دختر خانمها ی سوال

emirreza

عضو جدید
[h=5]خانمها ی سوال:
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
چرا شما دخترا نميتونين وقتی يه پسر خوشگل از بغلمون رد ميشه بگين:biggrin:: جوووون داماد بابام ميشی؟؟؟؟[/h]

mona-70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خانمها ی سوال:
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
چرا شما دخترا نميتونين وقتی يه پسر خوشگل از بغلمون رد ميشه بگين:biggrin:: جوووون داماد بابام ميشی؟؟؟؟
این حرفتونو با شوخی زدید ولی من جدا به این موضوع اعتقاد دارم چون این حق هرکس (چه دختر چه پسر فرقی نمیکنه )برای زندگیش تصمیم بگیره.چرا همیشه باید دخترا انتخاب بشن وخودشون حق انتخاب ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز
این حرفتونو با شوخی زدید ولی من جدا به این موضوع اعتقاد دارم چون این حق هرکس (چه دختر چه پسر فرقی نمیکنه )برای زندگیش تصمیم بگیره.چرا همیشه باید دخترا انتخاب بشن وخودشون حق انتخاب ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خواست ی چی گفته باشه خودشو ناراحت نکن......

ati3254

کاربر حرفه ای

کی گفته ما حق انتخاب نداریم؟؟؟؟......................این عرف غلطیه که جا افتاده تو جامعه!!!!!!!!
من یه بار اینو گفتم پسره هم پوکید از خنده:|

:biggrin: باحال بود یادم باشه یه بار امتحانش کنم!!!!!!!!!!

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم موافقم دخترا بجای اینکه چشم و ابرو نشون بدن بهتره رسمن خواستگاری کنن اینطوری کار ما هم راحت میشه اونی که خوشگلتر بود و خونه و ماشین و کار بهتر داشت رو انتخاب میکنیم البته به شرط اینکه صبح تا عصر کار کنه بچه رو هم نگه داره قرم نزنه :w01:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی گفته نمیگیم؟؟
من گفتم!!!!ها ها ها
:D

mona-70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم موافقم دخترا بجای اینکه چشم و ابرو نشون بدن بهتره رسمن خواستگاری کنن اینطوری کار ما هم راحت میشه اونی که خوشگلتر بود و خونه و ماشین و کار بهتر داشت رو انتخاب میکنیم البته به شرط اینکه صبح تا عصر کار کنه بچه رو هم نگه داره قرم نزنه :w01:
اکثر مردم طرز فکرشون مث شماس......
متاسفم که یه آدم تحصیل کرده این حرفا رو میزنه............

*Navid

کاربر فعال
البته این حرفو میگن.چند بار هم به من گفتن ولی نه این طوری،به زبون نمیارنش.دخترا زیر پوستی عمل کمی کنن و با اعمالشون نشون میدن : دی :D

ati3254

کاربر حرفه ای

هرچی هنرمند تر و خشگل تر و تحصیل کرده تر باشی کیسای بهتری میاد طرفت حالا مثل یه پسر باحیا برو بشین گوشه خونه تا یکی بیاد بگیرتت!!!!!!!:razz:
اکثر مردم طرز فکرشون مث شماس......
متاسفم که یه آدم تحصیل کرده این حرفا رو میزنه............

;)

ati3254

کاربر حرفه ای
البته این حرفو میگن.چند بار هم به من گفتن ولی نه این طوری،به زبون نمیارنش.دخترا زیر پوستی عمل کمی کنن و با اعمالشون نشون میدن : دی :D

مثلا چجوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شاید شما توهم میزنی اینطوری برداشت میکنی!!!!!!!!!

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
خانمها ی سوال:
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
چرا شما دخترا نميتونين وقتی يه پسر خوشگل از بغلمون رد ميشه بگين:biggrin:: جوووون داماد بابام ميشی؟؟؟؟

ینی یوزارسیفم از کنارم رد شه هیییییییییییییچوقت این حرفو نمیزنم......ینی اصن نگاشم نمیکنم!!!!!
اییییییییییییییییییییییییی.......

خیلی مزخرف بود.............

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرچی هنرمند تر و خشگل تر و تحصیل کرده تر باشی کیسای بهتری میاد طرفت حالا مثل یه پسر باحیا برو بشین گوشه خونه تا یکی بیاد بگیرتت!!!!!!!:razz:

اتفاقن تا حالا 2 تا خواستگارو رد کردم اولی باباش بنز اس کلاس داشت خودش پرادو ، طبقه پایین خونمونم مال اوناست خودشون الان یه جای دیگه زندگی میکنن مادرش از مادرم منو خواستگاری کرد ولی مشکل دختره این بود که چاق بود هیچ وقت هم محلش نمیذاشتم دومی هم دختر دوست بابامه که یه ساختمون تجاری با چند تا مغازه داره باباش از بابام منو خواستگاری کرد اونم نخواستم چون چاقه :)

mona-70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتفاقن تا حالا 2 تا خواستگارو رد کردم اولی باباش بنز اس کلاس داشت خودش پرادو ، طبقه پایین خونمونم مال اوناست خودشون الان یه جای دیگه زندگی میکنن مادرش از مادرم منو خواستگاری کرد ولی مشکل دختره این بود که چاق بود هیچ وقت هم محلش نمیذاشتم دومی هم دختر دوست بابامه که یه ساختمون تجاری با چند تا مغازه داره باباش از بابام منو خواستگاری کرد اونم نخواستم چون چاقه :)

این به نظرتون چیز مسخره ای میرسه؟؟؟
حضرت محمد (ص) هم برای حضرت فاطمه از امام علی خواستگاری کردن.............
ولی من خودم این حقو به خودم میدم که اگه از یه پسری یه روزی خوشم بیاد برم بهش بگم برای ازدواج واگر هم بخنده یعنی من تو تصمیمم اشتباه کردم و اون کسی نیس که من میخوام.

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز
ینی یوزارسیفم از کنارم رد شه هیییییییییییییچوقت این حرفو نمیزنم......ینی اصن نگاشم نمیکنم!!!!!
اییییییییییییییییییییییییی.......

خیلی مزخرف بود.............

کاملا موافقم اییییییییییول.....
واقعا ارزششو ندارن.....!!!!;)

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ندزدنت ....:D

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با اون پسره بودم ! که خیلی داشت واسه خودش نوشابه وا میکرد !

من برا خودم نوشابه باز کردم؟ سومیش دختر یه بازیگر طنز معروف بود که نمیتونم اسمشو ببرم اون میخواست باهام دوست بشه ولی اونم محلش نذاشتم به هر کی میگم کف میکنه:D

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من برا خودم نوشابه باز کردم؟ سومیش دختر یه بازیگر طنز معروف بود که نمیتونم اسمشو ببرم اون میخواست باهام دوست بشه ولی اونم محلش نذاشتم به هر کی میگم کف میکنه:D
به مامانت بگو روت دزدگیر نصب کنه .... حیفی تو !
ریموت ش هم حتما دست عمه ت باشه ! :)

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز

بابا این چیزا رو اینجا نگو... نه واسه اینکه مسخرت نکنن! نه!.. واسه اینکه خدایی نکرده چشمت نزنن!.. باور کن مسخرت بکنن بهتره از اینکه چشمت بزنن:دی. باور کن نمیارزه:دی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در مورد خواستگاری دختر از پسر هم هیچ اشکالی نداره به شرط اینکه پسر رو خوب بشناسی و ارزششو داشته باشه و اگه جواب رد داد زانوی غم بقل نگیری و جنبه ی نه شنیدنو داشته باشی

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سوال استارتر هم در مورد خواستگاری دختر از پسر نبود!

در مورد تیکه انداختن دختر به پسر بود!... و کسی که تیکه میندازه منظورش درخواست ازدواج نیست که!!!

اینکارو پسر هم نباید بکنه و کار زشتیه چه برسه به اینکه دختر اینکارو بکنه .. اونم دختر ایرانی که به با حیا بودن و نجابت معروفه...

سلطان قلب تو

عضو جدید
نوبره والا
عمرا بگم تازه اگه نگامم کنه چشاشو درمیارم
طرفم بیاد همچین حالشو میگیرم به غلط کردن بیفته

اونیم که میگه خواسگاری کرده ازش اگر حوری بوده بره جار بزنه خجالت نمیکشی اینجا با افتخار میگی؟:biggrin: