دفتر مدیریت تالار ادبیات

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
باسلام خدمت دوستان
پست 11 با عنوان عشق به جستار گفته ها و ناگفته های عاشقانه منتقل شد
پست 12 باعنوان یاد دوران کودکی چون مطلب جدیدی هست میخواستم به عنوان یک جستار جدید مطرح شود اول از ایجاد کننده جستار میخواهم که اگر این جستار ادامه پیدا خواد کرد توضیح بدهند در ضمن نظر گلابتون عزیز تایید کننده این جستار خواهد بود

آخرین ویرایش:

گلابتون

مدیر بازنشسته
با سلام خدمت همگي دوستان و همكار كوشا و خستگي ناپذيرم محسن جان

محسن جان پيشترها جستاري با عنوان خاطرات كودكي + عكس ..از دوست عزيزمون كافرخداپرست در تالار موجود داشتيم...البته اون شامل خاطرات شخصي ميشد...

اما اين جستار در خصوص افكار و ابعاد كودكي و بيشتر بزرگسالي محسوب ميشه..فكرميكنم جستار خوبي بشه..البته اگه دوستان همكاري داشته باشند...
محسن جان اگه شما موافقيد منم حرفي ندارم...ممنونم بابت همه زحماتتون...

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
پست 12 با عنوان روعنوان دوران کودکی تایید شد دوستان اشعار و مطالب خودشان را میتوانند در این جستار ارسال کنند البته همسو با موضوع جستار
ممنون گلابتون عزیز که موافقت کردی :gol:

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خدمت مدیر جون خودم و همکارای محترمشون

بنده قصد دارم تاپیک جدیدی جهت مشاعره با اشعار خانوم های شاعر راه اندازی کنم

تا جایی که خودم جستجو کردم چنین موردی رو تا به حال نداریم .. البته مطمئن نیستم چرا که جستجوی باشگاه از نظر فنی یکسری مشکلات داره !
خلاصه که منتظر اجازه شماییم دیگه

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام خدمت مدیر جون خودم و همکارای محترمشون

بنده قصد دارم تاپیک جدیدی جهت مشاعره با اشعار خانوم های شاعر راه اندازی کنم

تا جایی که خودم جستجو کردم چنین موردی رو تا به حال نداریم .. البته مطمئن نیستم چرا که جستجوی باشگاه از نظر فنی یکسری مشکلات داره !
خلاصه که منتظر اجازه شماییم دیگه
سلام دوست عزیز با عرض شرمندگی باید بگویم تالار اشعار و صنایع شعری دیگر از نظر مشاعره اشباع شده است فعلا امکان اضافه نموندن مشاعره دیگر را نداریم و اینکه شما میخواهید که مشاعره با اشعار خانوم های شاعره راه بیندازید بعدا وقتی کسی که یک بیت شعر میگذارد از کجا میشود فهمید که این شعر واقعا تعلق به یک خانوم شاعره دارد
سلام به روي ماهت عزيزم..قربونت برم.
بخش اشعار بيشتر زير نظر محسن جان و نغمه جون هست...
من هم مثل شما منتظر نظرات اين عزيزان ميمونم.
اختیار دارین سایه جان این چه حرفیه شما صاحب اختیار هستید

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز با عرض شرمندگی باید بگویم تالار اشعار و صنایع شعری دیگر از نظر مشاعره اشباع شده است فعلا امکان اضافه نموندن مشاعره دیگر را نداریم و اینکه شما میخواهید که مشاعره با اشعار خانوم های شاعره راه بیندازید بعدا وقتی کسی که یک بیت شعر میگذارد از کجا میشود فهمید که این شعر واقعا تعلق به یک خانوم شاعره دارد
سلام مجدد
همانطور که می توان فهمید شعری که در مشاعره با شعر سعدی یا حافظ یا ... هست متعلق به آنهاست !

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام مجدد
همانطور که می توان فهمید شعری که در مشاعره با شعر سعدی یا حافظ یا ... هست متعلق به آنهاست !
با سلام
امکان داره بگویید چه جوری ؟همه افراد مثل شما اشعار زنان شاعر را نمی شناسند و بعد شما میخواهید چه مقایسه ای را انجام دهید شعر حافظ و سعدی چندین قرن سینه به سینه در مردم رواج داشته حالا بخواهیم قدیمی ترین شاعر زن را نام ببریم نمیتوان گفت بیش از یک قرن شعرش در میان مردم رواج دارد نمیخوام بگویم هم دوران با حافظ و سعدی شاعره ای وجود نداشته ولی از انها چیزی موجود نیست چون دین و مذهب اجازه این کار را نداده حتی همین الان هم ما شاعره های زیادی داریم ولی تعداد معدودی از انها شعر شان شناخته شده است مانند پروین اعتصامی فروغ فرخ زاد سیمین بهبهانی و دیگران یعنی میتوان گفت از دهه سی تا به حال شاعره های ایرانی فعالیت داشته اند پس توقع نداشته باشید همه شعرشان را بشناسند

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام
امکان داره بگویید چه جوری ؟همه افراد مثل شما اشعار زنان شاعر را نمی شناسند و بعد شما میخواهید چه مقایسه ای را انجام دهید شعر حافظ و سعدی چندین قرن سینه به سینه در مردم رواج داشته حالا بخواهیم قدیمی ترین شاعر زن را نام ببریم نمیتوان گفت بیش از یک قرن شعرش در میان مردم رواج دارد نمیخوام بگویم هم دوران با حافظ و سعدی شاعره ای وجود نداشته ولی از انها چیزی موجود نیست چون دین و مذهب اجازه این کار را نداده حتی همین الان هم ما شاعره های زیادی داریم ولی تعداد معدودی از انها شعر شان شناخته شده است مانند پروین اعتصامی فروغ فرخ زاد سیمین بهبهانی و دیگران یعنی میتوان گفت از دهه سی تا به حال شاعره های ایرانی فعالیت داشته اند پس توقع نداشته باشید همه شعرشان را بشناسند

سلام محسن جان
ممنون از توجه شما و توضیحات به جاتون
ولی گلم هستند امثال من که شعرای شاعری چون سعدی رو به اندازه فروغ فرخزاد نمی شناسن
در حقیقت قصدم این بود که مشاعره رو با شعرای فروغ راه بندازم ، اما خواستم دست شعر دوستان رو یه مقدار بازتر بذارم و گفتم خانوم های شاعر
یه نکته دیگه اینکه شعری که توسط یک خانوم سروده شده روح خاص خودش رو داره و داد می زنه که شاعرش خانومه ! البته معمولا این طوریه
بازم سپاسگزارم و تقریبا قانع شدم دوست من

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام من چندرمان دارم برای تایید
1- گندم
2- بشنوازدل
3- سایه نگاهت
سلام
با توجه به سابقه و پشتکار شما هر سه رمان تایید شد امیدوارم هر سه رمان را با هم پیش ببرید و به اتمام برسانید موفق و پیروز باشید

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام میخواستم مطلب جدید بفرستم باید چیکار کنم

عزيزجان همون كه قبلا خدمتتون عرض كردم كافيه فقط قوانين رو مطالعه بفرماييد...جستارتون هم محفوظ خواهد ماند تا مراحل رو طي بفرماييد...
در خدمت هستيم عزيز.

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تاپيكي در تالار ادبيات زدم براي مشاعره لطفا مطالعه و در صورت موافقت تاييد بفرماييد
در صورت تكراري بودن لطفا اگر تاپيك مشابهي وجود دارد معرفي كنيد
با تشكر

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تاپيكي در تالار ادبيات زدم براي مشاعره لطفا مطالعه و در صورت موافقت تاييد بفرماييد
در صورت تكراري بودن لطفا اگر تاپيك مشابهي وجود دارد معرفي كنيد
با تشكر
سلام دوست عزیز از حضور شما بسیار خرسندیم
در تالار ادبیات یک جستار وجود دارد که با مشاعره که شما مد نظر دارید تقریبا مشابه هست به تار نمای ذیل توجه کنید امیدوارم شمارا بتواند راضی کند در ضمن در تالار ادبیات انواع مشاعره موجود می باشد واقعا امکان باز کردن مشاعره جدید نیست
یه بیت به انتهای شعر اضافه کن

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز از حضور شما بسیار خرسندیم
در تالار ادبیات یک جستار وجود دارد که با مشاعره که شما مد نظر دارید تقریبا مشابه هست به تار نمای ذیل توجه کنید امیدوارم شمارا بتواند راضی کند در ضمن در تالار ادبیات انواع مشاعره موجود می باشد واقعا امکان باز کردن مشاعره جدید نیست
یه بیت به انتهای شعر اضافه کن
ممنون آقا محسن
دقيقا دنبال همچين چيزي بودم;)

shakibaa77

عضو جدید
سلام

سلام

به مدیر محترم تالار
جالبه
من اول وارد تاپیکهای مشاعره به سبکی دیگر و .... ترانه ها و تصنیفها و... شدم تازه رسیدم دفتر مدیر :biggrin:
هر چه هست از قامت ناصاف بی اندام ماست ....

منم به نوبه خودم تبریک میگم مدیریتتونو هرچند که نمیدونم مال چند وقت پیشه وچه ها گذشته ....
اما براتون آرزوی موفقیت و بهروزی میکنم و اگه کاری از دستم بربیاد خوشحال میشم انجام بدم

شاد باشید :smile::gol:

گلابتون

مدیر بازنشسته
به مدیر محترم تالار
جالبه
من اول وارد تاپیکهای مشاعره به سبکی دیگر و .... ترانه ها و تصنیفها و... شدم تازه رسیدم دفتر مدیر :biggrin:
هر چه هست از قامت ناصاف بی اندام ماست ....

منم به نوبه خودم تبریک میگم مدیریتتونو هرچند که نمیدونم مال چند وقت پیشه وچه ها گذشته ....
اما براتون آرزوی موفقیت و بهروزی میکنم و اگه کاری از دستم بربیاد خوشحال میشم انجام بدم

شاد باشید :smile::gol:
تشكر شكيبا جان...خيلي خيلي خوش آمديد هرچند دير...اما خداروشكر ملالي نيست
اگر صفحات اول اين كلبه احزان رو خونديد بايد خدمتتون عرض كنم كه داستان مال تقريبا دوسال پيش هست
و الان نه مشكلي هست و نه كدورتي به حمد الهي...فقط حضور شما عزيزان رو ميطلبيم كه با گرماي وجود و قلم خودتون
هم به تالار و هم به دل ما صفايي مضاعف اعطا كنيد.

شادي و خرميتان را آرزو مندم