[ درخواستهايتان را پيرامون دروس و تحصيلات تكميلي مهندسي عمران فقط در اين تاپيك مطرح كنيد]

reza2011

عضو جدید
ضمنا در 3 سايت زير نمونه سئوال براي رشته هاي مختلف به وفور پيدا ميشه ... فقط مشكل اينجاست كه استفاده از خدمات اين 3 سايت پولي هست .

سايت سنجش 3

سايت فراگير 3

سايت آزمون

پرداخت پول در هر يك از اين 3 سايت با مسئوليت خودتون خواهد بود چون من تاكنون با اين سايتها كار نكردم .

fatima0

عضو جدید
سلام ممنون اما من نمونه سوالات پیامنور اونم دروس شهرسازی میخوام مثل درس در امدی بر شهرسازی یا تاریخ وشکل شهر و.........

reza2011

عضو جدید
سلام ممنون اما من نمونه سوالات پیامنور اونم دروس شهرسازی میخوام مثل درس در امدی بر شهرسازی یا تاریخ وشکل شهر و.........

اونايي كه من سري اول معرفي كردم مختص رشته شهر سازي هست پس حتما مواد درسي شما رو شامل ميشه ...

چه دروس شهر سازي اي ؟؟؟ كامل و به تفكيك نام ببر عزيزم البته قول نميدم ولي شايد موردي پيدا كردم . موفق باشي .

reza2011

عضو جدید
فعلا در س درامدی برشهرسازی میخوام.
ممنون

فاطمه جان سري به سايت زير بزن :

http://payamenur.blogfa.com/cat-77.aspx

اين بخش از سايت مربوط به رشته شهر سازي هست . و نمونه سئوالات درس مورد نظرت هم اومده . براي دريافت نمونه سئوالات يك شماره تلفن گذاشته كه من به جاي شما تماس گرفتم و گفتن كه اواخر هفته آينده و بهتر اينه كه روز يكشنبه 6 آذر با همون شماره تماس بگيري و درخواست بدي براي نمونه سئوالات دروس مورد نظرت . اونها ازت يك ايميل ميگيرن و نمونه سئوالات رو با فرمت PDF به ايميلت ارسال ميكنن ...اميدوارم مشكلت حل بشه . نتيجه كار رو از طريق پيغام خصوصي به من اطلاع بده . ولي از نمونه سئوالاتي كه من برات گذاشتم غافل نشو چون منابع خوبي هستن براي ايندت . موفق باشي عزيزم .

sed mehdi

عضو جدید
بی برنامه بودن دانشگاه

بی برنامه بودن دانشگاه

با سلام کجایی دانیا 2تا امتحان میان ترم در یک روز ویک زمان می گذارن
بیاین مانند سال 87 علیه اسدی بلد شیم
:heart:

middbox

کاربر بیش فعال

این که چیزی نیست

من دوتا امتحان پایان تو یه ساعتمداشتم
این ترم هم دوتاامتحان پایان تویه روز دارم اماهنوز ساعتاشون معلوم نیست، احتمال 90درصد تو یه ساعت باشه

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
این که چیزی نیست
ما سه تا تو یه روز داشتیم که دوتاش همزمان بود
ولی به هر حال گذشت..........

hasf

عضو جدید
درخواست نمونه سوال دکترا_مهندسی آب

درخواست نمونه سوال دکترا_مهندسی آب

مهندسین عزیز،لطفااگه نمونه سوالهای آزمون دکترای دانشگاه آزادیاسراسری رشته مهندسی عمران_آب روسراغ دارین،بفرستین

R.N.Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمونه سوال فراگیر ارشد راه و ترابری اردیبهشت 90

نمونه سوال فراگیر ارشد راه و ترابری اردیبهشت 90

ذوستان لطفا :gol::gol:

reza2011

عضو جدید

دوست عزيز چيزي كه شما ميخوايد رايگان نيست و بايد خريداري كني ... ميتوني به هر يك از 3 سايت زير مراجعه كني .

مسئوليت خريد و عواقب احتمالي اون به عهده خودت هست
چون من اين 3 سايت رو اصلا نميشناسم . موفق باشي .

سايت اول

سايت دوم

سايت سوم

reza2011

عضو جدید
دوست عزيز چيزي كه شما ميخوايد رايگان نيست و بايد خريداري كني ... ميتوني به سايت زير مراجعه كني .

مسئوليت خريد و عواقب احتمالي اون به عهده خودت هست
چون من اين سايت رو اصلا نميشناسم .

سايت اولhttp://www.sanjesh3.com/career=1080
http://www.sanjesh3.com/career=1080ضمنا پاسخ نامه كليه آزمونهاي رشته دكتري مهندسي عمران آب رو از سال 82 تا 88 به رايگان ميتوني از اينجا دريافت كنيد .

R.N.Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:مرسی دوست عزیز ،قبل از درخواستم سرچ کرده بودم و متاسفانه اردیبهشت 90 موجود نبود به هر حال مرسی که وقت گذاشتی:gol:

pesaretehroni

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نظر سنجی با جواب قانع کننده

نظر سنجی با جواب قانع کننده

سلام دوستان
یکی از نزدیکانم میخواهد انتخاب رشته دانشگاه آزاد درمقطع لیسانس انجام بده و بین دو رشته عمران و معماری مونده کدام را انتخاب کنه به دوتاشم علاقه داره
به نظر شما کدام رشته و چرا؟
کدام بازار کاری و در آمد بهتری داره

Bana8

عضو جدید
سلام هیچ کدوم

اما اگه عمران بخونید واسه خودتون بهتره و تو آینده میتونید کار ساخت و ساز رو انجام بدین اما معماری برگرفته از چیزهایی هست که تو ایران ممکنه اصلا هیچ وقت به کارت نیاد

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به شرایط مختلف بستگی داره اولین وساده ترین جنسیت اشناتون هست اگه زن باشه تو کارای معماری موفقتره تا عمران و شرایط دیگر که زیاده

pesaretehroni

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مرسی از راهنمایتون
پسر هست
میگن معماری هزینه اش بالا هست

Mehdi_M_A

عضو جدید
سلام
من عاشق رشته عمران بودم ولی اشتباهی رفتم کامپیوتر خوندم، درحال حاضر بدلیل علاقه زیادم در زمینه عمران کار میکنم
مهمترین مساله در انتخاب هر چیزی، علاقست
1-هزینه معماری از عمران بیشتره
2-ظرافت رشته معماری از عمران خیلی بیشتره و تفاوتشون از زمین تا آسمونه
3-بازار کار عمران از معماری بهتره(البته اینو بگم توی هر رشته زرنگ باشی بازارتو داری)
4-عمران عشقه .....

s-a-l-i-m

عضو جدید
از نظر محاسبات و درس هایی هم که باید پاس بشه عمران سنگین تره تا معماری .
عملیات در معماری بیشتره در دوران تحصیل.
و اینکه خب باز هم میگم عشقش چیه !!!
اینطوری که شما میگید تابلو هست اصلا تحقیق نکرده .
سر کلاس های عمران که میرید بخصوص تحلیل و فلان و استادتون اگه بد باشه کلا ادم اگر عشق به این رشته داشته باشه باز زده میشه :دی

ولی کلا با تمام این وجود بری جایی بگی مهندس عمران هستم کلاسش بیشتر تا ... { الان میان دعوا }
ولی عمران خیلی خیلی بیشتر کارایی داره و برای کار پیدا کردن هم باید بگم همه چی به طرف بستگی داره نه رشته اش .

Mehdi_M_A

عضو جدید
سلام هیچ کدوم

اما اگه عمران بخونید واسه خودتون بهتره و تو آینده میتونید کار ساخت و ساز رو انجام بدین اما معماری برگرفته از چیزهایی هست که تو ایران ممکنه اصلا هیچ وقت به کارت نیاد
ساخت و ساز اصلا نیازی به رشته عمران نداره
خیلی از کسائی که تو ساخت و سازن اصلا تحصیلات آکادمیک ندارن
این نمیتونه دلیل خوبی برای انتخاب این رشته باشه

simiar

عضو جدید
من چند ترم معماری خوندم و بعدش عمران فارغ التحصیل شدم.

این که گفتین به دوتاشون علاقه داره تقریباً ممکن نیست و ناشی از عدم شناخت کافی از دو رشته است
.
اگه از علاقه و تمایلات شخصی هر کسی بگذریم :

معماری بازار کار راحت تر و بیشتری داره ولی رِنج درآمد محدوده ،
عمران بازار کار سخت تر و کمتری داره ولی رِنج درآمد بیشتره .
پیشنهاد می کنم اگه ایشون فعالیت هایی هنری مثل نقاشی و گرافیک و عکاسی ... داشته ؛ معماری رو انتخاب کنند. و اگه ریاضیات و فیزیک مکانیک قوی تری داره ،
عمران
.

آخرین ویرایش:

alipiroozz

عضو جدید
من چند ترم معماری خوندم و بعدش عمران فارغ التحصیل شدم.

این که گفتین به دوتاشون علاقه داره تقریباً ممکن نیست و ناشی از عدم شناخت کافی از دو رشته است
.
اگه از علاقه و تمایلات شخصی هر کسی بگذریم :

معماری بازار کار راحت تر و بیشتری داره ولی رِنج درآمد محدوده ،
عمران بازار کار سخت تر و کمتری داره ولی رِنج درآمد بیشتره .
پیشنهاد می کنم اگه ایشون فعالیت هایی هنری مثل نقاشی و گرافیک و عکاسی ... داشته ؛ معماری رو انتخاب کنند. و اگه ریاضیات و فیزیک مکانیک قوی تری داره ،
عمران
.

يه نظر من ربطي به شناخت نداره .منم معماريم ولي كاراي عمراني رو خيلي دوست دارم .
به نظر من كارشناسي شهرسازي خيلي شاخه و اعتبار بيشتري هم داره .

simiar

عضو جدید
يه نظر من ربطي به شناخت نداره .منم معماريم ولي كاراي عمراني رو خيلي دوست دارم .به نظر من كارشناسي شهرسازي خيلي شاخه و اعتبار بيشتري هم داره .
شما قطعا معمار خوبی نیستین.چرا با اینکه به عمران علاقه داشتین ، معماری خوندین؟

ali_60

عضو جدید
فکر میکنم این دو رشته کاملا با هم متفاوتند و علاقه به هر کدوم ادم های خودشو میخواد معماری کسی موفق میشه که دید هنری داشته باشه و علاقش بیشتر به هنر باشه عمران یه کسی رو میخواد که به کارگاه و دردسر و محاسبات علاقه داشته باشه(روحیات خشن تر داشته باشه)

alipiroozz

عضو جدید
شما قطعا معمار خوبی نیستین.چرا با اینکه به عمران علاقه داشتین ، معماری خوندین؟

خودمونيم چه ربطي داشت .معمار داريم كاراش خيلي قشنگ ولي وقتي هيچ كس نميتونه اجرا كنه يه چه درد ميخوره ؟حالا هر چه قدر حرفه اي .
در صورتي كه ميشه كار رو با يه كم توجه به مسائل سازه ايش به اجرا در آورد .

در ضمن من بد .من مگه گفتم حرفه اييم ؟حداقل مغزمو مثل يه سري آك بند نميكنم كه فقط به يه چيز محدود باشم .

من به تاريخم علاقه دارم .غذا هم خيلي دوست دارم .دليل نميشه برم آشپزي يا رشته تاريخي كه !!