دخترا کدوم رو ترجیح میدید؟؟؟ (واسه یکبار هم که شده جدی جواب بدین)

دخترا کدوم رو ترجیح میدید؟؟؟ (واسه یکبار هم که شده جدی جواب بدین)

• مجموع رای دهندگان
    239

sanam_el

عضو جدید
من که فکر نمیکنم اینجور نظرسنجی جواب بده.
به نظرم شما باید اینجوری بررسی کنی که اگر ی پسر بره خواستگاری،چه ملاکی رو اول باید داشته باشه که دختره حاضر بشه حداقل باش صحبت بکنه(ینی قدم اول برای ازدواج رو برداره)فرض کن ی پسری بره خواستگاری،دختره هم نمیشناسش ازش نمیپرسه که شما اگه اخلاق دارید بیایید با هم صحبت کنیم،مثلا اول از شغل و تحصیلاتش میپرسه،ی نگا به قیافش میندازه،اگه اینا تا ی حدی مقبول بود بعد تازه سر مسائل دیگه که اخلاق هم جزوشه صحبت میکنن.
جز اینه؟
چیزایی که من دیدم که همین بوده!!!!!!!!!
تشخیص دادن اخلاق به راحتی تشخیص ثروت و تحصیلات و وضع خانواده و ...نیست ب خاطر همین در مراحل بعد مفصل بش میپردازن ممولا.

4589

عضو جدید
درست که در قدم اول نمیشه اخلاقو فهمید اما در نهایت اخلاق که ادمو جذب میکنه

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اخلاق+1980
تحصیلات+1980
خانواده+1980
1980
5 شاخه گل+1980 به عنوان مهریه
سفر به کره ماه
خرید یک فروند آنتونوف 256+متعلقات مربوطه
خرید شیر مرغ+جون آدمیزاد

محمد84

عضو جدید
البته سلام
اینا که شما میگین جزعی از اون تعارفهاست

اگه کسی که اینها رو میگه میتونه بدون پول زندگی کنه

کدوم دختری خونه پدر که میخورده و میخوابیده به پول و از همه مهمتر چطور در اوردن ان فکر کردن

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطمئنا جوابا برای سن های مختلف فرق داره! کسایی که تو دانشگان و فعلا می خوان خوش باشن احتمالا خوش تیپی اینا ولی کسایی که دنبال یه رابطه ی جدین ( رنج سنی بچه های باشگاه مهندسان) مسلما اخلاق میشه اول! همون ترتیبش:
اخلاق
تحصیلات
خانواده
ثروت
خوشتیپی

گول نخورید چیه! نگاه کنین تو جامعه کسایی که متاهلن چند تا دختر درست حسابی و موفق می بینین که با پسر سوسول و قرتی ازدواج کرده باشه! واسه دوستی و خوش گذرونی بله! خوشتیپ نباشه به دردش نمی خوره آبروش می ره!

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطمئنا جوابا برای سن های مختلف فرق داره! کسایی که تو دانشگان و فعلا می خوان خوش باشن احتمالا خوش تیپی اینا ولی کسایی که دنبال یه رابطه ی جدین ( رنج سنی بچه های باشگاه مهندسان) مسلما اخلاق میشه اول! همون ترتیبش:
اخلاق
تحصیلات
خانواده
ثروت
خوشتیپی

گول نخورید چیه! نگاه کنین تو جامعه کسایی که متاهلن چند تا دختر درست حسابی و موفق می بینین که با پسر سوسول و قرتی ازدواج کرده باشه! واسه دوستی و خوش گذرونی بله! خوشتیپ نباشه به دردش نمی خوره آبروش می ره!

این یکی از بهترین جوابها بود
مرسی

لیلا مندلیف

عضو جدید
1-اخلاق+تحصیلات+خانواده(این سه تا در کنار هم.اگه یکی اخلاق داشته باشه ولی تحصیلاتش خیلی پایین تر از من باشه قبول نمیکنم.اخلاق و خانواده هم به هم گره خوردن.در اکثر موارد ادمهای با اخلاق خانواده های خوبی هم دارن)

2-خوشتیپی

3-ثروت

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
1-اخلاق+تحصیلات+خانواده(این سه تا در کنار هم.اگه یکی اخلاق داشته باشه ولی تحصیلاتش خیلی پایین تر از من باشه قبول نمیکنم.اخلاق و خانواده هم به هم گره خوردن.در اکثر موارد ادمهای با اخلاق خانواده های خوبی هم دارن)

2-خوشتیپی

3-ثروت
چیز دییگه یادت نرفته؟
خوب فکراتو بکن

nilgoon13

عضو جدید
به نظر من اخلاق از همه مهم تره ...
اگه اخلاق نداشته باشه هیچی نداره ... کدوم از شما می تونید با یه مرد بی اخلاق زندگی کنید؟
واقعا کی یه آدم بی اخلاق رو تحمل می کنه؟اخلاق در درجه ی اول قرار داره

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم میگم اولین مورد اخلاقه بعد ثروت

ولی تو این دوره زمونه سخته پسر بااخلاق و پولدارو یه جا پیدا کرد

**mahsa**

کاربر بیش فعال
من که فکر نمیکنم اینجور نظرسنجی جواب بده.
به نظرم شما باید اینجوری بررسی کنی که اگر ی پسر بره خواستگاری،چه ملاکی رو اول باید داشته باشه که دختره حاضر بشه حداقل باش صحبت بکنه(ینی قدم اول برای ازدواج رو برداره)فرض کن ی پسری بره خواستگاری،دختره هم نمیشناسش ازش نمیپرسه که شما اگه اخلاق دارید بیایید با هم صحبت کنیم،مثلا اول از شغل و تحصیلاتش میپرسه،ی نگا به قیافش میندازه،اگه اینا تا ی حدی مقبول بود بعد تازه سر مسائل دیگه که اخلاق هم جزوشه صحبت میکنن.
جز اینه؟
چیزایی که من دیدم که همین بوده!!!!!!!!!
تشخیص دادن اخلاق به راحتی تشخیص ثروت و تحصیلات و وضع خانواده و ...نیست ب خاطر همین در مراحل بعد مفصل بش میپردازن ممولا.

البته سلام
اینا که شما میگین جزعی از اون تعارفهاست

اگه کسی که اینها رو میگه میتونه بدون پول زندگی کنه

کدوم دختری خونه پدر که میخورده و میخوابیده به پول و از همه مهمتر چطور در اوردن ان فکر کردن

ما نمیگیم پول اصلا مهم نیست آدم باید فکر بعدشم بکنه اما اگه شما بگین تو این زمونه بدون پول میشه زندگی کرد من قبول میکنم البته شاید بشه ولی............
ما میگیم پول اصل نیس اصل یه چیز دیگس

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما نمیگیم پول اصلا مهم نیست آدم باید فکر بعدشم بکنه اما اگه شما بگین تو این زمونه بدون پول میشه زندگی کرد من قبول میکنم البته شاید بشه ولی............
ما میگیم پول اصل نیس اصل یه چیز دیگس

اصل چیه؟

زر خانیم

عضو جدید
اولش تحصیلات (رشته خوب باشه در آمدم خوبه)
قیافه (در حد مقبول)
خانواده (زیاد پر جمعیت نباشه ،فامیلاش با سواد و با فرهنگ باشن)
اینارو که داشته باشه لابد اخلاق خودشم خوبه

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه دخترا عاشق حسنعلی جعفرن. هر کی بگه نه دروغ می گه.

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
هر کی فکر کنه دخترا دنبال پولن آدم بی خودیه. دخترا دنبال money هستن

شما پسرا توقع دارین یه دختر دسته گل رو بگیرین پولم نداشته باشین عاشقتونم باشه ..:razz:

یه کم زیاد نیست ..