درخواست های مرتبط با | پرسش های درسی مهندسی شیمی

:redface::redface:
آقای محترم شما لطف کنین و قبل از اینکه در یک فوروم فارسی عضو بشین ، قوانین سایت رو مطالعه بفرمایین ولله من خودم خسته شدم اینقدر تذکر دادم که فارسی تایپ کنین .

HASHEMCHEM

عضو جدید
سلام دوستان عزیز،
نیاز فوری به حل مسایل کتاب
diffusion , mass transfer in fluid systems که نویسنده آن E.L.CASSLER می باشد ، دارم.
بی نهایت سپاسگذارم.

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
من دنبال مطالب جديد در مورد GTL (تبديل گاز به مايع) ميگردم اگه چيزي داريد يا آدرسي داريد لطفا هلپ مي!
امیدوارم این به دردت بخوره :

پیوست ها

• مطالعه اي بر فرايند توليد هيدروكرب نهاي مايع از گاز ط.pdf
    314.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه فارسي نمي خوام درباره مثلا انتي بيوتيك ها (درضمن از سايت خوبتون ممنون)

سلام
من یه نفر رو سراغ دارم رشتش همینه
اگه تونستم ازش میگیرم میزارم اینجا
ولی یه سوال
میکروبیولوژی مربوط به رشته شیمی هم میشه ؟

Hamid Reza.M

مدیر بازنشسته
Dear,
Pls I need the book "Applied Plant Design" written by Ludwig. tanx

دوست عزیز لطف کنید فارسی تایپ کنید

این هم کتاب های درخواستی شما

Applied Process Design for Chemical and Petrochemical Plants, Volume 1, 3rd Edition (Applied Process Design for Chemical and Petrochemical Plants)
by Ernest E. Ludwig

دانلود کتاب اول

Applied Process Design for Chemical and Petrochemical Plants, Volume 2, 3rd Edition (Applied Process Design for Chemical and Petrochemical Plants)
by Ernest E. Ludwig

دانلود کتاب دوم

Applied Process Design for Chemical and Petrochemical Plants, Volume 3, 3rd Edition (Applied Process Design for Chemical and Petrochemical Plants)
by Ernest E. Ludwig

دانلود کتاب سوم

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
Ullmann's Encyclopedia of Industrial Chemistry: Electronic Release 2007
by: Wiley-VCH

Ullmann's Encyclopedia of Industrial Chemistry, 40 Volume Set, 6th edition
کدومش رو می خوای:

mohammad madani

عضو جدید
سلام خسته نباشید
من برای پروژه کارشناسیم احتیاج به کتاب زیر دارم اگه لطف کنید برام پیدا کنید ممنون می شم.

Basic principle of membrane technology -M. mulder

هر چی دنبالش می گردم پیداش نمی کنم
این کتاب اصلا خیلی کمیابه چون استادمون یکی رو خودش از دانشگاه آکسفورد کپی گرفته بود

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
Dear,
Pls I need the book "Applied Plant Design" written by Ludwig. tanx

دوست عزیز لطف کنید فارسی تایپ کنید
حالا این خیلی مشکلی نداره ، چون انگلیسی نوشته
اون پینگیلیش ها ایراد داره
ترجمش که زیاد گیر میاد قیمتش 10000 من خودم هم حل تمرینشو داشتم هم کتابش
IQ ، منظورم ترجمه شده روی اینترنته ، نه تو کتاب فروشی :w15:

My Number One

عضو جدید
سلام عرض شد.:smile:
یه مقاله در مورد ظرفیت گرمایی یا همون DTA(Differential Thermal Analysis) می خواستم.اگر لطف می کردین یه مقاله فارسی می زاشتین ممنون می شدم.یه جایزه ی نفیس هم به کسی که پیدا کنه میدم!:)

reza_fp

عضو جدید
نحوه اندازه گيري طلا

نحوه اندازه گيري طلا

از شما دوستان عزيز نحوه اناليز فلز طلا با دستگاه جذب اتميك مي خواستم قربون همه تون:gol:

دلارام

عضو جدید
:w10::w10::w19::w19:خواهش میکنم در مورد روش های جداسازی و استخراج در فاز جامد یک کمکی به من بکنید من هر چی میگردم چیزی پیدا نمی کنم:(:(:(

HASHEMCHEM

عضو جدید
درخواست حل مسایل

درخواست حل مسایل

:w30:سلام به همه دوستان عزيزم
كتاب يا مقاله اي رو كه مد نظر داريد و نمي تونيد بيابيد، نام كتاب و مولفش رو بهم بديد تا براتون بذارم.
هر چي خدا بخواد...
يا علي

خواهان حل مسایل کتاب ،
diffusion , mass transfer in fluid systems که نویسنده آن E.L.CuSSLER می باشد ، هستم. البته حل مسایل (solutions)در سایت ذیل وجود دارد.
http://www.cambridge.org/catalogue/...iLink&utm_content=0521564778&utm_campaign=CDI
با کمال تشکر

amir_oo_oo

عضو جدید
:gol:سلام دوستان ... من 2 تا کتاب در مورد کنترل فرآیند لازم دارم ... اگه کسی بتونه برام پیدا کنه خیلی ممنون میشم... چند تا لینک خودم پیدا کردم ولی خراب بودن، لطفا لینکها رو چک کنین.

Process Dynamics, Modeling and Control (Topics in Chemical Engineering)
By Babatunde Ogunnaike, W.Harmon Ray

List Price: £40.00Price: £38.00 & eligible for FREE Super Saver Delivery on orders over £15. Details

Simulation of Industrial Processes for Control Engineers (Paperback)
by Philip J Thomas (Author) "This chapter introduces the basic ideas of dynamic simulation by considering a very simple unit on a process plant and showing how a mathematical model..." (more)
Key Phrases: throat pressure ratio, nominally constant parameters, integral desaturation, Method of Referred Derivatives, New York, John Wiley (more...)

فکر کنم خواهر زاده دکتر نیک آذر هم تو این تاپیک فعالیت میکنن، اگه بتونید کمکم کنید ممنون میشم.

در ضمن یکی از دوستان کتاب Seader رو خواسته بودن... من Ebook esh رو دارم ، اگه هنوز پیداش نکردین Email بدین تا بفرستم واستون.:gol:

بالا