درخواست راهنمایی در مورد GPRS همراه اول-فوری

ixabedi

کاربر فعال
با سلام
بعد از فعال سازی GPRS همراه اول از طریق سایت همراه اول و دریافت پیامک تنظیمات GPRS بر روی گوشی و وارد کردن کد 1234 و همچنین خرید یکی از بسته های GPRS همراه اول
هرچه می کنم کانکت نمیشه؟؟
کسی از دوستان میتونه در این زمینه بنده را راهنمایی کنه؟
مدل گوشی نوکیا n95
با تشکر

hosseinassar

مدیر ارشد
با سلام
بعد از فعال سازی GPRS همراه اول از طریق سایت همراه اول و دریافت پیامک تنظیمات GPRS بر روی گوشی و وارد کردن کد 1234 و همچنین خرید یکی از بسته های GPRS همراه اول
مدل گوشی نوکیا n95
با تشکر

باید اس ام اسی که برای شما اومد save کنید
تا تنظیمات قسمت اینترنت درست بشه

Amir kabir.Iran

عضو جدید
با سلام
مدل گوشی نوکیا n95
با تشکر
دوست عزیز منم این مشکل رو دارم حتی گوشیم رو یه دفعه ریست و یه بارم فلش کردم اما همچنان مشکلم حل نشده:redface: با 09990 هم تماس گرفتم راهنماییم کردن اما باز مشکلم حل نشد البته واقعا برخورد خیلی خوبی داشتن و با حوصله جواب می دادن که این موضوع خیلی باعث تعجبم شد و برام جالب بود می دونی که معمولا کارمندا رو در رو چی جوری جواب میدن چه برسه به از پشت تلفن ولی به هر حال.....
اینی که گفتن باید تنظیمات رو سیو کنی رو هم انجام دادم اما فایده ای نداشت
البته میگن سرعتش بد نیست اگه بشه کانکت شد خیلی خوبه
اگه شما راه حلی پیدا کردید به ما هم بگید:gol::gol:

ixabedi

کاربر فعال
من از 24 ساعت اینترنت یکی از بسته های همراه اول تنها تونستم از 10 دقیقه پایانی آن استفاده کنم

من همین سوال را در تاپیک زیر از سایت ایرانسازه پرسیدم که در آنجا برخی دوستان جواب دادند:
http://www.iransaze.com/ftopict-17441.html

مراحلی که من طی کردم:
1-تاریخ و ساعت گوشی را بروز کردم
2-پیام کوتاهی که برای تنظیم GPRS در inbox داشتم را حذف کردم
همچنین کلیه کانکشن های ساخته شده در گوشی را حذف کردم
و دوباره از طریق سایت همراه اول درخواست ارسال پیامک جهت تنظیم GPRS گوشی را کردم که این بار این موارد را رعایت کردم
مرحله اول که واردکردن شماره موبایل می باشه
مرحله دوم انتخاب کارخانه سازنده گوشی می باشه که برای من نوکیا بود
مرحله سوم انتخاب مدل گوشی هست که من توصیه می کنم از طریق خود سایت همراه اول مدل گوشیت را مشخص کن . چون روی گوشی من نوشته n95 8GB که همین مدل در لیست مدل های گوشی سایت همراه اول بود . ولی وقتی از طریق خود سایت مدل گوشی را مشخص کردم نوشت n95-2 که همین مدل را انتخاب کردم
مرحله چهارم انتخاب نوع تنظیمات است که حتما گزینه 4 را انتخاب کن
بعد از طی مراحل اگر پیامک برات نیامد یکبار گوشیت را روشن -خاموش کن

با آمدن پیامک و باز کردن آن و دادن کد 1234 و save کردن آن
در جواب Set as Default گزینه yes را انتخاب کن

من بعد از طی مراحل بالا مرورگر گوشی را باز کردم با این پیغام روبرو شدم که:
connecting via MCCI WAP GPRS
اگر بعد از این پیغام وصل نشدید بنظر من اشکال از شبکه GPRS می باشه بهتره در زمان های دیگر و همچنین در مکانهای دیگر مجددا امتحان کنید

آخرین ویرایش:

Amir kabir.Iran

عضو جدید
ixabedi جان سرعتش حالا تو همون ده دقیقه ای که استفاده کردی چه طور بود؟

آخرین ویرایش:

ixabedi

کاربر فعال
ظاهرا سرعتش بستگی به منطقه و آنتن دهی و ساعت استفاده از اینتر نت داره
من با گوشی وصل شدم سرعتش مثل زمانی بود که از طریق کامپیوتر بصورت دایل آپ وصل میشدم
در بهترین حالت فک کنم از دایل آپ بیشتره و از adsl کمتر
حالا جالب اینجاست من تا زمانی که تو خونه هستم اصلا وصل نمیشه
به محض اینکه پام را از خونه گذاشتم بیرون وصل میشه .حتی زمانی که خونه دیگران هستم
من از خیر gprs همراه اول گذشتم .

.......................................................................................................
پیشنهاد من استفاده ازgprs ایرانسله
چون سابقه اش بیشتره
ایرانسل در رقابت با همراه اول بسته رویایی اینترنت نامحدود را ارائه کرده با همان قیمت های همراه اول

http://www.irancell.ir/Layer3/?id=433

setareharchitect

عضو جدید
دوست عزیز منم این مشکل رو دارم حتی گوشیم رو یه دفعه ریست و یه بارم فلش کردم اما همچنان مشکلم حل نشده:redface: با 09990 هم تماس گرفتم راهنماییم کردن اما باز مشکلم حل نشد البته واقعا برخورد خیلی خوبی داشتن و با حوصله جواب می دادن که این موضوع خیلی باعث تعجبم شد و برام جالب بود می دونی که معمولا کارمندا رو در رو چی جوری جواب میدن چه برسه به از پشت تلفن ولی به هر حال.....
اینی که گفتن باید تنظیمات رو سیو کنی رو هم انجام دادم اما فایده ای نداشت
البته میگن سرعتش بد نیست اگه بشه کانکت شد خیلی خوبه
اگه شما راه حلی پیدا کردید به ما هم بگید:gol::gol:

اصلا" تنظیمات واسه من ارسال نمی شه در حالی که می گه شده
گوشیمم نوکیا5220
با ایرانسل راحت می رفتم نت اما با همراه اول اصلا" نمی شه رفت نت
عجیب!!!

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
ظاهرا سرعتش بستگی به منطقه و آنتن دهی و ساعت استفاده از اینتر نت داره
من با گوشی وصل شدم سرعتش مثل زمانی بود که از طریق کامپیوتر بصورت دایل آپ وصل میشدم
در بهترین حالت فک کنم از دایل آپ بیشتره و از adsl کمتر
حالا جالب اینجاست من تا زمانی که تو خونه هستم اصلا وصل نمیشه
به محض اینکه پام را از خونه گذاشتم بیرون وصل میشه .حتی زمانی که خونه دیگران هستم
من از خیر gprs همراه اول گذشتم .

.......................................................................................................
پیشنهاد من استفاده ازgprs ایرانسله
چون سابقه اش بیشتره
ایرانسل در رقابت با همراه اول بسته رویایی اینترنت نامحدود را ارائه کرده با همان قیمت های همراه اول

http://www.irancell.ir/Layer3/?id=433

آره من همین الان دارم ازش استفاده میکنم. البته نوشته 460 kb/s ولی با برنامه های تشخیص سرعت سرعت واقعیش 120 بود که البته 2 یا 2.5 برابر دایال آپ هستش.

adept

عضو جدید
اصلا" تنظیمات واسه من ارسال نمی شه در حالی که می گه شده
گوشیمم نوکیا5220
با ایرانسل راحت می رفتم نت اما با همراه اول اصلا" نمی شه رفت نت
عجیب!!!

بیبین اول از همه به 8008یه اس ام اس بده و مدل گوشیت رو بگو(مثلا nokia n78) بعد از چند دقیقه برات تنظیمات رو میفرستن

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی با ایرانسل چه جوری میشه رفت نت ؟؟؟

بالا