دختر بودن یعنی .......

setare.a

عضو جدید
پسرا اینن!!! :cry:
دخترا دنبال یه پسر می گردند که 1000 آرزوشونو بر آورده کنند پسرا دنبال 1000 تا دختر می گردند که یه آرزوشونو بر آورده کنند:eek:
زن خودش را خوشگل می کند چون خوب فهمیده که چشم مرد، تکامل یافته تر از مغز اوست!":biggrin: دوریس دی
قلب پسرها مثل پارکینگی است که هیچ وقت تابلوی ظرفیت تکمیل بر در آن دیده نمیشود .:D
اگه پسرا با جنبه بشن چی میشه؟؟؟؟؟:que:
بوی ترشی کشور رو بر می داشت (لذا مشکلات زیادی برای شهرداری پیش می یومد):biggrin:
مشخصات یک پسر خوب: 1- پسره خوب تنهایی میره سینما وپارک - 2. یه پسره خوب بعد از تک زنگ سراغه تلفن نمیره - 3. یه پسره خوب وقته برگشتن به خونه ماشینش بوی اُدکلنه زنونه نمیده- 4. یه پسره خوب تو کلاسّه دانشگاه تا شعاع 3 متری هیچ خانومی نمیشینه - 5. یه پسره خوب پس از اتمام صحبت گوشی تلفنو بوس نمیکنه - 6. یه پسره خوب وقتی میاد خونه قرمزیه رُژه لب رو صورتش دیده نمیشه - 7. یه پسره خوب بعد از شنیدن اسم جنّیفر لپز استغفرالله میگه:confused:
بیچاره پسرها اگه تیپ بزنن برن بیرون میگن با كی قرار داری؟ اگه لباسهای معمولی بپوشن میگن اصلا سلیقه نداری اگه زیاد بگن دوستت دارم . میگن باز چه نقشه ای تو سرته اگه نگن دوست دارم میگن پای كس دیگه ای وسطه اگه زیاد بهتون زنگ بزنن میگن اعتماد نداری اگه یه مدت زنگ نزنن میگن سرت خیلی شلوغه اگه تو خونه زیاد بخندن میگن لوس شدی اگه نخندن میگن چه مرگته عاشق شدی اگه شام بخوان میگن همش به فكر شكمتی اگه شام نخوان میگن چی كوفت كردی:eek::mad::confused:
مردها 3 تا آرزو دارند:
1.اونقدر كه مادرشون میگه، خوش تیپ باشن:eek:
2.اونقدر كه بچه شون میگه، پولدار باشن:cool:
3.اونقدر كه زنشون شك داره ، زن داشته باشن !:redface:
دعای پسر مجرد
اللهم ارزقنا حوریا تک دانه و کم توقعا و والدینها رو به موتا و جهیزیتها کامله و کدبانوا فی اامور المنزل و تسلیما لخشمنا و خدمتنا:cry:

گفت مردی به همسرش روزی.... من بمیرم چگونه خواهی زیست؟ گفت: از چند و چون آن بگذر.. تو بمیری برای من کافیست:warn:

amin611

عضو جدید
سر در تاپيك نوشته:
به تاپيك فمنيستها خوش امدين
جمع كنين اين حرفهاي تكراري حوصله برو.
اه اه اه.....

amin611

عضو جدید
سر در تاپيك نوشته:
اه اه اه.....

پسر فمنيست نديده بوديم كه اونم تو اين تاپيك ديديم

amin611

عضو جدید
سر در تاپيك نوشته:
اه اه اه.....

پسر فمنيست:hate: نديده بوديم كه اونم تو اين تاپيك ديديم

setare_69

عضو جدید
پسرا اینن!!! :cry:

دخترا دنبال یه پسر می گردند که 1000 آرزوشونو بر آورده کنند پسرا دنبال 1000 تا دختر می گردند که یه آرزوشونو بر آورده کنند:eek:

زن خودش را خوشگل می کند چون خوب فهمیده که چشم مرد، تکامل یافته تر از مغز اوست!":biggrin: دوریس دی

قلب پسرها مثل پارکینگی است که هیچ وقت تابلوی ظرفیت تکمیل بر در آن دیده نمیشود .:D

اگه پسرا با جنبه بشن چی میشه؟؟؟؟؟:que:

بوی ترشی کشور رو بر می داشت (لذا مشکلات زیادی برای شهرداری پیش می یومد):biggrin:

مشخصات یک پسر خوب: 1- پسره خوب تنهایی میره سینما وپارک - 2. یه پسره خوب بعد از تک زنگ سراغه تلفن نمیره - 3. یه پسره خوب وقته برگشتن به خونه ماشینش بوی اُدکلنه زنونه نمیده- 4. یه پسره خوب تو کلاسّه دانشگاه تا شعاع 3 متری هیچ خانومی نمیشینه - 5. یه پسره خوب پس از اتمام صحبت گوشی تلفنو بوس نمیکنه - 6. یه پسره خوب وقتی میاد خونه قرمزیه رُژه لب رو صورتش دیده نمیشه - 7. یه پسره خوب بعد از شنیدن اسم جنّیفر لپز استغفرالله میگه:confused:

بیچاره پسرها اگه تیپ بزنن برن بیرون میگن با كی قرار داری؟ اگه لباسهای معمولی بپوشن میگن اصلا سلیقه نداری اگه زیاد بگن دوستت دارم . میگن باز چه نقشه ای تو سرته اگه نگن دوست دارم میگن پای كس دیگه ای وسطه اگه زیاد بهتون زنگ بزنن میگن اعتماد نداری اگه یه مدت زنگ نزنن میگن سرت خیلی شلوغه اگه تو خونه زیاد بخندن میگن لوس شدی اگه نخندن میگن چه مرگته عاشق شدی اگه شام بخوان میگن همش به فكر شكمتی اگه شام نخوان میگن چی كوفت كردی:eek::mad::confused:

مردها 3 تا آرزو دارند:

1.اونقدر كه مادرشون میگه، خوش تیپ باشن:eek:

2.اونقدر كه بچه شون میگه، پولدار باشن:cool:

3.اونقدر كه زنشون شك داره ، زن داشته باشن !:redface:

دعای پسر مجرد

اللهم ارزقنا حوریا تک دانه و کم توقعا و والدینها رو به موتا و جهیزیتها کامله و کدبانوا فی اامور المنزل و تسلیما لخشمنا و خدمتنا:cry:

گفت مردی به همسرش روزی.... من بمیرم چگونه خواهی زیست؟ گفت: از چند و چون آن بگذر.. تو بمیری برای من کافیست:warn:
ایناروخوب اومدی;)

Spatra

عضو جدید
سلام دخترا خداوند صبرتون بده
و خداوند زن را برای آدم آفرید
زمانی خداوند مرد را آفرید نام وی را آدم نهاد و زن را که به وجود آورد آن را آدم خطاب نکرد اسم حوا را برایش برگذید
جدای همه ی خواهران و بلانسبت
حضرت محمد ص فرمود : در قیامت نزدیک به سه چهارم از جهنمیان را زنان تشکیل میدهند

Spatra

عضو جدید
میگم نیام ببینم پشت سرم صفحه گذاشتید ها بده خوب نیست خدا رو خوش نمیاد
یه سری حقایق بود یاد آوری کردم

sweet_s70

عضو جدید
بیشترش مال زمان قدیم بود
دختر بودن یعنی .... زیبایی و قشنگی که پسرا ندارن

ارش مهرداد

عضو جدید
زن لايه ی نمکی ست
که تن ما را از تعفن حفظ می کند
و نوشتن مان را از کهنگی...

+++

آنگاه که زن ما را به حال خود رها کند
يتيم می شويم...

ارش مهرداد

عضو جدید
نزار قبانی ( شاعر زن و ازادی )

نزار قبانی ( شاعر زن و ازادی )

آنگاه که مرد
بر دوش زنی تکيه نکند...
به فلج کودکان مبتلا می شود...

+++

آنگاه که مرد زنی را برای دوست داشتن نيابد...
به جنس سومی بدل می شود
که هيچ ربطی به جنس های ديگر ندارد...

ارش مهرداد

عضو جدید
به دنيای متمدن پا نخواهيم نهاد
مگر آنگاه که زن در ميان ما
از يک لايه گوشت چرب و نرم
به صورت يک نمايشگاه گل درآيد...

+++

چطور می توانيم مدينه ی فاضله ای برپا کنيم؟
حال آنکه هفت تيرهايی به دست داريم
عشق خفه کن؟...

ارش مهرداد

عضو جدید
می خواهم دوستت بدارم
تا به جای همه ی جهانيان پوزش بخواهم
از همه ی جناياتی که مرتکب شده اند در حق زنان...

آیاتای

عضو جدید
آخه زنان دیدن محمد در بهشت تشریف دارن و امکان باز کردن حرمسرا برا مسلمین زیاد هست بخاطر همین جهنم رو ترجیح دادن...
درسته که برا مسلمین در بهشت، حوری های زیبا با قد دو متر در نظر گرفتن اما بازم هم امکان خطر برا زنان وجود داره بنابر این جهنم رو عشق است:D مخصوصا که ادمهای مهم همه شون در جهنم جمع شدن..! :redface:

ارش مهرداد

عضو جدید
گویند بهشت با حور خوش است
من گویم که اب انگور خوش است

این نقد بگیر و دست از ان نسیه بدار
اواز دهل شنیدن از دور خوش است.

خیام

Spatra

عضو جدید
آخه زنان دیدن محمد در بهشت تشریف دارن و امکان باز کردن حرمسرا برا مسلمین زیاد هست بخاطر همین جهنم رو ترجیح دادن...
درسته که برا مسلمین در بهشت، حوری های زیبا با قد دو متر در نظر گرفتن اما بازم هم امکان خطر برا زنان وجود داره بنابر این جهنم رو عشق است:D مخصوصا که ادمهای مهم همه شون در جهنم جمع شدن..! :redface:
خداوند در قرآن میفرماید برای آنان(اهل بهشت) زنانی است باکره که تا کنون شویی نداشته اند . حالا شما میگید خطر حرمسرا برای مسلمین زیاده ؟ :eek: انشاالله اگه قسمت بشه می بینید که اونجا خودتون آقا و سرور خوتون هستید
درضمن من نگفتم که شما خدای نکرده جهنمی هستید ولی متاسفانه انگار خودتون دوست دارید از این قشر باشید .
بازم تکرار کنم بلا نسبت خواهرا ، همه اینطور نیستن

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سر در تاپيك نوشته:
اه اه اه.....

پسر فمنيست نديده بوديم كه اونم تو اين تاپيك ديديم
این بیچاره هنوز معنی فیمینیست رو نمیدونه یکی واسش توضیح بده بابا
اولا که واسه خنده اینارو گفتم وفکر کنم تمام جوابها هم همینطوره
دوما اگر جدی بود ضد فیمینیست بود نه فیمینیست;)

تاریک وتنها

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه می تونین پسر بودن یعنی:

رو در چند خط توضیح دهید..............:biggrin:

پسر بودن یعنی بعضیاشون اعتماد به نفس کاذب داشته باشند البته در جامعه ی ما

یه جورایی حق دارندجامعه ی مردسالاریه دیگه........... :mad::mad:

آخرین ویرایش:

گیگیل

عضو جدید
اگه می تونین پسر بودن یعنی:

رو در چند خط توضیح دهید..............:biggrin:

پسر بودن یعنی بعضیاشون اعتماد به نفس کاذب داشته باشند البته در جامعه ی ما

یه جورایی حق دارندجامعه ی مردسالاریه دیگه........... :mad::mad:
بله شما درست می گید ولی من بعضی از مردها رو میبینم که مثل یک کنیز از زنشون حساب میبرند زنها این عمل مردها رو تفاهم می گند اینطور نیست:que:سید مرتضی

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دخترا خداوند صبرتون بده
و خداوند زن را برای آدم آفرید
زمانی خداوند مرد را آفرید نام وی را آدم نهاد و زن را که به وجود آورد آن را آدم خطاب نکرد اسم حوا را برایش برگذید
جدای همه ی خواهران و بلانسبت
در کجا فرمود؟
شما اونجا بودی می فرمود؟

آیاتای

عضو جدید
Spatra خداوند در قرآن میفرماید برای آنان(اهل بهشت) زنانی است باکره که تا کنون شویی نداشته اند .
برای زنان هم (اهل بهشت!!) مردانی خوش تیپ و خوش سیما در نظر گرفتن یا آنجا هم بین زن و مرد تبعیض هست؟!!!
حالا شما میگید خطر حرمسرا برای مسلمین زیاده ؟ :eek: انشاالله اگه قسمت بشه می بینید که اونجا خودتون آقا و سرور خوتون هستید
انشاالله که قسمت نمیشه، بقدر کافی در این دنیا و در جوار مسلمین در بهشت بودیم!
درضمن من نگفتم که شما خدای نکرده جهنمی هستید ولی متاسفانه انگار خودتون دوست دارید از این قشر باشید .
بازم تکرار کنم بلا نسبت خواهرا ، همه اینطور نیستن
ما را نه غم دوزخ و نه حرص بهشت است :smile:

آخرین ویرایش:

majid373750

عضو جدید
شما دخترا دیگه شورش رو در اوردید بس که ناز میکنید و دل میشکونید
تو این یه ماه علاقم به دخترا یه جورایی تبدیل به نفرت شده
با عرض معذرت از دختر خانومای گل و خوب و باهال

morteza.t

عضو جدید
من بی انصاف نیستم

واقعا بی انصافید
فقط خودتونو میبینین
دلم ازتون پره
اگه توضیحم خواستی بهت میدم
اما خصوصی

آقا مجید ببخشید که اظهار نظر می کنم اما شنیدم که نفرت و عشق دو روی یه سکه هستند و سریع به هم تبدیل می شن. اینقدر دخترا رو بد ندون آخه اینجوری فقط خود رو ناراحت می کنی.

بالا