درخواست های مرتبط با | پرسش های درسی مهندسی شیمی

diamondpersia

کاربر فعال
درخواست مقاله

درخواست مقاله

سلام بچه ها
تو رو خدا اگر کسی مقاله بررسي پارامترهاي عملياتي و طراحي مقدماتي فرآيند شيرين سازي گاز طبيعي در مقياس پايلوت داره برام ایمیل کنه، مرسی بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووس
:heart:
diamondpersia@gmail.com

diamondpersia

کاربر فعال
سلام
اگر کسی مقاله بررسي پارامترهاي عملياتي و طراحي مقدماتي فرآيند شيرين سازي گاز طبيعي در مقياس پايلوت داره خواهشا برام بذاره، ممنون

آخرین ویرایش:

Audi.R8

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
تو رو خدا اگر کسی مقاله بررسي پارامترهاي عملياتي و طراحي مقدماتي فرآيند شيرين سازي گاز طبيعي در مقياس پايلوت داره برام ایمیل کنه، مرسی بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووس
:heart:
diamondpersia@gmail.com

در تالار مطلبی برای شخصی mail نمیشه. لطفاً درخواستتون رو توی این تاپیک مطرح کنید.

mohandes-87

عضو جدید
به دادم برسید

به دادم برسید

سلام بچه ها کسی میدونه وقتی قیمت یکی ازتجهیزات واحدمون روداریم که قیمتش مال سال 2002باچه فرمولی به قیمت 2011تبدیل کنیم؟مال درس طرح واقتصاده ودارم ازاسترسش سکته میمنم .:cry::cry::cry:

k_siroos

مدیر بازنشسته
سلام بچه ها کسی میدونه وقتی قیمت یکی ازتجهیزات واحدمون روداریم که قیمتش مال سال 2002باچه فرمولی به قیمت 2011تبدیل کنیم؟مال درس طرح واقتصاده ودارم ازاسترسش سکته میمنم .:cry::cry::cry:
یک نگاه به این فایل بندازین . در رابطه با مارشال سوئیفت هستش .

پیوست ها

• M&S Factor.pdf
    878.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

y.h.m.b

عضو جدید
اولی رو که مطمئنم گسکت دار معمولیه. رو دومی شک دارم ولی به نظر نمیرسه مبدل صفحه ای باشه.
این پاورپوینت رو من درست کردم همه مبدل های صفحه ای رو داره ولی لاملا نداره. امیدوارم مفید باشه.
مبدل صفحه اي

این صفحه رو نگاه کن شاید بدردت بخوره
http://books.google.com/books?id=beSXNAZblWQC&pg=PA33&lpg=PA33&dq="lamella+Heat+Exchangers"&source=bl&ots=NVJnovc1SS&sig=hotfHNQfgv5QO7F7Y5IppN14HNE&hl=en&sa=X&ei=irMCT621O4jqrQemicXDBw&ved=0CCsQ6AEwAQ#v=onepage&q="lamella Heat Exchangers"&f=false

اگر عبارت مورد جست و جوی من درست بوده باشه (lamella Heat Exchangers) تصاویر زیر موجود بودن:

http://ua.all.biz/img/ua/catalog/711931.jpeg

http://www.marketeo.com/photoOffer/big/206380_big.jpg
واقعا بزرگوارید بچه ها , خیلی ممنون دستت جفتتون درد نکنه , ان شا ا... بتونم جبران کنم:cry: (این اشکه شوق یه جوجه مهندسه...)
موفق باشید....;)

diamondpersia

کاربر فعال
سلام به همگی
من این ترم برای درس طرح و اقتصاد پروژه ام در مورد طراحی مقدماتی و شبیه سازی شیرین سازی گاز و تخمین قیمت هاست هرکی مطلبی , pfd, یا هر کمکی میتونه بکنه خواهشا دریغ نکنه ، مرسی

آخرین ویرایش:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی من این ترم برای درس طرح و اقتصاد پروژه ام در مورد طراحی مقدماتی و شبیه سازی شیرین سازی گاز و تخمین قیمت هاست هرکی مطلبی , pfd, یا هر کمکی میتونه بکنه خواهشا دریغ نکنه ، مرسی ایمیل من diamondpersia@ gmail.com
دوست عزیز مطلبی به ایمیل کسی ارسال نمیشود در صورتی که کسی شما را کمک کند در همین مکان پاسخ خود را دریافت خواهید کرد قرار دادن ایمیل بر خلافه قوانینه

amir4924

عضو جدید
سلام به همگی
من این ترم برای درس طرح و اقتصاد پروژه ام در مورد طراحی مقدماتی و شبیه سازی شیرین سازی گاز و تخمین قیمت هاست هرکی مطلبی , pfd, یا هر کمکی میتونه بکنه خواهشا دریغ نکنه ، مرسی
ایمیل من diamondpersia@ gmail.com
با سلام
امیدوارم این مقالات به شما کمک کنه

پیوست ها

• Desktop.rar
    896.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان
كسي در مورد microwave freeze drying مطلبي داره؟
بيشتر در مورد ساختار دستگاه و همچنين شبيه سازي فرايندش با كمك شبكه هاي عصبي و الگوريتم ژنتيك و منطق فازي اطلاعات ميخوام.
ممنون ميشم اگه بتونين راهنماييم كنين.

FAMINE RIAN

عضو جدید
اولی رو که مطمئنم گسکت دار معمولیه. رو دومی شک دارم ولی به نظر نمیرسه مبدل صفحه ای باشه.
این پاورپوینت رو من درست کردم همه مبدل های صفحه ای رو داره ولی لاملا نداره. امیدوارم مفید باشه.
مبدل صفحه اي

این صفحه رو نگاه کن شاید بدردت بخوره
http://books.google.com/books?id=beSXNAZblWQC&pg=PA33&lpg=PA33&dq="lamella+Heat+Exchangers"&source=bl&ots=NVJnovc1SS&sig=hotfHNQfgv5QO7F7Y5IppN14HNE&hl=en&sa=X&ei=irMCT621O4jqrQemicXDBw&ved=0CCsQ6AEwAQ#v=onepage&q="lamella Heat Exchangers"&f=false

اینم عکس لاملا[/QULAMLA.jpgOTE]

البته یه پی دی اف از تجهیزات فرایندی شرکت نفت دارم که 40 مگ بود اگه خواستی واستون ایمیل کنم

mohandes-87

عضو جدید
کمک کنید

کمک کنید

یک نگاه به این فایل بندازین . در رابطه با مارشال سوئیفت هستش .[/QUOTE

ممنون ازکمکتون ولی من روش استفاده ازاون رونمیدونم ویکشنبه هم امتحان دارم وبایدتحویل بدم واسترس امتحاننشو دارم هیچی بلدنیستم میشه شمابرام از2002به 2011 تبدیل کنید؟شرمندم ولی به خدامجبورم دوستام همه کاراشوبه من دادن راستی قیمت *****ومخزن روهم نداشتم میشه اوناروهم لطف کنیدبذاریدوبه 2011تبدیل کنید واقعا شرمندم وازخدامیخوام همه آرزوهاتون براورده بشه:cry::cry::cry:
نام دستگاه
تعداد
قیمت($)
tower
11
2292416
pump
63
1498974
tank
8
742000
filter
10
exchanger
31
210400
مخزن
10

حــامد

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یک نگاه به این فایل بندازین . در رابطه با مارشال سوئیفت هستش .[/QUOTE

ممنون ازکمکتون ولی من روش استفاده ازاون رونمیدونم ویکشنبه هم امتحان دارم وبایدتحویل بدم واسترس امتحاننشو دارم هیچی بلدنیستم میشه شمابرام از2002به 2011 تبدیل کنید؟شرمندم ولی به خدامجبورم دوستام همه کاراشوبه من دادن راستی قیمت *****ومخزن روهم نداشتم میشه اوناروهم لطف کنیدبذاریدوبه 2011تبدیل کنید واقعا شرمندم وازخدامیخوام همه آرزوهاتون براورده بشه:cry::cry::cry:
نام دستگاهتعدادقیمت($)
tower112292416
pump631498974
tank8742000
filter10
exchanger31210400
مخزن10

من براتون marshall&swift equipment cost index مربوط به سال 2011 را در اینجا قرار میدم همینطور که مشاهده میکنید ضریب m&s مربوط به سه ماه سوم سال 2011 برابر 1533.3 و ضریب سال 2003 برابر 1126.3 پس کافیه قیمتهای بالارا ابتدا در 1533.3 ضرب کرده سپس به 1126.3 تقسیم کنید تا قیمتهای سال 2011 بدست بیاید

mohandes-87

عضو جدید
من براتون marshall&swift equipment cost index مربوط به سال 2011 را در اینجا قرار میدم همینطور که مشاهده میکنید ضریب m&s مربوط به سه ماه سوم سال 2011 برابر 1533.3 و ضریب سال 2003 برابر 1126.3 پس کافیه قیمتهای بالارا ابتدا در 1533.3 ضرب کرده سپس به 1126.3 تقسیم کنید تا قیمتهای سال 2011 بدست بیاید

منونم نمیدونیدازچه نگرانی منونجات دادیدولی میشه یه قیمت هم برای filterهاومخزن هم بهم بدید؟تاتبدیلش کنم؟ اگه این لطفوبهم بکنیدبرادری رودرحقم تموم کردید:biggrin::biggrin::biggrin:

آخرین ویرایش:

Audi.R8

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
كسي در مورد microwave freeze drying مطلبي داره؟
بيشتر در مورد ساختار دستگاه و همچنين شبيه سازي فرايندش با كمك شبكه هاي عصبي و الگوريتم ژنتيك و منطق فازي اطلاعات ميخوام.
ممنون ميشم اگه بتونين راهنماييم كنين.

امیر جان من دسترسی ندارم ولی اگر مقاله زیر به دردت می خوره بذار تو بخش مقالات درخواستی کوروش یا بقیّه بچّه ها میگیرن برات. :smile:

Microwave freeze drying: An experimental investigation

diamondpersia

کاربر فعال
سلام به همگی
کسی راجع به تفاوت درصد بخار در اواپراتور فالینگ فیلم و heat exchanger shell & tube و نحوه محاسبات مطلبی داره یا اگه میتونه کمکم کنه، ممنون

mohandes-87

عضو جدید
خواهش میکنم

خواهش میکنم

بچه ها به خاطرکمکای شما تاحالا خیلی ازمشکلاتم حل شده میشه آخرین لطفم به من بکنید؟من یه قیمت مخزن ویه قیمت ***** میخوام میشه کمکم کنید خواهش میکنم بدون این دوتا انجام محاسبات غیرممکنه خواهش میکنم;)

حــامد

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها به خاطرکمکای شما تاحالا خیلی ازمشکلاتم حل شده میشه آخرین لطفم به من بکنید؟من یه قیمت مخزن ویه قیمت ***** میخوام میشه کمکم کنید خواهش میکنم بدون این دوتا انجام محاسبات غیرممکنه خواهش میکنم;)

سوالتون خیلی کلیه عوامل زیادی در تخمین قیمت تجهیزات دخیل هستند مانند ظرفیت ، جنس تجهیز و... با این حال از سایت زیر میتوانید حدود قیمت تجهیزات رو بدست آورید:

http://www.mhhe.com/engcs/chemical/peters/data/

arshama

عضو جدید
با سلام یه مقاله ی فارسی 10 صفحه ای درباره ی مهندسی شیمی یا ابعاد مهندسی شیمی فرق نمیکنه هرچی درباره مهندسی شیمی میخوام برام بذارید با ترجمه انگلیسی آن.
با تشکر کارم بسیار ضروریه

k_siroos

مدیر بازنشسته

پیوست ها

• Microwave freeze drying- An experimental investigation.PDF
    975.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Audi.R8

عضو جدید
کاربر ممتاز

وبسایت زیرهم برای تخمین قیمت تجهیزات به صورت online هست:

آدرس سایت

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام دوست عزیز

لینک زیر درمورد فهرست بهای تاسیسات نفتی است بد نیست یه نگاهی بهش بیاندازی

http://www.4shared.com/office/s5-in0n5/FB8758.html

hswang2

عضو جدید
BECHTEL or LUMMUS process design guides shared

BECHTEL or LUMMUS process design guides shared

Anyone got following Bechtel standard
1 Pipeline Restriction Orifice Sizing
2 Tube Vibrations in Shell and Tube Heat
Exchangers
3 Air-Cooled Heat Exchangers
4 Plate Heat Exchangers
5 Shell and Tube Heat Exchangers

I would like to exchange with HTRI 5.0 or 6.0 (----- and promised execution)

Thank you

mohandes-87

عضو جدید
سوالتون خیلی کلیه عوامل زیادی در تخمین قیمت تجهیزات دخیل هستند مانند ظرفیت ، جنس تجهیز و... با این حال از سایت زیر میتوانید حدود قیمت تجهیزات رو بدست آورید:

http://www.mhhe.com/engcs/chemical/peters/data/

ممنونم ازت انقدرخوشحالم که نمیدونم چی بگم فقط هرجاهستی وهرکاری میکنی موفق باشی تحویل دادم ومطمئنم 6نمره روکامل میگیرم:D:D;):gol:

mehrdad.k.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
کمک برای پیدا کردن داده های تجربی دانسیته ی جامدات در دمای ثابت

کمک برای پیدا کردن داده های تجربی دانسیته ی جامدات در دمای ثابت

با سلام.من دنبال مقاله ای هستم که توش دانسیته ی جامدات رو به صورت تجربی داده باشه در دمای ثابت.حالا هر جامدی.فرقی نداره.
کمک کنیییییییییییییییییییییییییییییین.

بالا