درخواست ژورنال برای درس روشهای تولید

Null

عضو جدید
سلام دوستان
از عنوان تاپیک معلومه چی میخوام. فقط باید ژورنال یا مقاله انگلیسی باشه اگر ترجمه داشت که چه خوب اگر هم نداشت باید ترجمه کنم!!!
راستی در حد 4 یا 5 صفحه هم کفایت میکنه!!!
خیلی ضروریه!!! و تا 5 روز دیگه باید تحویل استاد بدم
ممنون

neda1362

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان
از عنوان تاپیک معلومه چی میخوام. فقط باید ژورنال یا مقاله انگلیسی باشه اگر ترجمه داشت که چه خوب اگر هم نداشت باید ترجمه کنم!!!
راستی در حد 4 یا 5 صفحه هم کفایت میکنه!!!
خیلی ضروریه!!! و تا 5 روز دیگه باید تحویل استاد بدم
ممنون
دوست عزیز شما عنوان یا موضوع دقیق مقاله ای که مد نظرتون هست بفرمائید تادوستان کمکتون کنند در مورد روشهای تولید مقالا زیادی هست.حداقل کلمات کلیدی مد نظرتونو ذکر کنید.

• Like
واکنش ها: Null

Null

عضو جدید
بازم سلام
ممنونم دوست عزیز
در مورد ساخت وسیله ای مثل آچارفرانسه، پیچ گوشتی یا چنگال که با متالوژی پودر ساخته شدن. یا با روشی دیگر اکستروژن، نورد، آهنگری.
یا ژرنال یا مقاله ای درباره یکی از روشهای تولید مثل متالوژی پودر، اکستروژن، نورد، آهنگری.

neda1362

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بازم سلام
ممنونم دوست عزیز
در مورد ساخت وسیله ای مثل آچارفرانسه، پیچ گوشتی یا چنگال که با متالوژی پودر ساخته شدن. یا با روشی دیگر اکستروژن، نورد، آهنگری.
یا ژرنال یا مقاله ای درباره یکی از روشهای تولید مثل متالوژی پودر، اکستروژن، نورد، آهنگری.
مقاله خودتونو در سایت های زیر سرچ کنید هر کدوم که به نظتون مفید اومد در قسمت مقالات و پسوردهای دانشگاهی درخواست بدید تا دوستان براتون تهیه کنند
www.sciencedirect.com
www.springerlink.com

Null

عضو جدید
دوست عزیز مشکل اونجاست که نمیدونم چی باید سرچ کنم!!!!!. این مقاله برای یکی از دوستانمه که به دلیل بیماری نتونسته بره سر کلاس و استاد برای جبران غیبت هاش و تاثیر ندادن اونها توی امتحان پایانی گفته که باید مقاله ای رو بیاره.
اگر امکان داره یه مقاله یا ژرنال برام بزارین.
تا 3 روز دیگه بیشتر وقت ندارم و باید مقاله رو تحویل بدم

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز مشکل اونجاست که نمیدونم چی باید سرچ کنم!!!!!. این مقاله برای یکی از دوستانمه که به دلیل بیماری نتونسته بره سر کلاس و استاد برای جبران غیبت هاش و تاثیر ندادن اونها توی امتحان پایانی گفته که باید مقاله ای رو بیاره.
اگر امکان داره یه مقاله یا ژرنال برام بزارین.
تا 3 روز دیگه بیشتر وقت ندارم و باید مقاله رو تحویل بدم

شما حداقل زحت یه سرچ ساده رو انجام میدادی دوست عزیز

• Like
واکنش ها: Null