دفتر مديريت تالار مهندسي كامپيوتر (محل ارائه پیشنهادات و انتقادات)

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چت

چت

درضمن در مورد گفتگوی اعضا در مورد مسایل مختلف بهتر هستش که ....یه اتاق تویه یاهو مسنجر بسازید...
و برای اتاق یه پسورد بذارید(یا برای هرکس هر با استفاده از پوزر و پسورد خودش بتونه به اتاق وارد بشه...)
البته به نظر بنده.....
با تشکر:heart::heart::heart::heart::heart:

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
درضمن در مورد گفتگوی اعضا در مورد مسایل مختلف بهتر هستش که ....یه اتاق تویه یاهو مسنجر بسازید...
و برای اتاق یه پسورد بذارید(یا برای هرکس هر با استفاده از پوزر و پسورد خودش بتونه به اتاق وارد بشه...)
البته به نظر بنده.....
با تشکر:heart::heart::heart::heart::heart:
به نظر جالب نمیاد
اونم تو یاهو مسنجر
یکی بخواد اذیت کنه واویلاست........

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درست

درست

به نظر جالب نمیاد
اونم تو یاهو مسنجر
یکی بخواد اذیت کنه واویلاست........

سلام...
اولا حرف شما متین است....
دوما ...در این طور مواقع چون اتاق یه مدیر داره و اون می تونه اون طرف رو از اتاق بندازه بیرون و ایملش رو هم بلوکه کنه تا در دفعات بعد نتونه وارد اتاق بشه ...
سوما...همیشه هر راهکاری که ارایه میشه یک سری مشکلات رو هم داره پس نباید هر راهکاری رو که مشکل داره رو بذاریم کنار...باید مشکلاتش رو حل کنیم...
با تشکر:gol:

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...
اولا حرف شما متین است....
دوما ...در این طور مواقع چون اتاق یه مدیر داره و اون می تونه اون طرف رو از اتاق بندازه بیرون و ایملش رو هم بلوکه کنه تا در دفعات بعد نتونه وارد اتاق بشه ...
سوما...همیشه هر راهکاری که ارایه میشه یک سری مشکلات رو هم داره پس نباید هر راهکاری رو که مشکل داره رو بذاریم کنار...باید مشکلاتش رو حل کنیم...
با تشکر:gol:
مهندس مدیر که همیشه نمینونه آنلاین باشه
بعدش،مگه نمیشه یه ایمیل جعلی ساخت دوباره بیان تو
منم نگفتم بذاریمش کنار.........

robotali

عضو جدید
من چند تا سوال داشتم که مربوط به زبان های برنامه نویسی می شد و یک تاپیک تو تالار برنامه نویسی باز کردم که سوالاتم رو بپرسم.... نمیدونم چرا مدیران محترم تائید نمیکنن...؟
اشکال از چی است...؟ :razz:

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
من چند تا سوال داشتم که مربوط به زبان های برنامه نویسی می شد و یک تاپیک تو تالار برنامه نویسی باز کردم که سوالاتم رو بپرسم.... نمیدونم چرا مدیران محترم تائید نمیکنن...؟
اشکال از چی است...؟ :razz:
برای پرسیدن سوال ها در تالار برنامه نویسی تاپیک هایی به اندازه کافی وجود داره و احتیاجی به ایجاد تاپیک جدید جهت پرسیدن سوال ها نیست.

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهندس مدیر که همیشه نمینونه آنلاین باشه
بعدش،مگه نمیشه یه ایمیل جعلی ساخت دوباره بیان تو
منم نگفتم بذاریمش کنار.........

سلام...
اولا....در این مورد هم باید بگم....که اول باید افراد فعال و اونهایی که قبلا تویه این وب سایت بودن و به سوال های بچه ها جواب دادن رو بیارم....
دوما.... افرادی که حداقل یک سال تویه وب سایت عضویت داشتن و به یک سطح از اون سطهایی که میزنه برسن...
کافی هستش که یکم شرایط بذاریم...
درضمن....
فکر نکنم... همیشه مدیران به سوال های بچه ها جواب میدن.....
کافی هستش برای اتاق چند نفر رو مشخص کنیم...و اون چند نفر با هم همکاری داشته باشن....
درضمن حتما قرار نیست که چت صوتی یا تصویری مجاز باشه..... میشه چت متنی باشه.....
درضمن...هر کاربر با نام مستعار وارد بشه بهتر هستش....
و از این چیزها دیگه...
فقط کافی هستش که محدود بشه.....:smile::que:
با تشکر

robotali

عضو جدید
برای پرسیدن سوال ها در تالار برنامه نویسی تاپیک هایی به اندازه کافی وجود داره و احتیاجی به ایجاد تاپیک جدید جهت پرسیدن سوال ها نیست.

میشه من رو به یکی از این تاپیکها لینک بدین...؟
صمیمانه سپاسگزار می شوم مهندس...
:gol:

robotali

عضو جدید

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
ممنون ali_VB عزيز...

يكي از سوالاتم رو مي نويسم... شما بفرمايين تو كدوم ناپيك بزارم؟
تفاوت Abstraction و capsulation؟
مرسي
یه جستجو کن فکر کنم این سوال رو یه جایی تو باشگاه دیدم!!!

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
ممنون ali_VB عزيز...

يكي از سوالاتم رو مي نويسم... شما بفرمايين تو كدوم ناپيك بزارم؟
تفاوت Abstraction و capsulation؟
مرسي
سلام
فکر می کنم قبلاً روش بحث شده است

درود...
مي خواستم درباره دو زبان LISP و Prolog به طور كلي بدونم... كه هر كدوم در چه مسائلي كاربرد داره...؟
ممنون...

میتوانید در زیر تالار برنامه نویسی عنوان کنید.

یه جستجو کن فکر کنم این سوال رو یه جایی تو باشگاه دیدم!!!
مرسی :gol:

negin17h

مدیر تالار
دوستان لطف کنند به عنوان تاپيک دقت کنند :gol:

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام و درود بر مدیر کم پیدا !!
دقت مضاعف در سال جهاد اقتصادی (به جای همت مضاعف) !!

سلام.... و درود بر بچه های کامپیوتر...
وب سایت خوبی هستش...
ولی پست های خیلی بدی داره..........
هیچ کس اصلا به خودش زحمت نمیده که تویه اینترنت رو یه سرچی بکنه و چیزها و سوالاتی رو که می خواد بره و از اونجا گیر بیاره...
همین پستهای خیلی مضخرف (البته ببخشید که دارم این مدلی حرف میزنم...) باعث میشه که آدم برای پیدا کردن یه مطلب چند ساعت مجبور بشه تویه سایت رو بگرده... چون موتور جستجوش به درد پیدا کردن خودش هم نمیخوره....
درضمن این رو هم باید بدونید که پست های بیخودی باعث میشه که رده ی سایت پایین بیاد....
مثلا برید به سایت های دیگه یه سری بزنید.....
نه مطالب بی خودی می زنند و نه سوال های الکی توش داره....
من نمیگم که بچه ها حرف نزنن خوشحال نباشن... و سوال نپرسن...
ولی باید از تایپیک های بی خودی هم جلوگیری بشه...
مثلا من یه تایپیک میزنم...میبینم که روبات محترم میگه جای بدی زدی...
بعد یه نفر دیگه وقتی یه تایپیک میزنه ...هیچی به هیچی....
درضمن...میدران بخش باید به بخش های خودشون سر بزنن.... درسته که برای کارشون جیره و مواجب نمیگیرن...ولی باید مسولیتی رو که قبول کردن به نحو احسند انجام بدن...
نمیگم که مدیریت کار آسونی هستش...ولی حداقل روزی یه بار رو به تایدیک ها سری بزنن...
با تشکر....

robotali

عضو جدید
سلام
فکر می کنم قبلاً روش بحث شده است

میتوانید در زیر تالار برنامه نویسی عنوان کنید.

مرسی :gol:

درود...

حقیقتاً من دو بار تو تالار برنامه نویسی سوالم رو مطرح کردم... نمی دونم چرا مدیران محترم تائید نمی کنند...؟
در ضمن راجع به این موضوع سرچ کردم تو باشگاه چیزی پیدا نکردم...

می دونم که هر زبان برنامه نویسی هم یه تاپیک مخصوصی داره... ولی این سوالات من ظاهراً جایی برای مطرح شدن نداره... این بود که مزاحم این تاپیک شدم...!
:(

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درود...

حقیقتاً من دو بار تو تالار برنامه نویسی سوالم رو مطرح کردم... نمی دونم چرا مدیران محترم تائید نمی کنند...؟
در ضمن راجع به این موضوع سرچ کردم تو باشگاه چیزی پیدا نکردم...

می دونم که هر زبان برنامه نویسی هم یه تاپیک مخصوصی داره... ولی این سوالات من ظاهراً جایی برای مطرح شدن نداره... این بود که مزاحم این تاپیک شدم...!
:(

سلام...
خوب ناراحتی نداره که ....
به این میگن ضعف در مدیریت سایت.... البته اگه درست گفته باشم.... و به مدیران سایت هم بر نخورده باشه....
با تشکر

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام...
خوب ناراحتی نداره که ....
به این میگن ضعف در مدیریت سایت.... البته اگه درست گفته باشم.... و به مدیران سایت هم بر نخورده باشه....
با تشکر
با سلام
وقتی تاپیک ها و پست های تکراری تایید نمیشن میگید ضغف مدیریت وقتی یه پست رو میزارن که باشه میگید مزخرف :gol:
سلام.... و درود بر بچه های کامپیوتر...
وب سایت خوبی هستش...
ولی پست های خیلی بدی داره..........
هیچ کس اصلا به خودش زحمت نمیده که تویه اینترنت رو یه سرچی بکنه و چیزها و سوالاتی رو که می خواد بره و از اونجا گیر بیاره...
همین پستهای خیلی مضخرف (البته ببخشید که دارم این مدلی حرف میزنم...) باعث میشه که آدم برای پیدا کردن یه مطلب چند ساعت مجبور بشه تویه سایت رو بگرده... چون موتور جستجوش به درد پیدا کردن خودش هم نمیخوره....
درضمن این رو هم باید بدونید که پست های بیخودی باعث میشه که رده ی سایت پایین بیاد....
مثلا برید به سایت های دیگه یه سری بزنید.....
نه مطالب بی خودی می زنند و نه سوال های الکی توش داره....
من نمیگم که بچه ها حرف نزنن خوشحال نباشن... و سوال نپرسن...
ولی باید از تایپیک های بی خودی هم جلوگیری بشه...
مثلا من یه تایپیک میزنم...میبینم که روبات محترم میگه جای بدی زدی...
بعد یه نفر دیگه وقتی یه تایپیک میزنه ...هیچی به هیچی....
درضمن...میدران بخش باید به بخش های خودشون سر بزنن.... درسته که برای کارشون جیره و مواجب نمیگیرن...ولی باید مسولیتی رو که قبول کردن به نحو احسند :surprised:انجام بدن...
نمیگم که مدیریت کار آسونی هستش...ولی حداقل روزی یه بار رو به تایدیک ها سری بزنن...
با تشکر....
دست شما درد نکنه
فکر نمیکنم که اگه یکم با احترام و ادب بیشتری حرف میزدید به جایی برمیخورد.
ما ایرانی ها بلد نیستیم انتقاد کنیم (و به جای انتقاد به طرف مقابل توهین میکنیم)به همین سبب میگن انتقاد پذیر نیستیم.

negin17h

مدیر تالار
با تشکر از تمامی دوستان
یه خواهشی دارم. اینجا فقط جای انتقاد نیست. اگر انتقاد می کنید، پیشنهاد هم بدید. اینکه درست نیست به کار دیگری ایراد بگیریم در صورتی که هیچ راه حلی نداریم ارائه بدیم.
تاپیک هایی که فارسی نباشند، عنوان درستی نداشته باشند یا تبلیغ و ... حذف می شوند. در مورد پست ها هم هرجا کاربران می بینند گزارش می دهند و اقدام میشه. اگر تا حالا غیر از این بوده لطفاً بگید.

من متاسفانه سمینار داشتم و هفته پیش نرسیدم درست سر بزنم. این مورد رو که در این یک هفته کوتاهی شده می پذیرم گرچه راسل و شریف بوده اند و مطمئن هستم که رسیدگی می کردند.

بازهم ممنون :gol:

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام
وقتی تاپیک ها و پست های تکراری تایید نمیشن میگید ضغف مدیریت وقتی یه پست رو میزارن که باشه میگید مزخرف :gol:

دست شما درد نکنه
فکر نمیکنم که اگه یکم با احترام و ادب بیشتری حرف میزدید به جایی برمیخورد.
ما ایرانی ها بلد نیستیم انتقاد کنیم (و به جای انتقاد به طرف مقابل توهین میکنیم)به همین سبب میگن انتقاد پذیر نیستیم.

سلام....
خسته نباشید.....
شما قبل از اینکه به بنده خورده بگیرید....بهتر بود متن نوشته ی من رو می خوندید....
ببین عزیز دل من.... من عادت ندارم اون مدلی حرف بزنم.....
ولی سایتی مثل این سایت که بازدید کننده زیاد داره ..باید مدیران فعال تری هم داشته باشه....
بنده منکر این نیستم که این مدیران فقط برای این نیستم که به آدم ۲۴ ساعته سرویس بدن... آره ... اونها هم برای خودشون کار و زندگی دارن....... ولی وقتی که نمیتونن بیان باید یه نفر یا چند نفر رو مشخص کنن تا به جای اونها به مشکلات بچه ها رسیدگی کنن..........
در مورد بعضی از پستها:::::: ببینید بعضی از بچه های اینجا حتی سرچ صحیح تویه اینترنت رو هم بلد نیستن....
مثلا طرف میاد یه جمله ی کامل رو تویه اینترنت سرچ می کنه.... به جای اینکه کلمات کلیدی رو سرچ کنه....
بعد وقتی که به نتیجه نمیره (البته ظرف مدت ۳۰ ثانیه)...میاد و تویه تالار یه پست میزنه.... و تازه پیگیر مطلب خودش هم تویه تالار نیست... میره یه هفته ی بعد میاد میگه .... دست شما درد نکنه.... خوب این مدل پست زدن به نظرتون صحیح هستش؟؟؟
در مودر قسمت برنامه نویسی که دوست عزیز مون گفت:::: مثلا شما اگه یه سری به اونجا بزنید میبینید که آخرین پست که البته بدون جواب هم هستش ... برای ۴ یا ۵ روز پیش هستش.... خوب یکی باید به اینها جواب بده یا نه؟؟؟؟
درضمن اگه جایی در نوشته های الانم به کسی توهین کردم...صمیمانه ازش معذرت می خوام.... ببخشید دیگه...
در مورد این که گفتید که ما ایرانی ها بلد نیستیم انتقاد کنیم........ و به جاش به طرف مقابل توهین می کنیم... میشه بگید مثلا کجای پست ... دانلودر برای یوتیوب سازنده هستش؟؟؟؟؟(این مشکل کامپیوتری هستش ؟ در صورتی که با یه ***** شکن و یا VPN و یه دانلودر یوتیوب به راحتی حل میشه....)
با تشکر از همه ی سروران خودم.... به خاطر حرف های هم معذرت می خوام....:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

russell

مدیر بازنشسته
چطوری بابک؟
اومدم سلام عرض کنم خدمت خودت و دوستات و خواستم یه عکس نشونشون بدم، دیدم پیامهات پاک شد منصرف شدم.
ایشالا دفعه بعدی وقتی میری بالا منبر خبرم کن بیام یه دو سه تا عکس ازت بذارم برای ملت.
دوست عزیز این مسایل ربطی به تالار کامپیوتر نداره . اگر مشکلی دارید در دفتر مدیر باشگاه یا در گفتگوی آزاد مطرح کنید.

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز این مسایل ربطی به تالار کامپیوتر نداره . اگر مشکلی دارید در دفتر مدیر باشگاه یا در گفتگوی آزاد مطرح کنید.

سلام...
ببخشید چطور به اینجا ربطی نداره؟؟؟؟
میشه یکم توضیح بدید که چه چیزی به اینجا ربط داره ... تا حداقل بنده و بعضی از بچه های کامپیوتر باهاش آشنا بشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
درضمن اینکه یک نفر در کمال وقاحت میره و آیدی یاهوی یک نفر رو هک می کنه (البته ایشون هک نمی کنند...جناب نرم افزار هک می کنند)...و یا اینکه به پروفایل هرکسی بدون اجازه سر میزنه چکار باید کرد؟؟؟
اصلا چرا باید پست بنده در اینجا حذف بشه؟؟؟ مگه مشکلات بچه های گروه با اعضارو اعلام نکردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه اینجا به این نکته نرسیدیم که آقای بایک دارند از اختیاراتشون سو استفاده می کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (تازه از رویه حرفهای خودشون!!!)
اگه نمیدونید که چطور باید تالار رو اداره کرد خوب در کل تالار رو گل بگیرید و بذارید به تاریخ کذایی نیا بپیوندد...
اگه جنبه ی انتقاد رو ندارید به بنده در اینجا بگید....
ولی در کل ..جنبه داشته باشید... و پست ها رو حذف نکنید...
و در آخر باید بگم که از سایت های دیگه که خیلی علمی تر از این سایت هستش یاد بگیرید...
یا قسمت انتقادات نذارید یا اگه می ذارید به همه ی اونها گوش کنید و بهشون جواب بدید...
درضمن اگه آقا بابک بگید که جنبه داشته باشه و به حرفهای بچه ها گوش کنه...این نوع مدیریت رو بنده هم بلدم... (نا سلامتی ایشون ۵ تا ستاره داره... ستاره که الکی بدست نمیاد..)
البته این رو هم باید بگم که کسی منکر زحمات بسیار زیاد و بیدریغ آقای بابک پی اج پی نیستند...ولی می تونند لهن حرف زدنشون رو با بچه های تالار کامپیوتر عوض کنند...
اگه هم از حرفهای بنده خوشتون نمیاد خوب...بنده رو هم طبق روال معمول اخراج کنید (شاید با این اخراجتون تونستیم برم تویه فیلم اخراجی ها بازی کنیم :دی)
در کل... و در آخر ..از بچه هایی که حرف بنده رو خوندند...کمال تشکر رو دارم.... ولی در کل به مدیران سایت پیشنهاد می کنم...درسته کار اداره ی این سایت سخت هستش... ولی این سختی ها باعث میشه که بچه ها راضی باشند و بهتون بگن...خسته نباشی....
بازم ممنون...
با تشکر...

russell

مدیر بازنشسته
سلام...
ببخشید چطور به اینجا ربطی نداره؟؟؟؟
میشه یکم توضیح بدید که چه چیزی به اینجا ربط داره ... تا حداقل بنده و بعضی از بچه های کامپیوتر باهاش آشنا بشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
درضمن اینکه یک نفر در کمال وقاحت میره و آیدی یاهوی یک نفر رو هک می کنه (البته ایشون هک نمی کنند...جناب نرم افزار هک می کنند)...و یا اینکه به پروفایل هرکسی بدون اجازه سر میزنه چکار باید کرد؟؟؟
اصلا چرا باید پست بنده در اینجا حذف بشه؟؟؟ مگه مشکلات بچه های گروه با اعضارو اعلام نکردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه اینجا به این نکته نرسیدیم که آقای بایک دارند از اختیاراتشون سو استفاده می کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (تازه از رویه حرفهای خودشون!!!)
اگه نمیدونید که چطور باید تالار رو اداره کرد خوب در کل تالار رو گل بگیرید و بذارید به تاریخ کذایی نیا بپیوندد...
اگه جنبه ی انتقاد رو ندارید به بنده در اینجا بگید....
ولی در کل ..جنبه داشته باشید... و پست ها رو حذف نکنید...
و در آخر باید بگم که از سایت های دیگه که خیلی علمی تر از این سایت هستش یاد بگیرید...
یا قسمت انتقادات نذارید یا اگه می ذارید به همه ی اونها گوش کنید و بهشون جواب بدید...
درضمن اگه آقا بابک بگید که جنبه داشته باشه و به حرفهای بچه ها گوش کنه...این نوع مدیریت رو بنده هم بلدم... (نا سلامتی ایشون ۵ تا ستاره داره... ستاره که الکی بدست نمیاد..)
البته این رو هم باید بگم که کسی منکر زحمات بسیار زیاد و بیدریغ آقای بابک پی اج پی نیستند...ولی می تونند لهن حرف زدنشون رو با بچه های تالار کامپیوتر عوض کنند...
اگه هم از حرفهای بنده خوشتون نمیاد خوب...بنده رو هم طبق روال معمول اخراج کنید (شاید با این اخراجتون تونستیم برم تویه فیلم اخراجی ها بازی کنیم :دی)
در کل... و در آخر ..از بچه هایی که حرف بنده رو خوندند...کمال تشکر رو دارم.... ولی در کل به مدیران سایت پیشنهاد می کنم...درسته کار اداره ی این سایت سخت هستش... ولی این سختی ها باعث میشه که بچه ها راضی باشند و بهتون بگن...خسته نباشی....
بازم ممنون...
با تشکر...

ببینید اون مشکلاتی که مطرح کردین درسته که کاربرای سایت با اون مواجه هستن اما به هر صورت جای عنوان کردنش اینجا نبود . مشکلات عمومی کاربرا و یا مسایلی که مربوط به مدیر تالار دیگه ای هست جای بحثش این تاپیک نیست. پست ها هم نه به دلیل بیجنبگی ما بلکه به علت نامربوط به تالار بودن حذف شدند . من پست شما و پاسخ بابک رو به دفتر مدیریتگفتگوی آزاد انتقال میدم .. بحثتون رو اونجا ادامه بدین

آخرین ویرایش:

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
پست های نامربوط با تالار مهندسی کامپیوتر حذف شد
به نظر من آموزش قدم به قدم برنامه های کاربردی رو برا دوستان بزاریم

یا یه آماری بگیریم ببینیم چه نرم افزاری بیشتر درخواست داره. آموزش اون رو بزاریم..
من همه جوره هستم.....:gol:

negin17h

مدیر تالار
به نظر من آموزش قدم به قدم برنامه های کاربردی رو برا دوستان بزاریم

یا یه آماری بگیریم ببینیم چه نرم افزاری بیشتر درخواست داره. آموزش اون رو بزاریم..
من همه جوره هستم.....:gol:

پیشنهاد بسیار خوبی هست. به شرطی که دوستان هم تنها نظاره گر نباشند و شخصی که آموزش رو میده دلسرد نشه.
شما پیشنهاد بدید یکسری برنامه ها رو و یک نظرسنجی برگزار می کنیم تا ببینیم کدام برنامه ها خواهان بیشتری دارند.

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیشنهاد بسیار خوبی هست. به شرطی که دوستان هم تنها نظاره گر نباشند و شخصی که آموزش رو میده دلسرد نشه.
شما پیشنهاد بدید یکسری برنامه ها رو و یک نظرسنجی برگزار می کنیم تا ببینیم کدام برنامه ها خواهان بیشتری دارند.

word
photoshop
virtual drive
کار با browserها.