در مورد چیز هایی که تو زندگی از دست دادی چگونه می اندیشی؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی چیز ها رو از دست میدیم.
خیلی ها رو هم هیچوقت نمیتونیم بدست بیاریم.
برای اون چیز هایی که از دست میدید , چگونه می اندیشید؟
حتی برای بدست آوردن چیز های با ارزشی که نمیتونید بدستشون بیارید چه برنامه ای دارید؟
لطفا جواب اینا رو بگید تا برای همه مون تجربه های نوی باشه. تشکر

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درمورد اونچه که از دست دادم توکل کردم و گفتم حتما مصلحتی داشته......
خوب این که همه جا جواب نمیده. انسان در اثر سهل انگاری ممکنه کل ثروتش از دستش بره . اونوقت میتونه توکل کنه و بگه مصلحت بوده؟

mmm111kkk

عضو جدید
به نظر من هر چیزی رو که بشه از دست داد دوباره میشه بدست آورد. اگر هم نتونم دقیقا همون ها رو بدست بیارم سعی می کنم بهترش رو بدست بیارم .
حداقل چون سعی می کنم بهترشو بدست بیارم دیگه دلم نمی سوزه.....

* * *m * *

عضو جدید

اگر تما م شب را براي از دست دادن خورشيد گريه كند لذت ديدن ستاره ها از رو از دست خواهي داد

__________________________________________________________________________________________________________________________
توكل به خدا
جاده يعني رفتن يعني تقدير
جاده يعن رفتن
وبه سفر دل بستن

yare66

عضو جدید
خیلی چیز ها رو از دست میدیم.
خیلی ها رو هم هیچوقت نمیتونیم بدست بیاریم.
برای اون چیز هایی که از دست میدید , چگونه می اندیشید؟
حتی برای بدست آوردن چیز های با ارزشی که نمیتونید بدستشون بیارید چه برنامه ای دارید؟
لطفا جواب اینا رو بگید تا برای همه مون تجربه های نوی باشه. تشکر
من اگه 5سال پیش تصمیم بهتری واسه تحصیلاتم میگرفتم الان وضعیت بهتری داشتم. اما دوست ندارم افسوس بخورم چون دیگه گذشته.
و الان منتظر موقعیتای بهتر زندگیم هستم و امید دارم که بهتر از گذشته برام پیش میاد.

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
آدم اگه تلاشش رو همیشه داشته هیچ وقت اگه شکست بخوره حسرت نمیخوره چون میدونه که تلاش خودشو کرده و بقیشو پای حکمت میذاره
این تلاش تو زنجیره طبیعت میمونه و هیچ وقت از بین نمیره و مصمئنا یه زمانی به نتیجه میرسه

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعضی وقتها باید بعضی چیزها رو برای بدست آورن چیزهای دیگه از دست بدی. اما اگه چیزی رو از دست بدم و در مقابل هیچی نصیبم نشه سعی میکنم بهش فکر نکنم و دوباره تلاش کنم که یا همون و یا بهترش رو بدست بیارم. در مورد چیزهای باارزشی هم که نمیتونم بدست بیارم برنامه ام اینه که حداقل تلاشم رو بکنم و همیشه به این حرف فکر میکنم:
اگر خداوند آرزویی را در دلت نهاد بدان توان رسیدن به آن را در تو دیده است.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بهشون فک نمیکنم که از دستشون دادم به این فک میکنم که چی شد از دستشون دادم و اگه از دست دادنشون به ضررم بوده چطور میشه دوباره برشون گردوند یا اینکه از دوباره از دست رفتنشون چطور میشه جلوگیری کرد....

Motahare89

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهم ترین کار ...عملی کردن تفکرییه که تو لحظه داریم برای نشون دادن خودِ واقعی...همین ها تجربیات و دست آوردها رو بدست میده....بنابراین ناراحتی و تاسف خوردن برای موقعیت از دست رفته معنی نداره ...در نگاه گسترده تر حتی خوشحالی برای بدست آورد چیز دلخواه هم لازم نیست

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
بشخصه از حرفای همه خوشم اومد.ووسه همتون آرزوی موفقیت میکنم.
خودم برین باورم که شکستای گذشته پلی هستند برای رسیدن به موفقیتهای آینده و بزرگتر>>یعنی ازونا باید تجربه و درسایی گرفت تا به نتایج بهتر در کارهای آینده رسید.اما یانرا یادتان باشد شما همیشه در حال زندگی میکنید.
من اگه 5سال پیش تصمیم بهتری واسه تحصیلاتم میگرفتم الان وضعیت بهتری داشتم. اما دوست ندارم افسوس بخورم چون دیگه گذشته.
و الان منتظر موقعیتای بهتر زندگیم هستم و امید دارم که بهتر از گذشته برام پیش میاد.
اگر منظورت از منتظر صرف منتظر بودنه که تنها این کافی نیست.برو دنبالش،برو>شک نداشته باش >ووسه چیزی تلاش بکنی درموردش فک کنی برنامه خوب با مشورت بریزی در سایه توکل بر خدا به نتیجه مطلوب میرسی>>بدون این تلاش هیچوقت بی نتیجه نمیمونه.
با آرزوی بهترینها برای همه شماها دوستان گرامی.:gol:

بالا