دفتر مدیریت تالار مهندسی برق

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
میگم جناب sh85 یه سری جزوه از دانشگاه ازاد دزفول من تو قسمت جزوات گذاشتم کجان چرا نیستن ؟؟؟

بهشون نیاز داشتم همون جزوات مدار 2 استاد نادری و....
سلام دوست عزیز
اون تاپیک چون اطالعاتش می خواست تفکیک بشه و زننده تاپیک هم می خواست دیگه کسی توش پست نده تا بتونه جزوات را تکیک کنه من بستمش حالا دوباره بازش می کنم ولی منتها مجبورم قفلش کنم تا هم شما بتونید اطلاعاتتون را بردارید و هم کسی دیگه اونجا پست نذاره
پیشاپیش از هم عذر می خوام و امیدوارم که کسی ناراحت نشه :gol:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام خانوم مدیر من خیلی وقته اومدم
یعنی شما منو ندید!!!!!!!!!!
اره تخلفی بوده
یه کسی به نامه اناهیتا(البته فینگلیش)تویه یکی از تاپیکی خییییییییییییلی تند رفته
بعدشم تو صفحه ی ایدین برید ببینید چه چیزایی گذاشته؟؟؟
من هم جوابشو دادم
اما چرا کسی به این چیزی نمیگه!!!!!1
هرچی دلش میخواد به کسی بگه؟؟؟!!!!!
اینجا مدیر داره
سلام آقا علی رضا
یکم آرومتر این همه سرعت بده ها !
اول سالی بیاین یه کم مهربونتر باشیم با هم مگه دنیا چند روزه ؟!!
چرا دیدم برگشتیم ولی چون در قسمت اعلام آمادگی پستی نداده بودین به خواستتون که قبلا گفته بودین خواستم احترام بزارم تا هر وقت خودتون اعلام آمادگی کردین کار را شروع کنیم !
خوب برادر من شما گزارش بدین اگر رسیدگی نشد بعد شاکی بشین !
کسی توانایی خوندن همه پست های تالار را نداره ! فکر نکنم چیز غیر معقولی باشه !
در ثانی صفحه کاربر ها حریم خصوصیشون هست اگر خودشون درخواست رسیدگی بدن دنبال می شه و گرنه نه این امکان هست که تمام پیام هایی که در صفخات گذاشته می شه خونده بشه و نه وقتی کسی اعلام شکایت نکرده امکان دخالت هست
ثالثا من حیطه کارم در تالار هست حتی اگر ایشون هم شاکی می شدن برای پیام های پروفایلشون من نه امکانش و نه حق دخالت را دارم!
فکر کنم یه کم از در صلح وارد بشین بد نباشه !

سلام
فک کنم بلد باشم گزارش تخلف کنم ها...

شما نمیخواد بخونید

بفرمایید تو دم در بده ها
کسی شاکی نبود
ضمنا یادتون باشه اینجا دفتر مدیرت تالار برق نه دفتر شوما
کسی هم نخواست شما پست هارو بخونید
پس لطف کنید وقتی میاین از این به بعد تو این تاپیک یا پست بدید یافقط پستارو بخونید
نظر خواهی اینجا از کسی جز مدیرمحترم نمیخوایم
یاحق

یاصاحب صبر
اخوی شما به پستای دیگتون توی تالار برق ادامه بدید
اینجارو بیخیال
بعشدم من نظر ندادم
اگرهم نظر بدم به مدیر مربوط میشه
و نباید کسی بیاد نظر منو نقد کنه و...

دوست عزیز اینجا همه همکاریم وقتی من نباشم دوستان جواب گو هستن تنها فرق من با سایرین هم در چندتا دکمه بیشتره و نه چیز دیگه ای !
بهتره با لحن بهتر با هم صحبت کنیم !

علی رضا1111

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام آقا علی رضا
یکم آرومتر این همه سرعت بده ها !
اول سالی بیاین یه کم مهربونتر باشیم با هم مگه دنیا چند روزه ؟!!
چرا دیدم برگشتیم ولی چون در قسمت اعلام آمادگی پستی نداده بودین به خواستتون که قبلا گفته بودین خواستم احترام بزارم تا هر وقت خودتون اعلام آمادگی کردین کار را شروع کنیم !
خوب برادر من شما گزارش بدین اگر رسیدگی نشد بعد شاکی بشین !
کسی توانایی خوندن همه پست های تالار را نداره ! فکر نکنم چیز غیر معقولی باشه !
در ثانی صفحه کاربر ها حریم خصوصیشون هست اگر خودشون درخواست رسیدگی بدن دنبال می شه و گرنه نه این امکان هست که تمام پیام هایی که در صفخات گذاشته می شه خونده بشه و نه وقتی کسی اعلام شکایت نکرده امکان دخالت هست
ثالثا من حیطه کارم در تالار هست حتی اگر ایشون هم شاکی می شدن برای پیام های پروفایلشون من نه امکانش و نه حق دخالت را دارم!
فکر کنم یه کم از در صلح وارد بشین بد نباشه !

دوست عزیز اینجا همه همکاریم وقتی من نباشم دوستان جواب گو هستن تنها فرق من با سایرین هم در چندتا دکمه بیشتره و نه چیز دیگه ای !
بهتره با لحن بهتر با هم صحبت کنیم !

سلام
مدیر
اولا شما مدیر تالار برق هستید و لطفا در باره سرعت و یا مهربونی و... نظر ندیداینا مربوط به مدیر تالاردین و زندگی هستش

من خودم میدونم سال نو هستش و با کسایی که مهربونو بادب هستدن همین وری برخورد میکنم

خب میدونم که از برگشته من زیاد خوشحال نیستید و مجبورید اینجوری بگید
ولی باید به عرضتون برسونم من اومدم و فکر نمیکنم کسی که بخواد توی تالار برق فعالیت داشته باشه
اولش باید بیاد توی تاپیک اعلام امادگی کنه!!!!!این غیر منطقیه
پس الاکی تاپیکه اعلام امادگی رو بهونه نکنید
مدیر خوب و محترم
ما گزارش دادیم اما نمدونم چرا و به چه دلیل کسی رسیدگی نکرد(حتما کوتاهیی از سمته کسی در کار بوده)
با اینکه مدیر تالار باید به کله تاپیکاش مسلط باشه و باخبر باشه ولی ماهم نگفتیم شما تک تک پستارو بخونید

از همه مهمتر من نگفتم که شما بیاین به خاطر پستای توی صفحه ی کسی اونو مواخذه کنید من گفتم فقط ببینید و ریشه یابی کنید و بر گردین به همون تاپیکی که در تالاری که شما مدیرش هستید اتفاق افتاده

خانوم مدیر
نمدونم شما چرا همش دوس دارید منو عصبی و ناراحت و.... معرفی کنید
من خیییییییییلی هم ریلکس و مهربونم (لزومی نداره کسی تذکر بده و...)میتونید بیاین پستا و پیمای منو بخونید و به این نکته پی ببرید

و در اخر که ازهمه مهمتر هستش
اینه
شما لطف کنید عنوانه تاپی روعوض کنید و بنویسید
دفتر مدیریت تالار مهندسی برق و همکارانه گرامی و با ادبشان
وقتی من عنوانه پستم شما هستید وسره صحبتم با شماهستش
لزومی نداره کسی دیگه بیاد و زود تند و به قوله شما بالحنه بد جوابمو بده(حتی اگر با لحن خوب هم باشه بازم مضموم هستش چون من از شما پرسیدم)

در اونکه شما چند تادکمه و... بیشتر اختیاراتتون شکی نیس
بازهم خواهش میکنم عنوانه تاپیک رو عوض کنید

در اخر هم از زحماته زیادتون برای تالار برق ممنونم و ارزوی سلامتی برایتان از ایزد منان خواستارم تا بتوانید بیشتر خدمت کنید
یاعلی

MILAD AHWAZI

عضو جدید
سلام دوست عزیز
اون تاپیک چون اطالعاتش می خواست تفکیک بشه و زننده تاپیک هم می خواست دیگه کسی توش پست نده تا بتونه جزوات را تکیک کنه من بستمش حالا دوباره بازش می کنم ولی منتها مجبورم قفلش کنم تا هم شما بتونید اطلاعاتتون را بردارید و هم کسی دیگه اونجا پست نذاره
پیشاپیش از هم عذر می خوام و امیدوارم که کسی ناراحت نشه :gol:

چه جالب! پس حالا حالا ها جا داره با قوانین سایت اشنا شم ! :smile:

مرسی لطف دارین موفق باشین یا علی

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
مدیر
اولا شما مدیر تالار برق هستید و لطفا در باره سرعت و یا مهربونی و... نظر ندیداینا مربوط به مدیر تالاردین و زندگی هستش

من خودم میدونم سال نو هستش و با کسایی که مهربونو بادب هستدن همین وری برخورد میکنم

ولی باید به عرضتون برسونم من اومدم و فکر نمیکنم کسی که بخواد توی تالار برق فعالیت داشته باشه
مدیر خوب و محترم
ما گزارش دادیم اما نمدونم چرا و به چه دلیل کسی رسیدگی نکرد(حتما کوتاهیی از سمته کسی در کار بوده)
با اینکه مدیر تالار باید به کله تاپیکاش مسلط باشه و باخبر باشه ولی ماهم نگفتیم شما تک تک پستارو بخونید

از همه مهمتر من نگفتم که شما بیاین به خاطر پستای توی صفحه ی کسی اونو مواخذه کنید من گفتم فقط ببینید و ریشه یابی کنید و بر گردین به همون تاپیکی که در تالاری که شما مدیرش هستید اتفاق افتاده

خانوم مدیر
من خیییییییییلی هم ریلکس و مهربونم (لزومی نداره کسی تذکر بده و...)میتونید بیاین پستا و پیمای منو بخونید و به این نکته پی ببرید

اینه
لزومی نداره کسی دیگه بیاد و زود تند و به قوله شما بالحنه بد جوابمو بده(حتی اگر با لحن خوب هم باشه بازم مضموم هستش چون من از شما پرسیدم)

در اخر هم از زحماته زیادتون برای تالار برق ممنونم و ارزوی سلامتی برایتان از ایزد منان خواستارم تا بتوانید بیشتر خدمت کنید
یاعلی

دوست عزیز صبر و تحمل همیشه جواب میده، وقتی کسی بی احترامی می کنه بی پاسخ گذاشتن پستش جانانه ترین ضربه ای است که بهش وارد میشه و اگه کار اون اشتباه هست جواب به پستاش اشتباه دیگه ای است که از اون هم بزرگتر هست.

یک تیم تنها زمانی موفق میشه که همه از خودشون شروع کنند و همت کنند، مدیر تنها یک هماهنگ کننده هست نه چیزی فراتر. بعضی وقتها توقع ما از بعضی چیزها و اشخاص بیشتر از حد نرمال هست.

حضور یک نفر در جایی سود و زیان مستقیمش برای خودش هست نه دیگران پس اگه شما اینجا یا هر جایی دیگه ای باشید آثار اون برای خودتون هست نه دیگران.

امیدوارم سال جدید رو با تلاش به جلو برین و از حواشی بپرهیزید تا موفقیت روز افزون برای شما در پی داشته باشه.

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
مدیر

مدیر خوب و محترم

خانوم مدیر

اینه

یاعلی

باز هم سلام
این حرف را از هر کی می شنیدم انقدر برام عجیب نبود که از شما شنیدم شما که خودتون در باحث دینی شرکت می کنید دیگه چرا !
در ثانی درست صحبت کردن چه ربطی به دین داره چه برسه به ما ها که کباده ادب همه به دوش می کشیم !
دوست عزیز اگر من از شما خواستم ملایم تر صحبت کند چون من و شمای نوعی باید طرز رفتارمون الگو باشه برای تازه واردا وگرنه همه اینجا را با میدون جنگ اشتباه می گیرن !
رفتار هر کس نشونه شخصیتش حتی در برابر کسایی که باهاش بد رفتار کنن شما خوب جواب بدین شرمندگیش برای طرف مقابل از صدتا ... هم بیشتره !
این حرفتون دیگه واقعا نا جوونمردیه !
انقدر زود حرفایی که قبل از رفتن زدین را یادتون رفت !
خوب که غیر از خصوصی ها توی پروفایلتون هم من از شما درخواست دادم تجدید نظر کنید و برگردین ! این رسمشه !!!
شکر خدا الن دوستان زیادی دارن در تالار فعالیت می کننکه به رقم تازه وارد بودنشون به شدت در بهتر شدن وضع تالار داذن تلاش می کننو جا داره همین جا از همشون تشکر کنم
برادر من ، من نگفتم هر کسی خواست فعالیت کنه بیاد اینجا اعلام کنه !
نمی خواستم بگم ولی خودتون نمی زارید !
این عین جمله شما نیست که گفتین فعلا از لحظ روحی آمادگی فعالیت در تالار را ندارم و وقتی می یام اونجا حس بدی بهم دست می ده و ...
و من هم ازتون قول گرفتم سر یه هفته به جمع ما بیاین تا همکاری کنیم و من تا وقتی خودتون نخواین مزاحمتون نمی شم !!!
فکر کنم کمترین کاری که هر کس باید انجام به احترام به خواسته یه فرد هست! اگر از نظرتون من باید به خواستتون بی توجهی می کردم پس من عذر می خوام !
فکر نکنم اصلا زدن این حرف ها در اینجا صحیح باشه اگر هم حرفی زدم تنها به این خاطر بود که حمل بر بی اعتنایی نشه
خوب خدا را شکر که شما آروم هستین اگر من اشتباه برداشت کردم عذر می خوام !
در مورد عنوان تاپیک هم پیشنهادتون خوبه چون اینجا همه با هم همکاریم و در نبود من دوستان کمک می کنن انشالله در اولین فرصت نظر سایر دوستان را هم در این مورد جویا می شم و اگر موافق بودن چرا که نه !
اینجا پیام خصوصی نیست همه ناظرن من هم قضاوتی ندارم در مورد لحن شما و اون دوستمون ولی انتظار بیشتری از شما دارم تا یه کاربر تازه وارد حتی اگر خطا هم از جانب ایشون بوده شما که کاربر فعالین انتظار دیگه ای ازتون می ره ایشون هم قصد کمک داشتن چون اینجا که کسی با کسی خصومت نداره
به هر حال به نظرم بحث روش دیگه کافیه
در مورد گزارش هم اگر به حرف من اطمینان ندارین می تونید از سایر مدیران سوال کنید که آیا گزارشی بوده یا نه چون بنده نه از شما و نه از آقا آیدین نه گزارش تخلف گرفتم و نه گزارش پیامهاشون ( که بازم می گم اون مورد من مسئول نیستم ! )
شما گزارش بدین رسیدگی نشد من جواب گو هستم !

در آخر هم خوشحالیم که برگشتین انشالله که بتونیم در کنار هم فعالت خوبی داشته باشیم همه این ها گزراست تنها دوستی ها هست که می مونه
موفق باشید
دست حق به همراه
یا حق ...:gol:
چه جالب! پس حالا حالا ها جا داره با قوانین سایت اشنا شم ! :smile:

مرسی لطف دارین موفق باشین یا علی
ببخشید آقا میلاد نه این مربوط به قوانین نیست منتها در راستای مرتب شدن تالار هست چون می خواستیم جزوات را مرتب کنیم و این که هر جزوه درسی در یک تاپیک قرار بگیره برای این که جدا کردن جزوات در اون تاپیک راحت تر بشه این کار صورت گرفته انشالله که زودتر این کار هم انجام بگیره تا من شرمنده شا و دوستان نشم
ممنون از زحماتتون

kittleboy_87

عضو جدید
بابا
یه دونم شبیه همینا که واسه لیسانس دارین، واسه ارشدم بزنین، مثلا گرایش قدرت ارشد
چی می شه حالا
تا بحث های ارشد رو اونجا انجام بدیم، در مورد درس ها، کتابها و .....

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بابا
یه دونم شبیه همینا که واسه لیسانس دارین، واسه ارشدم بزنین، مثلا گرایش قدرت ارشد
چی می شه حالا
تا بحث های ارشد رو اونجا انجام بدیم، در مورد درس ها، کتابها و .....
سلام دوست عزیز
ممنون از پیشنهادتون
می شه یه کم واضح تر نظرتون را بگید ؟
منظورتون برای کنکور هست یا چیز دیگه ای ؟
در اون تاپیک چه کاری دنبال بشه ؟
الان هم این تالار ها برای همه مقاطع هست یه مقطع خاص نیست
بازم ممنون می شم اگر بیشتر توضیح بدین :gol:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام به همه دوستان
انشالله که ایام به کام بوده باشه
در راستای آشنایی دانشجو ها با صنعت در فکر زدن یک تاپیک تحت عنوان تجارب و یا آشنایی با محیط کار و صنعت و یا نامی متشابه بودم
هدف : آشنایی بیشتر دانشجو ها و علاقه مندان رشته برق با بازار کاری برق
نحوه فعالیت : دوستانی که هم اکنون شاغل هستن از تجربیات ، نرم افزار ها و درس هایی که در شغلی که هم اکنون دارن بیشتر بهش نیاز پیدا کردن و کلا پیشنهاد ، توصیه و هر حرفی که برای دانشجو ها می تونه مفید باشه را ارائه بدن و یه توضیح اجمالی هم در مورد نحوه کارشون به بقیه بدن
مثل همیشه : لطفا نظرات انتقادات و پیشنهادات خودتون را در مورد نام تاپیک ، هدف و نحوه فعالیت و هر مورد دیگه ای که به ذهنتون می رسه لطفا ارائه بدین
از همه دوستان شاغل به کار هم که مایل به همکاری هستن می خوام که با دادن پست اعلام آمادگی کنن و شغلشون را در همون پست اعلام کنن تا با هماهنگی و به ترتیب از اطلاعاتشون بهره مند بشیم
با تشکر از همه دوستان
موفق و پیروز باشید

علی رضا1111

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خواستم نقله قول بگیرم اما دیدم درست نیس

ولی خواستم بگم
اگه میخواستم جوابه مدیر گرامی رو بدم باید خط به خطشو جواب میدادم
چون سراسرش پر از اسپم و بعضی حرفای... هستش

فقط بگم
خانوم مدیر
یادتون نره
این اسامی و این مدیریتا و کاربرای فعال دنیاییه و... به اندازه ی اب دهانه بزی ارزش نداره
پس یادمون باشه که چه جوری برخورد کنیم
یادتون باشه قبلا چه جور بودید و الان چه طور شدید
و از همه مهم تر یادتون نره منو شوما اون حرفاییی رو که بهم زدیم توی خصوصی
اگه مهم نبود حتما توی پروفایلتون میگفتم پس لزومی نداشت که شما اینا رو عمومی بگید و...
از لحاظ اخلاقی و مدیریتی درست نیست

و در اخر خواستم بگم منم بلد مثه شما صحبت کنم(مطمئنم که فهمیدید کجا رو میگم اره همون تحریکه... و خودمظلوم...)

بازم میگم حوصله ی بحث نداشتم اگر نه...

دوستان مدیره بسیار لایق و کار امدی دارید
خدانگهشون داره برای تالار برق

موفق باشید و تا پایان مدیر ومدبر بمونید

لطفا نقل قول نگیرید

hosseinassar

مدیر ارشد
با اجازه
فکر می کنم یه ماجرای کوچیک ارزش این همه بحث نداشته باشه
البته به من مربوط نمی شه ولی خواستم خواهش کنم لطفا ادامه ندید همه چیز اینجا تموم بشه
چون ممکنه کار به جاهای باریک کشیده بشه!
با تشکر از هر دو بزرگوار

آخرین ویرایش:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام به همه دوستان
انشالله که ایام به کام بوده باشه
در راستای آشنایی دانشجو ها با صنعت در فکر زدن یک تاپیک تحت عنوان تجارب و یا آشنایی با محیط کار و صنعت و یا نامی متشابه بودم
هدف : آشنایی بیشتر دانشجو ها و علاقه مندان رشته برق با بازار کاری برق
نحوه فعالیت : دوستانی که هم اکنون شاغل هستن از تجربیات ، نرم افزار ها و درس هایی که در شغلی که هم اکنون دارن بیشتر بهش نیاز پیدا کردن و کلا پیشنهاد ، توصیه و هر حرفی که برای دانشجو ها می تونه مفید باشه را ارائه بدن و یه توضیح اجمالی هم در مورد نحوه کارشون به بقیه بدن
مثل همیشه : لطفا نظرات انتقادات و پیشنهادات خودتون را در مورد نام تاپیک ، هدف و نحوه فعالیت و هر مورد دیگه ای که به ذهنتون می رسه لطفا ارائه بدین
از همه دوستان شاغل به کار هم که مایل به همکاری هستن می خوام که با دادن پست اعلام آمادگی کنن و شغلشون را در همون پست اعلام کنن تا با هماهنگی و به ترتیب از اطلاعاتشون بهره مند بشیم
با تشکر از همه دوستان
موفق و پیروز باشید

در راستای همین هدف به این فکر رسیدم که با داوطلبی خود شاغلین تاپیکی مانند صندلی داغ ایجاد کنیم
فکر کنم همه از جریان صندلی داغ با خبر باشن
اونهایی هم که نیستن به این ترتیب هست که برای مدت معینی یک نفر که خودش داوطلب شده باید به سوالاتی که ازش پرسیده می شه پاسخگو باشه
منتها صندلی داغی که ما در این تالار می زنیم به این نحو هست که در ابتدا شخص داوطلب یه معرفی کلی ( در رابطه با شغل و مدرک نه مسائل شخصی ! ) از خودش ارائه می ده سپس دوستان سوالاتی که در مورد اون شغل و مسائلی از این قبیل را دارن در اون مدت معین از شخص داوطلب می پرسن و داوطلب باید پاسخگو باشه
فکر کنم این طوری نحوه جواب دهی بهتر باشه
هم تنوعی هست برای تالار
و هم از این سردرگمی برای یافتن مطالب کم می شه !
لطفا حتما نظراتتون را بگید
موفق و پیروز باشیم

hosseinassar

مدیر ارشد
خیلی خوبه ولی شاغل از کجا پیدا کنیم
چون بیشتر اعضای فعال دانشجو اند

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خیلی خوبه ولی شاغل از کجا پیدا کنیم
چون بیشتر اعضای فعال دانشجو اند
دوستان شافل هستن
اتفاقا یکیش هم همکار خودتون هستن آقای eskan
و دوستان دیگه ای که فکر کنم تا الان 4-5 نفرشون را یادم باشه
انشالله اگر موافقت شد و قرار شده زده بشه این تاپیک دوستان دیگه هم کم کم پیداشون می شه

ضمنا در جواب همکارمون آقا میلاد که درخواست زدن تاپیکی برای سوالات درسی داشتن باید عرض کنم که من فکر کنم این که تاپیک سوالات به چند دسته تقسیم بشه اولا رسیدگی بهش یه کم سخت تر می شه چون تعداد تاپیک ها زیاد می شه و هم برای تازه واردا ایجاد سردرگمی می کنه که دقیقا سوالاتشون را کجا بپرسن
از طرفی هم الان تعداد تایپک های هر تالار بسیار زیاده و بسیاری از مطالب به دلیل این که در صفحات بعدی قرار گرفتن بلا استفاده موندن
به همین دلیل من فکر کنم هر چقدر تعداد تاپیک ها کمتر باشه مفید تره
ولی بازه هم اگر نظر سایر دوستان غیر از این هست حتما نظرشون را بگن
خوشحال می شیم بشنویم :gol:

HniArsh

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان شافل هستن
اتفاقا یکیش هم همکار خودتون هستن آقای eskan
و دوستان دیگه ای که فکر کنم تا الان 4-5 نفرشون را یادم باشه
انشالله اگر موافقت شد و قرار شده زده بشه این تاپیک دوستان دیگه هم کم کم پیداشون می شه

ضمنا در جواب همکارمون آقا میلاد که درخواست زدن تاپیکی برای سوالات درسی داشتن باید عرض کنم که من فکر کنم این که تاپیک سوالات به چند دسته تقسیم بشه اولا رسیدگی بهش یه کم سخت تر می شه چون تعداد تاپیک ها زیاد می شه و هم برای تازه واردا ایجاد سردرگمی می کنه که دقیقا سوالاتشون را کجا بپرسن
از طرفی هم الان تعداد تایپک های هر تالار بسیار زیاده و بسیاری از مطالب به دلیل این که در صفحات بعدی قرار گرفتن بلا استفاده موندن
به همین دلیل من فکر کنم هر چقدر تعداد تاپیک ها کمتر باشه مفید تره
ولی بازه هم اگر نظر سایر دوستان غیر از این هست حتما نظرشون را بگن
خوشحال می شیم بشنویم :gol:
سلام:heart:
با این پیشنهاد موافقم(زدن تاپیکی برای سوالات درسی ) . چون بچه هایی که تو طرح آمادگی ارشدمون شرکت کردن هم میتونن تو این تاپیک سوالاتشون رو راحت مطرح و به نظر دوستان برسونن.

EECi

مدیر بازنشسته
سلام:heart:
با این پیشنهاد موافقم(زدن تاپیکی برای سوالات درسی ) . چون بچه هایی که تو طرح آمادگی ارشدمون شرکت کردن هم میتونن تو این تاپیک سوالاتشون رو راحت مطرح و به نظر دوستان برسونن.

من هم موافقم. فقط هر درس رو بهتره جدا کنیم. مثلا یه تاپیک بزنیم مربوط به ریاضیات برق ، یکی دیگه مربوط به الکترونیک و...
خیلی می تونه مفید باشه. من هم کمک می کنم.

یه خواهش دیگه دارم ، این خواهشم کاملا جدی هست.
علی رضا و sh85 تو همین تاپیک باید با هم دوست بشن و تمام کدورت ها رو کنار بزارن.
دوستی بینمون باعث پیشرفتمون هست.:gol::gol::gol:
یه خواهش کردم رومو زمین نندازید.

یا علی

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من هم موافقم. فقط هر درس رو بهتره جدا کنیم. مثلا یه تاپیک بزنیم مربوط به ریاضیات برق ، یکی دیگه مربوط به الکترونیک و...
خیلی می تونه مفید باشه. من هم کمک می کنم.

یه خواهش دیگه دارم ، این خواهشم کاملا جدی هست.
علی رضا و sh85 تو همین تاپیک باید با هم دوست بشن و تمام کدورت ها رو کنار بزارن.
دوستی بینمون باعث پیشرفتمون هست.:gol::gol::gol:
یه خواهش کردم رومو زمین نندازید.

یا علی
ممنون از نظرتون ولی فکر کنم هر درس یه تاپیک دیگه خیلی زیاد بشه !
کل صفحه اول تالار می شه سوالات !

کدورتی نیست دوست عزیز
این را از جانب خودم بهتون اطمینان می دم

منتظر نظرات سایر دوستان هم هستیم

EECi

مدیر بازنشسته
ممنون از نظرتون ولی فکر کنم هر درس یه تاپیک دیگه خیلی زیاد بشه !
کل صفحه اول تالار می شه سوالات !

کدورتی نیست دوست عزیز
این را از جانب خودم بهتون اطمینان می دم

منتظر نظرات سایر دوستان هم هستیم
خوب ... بنظرم شما می تونید یک تالار جدید در بخش برق باز کنید با عنوان مثلا:
مسائل درسی و رفع انها! یا همچین اسمی. که صفحه اصلی هم شلوغ نشه و نظم کار بره بالا. اگر بخواهیم تخصصی بشیم باید ریز تر بشیم چاره ای نیست.

ضمنا من که از خدامه شما با هم دوست باشید ولی در عمل هم باید ثابت کنید و اینطور با هم صحبت نکنید.
:gol::gol::gol::gol:

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

تعدادی تاپیک قرار دارم درخواست برسی و قرار دادن انها رو دارم

ممنون

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام یه چند تا پیشنهاد داشتم می خواستم نظر مدیران رو در مورد ایم پیشنهاد ها بدونم

در بخش جزوات میتونیم
تاپیک هایی با عنوان مثلا لیست کتابهای موجود در باشگاه یا جزوات موجود در باشگاه قرار داده بشه

و در اون اسم کتاب

مثلا کتاب ماشین های الکتریکی همراه با لینک صفحه که کاربر ها با کلیک روی کتاب ماشین های الکتریکی به صفحه مورد نظر بروند

این طوری هم تعداد در خواست ها کم می شود چون تمامی جزوات و کتابها و....... در یک مکان مشخص قرار گرفته اند و با کلیک روی ان به صفحه مورد نظر می روند و میتونند انتخاب کنند نویسنده کتاب یا جزوه و در این صورت دانلود کنند

درسته یه مقدار وقت گیر هستش این کار ها برا مدیر ها اما زمانی که تمام بشه واقعا فکر کنم به طور محسوسی از میزان در خواست ها و.... کاسته بشه

نظر مدیران در مورد این موضوع .......:heart:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام

تعدادی تاپیک قرار دارم درخواست برسی و قرار دادن انها رو دارم

ممنون

سلام ممنون دوست عزیز از فعالیتتون
تاپیک ها بررسی شد
به دلیل وجود تاپیک مگا 32 تاپیک شما به آن جا منتقل شد
ممنون
سلام یه چند تا پیشنهاد داشتم می خواستم نظر مدیران رو در مورد ایم پیشنهاد ها بدونم

در بخش جزوات میتونیم
تاپیک هایی با عنوان مثلا لیست کتابهای موجود در باشگاه یا جزوات موجود در باشگاه قرار داده بشه

و در اون اسم کتاب

مثلا کتاب ماشین های الکتریکی همراه با لینک صفحه که کاربر ها با کلیک روی کتاب ماشین های الکتریکی به صفحه مورد نظر بروند

این طوری هم تعداد در خواست ها کم می شود چون تمامی جزوات و کتابها و....... در یک مکان مشخص قرار گرفته اند و با کلیک روی ان به صفحه مورد نظر می روند و میتونند انتخاب کنند نویسنده کتاب یا جزوه و در این صورت دانلود کنند

درسته یه مقدار وقت گیر هستش این کار ها برا مدیر ها اما زمانی که تمام بشه واقعا فکر کنم به طور محسوسی از میزان در خواست ها و.... کاسته بشه

نظر مدیران در مورد این موضوع .......:heart:
پیشنهاد خوبیه
منتها باید همه همکاری کنن
من خودم یه همچین تاپیکی را در تالار جزوات ایجا کردم که متاسفانه به دلیل مشغله زیاد نتونستم تکمیلش کنم
شما اگر خودتون هم می تونید و یا با همکاری چند تا از بچه های می تونید همچین تاپیکی را در قسمت کتاب ها بزنید
قسمت جزوات قرار شده برای هر کدام از دروس یه تاپیک زده بشه و همه جزوات یک درس در یک تاپیک قرار بگیره که برای بعضی دروس این اتفاق افتاده ولی مابقیش هنوز باقی مونده
در صورت تمایل به همکاری در زمینه این تاپیک من در خدمتتون هستم
ممنون از نظرات و فعالیت هاتون :gol:

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پیشنهاد خوبیه
منتها باید همه همکاری کنن
من خودم یه همچین تاپیکی را در تالار جزوات ایجا کردم که متاسفانه به دلیل مشغله زیاد نتونستم تکمیلش کنم
شما اگر خودتون هم می تونید و یا با همکاری چند تا از بچه های می تونید همچین تاپیکی را در قسمت کتاب ها بزنید
قسمت جزوات قرار شده برای هر کدام از دروس یه تاپیک زده بشه و همه جزوات یک درس در یک تاپیک قرار بگیره که برای بعضی دروس این اتفاق افتاده ولی مابقیش هنوز باقی مونده
در صورت تمایل به همکاری در زمینه این تاپیک من در خدمتتون هستم
ممنون از نظرات و فعالیت هاتون :gol:

به نظرم اگر به صورت یه لیست باشه خیلی بهتره هستش تا هر جزوه یا کتاب را یه تاپیک کنیم

گفتم که مثلا اسمشو بزاریم لیست جزوات موجود در باشگاه

بعد اسم جزو رو نوشته بعد با کلیک روی اون به صفحه مورد نظر بریم

می تونیم تاپیک رو هم قفل کنیم تا از اسپم های اضافی جلو گیری کنیم:D
مثل کاری که تو کتابخانه ها میشه

اسم یه کتاب رو مینویسند و نویسنده های مختلف و .......... پیدا میشه

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به نظرم اگر به صورت یه لیست باشه خیلی بهتره هستش تا هر جزوه یا کتاب را یه تاپیک کنیم

گفتم که مثلا اسمشو بزاریم لیست جزوات موجود در باشگاه

بعد اسم جزو رو نوشته بعد با کلیک روی اون به صفحه مورد نظر بریم

می تونیم تاپیک رو هم قفل کنیم تا از اسپم های اضافی جلو گیری کنیم:D
مثل کاری که تو کتابخانه ها میشه

اسم یه کتاب رو مینویسند و نویسنده های مختلف و .......... پیدا میشه

حرف شما کاملا متین این همون لیستی هست که در حال تهیه بودم که متاسفانه نصفه نیمه موند
این کار تنها در صورت تیمی امکام پذیره که مثلا هر فرد مسئولیت پیدا کردن همه جزوات فرضا مدار 1 موجود در سایت را پیدا کنه چون به شدت وقت گیر و مشکل هست و تکی امکان پذیر نیست !
از همین جا هر کی مرد عمله بسم الله
هر کس یه درس را انتخاب کنه
لینک تمام پست های اون جزوه را پیدا کنه و لیست کنه و در قسمت لیست اسامی قرار بده
نفر اول کی می شه ؟
در حین گشتن هم هر پست نامربوط یا زائدی هم دیدن گزارش بدی حذف کنم تا اگر خواستیم دوباره تالار را بگردیم نخوایم همه اسپم ها را دوباره بررسی کنیم !

این گوی و این میدان
;)

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حرف شما کاملا متین این همون لیستی هست که در حال تهیه بودم که متاسفانه نصفه نیمه موند
این کار تنها در صورت تیمی امکام پذیره که مثلا هر فرد مسئولیت پیدا کردن همه جزوات فرضا مدار 1 موجود در سایت را پیدا کنه چون به شدت وقت گیر و مشکل هست و تکی امکان پذیر نیست !
از همین جا هر کی مرد عمله بسم الله
هر کس یه درس را انتخاب کنه
لینک تمام پست های اون جزوه را پیدا کنه و لیست کنه و در قسمت لیست اسامی قرار بده
نفر اول کی می شه ؟
در حین گشتن هم هر پست نامربوط یا زائدی هم دیدن گزارش بدی حذف کنم تا اگر خواستیم دوباره تالار را بگردیم نخوایم همه اسپم ها را دوباره بررسی کنیم !

این گوی و این میدان
;)

خوب بید:D

کل جزوات ماشین رو فعلا من به عهده میگیرم:D

حیف از درس الکترونیک متنفر ام وگرنه :eek:

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در ضمن راجع به کتابهایی که گفته بودید

اگر کتاب ها هم این کار رو کنیم خوب میشه

میگردم کل کتاب های ماشین رو گیر میارم

اخه اون تاپیک ها نوشته کتاب های تخصصی مثلا الکترونیک

تخصصی الکترونیک میکروپروسسور و..........

و یه چیز مثل ماشین 1و2 الکترونیک 1و2 برا بیشتر گرایش ها هست:razz:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خوب بید:D

کل جزوات ماشین رو فعلا من به عهده میگیرم:D

حیف از درس الکترونیک متنفر ام وگرنه :eek:
ممنون از لطفتون خوب ما لیست جزوات ماشین را از شما می خوایم ;)
درس بعدی کی می خواد ؟:)

در ضمن راجع به کتابهایی که گفته بودید

اگر کتاب ها هم این کار رو کنیم خوب میشه

میگردم کل کتاب های ماشین رو گیر میارم

اخه اون تاپیک ها نوشته کتاب های تخصصی مثلا الکترونیک

تخصصی الکترونیک میکروپروسسور و..........

و یه چیز مثل ماشین 1و2 الکترونیک 1و2 برا بیشتر گرایش ها هست:razz:
چشم ما که از خدامونه از شما به یک اشاره از ما به سر دویدن
اونم لیست می کنیم منتها داوطلبش باید بیاد ;)
درسته متعلق به همه گریشان ولی خوب دیگه معلومه کتاب ماشین باید جزو قدرتی ها باشه نه الکترونیکی ها و ..
البته تاپبک دروس عمومی هم زده شده برای دروس کلا عمومی ;)
مثل مدار 1و2 یا ریاضیات و ...
بازم انتقاد یا پیشنهادی داشتین می شنویم ;)

بالا