درخواست کمک فوری

ghzshadow

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...
امروز متوجه شدم که یه دختر خانمی هست که به دلیل مشکلی که براش پیش اومده بود،نتونسته برا ارشد ثبت نام کنه.بنده خدا 3 ماهه که روزی 10 ساعت برا کنکور میخونه.ولی حالا.........
پرسیدم گفتند اگه کسی باشه که ثبت نام کرده باشه ولی نخواد شرکت کنه،میتونه این خانم تو اصلاح اطلاعات جایگزینش بشه...
حالا شما عزیزان اگه کسیو میشناسید که امسال آزمایشی شرکت کرده یا ... و برای تعویض مشکلی نداره،حتما خبرم کنید تا تونسته باشیم به اون دختر خانم کمک کنیم و از این حال،درش بیاریم...
با تشکر...:heart:

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...
امروز متوجه شدم که یه دختر خانمی هست که به دلیل مشکلی که براش پیش اومده بود،نتونسته برا ارشد ثبت نام کنه.بنده خدا 3 ماهه که روزی 10 ساعت برا کنکور میخونه.ولی حالا.........
پرسیدم گفتند اگه کسی باشه که ثبت نام کرده باشه ولی نخواد شرکت کنه،میتونه این خانم تو اصلاح اطلاعات جایگزینش بشه...
حالا شما عزیزان اگه کسیو میشناسید که امسال آزمایشی شرکت کرده یا ... و برای تعویض مشکلی نداره،حتما خبرم کنید تا تونسته باشیم به اون دختر خانم کمک کنیم و از این حال،درش بیاریم...
با تشکر...:heart:

سلام . متالورژی صنعتیه ؟

من یکیو میشناسم که سال دیگهدرسش تموم میشه . امسال آزمایشی شرکت کرده . باید بهش بگم .

سه شنبه میبینمش . بهت خبرشو میدم.

ghzshadow

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . متالورژی صنعتیه ؟

من یکیو میشناسم که سال دیگهدرسش تموم میشه . امسال آزمایشی شرکت کرده . باید بهش بگم .

سه شنبه میبینمش . بهت خبرشو میدم.

سلام.
متشکرم.دقیقا نمیدونم.فکر نکنم فرقی داشته باشه.تو اصلاح اطلاعات،رشته هم میشه عوض کرد.درسته؟

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
متشکرم.دقیقا نمیدونم.فکر نکنم فرقی داشته باشه.تو اصلاح اطلاعات،رشته هم میشه عوض کرد.درسته؟

والا من که اصلا دفتر چه نگرفتم . کاش گرفته بودم میدادم به ایشون . نمی دونم چه جوریه . سه شنبه میرم دانشگاه یه امار میگیرم .

aliappusa

عضو جدید
والا من که اصلا دفتر چه نگرفتم . کاش گرفته بودم میدادم به ایشون . نمی دونم چه جوریه . سه شنبه میرم دانشگاه یه امار میگیرم .
مگه لازمه که حتما دفترچه بگیره کسی؟ مکه نمی تونه فقط اینترنتی ثبت نام کنه؟ شایدم من حرف شما رو درست متوجه نشدم.

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه لازمه که حتما دفترچه بگیره کسی؟ مکه نمی تونه فقط اینترنتی ثبت نام کنه؟ شایدم من حرف شما رو درست متوجه نشدم.

بچه هایه ما که همه دفترچه گرفته بودن . فک کنم باید دفترچه رو هم یه قسمتیشو پست کنن . دقیق نمی دونم . امسال کنکور ارشدو نخوندم در جریان نیستم ..

ghzshadow

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هایه ما که همه دفترچه گرفته بودن . فک کنم باید دفترچه رو هم یه قسمتیشو پست کنن . دقیق نمی دونم . امسال کنکور ارشدو نخوندم در جریان نیستم ..

دفترچه نیازی نیست.کسایی که ارشد قبول میشن ولی مدرک کارشناسی دستشون نیست،باید یه فرم تایید معدل و واحد از دانشگاهشون برل ثبت نام همراه ببرن.قبلا یه برگه از دفترچه را باید پر میکردن،ولی حالا همراه اعلام نتایج،خود سایت سنجش فرمی ارائه میده که اونو بایئ پر کنن.
البته کامل مطمئن نیستم....اگه کسی بهتر میدونه،حتما خبر کنه...

reza_1364

مدیر بازنشسته
منم خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمک کنه

انشاءالله خدا بهش کمک کنه

به هر حال این اتفاق ممکنه برای هرکسی بیفته

پیشاپیش ممنون از توجهتون به این تایپیک

برای اطلاع سایر دوستان اطلاعیه و مهم شد

موفق باشید

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمک کنه

انشاءالله خدا بهش کمک کنه

به هر حال این اتفاق ممکنه برای هرکسی بیفته

پیشاپیش ممنون از توجهتون به این تایپیک

برای اطلاع سایر دوستان اطلاعیه و مهم شد

موفق باشید

ایول مدیر دست به خیر ..

ghzshadow

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم سال سومم. بعضی دوستام آزمایشی ثبت نام کردن ولی خودم نه.میپرسم ازشون.اگه کسی بود میگم

مخسي زياااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااددددددددددددددددددددددددد

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بدو بدو جواب بده ... یکی پیدا شد .

شمارتو بده بهش بدم با خودش هماهنگ کنی .. اگه پیام خصوصیم نیومده اینجا نوشتم که زود باشی . بدوووووووووووو

reza_1364

مدیر بازنشسته
بدو بدو جواب بده ... یکی پیدا شد .

شمارتو بده بهش بدم با خودش هماهنگ کنی .. اگه پیام خصوصیم نیومده اینجا نوشتم که زود باشی . بدوووووووووووو

دستتون درد نکنه

مثل اینکه مشکل حل شد البته با کمک شما