در چنين موقعيتي چه عكس العملي نشان مي دهيد؟

Ravanshenas

عضو جدید
* تصور کنید که در صف ایستگاه اتوبوس هستید ،زمانی که اتوبوس می رسد شخصی بدون نوبت ،خودش را جلوی شما جا می دهد ومی خواهد وارد اتوبوس شود در این جور مواقع شما معمولاً کدام یک از این اقدامات را انجام می دهید(فقط یک مورد)

A- با او برخورد جدی می کنم ومعمولا بسیار عصبانی وناراحت می شوم.

B- به اونگاه تذکر دهنده ای می کنم وحداکثر سری به حالت تاسف برای کار زشت او تکان می دهم ولی در هر صورت اجازه می دهم سوار شود.

C- از پشت سر به شانه او می زم وبا ارامش به او میگویم : ببخشید آخر صف این جا نیست!

D- در این جور مواقع احتمال دارد با عصبانیت وتندی با او درگیر شوم در هر صورت به هیچ وجه نمی گذرم که جلوتر از من سوار شود.

E- معمولا در این جور موارد به این افراد بی فرهنگ جیزی نمی گویم چون مطمئنم این افراد درست بشو نیستند.

Shahram.OTF

عضو جدید
کاربر ممتاز
B- به اونگاه تذکر دهنده ای می کنم وحداکثر سری به حالت تاسف برای کار زشت او تکان می دهم ولی در هر صورت اجازه می دهم سوار شود.

atimehr

عضو جدید
C- از پشت سر به شانه او می زم وبا ارامش به او میگویم : ببخشید آخر صف این جا نیست!

mahdieh1991

عضو جدید
کاربر ممتاز
...

...

sajjad_mke

عضو جدید
D- در این جور مواقع احتمال دارد با عصبانیت وتندی با او درگیر شوم در هر صورت به هیچ وجه نمی گذرم که جلوتر از من سوار شود.
مورد هاي گفته شده مال قديما بود ولي فقط D

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

آرام1994

عضو جدید
به اونگاه تذکر دهنده ای می کنم وحداکثر سری به حالت تاسف برای کار زشت او تکان می دهم ولی در هر صورت اجازه می دهم سوار شود.

wall_E

عضو جدید
[به اونگاه تذکر دهنده ای می کنم وحداکثر سری به حالت تاسف برای کار زشت او تکان می دهم ولی در هر صورت اجازه می دهم سوار شود

royalblue

عضو جدید
B- به اونگاه تذکر دهنده ای می کنم وحداکثر سری به حالت تاسف برای کار زشت او تکان می دهم ولی در هر صورت اجازه می دهم سوار شود

hiva13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اکثرا دهن به دهنشون نمی ذارمباهاشون
ولی بعضی مواقع که اعصاب درس حسابی ندارم صداشون می کنم وبا دست ته صفو نشونش میدم

witness

عضو جدید

sarah89

عضو جدید

Farez 132

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
B...
اما اگه پررو بازی در بیاره با کله میرم تو صورتش...

SAMIFAR

عضو جدید
بارها تو مترو پیش اومده در مورد هول دادن وحشتناک و رعایت نکردن این موضوع که باید اول خارج بشن بعد شما دخول پیدا کنی! ولی همیشه مورد B بوده!

saye0roshani

عضو جدید
- معمولا در این جور موارد به این افراد بی فرهنگ جیزی نمی گویم چون مطمئنم این افراد درست بشو نیستند

حالا من چجور آدمیم
:que:

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
A /// یه کف گرگیم نسارش باید کرد تا جمیعا ببینن و درس بگیرن

بالا