب انگیزترین کلماتی که نوشته شده.
:surprised:

دوست خوبم فکر کنم بهتر این باشه هر وقت اسم مهندسی شیمی زیر آواتارتون خورد در رابطه با مسائل داخلی یک تالار نظر بدین.

موفق باشید

k_siroos

مدیر بازنشسته
همه جور آدمي رو اينجا ديده بودم. اينجوريشو نديده بودم
كل تاپيك مال خودتون. فقط اينم بگم اين تاپيك مختص يه عده آدم به اصطلاح مدير نيست.
اگه تاپيك مهندسي شيمي سرپاست دليلش وجود نازنين افراديه كه بي توقع و بدون هيچ ادعايي كار ميكنن. كسايي كه شايد خيلي گمنام در بين خود بچه حضور دارن.
من از همه مديرا بابت زحماتشون تشكر ميكنم اما ميخوام اينو بگم كه اين سايت سندش به نام هيچ كسي نيست و صاحباي اصليش همين بچه هايي هستند كه شما در مقابلشون جبهه ميگيريد و اونا رو از حق طبيعي كه گفتگو با همديگه است محروم ميكنيد.
ميدونم هنوز اين پستو ننوشتم آقاي عقل كل مياد و يه سري جمله رو قرمز ميكنه و جواب به خيال خودش دندان شكني ميده و كلي هم حال ميكنه!!!
شما كه ميگيد بايد يه چيزي رو گرفت تا قدرشو بدونن. همش مال خودتون!!
اصلا هرچي شما بگيد درسته، ولي توي اون تاپيك حرفي كه به كسي توهين شده باشه يا خارج از ادب باشه به هيچ وجه زده نشد و من موندم چرا بايد قفل بشه در حاليكه تالارهاي ديگه...
به هر حال ما كه عطاي اين سايت رو به لقاي صاحبين باسوادش بخشيديم. خودشان بمانند و مكان عموميشان.
"خيالتان خوش كه ما براي هميشه از اين سايت رفتيم"

شما با 119 تا پست خیلی کار دارین که همه جور آدم رو در باشگاه ببینید و نوع رفتار کردن صحیح در این مکتن رو یاد بگیرید. اینجا چت روم و کلوب نیست که هر روندی در اون مجاز باشه و به کسی اجازه داده بشه به خاطر داغ بودن از یک موضوع به دیگران توهین کنه (منظورم استفاده از لفظ جناب عقل کل شما بود).

این سایت کاربرای بزرگی به خودش دیده که شاید امثال من و شما جلوی اونها خیلی کوچیک باشیم ولی حتی برای رفتن و موندن این افراد هم دعوت نامه نفرستاده. مهم اینه که پایان کار هز شخص چطور بوده و چه خاطراتی در ذهن افراد از اون کاربر مونده.

امیدوارم هرجا هستین موفق باشین.

Audi.R8

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ازونایی نیستم که ادرس بدم که قسمتای دیگه ام قفل بشه ...ببینید کسی برای خوش گذرونی اینجا نمیاد ولی بالاخره زمان هایی هست که ادم خسته میشه ومیخواد با هم رشته های خودش صحبت کنه ....یع سر به تاپیک های دیگه حتما بزنید نه واسه ارشاد واسه اینکه بدونید مهندسای شیمی بی ادب نیستند..

حالا چرا شوخی؟؟اولا افراد تحصیل کرده ام شوخی میکنن فقط ممکنه شوخی ها متفاوت باشه ...دوما این همه وقت حرف هایی زده شده حالا یکدفعه بخاطر شوخی یه بنده خدایی اینطور شده!!!!!
همه بخش هاتون قسمت گفتمان دارند ودقیقا مثل ما بودن ولی قبول دارم ما صمیمیت بیشتری داشتیم ....که همین دچار مشکل کرده

جوونای این مملکت راه تفریح زیاد ندارن واگر قراره یه گفتمان ساده واسشون یه تفریح نیم ساعته باشه پس چرا جلو اونم میگیریم!!!دراخر مطمین باشید همه به درسشون دارن میرسن والکی اینجا نمیان...بازم تشکر :que:

پس لطفاً مستدل صحبت کنید.

من لفظِ «بی ادب» رو به هیچ وجه به کار نبردم تنها گفتن «خارج از عرف».

مشکل این جاست که تعریفِ شما از «صمیمیّت» و روابطِ «خواهر و برادری» با اون چیزی که وجود داره متفاوت هست، خودتون هم گفتید که «ما صمیمیّت بیشتری داشتیم»؛

سرکار خانم، صمیمیّت حد و اندازه داره.

ما در جایگاهی نیستیم که بخواهیم تفریحی رو از کسی بگیریم یا به کسی ببخشیم، ولی هر مکانی، آدابی داره که باید رعایت بشه.

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
مسئله صحبت کردن نیست. مسئله چگونه حرف زدنه.
توی این تاپیک مسائلی دیده شده که در شان مهندسای شیمی نیست.
دل و قلوه گرفتن و ...... اصلا کار جالبی نیست که جدیدا بیشتر شاهد اون هستیم.
هدف اینه که بچه ها رو بیشتر به سمت تاپیکهای علمی سوق بدیم. الا اکثر افرادی که توی تاپیک گفتگو هستند تا حالا یه پست مفید هم توی تالار ندادن که آدم دلش خوش بشه بگیم اینها کارهای علمی میکنند و گهگاهی هم با تالار گفتگو سر میزنند.
از کاربرائی که مدارک بالا رو دارند انتظار میره فعالیتشون رو در بخشهای تحصیلات تکمیلی بیشتر کنند تا در بخش گفتگوها.
کمکی که در تالارهای علمی انجام بشه هم ماندگاره و هم اجر بالائی داره. چه بسا افرادی با همین کمکهای اندک راه زندگیشون عوض بشه.
به بچه ها در انجام پروژهاشون کمک کنند. در انجام مقالاتون کمک کنند.
برای صحبت کردن و وقت صرف کردن جا خیلی زیاده. توی همین سایت هم تالار هست برای اینکار. ولی من ازتون خواهش میکنم و از کاربرای با تحصیلات بالاتر بیشتر خواهش میکنم که از توانائیهائی که دارند در جهت بالا رفتن سطح علمی بچه ها بیشتر استفاده کنند.

espailpoor

اخراجی موقت
دوست خوبم فکر کنم بهتر این باشه هر وقت اسم مهندسی شیمی زیر آواتارتون خورد در رابطه با مسائل داخلی یک تالار نظر بدین.

موفق باشید

شما با 119 تا پست خیلی کار دارین که همه جور آدم رو در باشگاه ببینید و نوع رفتار کردن صحیح در این مکتن رو یاد بگیرید. اینجا چت روم و کلوب نیست که هر روندی در اون مجاز باشه و به کسی اجازه داده بشه به خاطر داغ بودن از یک موضوع به دیگران توهین کنه (منظورم استفاده از لفظ جناب عقل کل شما بود).

این سایت کاربرای بزرگی به خودش دیده که شاید امثال من و شما جلوی اونها خیلی کوچیک باشیم ولی حتی برای رفتن و موندن این افراد هم دعوت نامه نفرستاده. مهم اینه که پایان کار هز شخص چطور بوده و چه خاطراتی در ذهن افراد از اون کاربر مونده.

امیدوارم هرجا هستین موفق باشین.

مهندسي شيمي و نفت از يك خانواده اند و اميدوارم من رو بابت اين موضوع متهم نكنيد كه نبايد نظرمو ارائه ميكردم.
تالار مهندسي شيمي و نفت براي من يه مكان مرجع هست كه تا امروز اكثر خواسته ها و مشكلاتمو برطرف كردم. تعداد پستهاي من تقريبا نصف پستهاي اين كاربري هست كه شما اونو متهم كردين به طرز رفتار اشتباه و تازه كار و چت باز و.... چه بسا كساني كه يكصدم شما هم پست نذاشتن اما هر پستشون گره از مشكلات صدها دانشجوي ديگه باز ميكنه.
من وكيل وصي كسي نيستم اما درست نيست صرفا به خاطر داشتن يه "مقام كذايي يا داشتن پستهاي بيشتر يا تاريخ ثبت نام زودتر" نسبت به ديگران از موضع بالا صحبت كنيم و اونها رو مجبور كنيم طوري كه ما دوست داريم حرف بزنن.
حقيقتش براي من جالب بود تالاري كه در بين همه رشته ها از همه نظر تك و بي نظيره و هميشه رفاقت كاربران اين تالار زبانزد ديگر كاربران بوده چگونه به يكباره مديرا در مقابل خواسته عمومي اعضاء قد علم ميكنند و كوتاه هم نميان. ميگم چون خيلي برام جالب بود كه چه چيزي گفته شده كه مديرا رو عصباني كرده؛ من پنجاه صفحه اخير رو خوندم (يعني نزديك به 500 پست) و انصافا ميگم حتي كلمه اي توهين آميز از كسي نخوندم چه برسه به اينكه گفتگوهايي صورت گرفته باشه كه شما بخوايد كل تاپيك رو قفل كنيد. (مگر اينكه پستي حذف شده باشه و من نديده باشم)
شما احتمالا در جامعه امروزي ما و بخصوص بين جوانان ما زندگي نميكنيد تا بدونيد لحن صحبت و مخصوصا شوخيهاي امروزي چه بسا درب و داغون تر از اين حرفهايي است كه توي اين تاپيك زده شده البته اگه ملاك شما عرف و شرع جامعه جوان ماست كه مطمئنا كاربراي اين تالار كمتر از هفده هيجده سن و سال ندارن.
فقط خواستم نظرمو گفته باشم و اينكه "آزادي حق همه است تا جايي كه به ديگران لطمه اي وارد نشود اين آزادي شرافتمندانه را از كسي نگيريم."
ببخشيد كه وقتتون رو گرفتم.

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
مهندسي شيمي و نفت از يك خانواده اند و اميدوارم من رو بابت اين موضوع متهم نكنيد كه نبايد نظرمو ارائه ميكردم.
تالار مهندسي شيمي و نفت براي من يه مكان مرجع هست كه تا امروز اكثر خواسته ها و مشكلاتمو برطرف كردم. تعداد پستهاي من تقريبا نصف پستهاي اين كاربري هست كه شما اونو متهم كردين به طرز رفتار اشتباه و تازه كار و چت باز و.... چه بسا كساني كه يكصدم شما هم پست نذاشتن اما هر پستشون گره از مشكلات صدها دانشجوي ديگه باز ميكنه.
من وكيل وصي كسي نيستم اما درست نيست صرفا به خاطر داشتن يه "مقام كذايي يا داشتن پستهاي بيشتر يا تاريخ ثبت نام زودتر" نسبت به ديگران از موضع بالا صحبت كنيم و اونها رو مجبور كنيم طوري كه ما دوست داريم حرف بزنن.
حقيقتش براي من جالب بود تالاري كه در بين همه رشته ها از همه نظر تك و بي نظيره و هميشه رفاقت كاربران اين تالار زبانزد ديگر كاربران بوده چگونه به يكباره مديرا در مقابل خواسته عمومي اعضاء قد علم ميكنند و كوتاه هم نميان. ميگم چون خيلي برام جالب بود كه چه چيزي گفته شده كه مديرا رو عصباني كرده؛ من پنجاه صفحه اخير رو خوندم (يعني نزديك به 500 پست) و انصافا ميگم حتي كلمه اي توهين آميز از كسي نخوندم چه برسه به اينكه گفتگوهايي صورت گرفته باشه كه شما بخوايد كل تاپيك رو قفل كنيد. (مگر اينكه پستي حذف شده باشه و من نديده باشم)
شما احتمالا در جامعه امروزي ما و بخصوص بين جوانان ما زندگي نميكنيد تا بدونيد لحن صحبت و مخصوصا شوخيهاي امروزي چه بسا درب و داغون تر از اين حرفهايي است كه توي اين تاپيك زده شده البته اگه ملاك شما عرف و شرع جامعه جوان ماست كه مطمئنا كاربراي اين تالار كمتر از هفده هيجده سن و سال ندارن.
فقط خواستم نظرمو گفته باشم و اينكه "آزادي حق همه است تا جايي كه به ديگران لطمه اي وارد نشود اين آزادي شرافتمندانه را از كسي نگيريم."
ببخشيد كه وقتتون رو گرفتم.

کسی از موضع بالا صحبت نمیکنه.
یه سری حرفهائی که زده شده توی این تاپیک و ما تا جائی که تونستیم پاک کردیم و اخطار ندادیم.
اولویت ما تذکر خصوصی به کار بر هست و پاک کردن مطالب ناجور. حد اکثر تلاش هم ایمه که کسی اخطار نگیره و یا اخراج نشه.

من توی پست قبلیم هدف از بسته شدن تاپیک رو توضیح دادم. هدف سوق دادن کاربران به سمت قسمتهای علمیه. اینکه اکثر چون لیسانس هستند اونا سوق بدیم که برن سراغ کارشناسی ارشد. درسته اوضاع کار توی کشور خیلی مطلوب نیست ولی بقول یکی از اساتید بیکار باسواد خیلی بهتر از بیکار بیسواده. منظ.رم این نیست که اونائی که مهندس هستند بیسوادند. بطور کلی گفتم.
کسی که تحصیلات بالاتری داره بالاخره یه امیدی داره که وضعش بهتر بشه.

Beat

متخصص محیط زیست
کاربر ممتاز
سلام
کلا زور دست شماست.
هرچی شما بگید مدیران محترم ما میگیم چشم .
از این قضیه کیف کنید.
داشتن تعداد پست زیاد و مهندس شیمی بودن را چه خوب به رخ میکشید. تازه فوق لیسانس و دکتر هستید.

خوشا به سعادتتون
خیلی باهاتون حال کردیم.
من فقط شیمی دوست دارم.
به قول آخوندها خلاص.
:gol:

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

مهندس حرفت قبول...
منم باهات موافقم...
کاش میتونستین درک کنین مارو...
مگه همه ی تاپیکا باید علمی باشه؟؟؟؟
من خودمم تو تاپیکای علمی فعالیت میکنم.اصن یه مدتی یه تاپیک داشتیم در مورد طراحی یه پالایشگاه که اونم هر دوروز یه روز قفل بود!!!!؟؟؟
من کاری به صلاح دید شما ندارم ولی چنین جایی لازمه برای تالار مهندسی شیمی...
در مورد سربازی و بدبختیا و مشکلات و پروژه ها و کاراموزیا و دانشگاهها و اساتید و دروس و....همه یاینا هم بحث میشده.
شما اونو قفل کردین این یعنی توهین به همه ی کسایی که اونجا فعالیت میکردن...
صمیمیتهای نابجا رو فرض کنین قبول میکنم ولی این صمیمیت تو روند کاری شما چه فرقی داره؟؟؟
هرکسی برای خودش خودش تصمیم میگیره و چارچوب مشخص میکنه شما نمیتونین بقیه رو تو چارچوب خودتون بگنجونین!!!!
من تابع تموم تصمیمات مدیران بودم و هستم ولی این تاپیک فرق داره!!!اصن گفتگوی آزاد و اینکه هرچه میخواد دل تنگت بگو رو میتونی برا من معنی کنی؟؟؟؟
دو حالت داره:
1-عمو پیرجو نمیدونسته هرچه میخواهد دل تنگت بگو یعنی چی؟
2-سیاستای مدیران جدید با سیاستای پیرجو در چند سال پیش متفاوته!
این برداشت منه.

بالا