دعا

parla_69

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
یکی لازمه واسه ماها دعاکنه
ولی به فرموده ی حضرت موسی اگه میخاین دعاهاتون برآورده بشه با زبونی که باهاش گناه نکردین(دروغ و...) دعا کنین ... یعنی بگین کس دیگه ای براتون دعا کنه
پس خدا هرچی تو دله هر کسیه بالاخص فرد مورد نظر(دوگانگی) رو بهش بده اگه به نفعشه

پروانه شیرازی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به استار تر های عزیز ...
خوب این که میگین دچار دوگانگی شده ...مشکل روحی داره دیگه باید مشاوره بشه خودش یه قدم برای خودش برداره تا ما هم که دعا میکنیم اثر داشته باشه عزیزم ...

حالا شما دعا کن باقیش با ما میبریمش پیش مشاور مشکلش خیلی حاد نیست :D

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب این که میگین دچار دوگانگی شده ...مشکل روحی داره دیگه باید مشاوره بشه خودش یه قدم برای خودش برداره تا ما هم که دعا میکنیم اثر داشته باشه عزیزم ...

سلام بر آهو خانوم...ببین گلم این پسره اسمش دخترونه هس؟؟:surprised:اینجا ها...بعدش ام یکارایی میکنه آدم بهش شک میکنه...آهو لطفا با احترام جواب بده ها...ممنون..:D

parla_69

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز

کاملا با فرمایش آهو جون موافقم ...یه قدم ایشون 10 قدم عزیزای باشگاه...100000000 قدم خدا

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin:
به به
دخترا دارید یه بنده خدایی رو اذیت میکنید؟حواستون باشه تو دلش نرنجه...;)

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
دخترا اجازه شو از شخص مورد نطر گرفتم به من میگن نرگس:D فقط احترام یادتون نره ممنون..............بووووووووووووووووووووووس

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آجی جونی شما بگو چه خبره اینا که سَر میدن سِر نمیدن

عزیزم ظاهرا موضوع خاصی نیست...فقط میخوان با دوستشون شوخی کنن من فکر میکردم جدیه اما یادم رفت اینجا تالار زنگ تفریحه:D و همه چیز از روی دوستیه...;)

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم ظاهرا موضوع خاصی نیست...فقط میخوان با دوستشون شوخی کنن من فکر میکردم جدیه اما یادم رفت اینجا تالار زنگ تفریحه:D و همه چیز از روی دوستیه...;)

آره نفس دیدم جدی گفتی ماهم جدی جواب دادیم دیگه...:biggrin: