درخواستها و مشاوره کارشناسی ارشد

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
سلام من دانشجوی ارشد علف های هرز هستم . میخاستم روش محاسبه شاخص سطح برگ را به طور کامل بدونم اگر منبعی سراغ دارید به من معرفی کنید مطالب نت ناقص هستند و کامل توصیح داده نشئه . ممنون
سلام این دو تا کامل هستند:
[h=1]شاخص سطح برگ موثر، قانون بیر – لامبرت و نحوه محاسبه ضریب استهلاک نوری[/h]
[h=1]اندازه گیری شاخص سطح برگ به روش وزنی[/h]

majidnewman

عضو جدید
مقاله رو می خوام کسی میتونه کمک کنه؟

مقاله رو می خوام کسی میتونه کمک کنه؟

تهيه نقشه رطوبت خاك با استفاده از مدل ديناميكي BEACH

majidnewman

عضو جدید
این مقاله رو واسم آپلود میکنید؟تشکر

این مقاله رو واسم آپلود میکنید؟تشکر

تهيه نقشه رطوبت خاك با استفاده از مدل ديناميكي BEACH

k..1

عضو جدید
با سلام خدمت همگی
یه سوال داشتم که آیا از تمام گرایش های مربوط به رشته کشاورزی در حال حاضر کدوم بهتره؟ مثلا منابع طبیعی یا علوم کشاورزی.
چون الان من که میخوام برای ارشد بخونم از بین این دوتا موندم کدوم بهتره.
ممنون میشم راهنمایی کنید. ضروریه.مرسی

farhadmrd

عضو جدید
سلام به همگی
کسی نمونه کارنامه رتبه برتری های کنکور ارشد باغبانی سال پیش رو داره؟

مرجان صدف

عضو جدید
سلام
میشه در مورد چطور نوشتن مقاله خارجی و اینکه به چه صورت و چند وقته accept میگیرند راهنمایی کنید.:w10:ممنون

samira20*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من ترم 3 باغباني هستم ميخوام ارشدم بيوتكنولوزي بخونم .لطفا يكي راهنماييم كنه از كجا شرو كنم؟

nassimzp

عضو جدید
سلام. من نسیم زرین پنجه هستم.می توانید با این ایمیل تماس بگیرید:nassimzp@yahoo.com

سلام. من نسیم زرین پنجه هستم.می توانید با این ایمیل تماس بگیرید:nassimzp@yahoo.com

سلام. من نسیم زرین پنجه هستم.می توانید با این ایمیل تماس بگیریدnassimzp@yahoo.com
سلام
من دنبال مقاله یک خانمی می گردم پیدا نمی کنم چطور می شه پیدا کرد.

این خانم اسمش نسيم زرين پنجه هست . ارشد رو تمام کرده . روی کشت بافت الوورا کار کرده مقاله ایشون هم درباره کشت بافت الوورا هست .

من این دو تا رو پیدا کردم ولی مقاله رو نتونستم پیدا کنم .

نسيم زرين پنجه‏,‏ اتنا اولادزاد‏,‏ منصور اميدي‏,‏"القائ بافت پينه زايي و جنين زايي بدني غير مستقيم و توليد گياهچه در گياه دارويي صبر زرد Aloe Vera L"‏,‏دوازدهمين كنگره زراعت و اصلاح نباتات‏,‏ايران‏,‏۱۶‏-‏۱۴‏,‏۰۶‏,‏۱۳۹۱

نسيم زرين پنجه‏,‏ منصور اميدي‏,‏ ش. رضازاده‏,‏ آتنا اولادزاد‏,‏"القا جنین زایی بدنی مستقیم در گیاه دارویی صبر زرد Aloe vera L"‏,‏هفتمين همایش ملی بیوتكنولوژی جمهوری اسلامی ایران‏,‏ايران‏,‏۲۳‏-‏۲۱‏,‏۰۶‏,‏۱۳۹۰

ممنون میشم کمکم کنید .

samira20*

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ترم 3 باغباني هستم ميخوام واسه ارشدم بيوتكنولوزي بخونم .فقط نميدونم از كجا شروع كنم اگه ميشه كمك كنين.:redface:

MehD1979

متخصص زراعت و اگرواکولوژی
کاربر ممتاز
سلام من ترم 3 باغباني هستم ميخوام ارشدم بيوتكنولوزي بخونم .لطفا يكي راهنماييم كنه از كجا شرو كنم؟

سلام
شما باید از الان تمام کتابهای مربوط به بیوتکنولوژیو تهیه کنید و بدقت و با سرعت کم بخونید.
در اینصورت یقین داشته باشید که در ترم هشت شما جژء رتبه های تک رقمی این گرایش خواهید بود

MehD1979

کاربر ممتاز
سلام
میشه در مورد چطور نوشتن مقاله خارجی و اینکه به چه صورت و چند وقته accept میگیرند راهنمایی کنید.:w10:ممنون

سلام
در مورد پذیرش بین 2 تا 6 هفته طول میکشه
نوشتن مقاله خارجی هم دقیقا مثل فارسیِ
منتهی باید مقاله نویس باشین یعنی باید فن بیان و نوشتاریِ قوی پیدا کنین
به اساتید وابسته نباشید و خیلی نکات مهم اما حل شدنی و ساده دیگر

zahra arabi

عضو جدید
سلااااااام ممنونتون میشم اگه بتونین کمکم کنین.میخواستم بدونم سایتی هس ک نمونه سوالات ارشدآزاد باغبانی سالهای گذشته رو داشته باشه؟همه سایتا پولیه بدبختی :(
میشه کمکم کنین ک نمونه سوالارو داشته باشم؟ممنونم;)

samira20*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.من ترم 3 باغباني هستم ميخوام ارشدم بيوتكنولوزي بخونم اما نميدونم چطوري شرو كنم. ميشه راهنماييم كنين؟ممنون ميشم

samira20*

عضو جدید
کاربر ممتاز
جزوه دانشگاه تهرانم اثر داره؟ي سري جزوه ها تهيه كردم.اونارو كي بايد بخونم؟

ati@

عضو جدید
سلام دوستان.من نمیدونم کدوم گرایشو برم منابع اب یا زهکشی.کارشون چطوره؟هیچ زمینه کاری ازمنابع اب ندارم امکان داره کمک کنین؟

samira20*

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلاح نباتات گياهان زراعي

اصلاح نباتات گياهان زراعي

سلام به همه دوستاي گلم. بچه ها كسي فايل كتاب اصلاح نباتات گياهان زراعي پرفسور پولمن ترجمه احمد ارزاني رو داره؟ممنون ميشم اگه كمكم كنين:gol:

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستاي گلم. بچه ها كسي فايل كتاب اصلاح نباتات گياهان زراعي پرفسور پولمن ترجمه احمد ارزاني رو داره؟ممنون ميشم اگه كمكم كنين:gol:
اینجا هم یه سوالتونو بپرسید...
بیشتر سر میزنند....
مشاوره، سوال و درخواست مطالب مهندسی کشاورزی ...

farhadmrd

عضو جدید
سلام بچه ها
کسی لینک دانلود نمونه سوالات ارشد باغبانی ازاد رو داره؟

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عسیس سلام علیکم..یه سوال دارم تا دیر نشد لطفا جواب بدید...ممنونم میشم...
واسه ارشد آزاد بدون آزمون بر اساس معدل باید چیکا رکرد؟؟؟؟؟

بعدشم من اونو شرکت کنم صد در صد قبول میشم؟؟؟؟؟/یا نه با ازمونم شرکت کنم؟؟؟؟

بعد از این خاصیت میشه واسه تغییر رشته هم استفاده کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی نمیخوام ارشد آزاد کشاورزی بدم بازم با شرط معدل میتونم تغییر رشته بدم؟

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز

بعد از این خاصیت میشه واسه تغییر رشته هم استفاده کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی نمیخوام ارشد آزاد کشاورزی بدم بازم با شرط معدل میتونم تغییر رشته بدم؟[/QUOTE
مثل ثبت نام ارشده..
منتهی با معدل .. ولی یادت باشه اگه میخوای شرکت کنی باید رشته خودت باشه... من اکثر دوستام شرکت کردن قبول شدن...
نمیدونم ازمون باید بدی یانه..
ولی دقت کن رشته خودتو بزنی این اشتباه رو خیلی ها کردن و یه رشته دیگه شرکت کردن و فرصتشون سوخته...
نه تغییر رشته نمیتونی بدی....
شرکت ازمون با معدل فقط باید رشته خودت باشه رشته تحصیلیت..

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثل ثبت نام ارشده..
منتهی با معدل .. ولی یادت باشه اگه میخوای شرکت کنی باید رشته خودت باشه... من اکثر دوستام شرکت کردن قبول شدن...
نمیدونم ازمون باید بدی یانه..
ولی دقت کن رشته خودتو بزنی این اشتباه رو خیلی ها کردن و یه رشته دیگه شرکت کردن و فرصتشون سوخته...
نه تغییر رشته نمیتونی بدی....
شرکت ازمون با معدل فقط باید رشته خودت باشه رشته تحصیلیت..

ممنونم..یه چیز دیگه هم که االن فهمیدم باید حتما کارشناسیتم آزاد خونده باشی تا بدون آزمون شرکت کنی......من که آزاد نبودم...
خب الان میتونم هر رشته ای به جز کشاورزی آزمون بدم دیگه آره؟

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار

بعد از این خاصیت میشه واسه تغییر رشته هم استفاده کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی نمیخوام ارشد آزاد کشاورزی بدم بازم با شرط معدل میتونم تغییر رشته بدم؟

سلام گلی

من آزمون دادم
البته تغییر رشته هم داشتم
آزمونش اسون نبود ولی سخت هم نبود
یعنی منابع اصلی رو پیدا کنی مطالعه کنی حتما قبول میشی
موفق باشی
:smile:

messi&mehran

عضو جدید
سلام...میخواستم بدونم ارشد رشته ی اقتصاد کشاورزی دانشگاه ازاد ارزششو داره بری یا نه؟ 2-بازار کار کدم یکی از گرایشای کشاورزی بهتره؟ 3- مدیریت ام بی ای بهتر نیست شرکت کنم تا کشاورزی؟

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم..یه چیز دیگه هم که االن فهمیدم باید حتما کارشناسیتم آزاد خونده باشی تا بدون آزمون شرکت کنی......من که آزاد نبودم...
خب الان میتونم هر رشته ای به جز کشاورزی آزمون بدم دیگه آره؟
نه باید رشته خودت باشی وگرنه شرکت کنی یه رشته دیگه امتیاز معدل ازت برداشته میشه.. اینجوری میشه که میمونی چرا قبول نشدی
دوست من ازاد صنایع غذایی شرط معدل شرکت کرد ازمون داد ولی قبول نشد وقتی زنگ زد به دانشگاه ازاد بهش گفتن که شرط معدل برداشته میشه برای کسانی که بخوان تغییر رشته بدن...

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...میخواستم بدونم ارشد رشته ی اقتصاد کشاورزی دانشگاه ازاد ارزششو داره بری یا نه؟ 2-بازار کار کدم یکی از گرایشای کشاورزی بهتره؟ 3- مدیریت ام بی ای بهتر نیست شرکت کنم تا کشاورزی؟
دوست عزیز رشته اقتصاد کشاورزی ارزشش خیلی بالاست...
و قبول شدنش سخت...
ولی کاراییش در ایران و کشورهای دیگه بالاست.. درامد زاست.. دنیا یعنی اقتصاد.....

MehD1979

کاربر ممتاز

سلام
کل دستورالعملشو برات میذارم مطالعه کن
اما باید بدونی که اولا خیلی شانسیه
دوما باید لیسانست از آزاد باشه
سوما شاگرد اولی و ممتاز بودن در گرایشت ملاک اصلی قبول شدنه

اینم دستورالعملش:

همزمان با آغاز ثبت نام کنکور کارشناسي ارشد ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي، ضوابط شرکت ممتازان بدون آزمون در اين دوره از پذيرش اعلام شد. امتياز پذيرش بدون آزمون در دانشگاه آزاد اسلامي تنها مختص دانش آموختگان ممتاز محل هاي دانشگاهي وابسته به اين دانشگاه و در سال جاري ويژه دانش آموختگان نيمسال اول 91 است، بنابراين ساير داوطلبان اجازه ثبت نام در اين دوره را ندارند. بر اين اساس، معدل کل دانش آموختگان کارشناسي حداقل بايد 17 باشد. اين در حاليست که دانشجويان داراي دروس معادل سازي شده اگرچه داراي معدل کل بالاي 17 باشند مشمول پذيرش بدون آزمون نمي شوند.

اين عده از داوطلبان شرکت در بخش بدون آزمون مقطع کارشناسي ارشد دانشگاه آزاد لازم است جز 10 درصد دانش آموختگان برتر، بر اساس تعداد ثبت نام شدگان محل دانشگاهي در رشته مربوطه و در سال ورود باشند.

از ديگر ضوابط پذيرش دانشجوي ممتاز کارشناسي ارشد مي توان به دانش آموخته شدن آنان پس از 8 نيمسال تحصيلي اشاره کرد. متقاضيان فارغ التحصيل دوره کارشناسي پيوسته بايد حداکثر ظرف مدت 8 نيمسال و متقاضيان فارغ التحصيل دوره کارشناسي ناپيوسته بايد حداکثر ظرف مدت 4 نيمسال مقطع کارشناسي را به پايان رسانده باشند.

دانشگاه آزاد اسلامي اعلام کرد دانشجوياني که از مرخصي بدون احتساب در سنوات استفاده کرده اند در صورتي مشمول پذيرش بدون آزمون مي شوند که مجموع تعداد نيمسال هاي تحصيلي آنها از 8 براي کارشناسي پيوسته و 4 براي کارشناسي ناپيوسته بيشتر نشده باشد.

پذيرش دانشجو فقط در رشته همنام و يا متجانس امکا نپذير است و در صورتي که گرايش داوطلب در مقطع کارشناسي ارشد ناپيوسته وجود نداشته باشد يکي از گرايشهاي رشته مورد نظر توسط وي انتخاب شده و در فرم ثبت نام اينترنتي پذيرش بدون آزمون درج مي شود.

♥MitrA

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
برای درس فیزیولوژِی گیاهان زراعی چه کتابی بخونم خوبه؟؟
برای تکنولوژی بذر کتاب مک دونالد خوبه آیا؟

farzan66

عضو جدید
سلام
برای درس فیزیولوژِی گیاهان زراعی چه کتابی بخونم خوبه؟؟
برای تکنولوژی بذر کتاب مک دونالد خوبه آیا؟

سلام عزیزم . کتاب دکتر کوچکی برای فیزیولوژی خوبه.
من خودم پوران پزوهش و دیبا گران خوندم راضی بودم.
کتاب مک دونالد هم برای تکنولوژي خوبه.

بالا